Starity

Bennégett a színésznő kutyája

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 23. 14:41 #101
Hannuusshh
Hannuusshh
Patley
 
StátuszMockingjay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 1670
Csatolások: 193
Azonosító: 150324
Offline offline
Szegény kutya. sad.gif
Egy embernek nincs is annál rosszabb mint, hogy elveszíti a kedvencét. sad.gif
2013. március 23. 14:42 #102
Dreeameer
Dreeameer
új tag
 
StátuszCody Simpson - 'iYiYi' ft. Flo Rida
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 198124
Offline offline
Szegény kutyus cry.gif cray.gif Még zserencse, hogy senki másnak nem esett baja.
2013. március 23. 14:45 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.23. 14:26)
Persze, az embereknek mindig is eltérő véleményeik lesznek, és én is elfogadom a ti álláspontotokat, de amit leműveltetek pár oldalon keresztül, az maga volt a tökély, mert valaki szintén az emberi életet tartja fontosabbnak. Az ő véleményét miért nem lehetett volna szimplán elfogadni? Miért kellett lehordani a sárga földig és pocskondiázni, csak, mert nem ért veletek egyet? Igazából csak emiatt szóltam hozzá a topikhoz, mert nekem is hasonló a véleményem. Ettől most rosszabb ember lennék, mint ti? unsure.gif Én úgy érzem, hogy nem, csak nekem a szeretteim állnak a ranglétra csúcsán, és nincs az a pénz, amiért bármelyiküket is feláldozzam csak azért, hogy a kutyámat megmentsem. Én valahol azt tartom nagyon szomorúnak és elkeserítőnek, hogy valakinek fontosabb egy kutya, mint a saját édesanyja, aki kilenc hónapig hordta a szíve alatt, valamint, aki a világra hozta. Nem vagyok rosszindulatú, soha sem kívántam másnak rosszat, így neked sem tudok, akármennyire is elhordtál engem a saját kisstílű stílusodhoz mérten, kívánom neked, hogy a saját édesanyád, édesapád, testvéred, vagy szerelmed mondja a két szép bocika szemed közé, hogy egy kutya élete többet ér, mint a tiéd. Érzed a szavak súlyát? Túl naiv, túl gyerek vagy még. Nem láttál még halált és haldoklást, hogy tudjál mérlegelni. A halál nem olyan, mint amit a televízióban mutogatnak a sorozatok által.

Én nem emlékszem, hogy bárminek is elhortalak volna tégen. Az utóbbin kívül neked nem is válszoltam.
A másik meg, hogy nem emlékszem, hogy bárhova is írtam volna, hogy a kutyám fontosabb, mint a családom. Ha mégis, valaki mutassa már meg, mert akkor valószínüleg félreírtam. Nekem fontossági sorrendbe, teljesen egy szinten vannak.
Nálam nincs olyan, hogy család és kutya. Van a család és abba beletartozik a kuyta és egyéb háziállat. A kutyámat épp annyira szeretem mint a családomat, és a családomnál jobban senkit nem szeretek.
Ezt csak azoknak írtam, akik már elkönyveltek valami szívtelen nemtomminek.
És köszönöm szépen, nem vagyok kiváncsi azokra akik erről nem így vélekednek.
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2013. március 23. 14:49 #104
- törölt felhasználó -    
Szeeeegény drága kutyuskám! sad.gif Nagyon sajnálom
2013. március 23. 14:51 #105
- törölt felhasználó -    
Nem értem, hogy miért ti drámáztok, amikor Ashley lakása égett le és a kutyája halt meg, de nem éri meg ezen vitatkozni.
2013. március 23. 14:52 #106
- törölt felhasználó -    
Szegény kutyus cry.gif
2013. március 23. 14:56 #107
szendreiviki
szendreiviki
 
StátuszRemény. Egyetlen dolog, ami erősebb a félelemnél.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.17.
Hozzászólás: 688
Csatolások: 2
Azonosító: 136578
Offline offline
Szegény! Ashley és kutya!sad.gif
2013. március 23. 15:02 #108
- törölt felhasználó -    
Szegény kutyus sad.gif
Legközelebb Ashley majd jobban figyel.
2013. március 23. 15:03 #109
Klaudia.SnuphfenEll
Klaudia.SnuphfenEll
 
StátuszThanks for wathcing <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 55
Azonosító: 195508
Offline offline
Szegény kutyus sad.gif .
2013. március 23. 15:09 #110
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2013.03.23. 14:31)
Hát akkor én biztos nem vagyok normális, mert nekem eszemben sem jutna kimenteni a családom. Durván hangzik lehet, de ha én felébredtem, akkor már ők is (én aki semmire nem ébred fel...) és nekik van 2 szép lábacskájuk, fel tudják mérni a helyzetet. De az én kutyám csak visítozna és kétségbeesetten keresne valakit. Nyilvánvaló, hogy első dolgom lenne őt megkeresni, nem pedig azzal foglalkozni a többiekkel mi van. Nem kérek az én mennyire hülye és ostoba vagyok válaszokból, köszönöm!


A szívemből szóltál. meghajolo.gif
Nagyon remélem, hogy ha tűz ütne ki (ami ne történjen meg soha) akkor nem blokkolnék le, hanem fel tudnám kapni a nyuszikámat (ő pedig hagyná, hogy megfogjam, ellentétben azzal a harccal, amit minden alkalommal vívnom kell vele, ha bele akarom tenni a hordozójába) és ki tudnám menekíteni, mert nekem ő a legfontosabb.
Semmi kedvem nyilatkozni az okokról, hogy miért fontosabb nekem egy állatka élete, mint a körülöttem lévő embereké, senkinek semmi köze hozzá. Ez van, kész.
Ashley-t nem vádolom, biztos leblokkolt vagy mit tudom én.
2013. március 23. 15:10 #111
- törölt felhasználó -    
Szegények. Nagyon sajnálom a kutyát na de most komolyan, inkább mintha egy ember halt volna meg, nem vagyok szívtelen de úgy gondolom egy ember élete többet ér.
2013. március 23. 15:12 #112
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Hát én nem is tudom mit tennék, ha azzal szembesülnék, hogy az én hibám miatt halt volna meg a kutyám :'(
2013. március 23. 15:15 #113
- törölt felhasználó -    
Ez borzasztó.El tudom képzelni Ashley most hogy érez.Egy kutyát borzasztó dolog elveszteni..nagyon sajnálom a kuytust..nagyon édes volt.Tényleg sajnálom,ahogy lejátszódik a fejemban ahogy a kuytus bebújik az ágy alá miközben mindnehol tűz..borzasztó.
2013. március 23. 15:23 #114
- törölt felhasználó -    
Ez szomorősad.gif Tudom milyen az ha elveszíted az egyik házikedvenced, remélem, hogy Ash fel tudja majd dolgozni:S
2013. március 23. 15:27 #115
- törölt felhasználó -    
Idézet (Little Monster-GFF @ 2013.03.23. 14:04)
Óh szegények ohmy.gif Legalább nem sérültek meg komolyabban. Arról meg nem tehet hogy nem mentette kutyusait. Az embernek ilyenkor reflexszerűen jön, hogy a saját életét mentse. Szegény kutyuli, úgy sajnálom.  T~T

Áhh nem egyáltalán nem tehet róla áhh. Persze szereted Ashleyt védjed csak de ő volt az aki sorsára hagyta azt a kutyust! Szeretem Ashley! De ő felelős volt azért a kutyáért! Egy állat élete nem játék! Ő a hibás ebben!
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2013. március 23. 15:34 #116
VampireBella
VampireBella
Világegyetemista
 
StátuszWords are very unnecessary
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.24.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 364
Azonosító: 162606
Offline offline
Nem értem miért kell Ashleyt hibáztatni, én is nagyon szeretem az állatokat de a családomat még sokkal jobban, és ha arról lenne szó hogy kit mentenék ki egy égő házból akkor egyértelműen a családomat választanám. A bennégett kutyust meg én is nagyon sajnálom sad.gif
2013. március 23. 15:35 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.03.23. 13:51)
A te eseted megint csak más, hisz ott nem az a ház égett, amiben te laktál, csak veszélyeztetett volt. Ilyenkor természetesen én is a nyakamba kapnám az állataimat, hiszen nincsen közvetlen életveszély. De, ha kigyullad a lakásod, akkor én is azt mondom, hogy jobb, ha minél hamarabb elhagyod a lakást, ugyanis nem csak te rekedhetsz bent, eshetnek rád különböző égő dolgok, de füstmérgezésbe is meg lehet halni. Megéri? Szerintem még mindig nem. Magyarországon a tűzoltókra lehet várni. Nekünk egyszer a villanyóra gyulladt ki, se poroltónk se semmink, hívtuk a tűzoltókat, olyan három óra elteltével hajlandóak voltak kivonszolni a valagukat. Ha az egyik szomszéd nem ad poroltót, akkor a házunk a szén lett volna a javából. Áj láv Magyarország!

Igen megéri! Mert felelős vagy azért az állatért! Lehet hogy csak én gondolom így de én teljes mértékben elítélem azokat az embereket akik mentik az irhájukat és let*jják hogy mi lesz az állatával!
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Lizania
2013. március 23. 15:37 #118
- törölt felhasználó -    
Idézet (Twilight6 @ 2013.03.23. 14:12)
Annyira szánalmasak vagytok. Nektek nincs jobb dolgotok, mint Ashley-t szídni?  rolleyes.gif

Hát , nem én hagytam halálra égni a kutyámat dry.gif
2013. március 23. 15:42 #119
zsozsi08
zsozsi08
 
Státusz"He's your first love.-I intend to be your last"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.31.
Hozzászólás: 545
Csatolások: 0
Azonosító: 195069
Offline offline
Annyira sajnálom!!! sad.gif Imádom Ashley-t ő a kedvenc színésznőm! nagyon szép! smileeee.gif
2013. március 23. 15:46 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireBella @ 2013.03.23. 15:34)
Nem értem miért kell Ashleyt hibáztatni, én is nagyon szeretem az állatokat de a családomat még sokkal jobban, és ha arról lenne szó hogy kit mentenék ki egy égő házból akkor egyértelműen a családomat választanám. A bent égett kutyust meg én is nagyon sajnálom sad.gif

Jó, de már megbocsássatok! Mert ez másoknak is szól. Itt szó nem volt arról, hogy egy családtagját is menteni kellett volna. A barátja és a bátyja magánál volt, szóval ebben az esetben csak a saját életére kellett figyelnie. Meg a kutyáiéra kellett volna!! Az megint más, hogy ha másik kettő ember, esetleg benn fekütt volna eszméletlenül. De abba ne menjünk bele, mert nem ez történt..
Ott van három felnött ember, de egyiknek se jut eszébe a két kétségbeesett, védtelen kutya. Szánalmas..
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Lizania, chelseagirl18
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok