Starity

10 női szokás, amit a pasik utálnak

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 16. 07:41 #81
Esztycica
Esztycica
 
Státusz"Valami irtó menő és pont ide /nem/ passzoló idézet"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.30.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 181973
Offline offline
A "miabaj? Semmi" vel sztem csak.annyit szeretnénk elérni hogy jobban törődjön velünk az illető wink.gif wink.gif wink.gif
2013. március 16. 09:03 #82
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Ez ismerős.Ha azt mondom nincs semmi bajom akkor sokszor van,hogy valójában majd felrobbanok rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2013. március 16. 09:47 #83
- törölt felhasználó -    
jó és érdekes cikk lett, gratulálok. smileeee.gif
2013. március 16. 10:34 #84
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
érdekes cikk lett smileeee.gif
2013. március 16. 10:38 #85
- törölt felhasználó -    
Hát igen... Mi sem vagyunk tökéletesek. smileeee.gif Várom azt a cikket amiben a pasik hibáiról lesz szó. biggrin.gif
Jó cikk lett! smileeee.gif
2013. március 16. 11:04 #86
rek4
rek4
 
Státusz"Nem az a fontos, hogy a madár hányszor csap a szárnyával, hanem, hogy íveljen."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 891
Csatolások: 459
Azonosító: 160752
Offline offline
A legtöbb a plázamacskákra jellemző... nagyon, de nagyon sztereotíp ez a "felmérés".
2013. március 16. 11:25 #87
Mixioner14
Mixioner14
új tag
 
StátuszKurt♥ Még megölsz engem
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.26.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 196819
Offline offline
"Mindenen sírnak" ez mondjuk rám egyáltalán nem igaz, nem szoktam sírni... amúgy meg nagyon jó cikk lett biggrin.gif
2013. március 16. 11:28 #88
- törölt felhasználó -    
Ez is egyénfüggő. Én pl. nem sokat szoktam vacilálni nő létemre, hogy mit vegyek fel, nem locsogok egész nap, és nem vagyok féltékeny tipus. Jó, a többi nőt megnézem, ahogy szerintem minden ő teszi. Hiszen akaratlanul hasonlítjuk össze magunkat a többi nővel tudat alatt is. Nem vagyok bőgős, érzelmes nő, csak akkor sírok, ha tényleg okom van rá.

De a "Mi van?" kérdést én is rühellem. Sokszor tényleg nincs semmi bajom, de ha van, és olyan a kapcsolatom a pasimmal, akkor elmondom.

Ami a barátnőket illeti, akivel nagyon sokat haragban vagyok, az nem barátnő, hanem ellenség. A barátnővel az ember veszik véresen össze.
2013. március 16. 11:59 #89
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Versenyeznek másokkal

Na, ez rám sosem volt igaz, ugyanis mindig lesz*rtam, hogy ki mit hord. Egyedül csak az érdekelt mindig is, hogy ami rajtam van-e az nekem tetszik, és, hogy a megfelelő kényelmet nyújtja-e nekem. A versenyszellem megvan bennem, de sokkal inkább az iskolában. Most ez úgy hangzik, mintha stréber lennék, pedig megjegyzem nem vagy kitűnő tanuló, ám mégis jó érzéssel tud eltölteni, ha egy olyan feltett kérdésre tudok válaszolni, amire a többiek nem, de az öltözködés valahogy sosem izgatott. Nekem megvan a saját stílusom, innentől kezdve mindenki azt hord, amit akar.

„Tele van a gardrób, de nincs mit felvennem”

Ez rám nem igaz, mivel nincsen túlzottan sok ruhám a szekrényemben. Inkább sokszor vásárolok kevesebbet, és, ha tönkremennek, akkor veszek újakat. Így folyamatosan tudom újítani a ruhatáramat, s nem küzdök azzal a problémával, hogy olyan ruháim vannak, amiket nem is hordtam. Ráadásul gazdaságosabb is, mint az, hogy egyszerre veszek tíz nadrágot, húsz felsőt, még húsz pólót. Mint írtam előzőleg, én soha sem voltam olyan, aki szerint a ruha teszi az embert.

Bajos csajok

Én mióta megismertem a páromat, azóta nem igénylem ezeket a szánalmas barátnői kapcsolatokat, mert amúgy is a végén mindig úgy jártam, hogy összevesztünk valami értelmetlen hülyeségen, vagy éppen mindig az illető használta ki a jóindulatomat. Az iskola miatt sajnos a páromra is alig van időm, nemhogy barátokra, úgyhogy engem ez a veszély hála a jó Istennek, de nem fenyeget.

Mindenen sírnak

Mindenen sírok-e? Hát nem mondanám. Tény, sokszor pityeredek el én is, de annak oka általában mindig van. Lelki gondok vannak, vagy esetleg fizikailag nem érzem jól magamat, de, hogy elkezdjek sírni a nagy semmin? Hát az nem megy.

A pasi exei után nyomoznak

Hát ez a bekezdés rám teljesen illik, ugyanis az összes lányt megnéztem már ezeken az ismerős kereső nyavalyákon, és nem azért, mert féltékeny, hanem mert kíváncsi voltam arra, hogy a párom mégis kiknek udvarolt előttem. Én speciel magamat nem tartom egy nagy szépségnek, de valahogy azok a lányok sem voltam über gyönyörűek, úgyhogy megnyugodtam. Bár ez szerintem nem csak a nőkre, de a férfiakra is igaz. Ők is ugyanúgy utána néznek a barátnőjük exeinek, ebben biztos vagyok.

– Mi a baj?
– Semmi.


Ez nálunk is gyakran előfordul, de inkább azért, mert, ha elmondom a gondomat, akkor abból nagy veszekedés kerekedik ki, s van olyan, hogy az embernek egyszerűen nincs kedve hozzá. Csak pihenni, filmezni és aludni szeretne egy hosszú nap után. Utána a nyaggatását megelégelem, és kinyögöm a bajomat, ami miatt sokszor veszekedni szoktunk. De ez nem csak rám igaz, hanem ő rá is egyébként, szóval ez nem tipikusan női válasz, legalábbis az én párom el szokta néha napján játszani.

Túl sokat beszélnek

Én váltig állítom, hogy nem szoktam sokat beszélni, mert világ életemben nem voltam valami szószátyár típus, de a párom sokszor megjegyzi nekem, hogy egyszerűen baromi sokat beszélek. Én persze meg vagyok győződve arról, hogy nem igazán, bár szerinte igen. Aztán ki tudja... unsure.gif Én szerintem nem igazán beszélek sokat, de hát ő meg az ellenkezőjét állítja.

Véletlenszerűen megkérdezik, mire gondolnak

Az én páromat ez nem idegesíti, vagy, ha idegesíti is, akkor nem szokta megmondani. Sokszor az a válasz, hogy semmire sem, de amúgy ezt a kérdést randomba ő is fel szokta tenni, szóval ez megint nem csak a nőkre igaz.

Felemlegetik a régi bakikat

Én úgy gondolom, hogy ez mindkét félre igaz. Legalábbis én és a párom egy-egy erősebb veszekedés alkalmával előszeretettel hozzuk fel egymás eltolt dolgait. Ugyanúgy a férfiakra is igaz, nem csak a nőkre újabban.

Összeegyeztethetetlen válaszokat adnak

Ezzel megint csak nem értek egyet. Ha valamit kérdez a párom, akkor ha igennek válaszolok rá, az nálam nem jelent nemet. blink.gif Szerintem ez sokkal inkább a két fél probléma- és konfliktus megoldó képességétől függ. Jó, néha én sem mondom ki a gondot, de azért a férfiak is tudnak rendesen virág nyelven beszélni, és nem elmondani kerek-perec a problémát. Én már ilyet is tapasztaltam.

Nos, érdekes cikk volt, amiért ezer köszönet, egyszerűen öröm volt elolvasni, de én is úgy gondolom, hogy ezzel nagyon nagyon nagyot általánosítottunk a nőket illetően. Persze, gondolom a többségre igaz, de én is azt mondom, hogy ez inkább a pláza p*csákra ráhúzható sztereotípia.
2013. március 16. 12:10 #90
Genie137
Genie137
visszatérő vendég
 
StátuszЯ♥K
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.12.
Hozzászólás: 375
Csatolások: 5
Azonosító: 180101
Offline offline
cuki kis sztereotípiagyűjtemény lett! (kivéve a folyton dumálást, az egy kicsit igaz rám)
2013. március 16. 12:41 #91
- törölt felhasználó -    
egyik sem igaz rám, szóval..
2013. március 16. 12:42 #92
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Érdekes cikk lett.
2013. március 16. 12:57 #93
bettike99
bettike99
unicorn.
 
Státuszyou see me standing but i'm dying on the floor
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.28.
Hozzászólás: 3977
Csatolások: 159
Azonosító: 151860
Offline offline
"Mindenen sírnak"- Ez rám egyáltalán nem igaz, csak akkor sírok ha valami nyomja a lelkemet. „Tele van a gardrób, de nincs mit felvennem”- Hát nincs nagyon sok ruhám, annyi van amennyi tényleg kell. Sosem hisztizek, hogy nincs mit felvennem. Ettől, függetlenül jó cikk lett..
2013. március 16. 13:16 #94
Bocii98
Bocii98
 
StátuszA rockerek meghalnak,de a rock örök!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 532
Csatolások: 0
Azonosító: 195695
Offline offline
Nem kellett volna altalanositani.Szerintem ezek abszolut nem vonatkoznak minden nore.En peldaul nem szoktam soha feltekenykedni,nem kutakodok es nagyon ritkan vacilalok a ruhakon.Mondjuk az igaz,hogy ha azt kerdik mi a baj,ha nem is a "semmi"a vallaszom,akkor is valamit kitalalok,amivel csillapithatom,az erdeklodo kivancsisagat.Es nem azert mert ugy erzem,h nem ertene meg,hanem,mert egyszeruen nem szeretem kimondani a gondolataim.Az en gondolataim,problemaim,erzesem,hat maradjanak az enyemek,senkinek sem kell tudni a roluk.Az pedig,h ki mennyit beszel,abszolut szemelyiseg,vagy hangulatfuggo.Van,h annyit beszelek,h ledumalom a holdat az egrol,de olyan is van a mikor semmire sem reagalok,mert nincs kedvem eppen dumalni,ilyenkor pedig a korrulottemlevok majd idegbajt kapnak.Ugyanakkor azt vallom,h ezek a dolgok nem CSAK a nokre vonatkoznak,sot,szerintem a ferfiak meg kevesbe szeretnek bestelni az erzeseikrol,igy naluk gyakoribb a ferfiak"semmi bajom" valasz.Vagyis en ugy gondolom,h ezeket a dolgokat sosem lehet altalanositani,mert borzalmasan relativak.
Amugy a cikk nagyon joo...smileeee.gif
2013. március 16. 14:23 #95
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett -.-"
2013. március 16. 14:24 #96
- törölt felhasználó -    
Rám szinte mindegyik igaz, de ez is egyénfüggő. smileeee.gif
2013. március 16. 14:50 #97
- törölt felhasználó -    
rám csak az igaz amikor szinte ok nélkül el kezdek sírni.. ez után meg mindig jön a "mi a baj? semmi." párbeszéd.. xd tudom h idegesítő.. de nem tudok mit csinálni:c
2013. március 16. 15:05 #98
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
érdekes én még sosem bőgtem ok nélkül.. biggrin.gif
2013. március 16. 16:07 #99
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Ezek közül talán csak egy-kettő jellemző rám..
2013. március 16. 19:02 #100
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Hát, igen ezek mind igazak... rolleyes.gif Viszont szerintem arról nem tehetünk, hogy érzékenyebbek vagyunk, és gyakran sírunk smileeee.gif
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!