Starity

Dohányzás: ezért füstölnek a legtöbben

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 17. 19:08 #41
- törölt felhasználó -    
Én nem cigizek és úgyérzem soha nem is fogok !! Aki cigizik, jobban tenné ha leszokna bár sejtem hogy eléggé nehéz lehet, de hatalmas akaraterővel az is megoldható !! smileeee.gif
2013. március 17. 19:09 #42
biguszkaa
biguszkaa
visszatérő vendég
 
StátuszSummer paradise :*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 338
Csatolások: 0
Azonosító: 178685
Offline offline
CanDee Sweet! Ha nem oldja a feszültséget akkor minek?! Ezt sose értettem...Nem ítélem el a dohányosokat,de semmi értelme nincs annak hogy 10 évvel hamarabb meghalnak!
2013. március 17. 19:11 #43
- törölt felhasználó -    
Én nem Cigizek nem is tervezem szvl jó cikk smileeee.gif
2013. március 17. 19:13 #44
nincsmegoldas
nincsmegoldas
visszatérő vendég
 
Státusz"...but what happens when karma, turns right around and bites you?..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.20.
Hozzászólás: 126
Csatolások: 0
Azonosító: 158844
Offline offline
néhányan tényleg olyan primitívek tudnak lenni! "miért dohányoznak, amikor büdös, drága, egészségtelen, stb..." akik így gondolják azok azt hiszik, hogy amikor az ember rászokik akkor, ezt gondolja, hogy "huhú, ezaz, tök büdös leszek, elfogy a pénzem, és lehet, hogy még rákos is leszek tőle" szerintetek akik cigiznek nem tudják, hogy milyen káros, és drága? ők jobban érzik a pénztárcájukon, mint akik ilyeneket mondanak! én dohányzom, és emiatt, bár amikor nem cigiztem, akkor is úgy gondoltam, hogy mindenkinek a saját döntése az, hogy él vele, vagy sem! persze, jobb ha nem, de ha dohányzik is valaki, ahhoz sincs a másiknak túl sok köze, max ha 2 centiről az orrába fújja a füstöt... egyébként a cikkhez kapcsolódóan, rám néha a stresszes rész is igaz, de főleg az, hogy cigizős társaságban több fogy!
2013. március 17. 19:16 #45
Wewe
Wewe
új tag
 
StátuszSzerelem Mosoly Nevetés Béke <--- A legszebb dolgok az életben ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 198002
Offline offline
Nem dohányzok,nem is fogok...Probléma megoldva biggrin.gif
2013. március 17. 19:17 #46
Marina Salvatore
Marina Salvatore
Goth,Loki Laufeyson & Daenerys Targaryen <333
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=OyzI2hrmGgI&feature=related *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.29.
Hozzászólás: 5443
Csatolások: 2807
Azonosító: 150271
Offline offline
Én sem dohányzók és nem is fogok.biggrin.gif
2013. március 17. 19:29 #47
kovi2
kovi2
Cosima
 
StátuszEnchantée <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.06.
Hozzászólás: 1803
Csatolások: 852
Azonosító: 144885
Offline offline
nem dohányzok és nem is fogok,úgy hogy rám ez nem vonatkozik
2013. március 17. 19:35 #48
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Nállunk van a családban, nem is értem őket. Én utálom a cigit, nem is fogok soha cigizni. biggrin.gif
2013. március 17. 19:40 #49
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Én nem is dohányzok és nem is fogok!
de most tuti mindenki azt írja,hogy nem fogok és nagy korában már szívja ezerrel mert ő nagy akar leni!!
2013. március 17. 19:41 #50
maitee99
maitee99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.12.
Hozzászólás: 113
Csatolások: 0
Azonosító: 197724
Offline offline
Nálunk is vannak egy csomóan akik cigiznek de én tuti hogy soha nem fogok smileeee.gif
2013. március 17. 19:42 #51
Eszter97
Eszter97
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.13.
Hozzászólás: 886
Csatolások: 79
Azonosító: 173320
Offline offline
Nagyon sokan támadják egymást a cigaretta miatt. Akár cigizünk akár nem, egyszer mindennek vége, de az a nem mindegy hogy mikor. Én nem ítélem el azokat akik hozzányúltak a cigihez, én nem fogok soha, és betegségem meg még jobban elriaszt tőle. Amúgy jó cikk lett!smileeee.gif
2013. március 17. 19:51 #52
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Hát nálam is van a családban aki cigizik. Dehát az ő dolguk.smileeee.gif
2013. március 17. 20:03 #53
- törölt felhasználó -    
Nem hiszem, hogy a britekkel kellene példálózni, mert nem egy okos nemzet. unsure.gif
2013. március 17. 20:05 #54
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Még sose gyújtottam rá, inni se sűrűn szoktam, de nem is érzek rá késztetést, hogy belekezdjek/rendszeresen csináljam biggrin.gif
2013. március 17. 20:10 #55
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.03.17. 17:03)
Persze, mindenre találnak kifogásokat vagy mentségeket. 
Jaj, engem elhagyott a párom, jaj, sok a munka, a stressz, nincsenek barátaim, és még sorolhatnám. És ha elszívsz naponta egy dobozzal attól vissza fog jönni a párod, vagy kevesebb lesz a munkád? Sokan azt hiszik ez megoldás bármire is, pedig pont, hogy magukat teszik tönkre vele. Magyarul én fizessek azért, hogy szépen lassan kinyírjam magam??
Az 30 fős osztályomból 3-an nem dohányzunk (16-21 éves korig mindenki van ott). Életemben egy szálnál többet nem szívtam el. Mások panaszkodták, hogy ilyen olyan gondjaik vannak, csak ez segít rajtuk..hát nekem is voltak problémáim, elárulom súlyosabbak mint pár embernek, mégsem jutott eszembe, hogy méreggel gyógyítsam magam.
Az meg csak a ráadás, hogy a többségük arra panaszkodik, milyen szar helyzetben vannak, erre arra nincs pénzük, de azért naponta 800-1000 Ft-ot (nem tudom mennyi ma egy cigi) csak úgy kidobnak. Nem azt mondom, lehet valakinek így is úgy is lennének pénzügyi problémái, de én akkor az ő helyükben minden fillért megbecsülnék. És ugyan ez vonatkozik a drogokra és alkoholra.

Áájájjj, már a hozzászólásodon is látszik, hogy tipikusan az a fajta tinédzser vagy, akinek az életében soha egy büdös problémája sem volt, hiszen anyuci meg apuci mindig is ott voltak, hogy segítsenek. Egyet tanulj meg: nem mindenki úgy éli meg a helyzeteket, mint ahogyan te. A stresszt is mindenki másképp dolgozza fel. Van, aki alkoholizál, van, aki önmagát vagdossa és van olyan is, aki a dohányzással. Van olyan, aki erősebb jellem és van olyan, aki gyengébb, illetve jobban megviselik az érzelmi válságok. Én speciel nem dohányzok, soha nem is dohányoztam, és nem vagyok rá büszke, de a stresszt által inkább magamat bántottam, mert jobb volt. Ha valaki rágyújt a legreménytelenebb pillanatokban, akkor lehet, hogy egy kicsit jobbnak látja a világot, s talán megoldást találhat a problémára. A legtöbb tinédzser nem a te általad felhozott példák miatt szokik rá, hanem azért, mert milyen menő. Párom ugyanez - tizenöt évesen nekiállt dohányozni, mert hú, de királyul nézett ki cigivel a kezében. Ma huszonkét éves és nem tudja lerakni, pedig nagyon sokat macerálom érte. Persze, mindenki magából indul ki, de könnyű úgy lesz*rozni egy embert, hogy azt sem tudod miken ment keresztül, vagy csak egyszerűen olyan társaságba keveredett és nem mert nemet mondani a dohányra. Mielőtt mások feje felett törsz pálcát, ajánlom, hogy nézz tükörbe és gondolkozz el azon, hogy veled milyen rossz dolgok történtek az életedben! Könnyű sz*rozni a másikat, gyengének és ostobának titulálni, mert inkább rágyújtott, ahelyett, hogy belőné magát egy adag kokóval, vagy másokat lőne szitává, mint ahogyan nemrégen történt Pécsen azt hiszem. Egy egyetemistasrác bekattant, és mindenkit kilyukasztott egy automatával. Igaz, drága, s én is inkább azt mondom, hogy inkább költse valaki azt a pénzt a gyermekére vagy a családjára, de amilyen lekezelően, arrogánsan és újabban bicskanyitogatóan írtál... hát azt nem bírtam szó nélkül hagyni, és egyszerűen muszáj volt reagálnom valamit az újabban a szádon kiömlő hülyeség áradatra. Kezdek rájönni, hogy neked nem csak az intelligenciád, de az érzelmi intelligenciád is valahol a béka horizontján van az empatikus képességeddel együtt, már ha persze Isten áldott e meg téged ilyen tulajdonsággal. unsure.gif

Reakciót a részedről nem kérek a hozzászólásomra, mert nemhogy reagálni, de nagy valószínűséggel elolvasni sem fogom. Számomra bebizonyosodott a privát üzeneteid által, hogy eszmecserére képtelen vagy. Csupán csak reagálni kívántam az általad leírt tényekre.
2 felhasználónak tetszik: itsjustme, nincsmegoldas
2013. március 17. 20:10 #56
- törölt felhasználó -    
Én nekem nincs bajom a dohányosokkal amíg nem fújják a büdös füstöt a képembe mert azért harapok biggrin.gif amúgy szerintem az az undorító , hogy manapság menőzésből a korombeli 13-15 évesek is már cigiznek , szerintem ez szánalmas, én azt csak jobban lenézem akik ilyen korban dohányoznak , én most sem dohányozok és soha nem is fogok , undorodom tőle , és aki rászokik az előbb utóbb fel akar hagyni vele csak nem tud, valamint mi nem dohányzók pénzt is spórolunk meg ezzel biggrin.gif
2013. március 17. 20:17 #57
- törölt felhasználó -    
Engem alapból irritál a cigaretta.Szinte az egész család dohányzik...így hozzászoktam.De nincs hozzá gusztusom hogy én is a kezembe vegyem és szívjam.
2013. március 17. 20:17 #58
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Hát érdekes, én sosem akarnék rágyújtani... Csak magamnak ártanék. Egyébként remek cikk.(:
2013. március 17. 20:18 #59
- törölt felhasználó -    
wiky96
én egyet értek , persze nem mindenki ugyanúgy dolgozza fel a stresszt ahogy Beyla írta , nem vitatkozás kezdésnek írom , szóval nem kell félre érteni : De szerintem sincs értelme a stressz miatt alkohol vagy dohány függővé vagy önbántalmazóvá vállni , én is stresszelek meg minden ember az életben , de ezek a dolgok tényleg nem megoldások és az embereknek az életben meg kellene normálisabban feldolgozni a ránk háruló nehézségeket és nekem nehogy azt írja valaki , hogy nekem az életben egy büdös problémám se volt még , mert jelenleg is van elég sok. Én értékesebbnek tartom magam annál , hogy dohányozzak (ne nézzetek ettől beképzeltnek) de így van , felesleges tönkretenni magunkat ilyen hülyeségekkel , és ezt nem a felnőtteknek szánom hanem a tiniknek mert nekem is az osztályban 14-18 évesek közül rajtam kívűl a 30 fő ből 2en nem dohányoznak és elég jó iskolába járok (nem gyűjtő meg ilyesmi) , bele se merek gondolni máshol mi a helyzet biggrin.gif
2013. március 17. 20:27 #60
LadyAlba88
LadyAlba88
 
Státusz"A man who dares to waste one hour of time has not discovered the value of life"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 1140
Csatolások: 200
Azonosító: 142600
Offline offline
Nyolcadikban próbálkoztam a cigivel, de nem jött be, főleg, hogy csak "nagylányoskodni" akartam. smileeee.gif

Anyukám 40 éve cigizik, na nekem ő tökéletes ellenpélda arra miért ne gyújtsak rá soha!
Pedig nekem sincs könnyű életem!
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!