Starity

Bennégett a színésznő kutyája

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 23. 13:51 #81
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.03.23. 13:42)
Jaj, és még valami. Már várom azokat a kommenteket, hogy kiváncsi vagyok te hogy viselkedtél volna, blablabla..
Elérulom, hogy pár éve nálunk volt egy gázrobbanás. A velünk szemben lévő házban volt, lehet hogy nem nekünk tátongott lyuk a szoba közepén, de az ablakok kitörtek, meg egyebek. Természetes, hogy az egész utcát kiürítették. Hát nekem nem az volt az első dolgom, hogy kifussak. Én azon nyomban fogtam az akkor még kölyök kutyámat, kihalásztam az asztal alól, plusz akkor még voltak tengerimalacaim, azokat is betettem a ketrecbe és csak aztán mentem ki az utcára. Pedig a szomszédok monták, hogy hagyjam azt majd a tűzoltók megoldják...asszem hatodikos voltam és egyedül voltam otthon. ő mennyi is? huszon valahány, plusz ott volt a barátja meg a bátyja...
ezt most nem azért mondtam, hogy fényezzem magam, egyszerüen csak szeretném példával megmutatni, lett volna más megoldás is, és joggal gondolom róla azt amit.

A te eseted megint csak más, hisz ott nem az a ház égett, amiben te laktál, csak veszélyeztetett volt. Ilyenkor természetesen én is a nyakamba kapnám az állataimat, hiszen nincsen közvetlen életveszély. De, ha kigyullad a lakásod, akkor én is azt mondom, hogy jobb, ha minél hamarabb elhagyod a lakást, ugyanis nem csak te rekedhetsz bent, eshetnek rád különböző égő dolgok, de füstmérgezésbe is meg lehet halni. Megéri? Szerintem még mindig nem. Magyarországon a tűzoltókra lehet várni. Nekünk egyszer a villanyóra gyulladt ki, se poroltónk se semmink, hívtuk a tűzoltókat, olyan három óra elteltével hajlandóak voltak kivonszolni a valagukat. Ha az egyik szomszéd nem ad poroltót, akkor a házunk a szén lett volna a javából. Áj láv Magyarország!
3 felhasználónak tetszik: Twilight6, VampireBella, Lucky5
2013. március 23. 13:51 #82
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Istenem sad.gif(((
Jaj...en de utalok errol olvasni :@
2013. március 23. 13:56 #83
mayaa.
mayaa.
optimistic.™
 
StátuszMosolyogj ha kérlek, a mosolyodból élek...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 2178
Csatolások: 1309
Azonosító: 160044
Offline offline
Sajnálom hogy ez történt náluk sad.gif
2013. március 23. 14:01 #84
- törölt felhasználó -    
Jézusom, ez szörnyű. sad.gif
2013. március 23. 14:04 #85
Little Monster-GFF
Little Monster-GFF
첸게 ^^
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.23.
Hozzászólás: 1162
Csatolások: 61
Azonosító: 161058
Offline offline
Óh szegények ohmy.gif Legalább nem sérültek meg komolyabban. Arról meg nem tehet hogy nem mentette kutyusait. Az embernek ilyenkor reflexszerűen jön, hogy a saját életét mentse. Szegény kutyuli, úgy sajnálom. T~T
2013. március 23. 14:04 #86
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.23. 13:51)
A te eseted megint csak más, hisz ott nem az a ház égett, amiben te laktál, csak veszélyeztetett volt. Ilyenkor természetesen én is a nyakamba kapnám az állataimat, hiszen nincsen közvetlen életveszély. De, ha kigyullad a lakásod, akkor én is azt mondom, hogy jobb, ha minél hamarabb elhagyod a lakást, ugyanis nem csak te rekedhetsz bent, eshetnek rád különböző égő dolgok, de füstmérgezésbe is meg lehet halni. Megéri? Szerintem még mindig nem. Magyarországon a tűzoltókra lehet várni. Nekünk egyszer a villanyóra gyulladt ki, se poroltónk se semmink, hívtuk a tűzoltókat, olyan három óra elteltével hajlandóak voltak kivonszolni a valagukat. Ha az egyik szomszéd nem ad poroltót, akkor a házunk a szén lett volna a javából. Áj láv Magyarország!


Arról nem is beszélve, hogy közvetlen életveszélyben az ember elveszti a fejét. Genetikailag belénk van kódolva a túlélési ösztön, ami még a legvisszafogottabb embernél is bekapcsol, ha kell.
2 felhasználónak tetszik: VampireBella, Lucky5
2013. március 23. 14:07 #87
ilovezm
ilovezm
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.23.
Hozzászólás: 1
Csatolások: 0
Azonosító: 198472
Offline offline
Én tapasztalatból írom a következő sorokat. Tavaly ősszel kigyulladt a házunk, mindenhol égett de én addig NEM hagytam el a házat - hiába kiabáltak velem a tűzoltók - amíg a kutyámat nem találtam meg. és a korábbi hozzászólok akik azt írták hogy a túlélési ösztön miatt eszembe sem jutna a kutya vagy bármelyik másik állat, csak megjegyzem hogy de igenis ő jutott a legelőször eszembe ugyanis tudtam hogy a családom ki tud menni, de képzeljétek el a kutyátokat. ő nem tudja mi van, merre kéne menni nem tudja felmérni a dolgokat, muszáj rajtuk segíteni. nem bírtam volna ki hogy bent hagyom a háziállatomat. ezt most nem azért írom hogy Ashley-t becsméreljem csak néhány hozzászóló eléggé felháborított.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. március 23. 14:09 #88
- törölt felhasználó -    
sad.gif Jaj Istenem! Szegény Ashley.
2013. március 23. 14:10 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.23. 13:51)
A te eseted megint csak más, hisz ott nem az a ház égett, amiben te laktál, csak veszélyeztetett volt. Ilyenkor természetesen én is a nyakamba kapnám az állataimat, hiszen nincsen közvetlen életveszély. De, ha kigyullad a lakásod, akkor én is azt mondom, hogy jobb, ha minél hamarabb elhagyod a lakást, ugyanis nem csak te rekedhetsz bent, eshetnek rád különböző égő dolgok, de füstmérgezésbe is meg lehet halni. Megéri? Szerintem még mindig nem. Magyarországon a tűzoltókra lehet várni. Nekünk egyszer a villanyóra gyulladt ki, se poroltónk se semmink, hívtuk a tűzoltókat, olyan három óra elteltével hajlandóak voltak kivonszolni a valagukat. Ha az egyik szomszéd nem ad poroltót, akkor a házunk a szén lett volna a javából. Áj láv Magyarország!

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de szerintem ha erre válaszolnék újjab vita lenne, és ahhoz most semmi kedvem..oké, ez a te véleményed, tiszteletben tartom.
Ez nem kimondottam neked szól, hanem bárki másnak:
Soha nem fogunk ugyan úgy gondolkodni, mi emberek. Minden embernél más lesz, a sorrend, hogy mi fontosabb minél. És nem szeretnék emiatt leszólni senkit, nem az én dolgom és nem is nagyon érdekel. De attól nég a véleményem ugyanúgy meg van róla. Igen, lehet hogy jobban szeretem az állatokat a kelleténél, ezt monták már páran.
Sajnálom ha valakinek durvábban válaszoltam a kelleténél, de engem az ilyen hírek nagyon ki tudnak hozni a sodromból. Nem tudom miért, de ez van.
Én csak remélni tudom, hogy a világon minél több ember van, aki hasonló képpen vélekedik az állatokról és a fontosságukról, mint én.
Arról meg hogy a tűzoltók csak három óra elteltével voltak hajlanóak kitolni a seggüket, no comment. És sajnos nem egy hasonló esetről hallottam már..
2013. március 23. 14:12 #90
Laalaa
Laalaa
új tag
 
StátuszI'm not a psychopath, I'm a highly functioning sociopath <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 0
Azonosító: 170073
Offline offline
Istenem! Szegény kutya. sad.gif sad.gif Én a tűzoltók helyében kiszedtem volna az ágy alól a kutyát.
2013. március 23. 14:12 #91
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Annyira szánalmasak vagytok. Nektek nincs jobb dolgotok, mint Ashley-t szídni? rolleyes.gif
2013. március 23. 14:13 #92
VanessaWolfe13
VanessaWolfe13
Goddess
 
StátuszFuckin' with a goddess and you get a little colder...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.18.
Hozzászólás: 1191
Csatolások: 58
Azonosító: 134978
Offline offline
úristen szegény Ashley...de leginkább szegény kutyus :'(
2013. március 23. 14:15 #93
Zsófi1123
Zsófi1123
 
StátuszLife is infinit in possibilities!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.11.
Hozzászólás: 932
Csatolások: 0
Azonosító: 189530
Offline offline
Nem tehwet róla ilyenkor akaratlanul is menekül az ember. De azért nnagyon sajnálom!
2013. március 23. 14:23 #94
- törölt felhasználó -    
Szegény,nagyon sajnálom."Részvétem".
2013. március 23. 14:25 #95
- törölt felhasználó -    
szegények!!!!! sad.gif
2013. március 23. 14:25 #96
love1999
love1999
visszatérő vendég
 
Státuszrohadt nehéz soha nem TALÁLOM ki!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 197
Csatolások: 0
Azonosító: 144044
Offline offline
Szegény kiskutyus.Részvétem.R.I.P.
2013. március 23. 14:26 #97
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (wiky96 @ 2013.03.23. 14:10)
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de szerintem ha erre válaszolnék újjab vita lenne, és ahhoz most semmi kedvem..oké, ez a  te véleményed, tiszteletben tartom.
Ez nem kimondottam neked szól, hanem bárki másnak:
Soha nem fogunk ugyan úgy gondolkodni, mi emberek. Minden embernél más lesz, a sorrend, hogy mi fontosabb minél. És nem szeretnék emiatt leszólni senkit, nem az én dolgom és nem is nagyon érdekel. De attól nég a véleményem ugyanúgy meg van róla. Igen, lehet hogy jobban szeretem az állatokat a kelleténél, ezt monták már páran.
Sajnálom ha valakinek durvábban válaszoltam a kelleténél, de engem az ilyen hírek nagyon ki tudnak hozni a sodromból. Nem tudom miért, de ez van. 
Én csak remélni tudom, hogy a világon minél több ember van, aki hasonló képpen vélekedik az állatokról és a fontosságukról, mint én.
Arról meg hogy a tűzoltók csak három óra elteltével voltak hajlanóak kitolni a seggüket, no comment. És sajnos nem egy hasonló esetről hallottam már..

Persze, az embereknek mindig is eltérő véleményeik lesznek, és én is elfogadom a ti álláspontotokat, de amit leműveltetek pár oldalon keresztül, az maga volt a tökély, mert valaki szintén az emberi életet tartja fontosabbnak. Az ő véleményét miért nem lehetett volna szimplán elfogadni? Miért kellett lehordani a sárga földig és pocskondiázni, csak, mert nem ért veletek egyet? Igazából csak emiatt szóltam hozzá a topikhoz, mert nekem is hasonló a véleményem. Ettől most rosszabb ember lennék, mint ti? unsure.gif Én úgy érzem, hogy nem, csak nekem a szeretteim állnak a ranglétra csúcsán, és nincs az a pénz, amiért bármelyiküket is feláldozzam csak azért, hogy a kutyámat megmentsem. Én valahol azt tartom nagyon szomorúnak és elkeserítőnek, hogy valakinek fontosabb egy kutya, mint a saját édesanyja, aki kilenc hónapig hordta a szíve alatt, valamint, aki a világra hozta. Nem vagyok rosszindulatú, soha sem kívántam másnak rosszat, így neked sem tudok, akármennyire is elhordtál engem a saját kisstílű stílusodhoz mérten, kívánom neked, hogy a saját édesanyád, édesapád, testvéred, vagy szerelmed mondja a két szép bocika szemed közé, hogy egy kutya élete többet ér, mint a tiéd. Érzed a szavak súlyát? Túl naiv, túl gyerek vagy még. Nem láttál még halált és haldoklást, hogy tudjál mérlegelni. A halál nem olyan, mint amit a televízióban mutogatnak a sorozatok által.
2 felhasználónak tetszik: Twilight6, Lucky5
2013. március 23. 14:26 #98
- törölt felhasználó -    
Szegény cray.gif. Sajnálom Ashley-t is.
2013. március 23. 14:28 #99
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Laalaa, arra nem gondoltál, hogy esetleg azért nem szedték ki azt a kutyát az ágy alól, mert nem fértek hozzá a tűz miatt? Mert szerintem, ha hozzáfértek volna, akkor kiszedik onnan, elvégre miattuk mentek be az égő házba. Amúgy nagyon sajnálom szegény kutyust. Nyugodjék békében. sad.gif
2013. március 23. 14:31 #100
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3169
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Hát akkor én biztos nem vagyok normális, mert nekem eszemben sem jutna kimenteni a családom. Durván hangzik lehet, de ha én felébredtem, akkor már ők is (én aki semmire nem ébred fel...) és nekik van 2 szép lábacskájuk, fel tudják mérni a helyzetet. De az én kutyám csak visítozna és kétségbeesetten keresne valakit. Nyilvánvaló, hogy első dolgom lenne őt megkeresni, nem pedig azzal foglalkozni a többiekkel mi van. Nem kérek az én mennyire hülye és ostoba vagyok válaszokból, köszönöm!
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok