Starity

Dohányzás: ezért füstölnek a legtöbben

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 18. 16:28 #81
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.18. 16:12)
Nincs empátiás képessége. Azt se tudja mit jelent együtt érezni a másikkal, vagy egy kicsit is, de más helyébe képzelnie magát. Az intelligenciától megint csak fényévekre áll. Viszont, ha tudná milyen ártalmas azaz élelmiszer, csokoládé vagy hús, amit anyuci megvesz a Tescoban, akkor nem dobálózna ilyen szavakkal. De hát szerinte csak a dohányzás a káros, ráadásul azt hiszi, hogy körülötte forog a világ, hisz őt akarják csak mérgezni. Erre mondják azt, hogy nagy az Isten állatkertje...


Te meg honnan a fenéből tudod, hogy eszek-e többek között például csokoládét, nem-e vagyok rá allergiás, vagy, hogy egyáltalán eszek-e húst? Bár te a saját kis világocskádban élsz, lehet, hogy ott te határozod meg ki mit eszik/szeret, szerinted igazad van mindig... Ki vagyok én, hogy ezt leromboljam? Az ilyeneken nem lehet segíteni, úgyhogy inkább rád hagyom.
Az utolsó előtti mondatodra, írnám, hogy vedd figyelembe: "...bőven elég az a sok kosz, amit egyébként is a környezetemből összeszedek." Ha ez neked azt jelenti, hogy szerintem csak a cigi káros, csak gratulálni tudok. meghajolo.gif
Egyébként egyik régebbi üzenetemben, adtam pár jó tanácsot, remélem sikerült megfogadni... rohog.gif rohog.gif
2013. március 18. 16:38 #82
G.Petra
G.Petra
visszatérő vendég
 
StátuszA lélek titkainak birodalma ott kezdődik, ahol a látható világ végződik.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 360
Csatolások: 30
Azonosító: 178836
Offline offline
Végülis meg lehet érteni azokat akik dohányoznak,hogy miért is teszik.De azzal nem nagyon oldalan meg semmit se az életbe ha ezzel nyugtatják magukat.Szerintem nem a cigaretta érzés,szívása kéne,hogy megnyuktassa őket.Se semmilyen dolog amibe kárt tehetnek magukba az emberek.Tisztába vagyok azzal is,hogy ezt ők is tudják.De ha tudják akkor miért nem keresnek másik nyugtató modszert??Valami olyat ami nem károsít semmit és mégis nyugtató.De nem akarok itt okoskodni.Bizonyára nem értek valamit ebbe.
Ez az én véleméynem! wink.gif
2013. március 18. 17:24 #83
bucii
bucii
 
Státusz~ Élvezd az élet minden egyes percét - hisz egyszer élünk ;))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.18.
Hozzászólás: 1038
Csatolások: 9
Azonosító: 171514
Offline offline
Jó cikk! én is dohány ellenes vagyok
2013. március 18. 17:29 #84
- törölt felhasználó -    
Én nem dohányzom nem is szeretem ha füstölögnek körülöttem.Szokjanak le!Káros az egészségre ezek az emberek nem gondolkodnak? A cigi is elég drága ezért csak pénz kidobás ahelyett másra költenék az emberek? Bocsánat de ez a véleményem róla!!! sad.gif
2013. március 18. 18:23 #85
- törölt felhasználó -    
Utálom,ha állok a buszmegállóba és mellettem füstölnek,aminek legtöbbször az a vége,hogy rám fújják ezt az undormányt.Akkor is "dohányozom",ha nem akarok,ez ellen nem lehet semmit tenni.De még a buszmegállótól való 5 méter távolságot se képesek betartani. -.-
2013. március 18. 19:11 #86
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Én is dohányzás ellenes vagyok, a füstjétől kimondottan rosszul leszek. Ha egy nő dohányzik és rendszeresen részeges, annál undorítóbb nincs is, a férfiaknál sem dicséretes, de egy nőben legyen már tartás! Jó cikk lett! wink.gif
2013. március 18. 21:28 #87
- törölt felhasználó -    
Felgyűlemlet jó pár vélemény tegnap óta.

Hát, ami igaz az igaz, én minusz 10 fokban is kinyitom az ablakot a villamoson, ha véletlenűl egy kifejezetten büdös ember ül mellém, nem feltétlen dohányos, de azok is tudnak bűzleni, nem is kicsit. Aztán persze jönn a nyafogás, hogy hideg van, erre a válasz pedig egyszerü, maga meg büdös (fiatal öreg, férfi nő nem számít), és itt általában csönd lesz. Ő nem szól többet én meg nagy vagyok ahhoz, hogy problémázzon és élvezem a friss levegőt. Bár már a megállókban szerencsére nem gyújtanak rá, de a szél viszi a füstöt mint a szemetet. Kifejezetten röhejesnek tartom, ahogy egyes dohányzók (tanulók) próbálják kijátszani a nem dohányzók védelméért szóló törvényt illetve protestálnak ellene. Mert nekik joguk van hozzá és nem bírnak ki 6 nyamvatt tanórát cigi nélkül, az iskola területét nem hagyhatják el, hát ez tényleg szánalmas, persze vannak olyanok, akik kibírják, és őket ezért, ha nem is is tisztelem, de legalább is nem vetem meg őket. És nem gyűjtanak rá a jelenlétemben, ami szerintem egy baráti viszonyok között ez lenne a norma.

Mert megkínáltak és rászoktam.
Hát ez is érdekes indok, ezek szerint csak nekem nem voltak ilyen "barátaim". Sosem próbáltak megkínálni, tudták jól, hogy nem fogom visszahívni őket, mert ugye hülyeségre nem költök. Van az a Ferraris vicc, és azt kell mondanom, hogy igaz, hosszútávon gondos takarékoskodással, hosszúlejáratú betétekkel és egyebekkel, ha nem is Ferrarit, de valami kényelmes autót összetudok majd hozni, legalább is remélem, aztán úgy is kitalálnak valami adót, mint például a CSAK (Cél- tudatos/talan Surmók Adózzanak de K**va sokat) vagy valami hasonlót, aztán lehet, hogy tényleg nem lesz belőle semmi. biggrin.gif

Hobbiból dohányozni?! Érdekes, és azt hiszem ennyiben is maradok.
2013. március 19. 13:38 #88
Little.Mermaid30
Little.Mermaid30
új tag
 
StátuszI forgive,but I never forget.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.17.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 198021
Offline offline
Az én évfolyamtársaim is cigiznek és isznak jah meg persze a 8.-osokról ne is beszéljünk.De nekem ez annyira irritáló és nem értem h ezzel mit akarnak elérni.majd 30 évesen szenvednek az elvonón h minek kelltt rágyújtani,szívni meg inni.Persze nem mindenki ilyen.
A suliban beszéltem egy sráccal és mondta h az ő o.társai is cigiznek,és az egyik gyerekhez járnak inni hp-t.plusz még az egyik fiú hozni akar drogot is a suliba,de persze mindenki az anyjától meg az apjától lopja.{a cigit}Na mind1 ők tudják mit akarnak ezzel csinálni talán csak azt h menők legyenek.mindenesetre én mindenkinek azt kívánom tanuljon meg nemet mondani!!
2013. március 19. 15:11 #89
Dreeameer
Dreeameer
új tag
 
StátuszCody Simpson - 'iYiYi' ft. Flo Rida
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 198124
Offline offline
Azok a fiatalok, akik gyerekkorukban a szülőktől látják ezt {a cigizést} nagyobb esélyes fognak majd rászokni...
2013. március 19. 19:42 #90
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Én egyszerűen nem értem mi a jó a cigizésben!
2013. március 20. 17:53 #91
ducsaianna
ducsaianna
sztármániás
 
Státusz♥♥Ha nem harcolsz azért amit akarsz,ne sírj ha el fogod veszíteni!!♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.13.
Hozzászólás: 2140
Csatolások: 5
Azonosító: 162041
Offline offline
Azta,ez nagyon érekes ohmy.gif
2013. március 21. 17:37 #92
- törölt felhasználó -    
egyetértek Dreeameer-el
2013. március 24. 13:12 #93
- törölt felhasználó -    
ohmy.gif ez őőő....
szóval anya ezért dohányzik o.o
2013. március 24. 16:14 #94
Zsófi1123
Zsófi1123
 
StátuszLife is infinit in possibilities!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 0
Azonosító: 189530
Offline offline
Dreeameer igazad van.
2013. március 24. 19:35 #95
starity girl2000
starity girl2000
chill
 
StátuszDammit
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 5156
Csatolások: 172
Azonosító: 185641
Offline offline
Sajna ma már gyerekkorukban kezdik az emberek.
2013. március 26. 11:21 #96
- törölt felhasználó -    
No hát szerintem ez a cikk marha érdekes, de célszerűbb lett volna egy olyan térbe írni, ahol a fórumozók átlagéletkora meghaladja a 18-at és nem pedig a 9-et! meghajolo.gif
2013. március 26. 11:43 #97
- törölt felhasználó -    
Én annak idején középiskolában összesen három szál cigit szívtam 16-18 éves korom között. Azóta sem gyújtottam rá. Bár bevallom, mindhárom cigit úgy kaptam. Kipróbáltam, de nem szoktam rá. Nincs rá szükségem, mert a feszültségemet máshogy vezetem le. Többnyire ilyenkor írok, zenét hallgatok, vagy sorozatot nézek, esetleg olvasok.
2013. április 26. 14:50 #98
HorsesMyLife
HorsesMyLife
 
StátuszHit the lights, let the music move you lose yourself tonight...❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 613
Csatolások: 1
Azonosító: 198704
Offline offline
Dreamer-nek igaza van. De még hozzáteszem a cikkhez az én "élményem": amikor jöttem haza a lovas edzésemról, már a faluba voltam, és (nem a faluból valók, hanem debreceniek vagy pestiek) még alig lehettek nyolcadikosok, sőt lehet hogy hetedikesek voltak, és cigarettáztak!
2013. május 30. 14:31 #99
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
No,ez is egy olyan téma,amiről aztán szinte minden embernek más a véleménye.
Szerintem a dohányzás semmilyen okból kifolyólag nem egy elfogadható dolog,de ha valaki csak azért teszi,mert az olyan "Hú de menő",és később az életét keseríti meg vele,hát úgy kell neki.
Akik meg azért gyújtanak/szoknak rá a cigire,mert nem tudják megoldani a problémáikat...hát,nem tudom.Azért egy intelligens,kiegyensúlyozott ember inkább kimászni akarjon a gödörből,ne a dohányzással mélyebbre ásni magát.Mire valók a barátok,a család,a zene stb.? Azért a józan eszét meg kéne őriznie mindenkinek,akármilyen kutyaszorítóba is kerül.Persze,tudom,hogy nem könnyű,de azért mégiscsak...
A "megkínáltal,elfogadtam,rászoktam a cigire" témáról hasonló a véleményem,nem hiszem el,hogy valaki hagyja hogy így befolyásolják,és rossz útra vigyék,hogy ennyi akaratereje sincs.
Vagy ha egyszer már rászokott a dohányzásra,legalább annyi legyen bennük a másik felé,hogy nem az arcába füstölök,hanem betartom azt az 5 métert,vagy valami...Mert elvárják a dohányosok,hogy azt csinálhassanak,amit akarnak,mert nekik mennyire nagyon nagyon nehéz leszokni stb.,de bennük viszont szemernyi tisztelet sincs a többi ember iránt.Ha egyszer már ők belekeveredtek ebbe,akkor legalább a másikat ne szennyezzék.
A végére viszont odaírom,hogy Tisztelek a kivételnek!,mi előtt bárki is esetleg megsértődne.
2013. október 30. 19:37 #100
- törölt felhasználó -    
Én már próbáltam de nem jó és nem is fogok újra rágyujtani
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!