Starity

Dokumentumfilm készül Kurt Cobainről

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. március 30. 09:05 #41
- törölt felhasználó -    
Nem annyira kedvelem őt,de az ő döntése.
2013. március 30. 10:27 #42
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
Idézet (GoKendra @ 2013.03.30. 08:38)
brigi92fcb
milyen nagy szavakkal dobálózol "mindenki" csak tudod ez már ott megdől hogy én mondjuk nem, és kvázi rengeteg embert tudnék még mondani... Nem,egyszerűen képtelen  vagyok felfogni miért divat valakit ennyire utálni, de talán ha te is kicsit gondolkoznál és lenne benned minimális empátia is akkor felfognád azt hogy Courtney min ment egész életében keresztül, és ehez képest még mindíg itt van és alkot! Kíváncsi lennék hogy mondjuk te meg a többi utálkozó, ha meg kêne élnetek azt, amin ő keresztül ment egy idióta és képtelen elmélet miatt, hogy ti ugyan milyenek lennétek! milyen lehet azzal szembesülnöd hogy a világ ellened van?? hogy kvázi emberszámba se veszik?! azt amit ő végig csinált arra nincsennek szavak!! és tudod mit én mélyen tisztelem Courtney-t! Isaiah-ról meg még annyit hogy nem értem miért kell ezen lovagolni hogy most hasonlít e avagy nem! Janet7-el egyet êrtek ebben is!Gondold/játok magatokat legalább Frances helyébe! Miért nem lehet nekik levegőt hagyni?! ő aztán pont nem tehet semmiről


Nem azt írtam, h mindenki, hanem azt, h minden épp eszű ember rühelli. tongue.gif xD Az a nő egyszerűen szánalmas. A saját gyereke se igen áll szóba vele... Az, h miken ment keresztül okot ad arra, h gyalázza pl Dave Grohlt és azt mondja, h hajtott a lányára? Ez volt nálam az utolsó csepp a pohárban. Love csak a botrányhoz ért... Sosem volt tehetséges és mai napig Kurt Cobain nevéből él.

OMG most azért mert azt mertem mondani, h sztem hasonlít a gyerek Kurt-re most akk mi van? Össze dőlt a világ? Főleg, h ez egy magyar oldal... Nem hiszem, h valaha hallani fognak a véleményemről XD
2013. március 30. 10:52 #43
love1999
love1999
visszatérő vendég
 
Státuszrohadt nehéz soha nem TALÁLOM ki!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 197
Csatolások: 0
Azonosító: 144044
Offline offline
robert pattinson mint kurt??????? az od@basz! AVRIL
2013. március 30. 11:16 #44
- törölt felhasználó -    
brigi92fcb
nem azt mondtam hogy hibátlan dave-el és még sokakkal unfair módon viselkedett ez tény...az viszont hogy nem tehetséges baromság! Szerintem ezt ne te bíráld....
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. március 30. 11:36 #45
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
Idézet (GoKendra @ 2013.03.30. 11:16)
brigi92fcb
nem azt mondtam hogy hibátlan dave-el és még sokakkal unfair módon viselkedett ez tény...az viszont hogy nem tehetséges baromság! Szerintem ezt ne te bíráld..


Szerinted véletlen, h a férje halála után semmi maradandót nem alkotott és előtte se volt nagy eresztés az együttese? Ugyan mit tett le az asztalra Love? Komolyan miért marad híres a neve? Azért mert ő volt Cobain felesége vagy mert olyen zenét csinált ami sokakat megfogott és dicshimnuszokat zengtek róla az emberek? Nem tett ő semmi maradandót... Illetve megszülte Cobain gyerekét és ennyi. Kb ez volt az egyetlen normális dolog amit tett. Mindig is balhés volt a csaj, de mostanában rá tesz egy lapáttal mivel a kutyát se érdekli már. Most is Kurt-ből szeretne pénzt csinálni nem saját maga boldogul.
2013. március 30. 11:46 #46
- törölt felhasználó -    
nézd én megfogadtam hogy nem írok többet ez alá a cikk alá , meggyőzni úgy sem fogjuk egymást! csak hozzátevőlegesen megjegyeznêm hogy live through this az év legjobb albumának lett kihirdetve anno! és ez is kurt halála után volt mint ahogyan a filmes karrierje is! golden globe jelölt filmben játszott jelentős szerepet! De számomra nem is ez érdekes, még ha teljesen érdemtelen is lenne akkor is nekem egy számít: ennek a nőnek a zenéjétől kaptam valamit! Bármi is legyen róla a véleményed vagy a világ véleménye! nem szeretném ezt a " vitát " tovább folytatni mert nem sok êrtelmét làtom! Szerintem mindkettőnk kifejtette a véleményét,és bárhogy is ragozhatnánk tovább ez nem fog megváltozni!
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. március 30. 14:21 #47
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (brigi92fcb @ 2013.03.30. 05:46)
Courtney-t minden épp esszű ember rühelli. Egyszerűen szánalmas idióta. 
Az meg h pár ember szerint (sztem is) hasonlít Kurt-re Frances pasija nem értem miért veri ki nálad a biztostékot... Nem mondta senki h szándékos stb stb...


Ez megint hülyeség. Rengetegen utálják, igen. Ennek jó része divatból, 13 éves kislány "Szeretlek Kurt <333 Smells Like Teen Spirit <333 Utállak Courtney" effektus még mindig meg van, csorda szellem úgy szintén, de rengetegen szeretik Courtney-t. Az épeszűséggel ezt fölösleges összefüggésbe hozni. Más szerint meg az nem épeszű, aki elvakultan utálja, naa? wink.gif Ne mondd nekem, hogy mindenki úgy utálja, hogy utánanéznének bárminek is vele kapcsolatban. Rengetegen voltak olyanok is, akik utálták, csak úgy, mert miért ne, úgy is mindenki azt teszi. Aztán mikor jobban utánanéztek megszerették, és most már imádják. Meg persze a másik oldal, akik az összeesküvés elméletek miatt, meg a Courtney utálat miatt, meg a viselkedése miatt a zenéjének sem adnak esélyt, ami amúgy zseniális, és nem hajlandók egy picit nem fekete-fehérben gondolkodni és a dolgok mögé nézni. Bizonyos viselkedései alapján érthető, hogy egy szörnynek gondolják, de nem az és nem csak az az oldala van. Nyilván nem divat ebbe belegondolni, de ha pl. nekem kellett volna annyi mindenen keresztül mennem az életben, mint neki, már biztos nem lennék itt, és kíváncsi lennék, hogy ha az elvakult utálói megélték volna, amit ő, akkor ugyanaz maradna-e a hozzáállásuk. De ő még mindig itt van, kibírta. Persze könnyű rámondani mindenre, amit mond vagy tesz, hogy hazug, de ez is csak elvakultság, semmi más. Arra meg, amit mondtál: nem, nem ad rá okot. Csak azután a sok sz.r után már könnyebben meg lehet érteni, hogy sokszor zizi.

Idézet
Szerinted véletlen, h a férje halála után semmi maradandót nem alkotott és előtte se volt nagy eresztés az együttese? Ugyan mit tett le az asztalra Love? Komolyan miért marad híres a neve? Azért mert ő volt Cobain felesége vagy mert olyen zenét csinált ami sokakat megfogott és dicshimnuszokat zengtek róla az emberek? Nem tett ő semmi maradandót... Illetve megszülte Cobain gyerekét és ennyi. Kb ez volt az egyetlen normális dolog amit tett. Mindig is balhés volt a csaj, de mostanában rá tesz egy lapáttal mivel a kutyát se érdekli már. Most is Kurt-ből szeretne pénzt csinálni nem saját maga boldogul.


Hmm megint nagyon szubjektívek vagyunk. Sokak szerint Kurt sem tett le az asztalra sokat az egyszerű, semmi újat nem adó zenéjével (csak ki ne jöjjön ebből, hogy saját véleményt írtam) és nem érdemli meg azt a szeretetet és rajongást, amit kap. Sokak szerint pont a Nirvana nem volt nagy eresztés. Sokan Hole pártiak inkább a Nirvanával szemben, pl. én is és ha elvakultság nélkül belegondolunk, azért nem kell úgy tenni, mintha a Nirvana annyival többet alkotott volna a Hole-nál, ugyanúgy nem volt bonyolult zene, stb. Attól, mert a Nirvana legendás lett, a Hole kevésbé, ez nem teszi jobbá. Mert nagyjából ez az egyetlen, amit a Nirvana javára tudnék mondani. És igen, szeretem a Nirvanát wink.gif Kurt halála után meg 3 nagylemeze is volt, filmekben is szerepelt, stb. tehát az, hogy Kurt miatt ismerik többen nem jelenti azt, hogy semmit se tett egész életében. Az meg, hogy miért ismert és miért szeretik két külön dolog. Nyilván az ismertségére nagyot rá tesz, hogy Kurt felesége volt, de akik szeretik, azok nem emiatt szeretik, én sem emiatt szeretem...Úgyhogy igen, olyan zenét csinált ami sokakat megfogott. De a kérdésedet meg lehet fordítani: miért utálják inkább, amiatt, mert Kurt vagy mondjuk Dave rajongók és szerintük blabla kívülről tudjuk micsoda Courtney, vagy a zenéje miatt? Na ugye. Végeztem a témával.

Isaiah-ról meg annyit, hogy nem nálam veri ki ez ennyire a biztosítékot, hanem Francesnél, ezért írtam, hogy ha ennyire tudunk rajongani Kurtért, és ehhez szükségét érezzük annak, hogy utáljuk Courtney-t, akkor akár ebbe is bele lehetne gondolni, még anélkül, hogy figyelni pl. Frances reakcióit erre a témára Twitteren is gondolni lehet, hogy hogy eshet ez neki.
1 felhasználónak tetszik: Barefoot Becky
2013. március 30. 17:41 #48
akks
akks
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.25.
Hozzászólás: 298
Csatolások: 6
Azonosító: 70015
Offline offline
Jared Leto tökéletes lenne rá...
2013. március 30. 18:25 #49
- törölt felhasználó -    
ohmy.gif tutira megnézem.
2013. március 30. 18:57 #50
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
peace25, szerintem is tökéletes lenne Jared Leto!!!Íme a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=b5Kf4zBL6V8
2013. március 30. 19:05 #51
- törölt felhasználó -    
Szerintem is jó lenne Jared Leto,illetve én Courtney szerepére Anna Faris-t gondolnám,mert szerintem nagyon hasonlít Courtney fiatalkori "önmagára" smileeee.gifÉs különben is szívesen látnám őt egy komoly szerepben,hiszen zömében csak vígjátékokban láttam idáig!
2013. március 30. 19:33 #52
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
GoKendra, klassz ötlet, viszont én úgy gondolom, Taylor Momsen lenne a tökéletes Courtney, nézd: http://www.google.hu/search?hl=hu&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=905&q=taylor+momsen+court...D2%3B1040%3B940
2013. március 30. 19:50 #53
Sajt200
Sajt200
 
StátuszRossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni. ˇˇ Dumbledore
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 626
Csatolások: 0
Azonosító: 196987
Offline offline
Robert Pattinson igazán elfogadhatta volna a felkérést. Szerintem elég tehettséges énekes. De biztos jó színészt választanak a filmre.
2013. március 30. 20:21 #54
- törölt felhasználó -    
LexiCobain
woow tényleg,ő is nagyon klassz lenne Courtney-nak!
2013. március 30. 20:24 #55
- törölt felhasználó -    
Vagy aki még kicsit hasonlít szerintem Courtney-ra az Hayley Williams,de ő mondjuk nem színésznő....és Taylor vagy Anna azért jobb lenne külsőre is!
2013. március 31. 14:07 #56
DoooDuu
DoooDuu
Doreen Tomlinson ^^
 
StátuszNever give up, the beginning is always the hardest!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3227
Csatolások: 547
Azonosító: 171198
Offline offline
lehet, hogy megnézem smileeee.gif
2013. március 31. 15:57 #57
- törölt felhasználó -    
Jellemző, Kurt Cobain-es cikk, alatta meg a mélyen tisztelt kommentelők máglyát állítanak az özvegynek. Háháhá, helyén van még a világ tongue.gif

Idézet (brigi92fcb @ 2013.03.30. 05:46)
Courtney-t minden épp esszű ember rühelli. Egyszerűen szánalmas idióta. 


No, akkor én ritka példány vagyok, mert nem utálom Courtney-t, és épeszű vagyok, még a hangok is megmondták rohog.gif Visszatérve állításom első feléhez, nem utálom őt, sem mint zenészt, sem mint magánembert. Sőt, zenészként előkelő helyen van nálam, mert nagyon is jó zenét csinál, van tehetsége, és simán kenterbe vágja jelenkorunk kreált „előadóit”. Azért, mert a Hole nem kapott akkora hype-ot, mint a Nirvana, az nem rajta múlott – különben is, a népszerűség nem mindig egyenesen arányos a zene igényességével (hadd ne mondjak példát, mert kitör a népforradalom itten biggrin.gif), és ezzel nem a Nirvana érdemeit becsülöm le, dehogy. Bár bennem az a velejéig rosszindulatú gondolat is megfogant egyszer, hogy ha Kurt most is élne, vajon a Nirvana nimbusza ugyanakkora lenne, mint most?

Ami meg Courtney-t, mint magánembet illeti, nos... Aláírom, hogy nem a legkellemesebb jellem, és bizony voltak olyan húzásai, amiért én is rámorognék anyámra, de az akkor se jogosít fel minket, hogy a legutolsó vérszívó, aljas dögnek könyveljük el, meg hogy a nyakába varrjuk még a Kennedy-gyilkosságot is (mert már lassan ott tartunk...). Könnyű a kényelmes székből ücsörögve fröcsögni valakire amélkül, hogy utánanéznénk, hogy kit is szapulunk. Könnyű a felhőtlen életű fiatalságnak bírálni valakit, aki épphogy betöltötte a harmincat, de már annyi nehézség érte, hogy az ő életéhez képest egy görög dráma erőltetett hiszti. Könnyű ráfogni egy imádott zenész halálát, de kérdem én, ha Love akkora szörnyeteg lett volna, Cobain miért nem küldte el melegebb éghajlatra, hogy az anyukáját amortizálja le? Könnyű egy elmeroggyant tyúknak titulálni, de azt érdekesmód elfelejtik, hogy tudott ő tiszta maradni, ha akart. Az meg egyenesen szánalmas, hogy azért pocskondiázzuk valakinek a zenéjét, mert emberileg nem szimpatikus, vagy balhés figura. Ennyi erővel gyalázzuk Freddie Mercury-t, Amy Winehouse-t, és azokat, akik nem voltak az emberiség mintapéldányai... röhög a vakbél rohog.gif

*próbálja leállítani a dühöngő énjét*

Nincsen nékem bajom Pattinsonnal, de ha muszáj, akkor inkább Michael Pittre osztanám a szerepet (tehetségben kicsit jobban áll a mérlege *szemeket forgat*).
1 felhasználónak tetszik: janet7
2013. április 06. 12:55 #58
CrazyRockGirl
CrazyRockGirl
új tag
 
Státusz"Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek....."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.04.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 146600
Offline offline
tuti hogy megnézem majd!!!!! *-*
de ne Patinson játssza már Kurt-ot >< :PPP
2013. április 07. 18:07 #59
Csucsu
Csucsu
 
StátuszOlvasom kedvenc oldalam, a Starity-t :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.31.
Hozzászólás: 795
Csatolások: 0
Azonosító: 185134
Offline offline
Kíváncsi leszek a filmre smileeee.gif
2013. április 30. 19:04 #60
Ketherina
Ketherina
 
Státusz"Because the man wasn't good he was great..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.27.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 13
Azonosító: 162756
Offline offline
Robert Kurtnek? De vicces dry.gif Valmi hozzá méltó színészt kellene...
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!