Starity

Emma Watson a Szürke ötven árnyalatában?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 17. 14:19 #61
Jenny Lawliet
Jenny Lawliet
Shadowhunter
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 3502
Csatolások: 87
Azonosító: 130326
Offline offline
Szerintem nem illene össze Ian-nel.
2013. március 17. 14:52 #62
- törölt felhasználó -    
neeeee!biggrin.gif annyira nem írom a fifty shades of grey-t..
2013. március 17. 17:28 #63
Boogii
Boogii
visszatérő vendég
 
StátuszTe pedig csak állsz, szédülsz, és hallgatsz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.08.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 0
Azonosító: 182925
Offline offline
emma egy akkora khm... mit mondjak rá? Kinem állhatom a mocskos képét! Nehágy már, filmvászonra vetítik az eggyik kedvenc filmemet, erre b***** ezt a nőstényboszorkát kell betenni!? Emberek! Csak rá kell nézni! Most feletkezzünk meg attól a ténytől h UTÁLOM, Komoly Anastazia? Anastasia? Az elcs*sz*tt 50 árnyalat párja? Tényleg elkéne mennem terroristának.. Egy idegszálam maradt.. És most mindenki azon táncol!! :@
2013. március 17. 17:58 #64
- törölt felhasználó -    
Ha tényleg igaz, hogy olyan színésznők a vetélytársai mint Mila Kunis, akkor labdába se rúghat.Jó színésznő csak éppen nem szexi és nőies a képernyőn.. nekem mindig is kislányos marad.
Főleg amilyen férfi partnerekről ír a média.. Ryan Gosling, Ian Somerhalder.. huh inkább hagyja ki.
2013. március 18. 00:37 #65
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
gondoltam,h kamu, hisz meg tell el sem kezdodott a szereplovalogatas.
2013. március 19. 16:39 #66
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Boogii @ 2013.03.17. 17:28)
emma egy akkora khm... mit mondjak rá? Kinem állhatom a mocskos képét! Nehágy már, filmvászonra vetítik az eggyik kedvenc filmemet, erre b** ezt a nőstényboszorkát kell betenni!? Emberek! Csak rá kell nézni! Most feletkezzünk meg attól a ténytől h UTÁLOM, Komoly Anastazia? Anastasia? Az elcs*sz*tt 50 árnyalat párja? Tényleg elkéne mennem terroristának.. Egy idegszálam maradt.. És most mindenki azon táncol!! :@


A felfogásodból, meg ezen megnyilvánulásodból arra következtetek, hogy neked még nem nagyon kéne olyanokat olvasgatnod, mint a Szürke ötven árnyalata.
2013. április 18. 21:01 #67
millkamill
millkamill
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 200405
Offline offline
sziasztok!
Az ilyenfajta fórumoknak a lényege a szólásszabadság, és meg kell mondjam elég színes a véleményetek erről a témáról. Szerintem Emma tökéletes lenne szerepre, márcsak azért is mert nem ezt szoktuk meg tőle, ettől aztán kicsit még "botrányos szagú" is lenne az egész, hiszen Őt a Harry Potter film tette híressé, és hát bárhonnan is nézzük egész más jellegű történet. Ha én lennék a rendező biztos őt választanám, mert így többen megnézik! Azok akik szeretik őt, és azok is akik épp ellenkezőleg, márcsak kíváncsiságból is. A színészetben nem nézik azt ki szerény és szemérmes és ki nem az, a színészet lényege, a sokszínüség. Aki figyelmesen elolvasta a könyvet az tudja, hogy Ana nem egy erotikus plaboy nyuszi szóval ne számítsatok valami bombázóra a főszerepre... Az meg ahogy néhányan "fröcsögnek" arról, hogy micsoda gusztustalan szextörténet az egész, az vagy frigid..smileeee.gif vagy szűz, vagy nagyon gyengusz az ágyban... smileeee.gif)Persze nem arról beszélek, hogy szájpecekkel agyonverve jó a szex, de a könyv nem is erről szól!! Kb 1500 oldalból ha 20 oldalon van olyan ami kicsit "keményebb" sokat mondok. A szex jó dolog, aki ezt lehurrogja az gyakoroljon többet!!! smileeee.gif Szerintem zseniális könyv és végre volt valaki , aki nem rejtette véka alá, azt amit mindenki csinál...aki nem teszi az vessen magára! smileeee.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok