Starity

Britney Spears is viaszbabát kapott

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 27. 20:27 #81
- törölt felhasználó -    
Nekem is tetszik, csak az első képen kicsikét műnek tűnik az arca..., de egyébként tényleg szép lett. smileeee.gif
2013. március 27. 21:06 #82
- törölt felhasználó -    
oh .. ez nagyon jó *-* biggrin.gif
2013. március 27. 21:21 #83
regi99
regi99
visszatérő vendég
 
StátuszRegi99 soha az életben nem fogja beállítani a státuszát.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.27.
Hozzászólás: 259
Csatolások: 0
Azonosító: 188407
Offline offline
Dejóó*-* tök élethű.. biggrin.gif smileeee.gif
2013. március 27. 22:26 #84
- törölt felhasználó -    
nagyon jó cikk lett
2013. március 27. 22:28 #85
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Idézet (Bella.T. @ 2013.03.27. 22:26)
nagyon jó cikk lett

omg.gif
2013. március 27. 22:55 #86
- törölt felhasználó -    
ez a nő gusztustalan.akár mit csinál magával...énekelni nem tud és ideg gyenge. A csj selejtes.Ti meg elvakultan imádjátok....ÉS nem nem a csontkollekciókra bukok.A csinos nőket szeretem de ez a nő minden csak nem csinos.Vastag comb vádli a lába rövid.a melle lóg, és a bőre gusztustalan.Jó lenne ha pár más fórumon is szétnéznétak a friss paparazzi fotók miatt....Az a baj veléetek hogy elvakultak vagytok...és nem láttok a rózsaszínű ködön túl ami a látásotokat elhomálysítja. ennyi.
2013. március 27. 23:10 #87
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Sherpa @ 2013.03.27. 22:55)
ez a nő gusztustalan.akár mit csinál magával...énekelni nem tud és ideg gyenge. A csj selejtes.Ti meg elvakultan imádjátok..ÉS nem nem a csontkollekciókra bukok.A csinos nőket szeretem de ez a nő minden csak nem csinos.Vastag comb vádli a lába rövid.a melle lóg, és a bőre gusztustalan.Jó lenne ha pár más fórumon is szétnéznétak a friss paparazzi fotók miatt..Az a baj veléetek hogy elvakultak vagytok...és nem láttok a rózsaszínű ködön túl ami a látásotokat elhomálysítja. ennyi.

Persze, mindenkinek más tetszik és mindenkinek más jön be. Én 40 kiló vagyok vasággyal együtt, és elképzelni nem tudom, hogy mi tetszik az ilyen lányokon. A párom és a legtöbb férfi jobban szereti azt, ha van mit fogni egy csajon. Én szívesen néznék ki úgy, mint Britney, mert akkor nem borzadnék el a tükör előtt, hogy szinte minden létező csontom kilátszik. Nos, hogy a melle megereszkedett, azt ne vedd zokon! Majd a te feleségedé is meg fog, amikor szül két gyereket, akiket jó egy éves korukig szoptatni is kell. Inkább nézzen ki így, mint, hogy agyon botoxoltassa magát, illetve töltesse fel magát szilikonnal, még mindig sokkal természetesebb. Valószínűleg szeret tunyulni, mint sok mindenki más. Én sem mennék mindennap konditerembe, hogy milyen zsírul nézzek ki, miközben van otthon két kisgyerekem, hiszen azt az időt inkább rájuk szánnám. Most, ha majd a feleségednek lesz egy kis narancsbőre, meg megereszkedett cicije, ja és egy kis sonkája, akkor undorítónak fogod tartani, mert nem úgy néz ki, mint egy TOP modell? Biológiailag Britney maximum egy kicsit túlsúlyos, de gondolom a BMI-je nincs 40 felett. Na, az minősül elhízásnak. De, ha kikeresed nekem Britney testsúlyát, akkor számolok én neked egy BMI-t és megmondom, hogy mennyire kövér, de én mondom neked, ez a nő maximum kicsit libbent át a határon. Akit túlsúlyosnak tudnék minősíteni az Adele. Imádom azt a nőt, de ő valószínűleg lazán veri a 40-es BMI-t. Egyébként én nem vagyok elvakult rajongó, sosem volt szokásom olyannak lenni. Szeretem Britneyt, de csak tini koromban rajongtam érte igazán, úgy hét éve már csak elvegetálok vele. Kedvelem, de nem őrülök meg érte. Szakmai szempontból írtam azt, amit. Nagyon szeretnék egy ilyen testalkatot, mert akkor legalább néznék ki valahogy, nem úgy, mint most. Az meg már egyéni ízlés, hogy neked a a 90-60-90 az ideálod. Ha ez alapján akarsz magadnak párt keresni, akkor ilyet aligha fogsz találni, pláne, ha normális kapcsolatra vágysz.
2013. március 28. 00:02 #88
LadyAly
LadyAly
Mama Roach
 
Státusz♥★Love★♥ Viva La Cucaracha
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.25.
Hozzászólás: 3202
Csatolások: 7322
Azonosító: 88389
Offline offline
Hát ez a baba most tényleg nem lett valami élethű. smileeee.gif
2013. március 28. 09:43 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (,2013.03.27. 22:55~3860090)
ez a nő gusztustalan.akár mit csinál magával...énekelni nem tud és ideg gyenge. A csj selejtes.Ti meg elvakultan imádjátok..ÉS nem nem a csontkollekciókra bukok.A csinos nőket szeretem de ez a nő minden csak nem csinos.Vastag comb vádli a lába rövid.a melle lóg, és a bőre gusztustalan.Jó lenne ha pár más fórumon is szétnéznétak a friss paparazzi fotók miatt..Az a baj veléetek hogy elvakultak vagytok...és nem láttok a rózsaszínű ködön túl ami a látásotokat elhomálysítja. ennyi.


Ezt kikérem magamnak. Én nem imádom Britneyt, sőt..És ezt jó páran tudják itt. És hogy én elvakult lennék, egyszerűen nevetséges. A hangját szép szóval nem tudom értékelni, de itt a kinézetéről van szó és én arról beszéltem. És én mint nő, azt mondom, hogy igen is szép alakja van jelenleg. És nem elvakultságból. A melle lóg...mit csináljon két gyerek után?? Ha meg felfújta volna akkorára mint két lufi, az lenne a baj.
Különben meg mindenkinek vannak hibái, de valakit pont ez tesz széppé.
2013. március 28. 10:49 #90
emcsikehh
emcsikehh
1DHATER
 
Státusz1D utáló vagyok, és mindig is az leszek. Fogadd el. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 1
Azonosító: 158222
Offline offline
Dejooooó biggrin.gif De nm annyira, mint taylor Lautnerésmileeee.gif)
2013. március 28. 13:55 #91
- törölt felhasználó -    
Nem lett olyan rossz, de annyira jó sem, Britney gyönyörű volt a Vma-n és most is az. Két gyerek után csodásan néz ki.
2013. március 28. 18:49 #92
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Nekem nagyon tetszenek. smileeee.gif
2013. május 19. 20:05 #93
- törölt felhasználó -    
hú, nagyon élethűek! smileeee.gif wink.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok