Starity

Bonnie Tyler: „Népszerűbb vagyok, mint a One Direction”

19 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 01. 12:06 #241
Mrs.Lily Malik
Mrs.Lily Malik
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.10.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 195760
Offline offline
Beképzelt szajha!!!!! Méghogy népszerűbb... XD Akk én mértnem tom kiaz??? Mert mindenki tudja mi az az One Direction... De szerintem azt hogy kiez a nő nem igazán tudja senki... Szánalom XD sleep.gif"
2013. április 01. 12:07 #242
HorsesMyLife
HorsesMyLife
 
StátuszHit the lights, let the music move you lose yourself tonight...❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.26.
Hozzászólás: 613
Csatolások: 1
Azonosító: 198704
Offline offline
Mindenkinek más az ízlése.
2013. április 01. 12:08 #243
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (Mrs.Lily Malik @ 2013.04.01. 12:06)
Beképzelt szajha!! Méghogy  népszerűbb... XD Akk én mértnem tom  kiaz??? Mert  mindenki tudja  mi az  az One  Direction... De  szerintem  azt hogy kiez a  nő  nem igazán tudja  senki... Szánalom XD sleep.gif"


Egy újabb Sötétség Bajnoka... bokkod.gif
6 felhasználónak tetszik: Luckie, dijansalihu, Beyla, Pöttömke, Beckie, Kiim
2013. április 01. 12:09 #244
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Mrs.Lily Malik @ 2013.04.01. 12:06)
Beképzelt szajha!! Méghogy  népszerűbb... XD Akk én mértnem tom  kiaz??? Mert  mindenki tudja  mi az  az One  Direction... De  szerintem  azt hogy kiez a  nő  nem igazán tudja  senki... Szánalom XD sleep.gif"

Headshot. 110.gif
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Jolie_77, Pöttömke, Beckie
2013. április 01. 12:09 #245
laluus
laluus
új tag
 
StátuszLive While We're Young ! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 180016
Offline offline
Oké hogy a számok többet mutatnak....DE ATTÓL MÉG NEM ISMERTEBB ÈS NÉPSZERŰBB !!!!!!!!!!
2013. április 01. 12:11 #246
JARREKA
JARREKA
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.22.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 174000
Offline offline
Akkora egy beképzelt!!! coffee.gif Akkor én mért nem tom h ez kicsoda!? grrr.gif
2013. április 01. 12:11 #247
Zsofi91
Zsofi91
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.11.27.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 190553
Offline offline
A híres az, akit sokan ismernek, a népszerű az akit sokan szeretnek. Na bumm, fél Anglia oda van értük, a másik fele meg nem, ergo ők a híresebbek. Bonnie-t kevesebben ismerik de jobban szeretik. Mit nem lehet ezen megérteni? Csak azért mert a net tele van sok kis 1D fannal, nem azt jelenti hogy Bonnie fanból nincs sok, vannak de nem annyian mint az 1D fanokból, ezért az 1D a híresebb és Bonnie a kedveltebb.

Forrás: http://starity.hu/forum/topik/379521-bonnie-tyler-nepszerubb-vagyok-mint-a-one-direction/valasz/#ixzz2PCjpLII8

Nyugi, nem vagyok GyP-s, de már ne is haragudj, de a kedvelt és népszerű sincs feltétlenül egy oldalon. Rohadtul nem lehetne egy lapon említeni és egyáltalán bármilyen különbségeket szemügyre venni a két "előadó" között, mert teljesen más kategória és más korosztály. Az a kedveltebb akinek több rajongója van (merthogy általában ha vki rajong vmiért akkor azt kedveli). Valószínű, hogy 2013-an a 1D kedveltebb, mint Bonnie. Tehetség viszont ettől függetlenül lehet hogy inkább Bonnie-ban van több. Miért nem inkább a hírnév és a minőség közötti eltávolodásról írsz, annak még értelme is lenne...

Beyla, látom még mindig szeretsz regényeket írni arról, hogy milyen szar a társadalom és milyen hülyék az emberek és csak te vagy aki jól gondolkozik. A megoldás akkor sem ez. Te ugyanúgy pocskondiázol ahogy a többi, és az ilyen vitáknak pont az ilyen hozzászólók adnak táptalajt, mint te. Ha hagynád a picsába az egészet, akkor nem kéne felcseszned az agyad az embereken, ha meg ezt élvezed és kikapcsol az téged is minősít.
2013. április 01. 12:12 #248
laluus
laluus
új tag
 
StátuszLive While We're Young ! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.10.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 180016
Offline offline
Ès mellesleg nem tudom ki az a Bonnie Tyler, de mondjuk nem is nagxon érdekel...
2013. április 01. 12:12 #249
Rebekka
Rebekka
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 179321
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.04.01. 11:52)
Áááá, ez a topik!XD Annyira sajnálom, hogy tegnap késő éjszaka értem haza, és lemaradtam a nagy buliról.XD Csak most tudtam végig olvasni a topikot, és ez... ez... szavakat nem lehet találni arra, hogy a hülyeség mennyire határtalan és egyes ikú nindzsák pedig erőteljesen próbálják bizonygatni a fatális nagy marhaságukat. Ha én ilyen buta és unintelligens lennék, valószínűleg már rég a vonat elé vetettem volna magamat. Ezek meg még reklámozzák is azt, hogy mennyire buták. Nem vagyok tőletek sokkal idősebb, mégis úgy érzem, mintha évszázadok teltek volna el az én generációm és a ti generációtok között, köszönhetően az internetnek, a televíziónak és az agysorvasztó marhaságoknak. Amikor olyan idős voltam, mint ti, akkor én Húsvétkor kint játszottam az udvaron, a szüleimmel voltam és nem a gép előtt lógtam naphosszat. Hihetetlen, hogy mennyire szánalmas és buta ember létezik a világon, és még elképzelni sem akarom, hogy az ilyen ostoba ember fog majd szaporodni, és még ostobább gyermeket a világra nemzeni. A témát végig olvasva, azt hiszem, az ember rájön, hogy felesleges élni, mert ilyen emberekkel van körülvéve. Vitatkozni nem tudtok újabban, csak egymás torkának ugrani, akik meg titeket piszkálnak, azok már direkt csinálják, mert tudják, hogy ilyen vehemesen lereagáltok egy egyébként totál rendben lévő hozzászólást, ők meg egy jót röhögnek azon, hogy mennyire szánalmasan buták vagytok. Hihetetlen számomra, hogy ennyire, de ennyire ne vegyétek észre a magatok körüli provokációt, és akkor jöttetek a jobbnál jobb érvekkel, már ha azt egyáltalán lehet érvelésnek nevezni, mert kígyón és békán át való kiabálásig nagyjából semmit sem mondtatok, csak hol a tagokat, hol pedig Bonnie-t kezdtétek el pocskondiázni. Nem gáz ez? Most őszintén. Az egy dolog, hogy annyira buták vagytok, hogy azt sem tudjátok ki az a Bonnie Tyler, de, hogy reklámozd is bazze, kiakadtam. blink.gif Van itt a Starityn egy gyönyörű, kitöltött, saját anyanyelveden írt adatlapja, és még arra sem voltatok képesek, hogy rákattintsátok és elolvassátok. Tudjátok, amiről eddig nem hallottam, annak utána nézek, vagy ez nektek már nem is létező fogalom? Tapogatózzunk a sötétben, hátha hirtelen jön a megvilágosulás? Ha csak nem te vagy Jézus, akkor ilyesmi aligha fog veled történni. Vagy egyszerűen nem tudtok olvasni? Legalább az intelligencia hiányotokat kompenzálnátok valamivel, de még az se. Le vagyok döbbenve, hogy mi folyt itt tegnap, és, hogy a butaság mekkora határt tud ölteni. Remélem anyuci és apuci is büszke az okos kicsike jánykára - ha így haladtok, nagyon nagy az esély arra, hogy valahol az utcákon fogtok guberálni a kukákban, hogy ne haljatok éhen. A szüleitek megengedik, hogy így viselkedjetek otthon? Hogy így beszéljetek velük? Nem ismeritek véletlenül azokat a szavakat, mint pl. a tisztelet vagy az alázat? Képzelhetem milyen szüleitek lehetnek, mert, ha az én gyerekem így szólna hozzám, nagyjából visszakézből verném szájba, ami rátok is bőven férne. Szemtelen, neveletlen kölykök vagytok, akiknek elképzelhető, hogy csak interneten nagy a szájuk, egyébként a való életben kis szürke egerek. Én is voltam tinédzser, én is rajongtam sztárokért, de nem tudtam megengedni magamnak azt, hogy erre a szintre degradálódjak, mert mindig is volt erkölcsös öntudatom és intelligenciám, amiből ti erősen hiányt szenvedtek. Büszkék lehettek magatokra és a cifrán megírt hozzászólásokra - ez vagytok ti. Egy buta, arrogáns neveletlen kölyök banda, akiknek a műveltségük és az IQ-juk valahol a béka horizontján van, tanulni és művelődni luxus, sőt nem is akarnak, me' minek azt, jó így nekik, hogy csak a vegetatív idegrendszerük működik, büszkék is a nagy semmire és előszeretettel osztják azt, amilyük nincs. A topik nagyjából képet ad a mai eltorzult tinédzser társadalomról, a szokásaikról és a stílusukról, ami jobb esetben nem változik, csak ilyen marad, rosszabb esetben negatív irány felé tendál. Ügyes, okos, kreatív kislányok és kisfiúk vagytok! Megtapsolhatjátok magatokat, nagyon ügyesek voltatok és csak így tovább! rolleyes.gif


Teljesen egyetértek. Néha én is úgy érzem, hogy köztem és a nálam csak egy-két évvel fiatalabbak között is generációs különbségek vannak. Vagy csak engem normálisan neveltek/nevelnek a szüleim.
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Beyla, Beckie
2013. április 01. 12:14 #250
one.diractionfan1
one.diractionfan1
új tag
 
StátuszProfessional Cindrella.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.11.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 0
Azonosító: 193772
Offline offline
Népszerübb mint aa ONE DIRECTION amikor elolvastam azt hittem, hogy összesek a röhögéstöl. Ha a One Direction menne ay eurovizióra akkor biztos megnyernék mert öket az egész világ ismeri és lányok milliói szeretik'
2013. április 01. 12:16 #251
Biga
Biga
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.30.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 199059
Offline offline
Idézet (one.diractionfan1 @ 2013.04.01. 12:14)
Népszerübb mint aa ONE DIRECTION amikor elolvastam azt hittem, hogy összesek a röhögéstöl. Ha a One Direction menne ay eurovizióra akkor biztos megnyernék mert öket az egész világ ismeri és lányok  milliói szeretik'

Nem az egész világ ismeri őket, van olyan földrész, ahol még nem is hallottak róluk. Bonnie Tylert meg lányok is, és fiúk is szeretik. Mondjuk, én még nem láttam fiú directionert.
2013. április 01. 12:17 #252
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Zsofi91 @ 2013.04.01. 12:11)
Beyla, látom még mindig szeretsz regényeket írni arról, hogy milyen szar a társadalom és milyen hülyék az emberek és csak te vagy aki jól gondolkozik. A megoldás akkor sem ez. Te ugyanúgy pocskondiázol ahogy a többi, és az ilyen vitáknak pont az ilyen hozzászólók adnak táptalajt, mint te. Ha hagynád a picsába az egészet, akkor nem kéne felcseszned az agyad az embereken, ha meg ezt élvezed és kikapcsol az téged is minősít.

Mindig imádtam ilyeneket írni, és valószínűleg szeretni is fogok.smileeee.gif Én nem csesztem fel az agyamat, fáradt vagyok, és ez lehet, hogy kitűnik az írásomon és a fogalmazási stílusomon. Majd eldöntöm, hogy mikor írok és hova, vagyok már elég nagy csaj ahhoz, hogy el tudjam dönteni. wink.gif Ez egy fórum, és bár tegnap este nem tudtam leoltani a sok nyomit, de jól esett kiírni magamból elolvasás után. Miért is ne tehetném meg, ha ez egy fórum? Elvégre, a véleményemet bizonyos keretek között leírhatom, és a reakciókra meg nem fogok reagálni, oszt' mindenki veszekedhet magába. Ha kötözködni akarsz, akkor kötözködj másokkal, és ne te akard megszabni nekem, hogy mit csináljak, nincs rád szükségem és a jó tanácsaidat osztogasd másoknak, nem szorulok rá, kössz! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Eszter97
2013. április 01. 12:22 #253
Goldenretriver.goldi
Goldenretriver.goldi
 
Státusz,,And i hope that you remember me..."!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 729
Csatolások: 0
Azonosító: 158304
Offline offline
Hát van benne beképzeltség de attól még jó smileeee.gif
2013. április 01. 12:28 #254
Zsofi91
Zsofi91
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.11.27.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 190553
Offline offline
Hogy egy példával jöjjek, Mozart, Beethoven, Bach, Vivaldi - aligha akad olyan személy a világon, aki ne ismerné őket, ne hallott volna róluk (egyszóval híresek), viszont aligha akad olyan, aki hallgatja is őket, és mélyrehatóbban ismerné a munkásságukat - tehét nem igazán népszerűek. (Főleg a fiatalok körében.)



Forrás: http://starity.hu/forum/topik/379521-bonnie-tyler-nepszerubb-vagyok-mint-a-one-direction/oldal/13/#ixzz2PCoYNrjV


Értem mit akarsz mondani, meg jó példa a grammatikai értelmezésre, de azért egy 200 éve elhunyt klasszikus zeneszerzőt ne hozzunk be a mainstream témába, mert más kör. És klasszikus körökben PL. Beethoven ma is népszerű. És épp ez az amit én ki akartam nyögni, hogy ami stílusban merőben eltér egymástól, azt rohadtul felesleges összehasonlítani.

Beyla, én aztán nem kötekedek, és nem is azt írtam hogy ne fórumozz, csak szerintem azon a bizonyos kereten már kissé túlhaladsz...és azt hiszed hogy csak neked van nagy szád, és el is várod hogy ez így legyen, hát más is elmondja...senkinek nem lesz megváltás hogy megmondod hogy mi a jó. Ha szeretsz itt lenni, te sem képviselsz merőben más értékrendet...ha meg igen, tudod: aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók...de ha te is a disznók oldalán vagy, akkor meg mi a probléma? Természetesen a disznót átvitt értelemben értem.
2013. április 01. 12:36 #255
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Zsofi91 @ 2013.04.01. 12:11)

Nyugi, nem vagyok GyP-s, de már ne is haragudj, de a kedvelt és népszerű sincs feltétlenül egy oldalon. Rohadtul nem lehetne egy lapon említeni és egyáltalán bármilyen különbségeket szemügyre venni a két "előadó" között, mert teljesen más kategória és más korosztály. Az a kedveltebb akinek több rajongója van (merthogy általában ha vki rajong vmiért akkor azt kedveli). Valószínű, hogy 2013-an a 1D kedveltebb, mint Bonnie. Tehetség viszont ettől függetlenül lehet hogy inkább Bonnie-ban van több. Miért nem inkább a hírnév és a minőség közötti eltávolodásról írsz, annak még értelme is lenne...
Beyla, látom még mindig szeretsz regényeket írni arról, hogy milyen szar a társadalom és milyen hülyék az emberek és csak te vagy aki jól gondolkozik. A megoldás akkor sem ez. Te ugyanúgy pocskondiázol ahogy a többi, és az ilyen vitáknak pont az ilyen hozzászólók adnak táptalajt, mint te. Ha hagynád a picsába az egészet, akkor nem kéne felcseszned az agyad az embereken, ha meg ezt élvezed és kikapcsol az téged is minősít.


Senkit és semmit nem érdekel hogy más kategória, az jelen esetben kajak mindegy ki hány éves, honnan jött, milyen zenét játszik, mit énekel, KAJAK mindegy, a hangsúly azon van hogy az 1D nevét többen ismerik mert ŐK híresebbek, Bonniet pedig többen szeretik ezért ő a népszerűbb. Ha még most sem érted, akkor az egyéni szocprobléma. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Misao, Pöttömke
2013. április 01. 12:37 #256
- törölt felhasználó -    
A klasszikus zenészeket Norah csak példaként említette, nem kevert ide semmit wink.gif
Beylaról meg csak annyit mondanék el neked, hogy ő legalább észérvekkel próbál vitatkozni, és nem a másik torkának ugrik, ahogy Ti, kedves rajongók teszitek! Azt se tudjátok mit beszéltek, csak jártatjátok itt a szátokat, lekezelőek vagytok az idősebbekkel, ez mégis milyen fajta viselkedés? A szüleitek igazán büszkék lehetnek rátok! Lefogadom, élőben már nem lenne ekkora a szátok.
Mindig az ordít a leghangosabban, akinek nincs igaza -ez a mondat a One Direction rajongókra teljesen igaz. Nem próbáltok meg észérveket felhozni, csak hisztiztek, mert valaki épp nem úgy beszélt a kedvenceitekről, ahogy Ti. (tisztelet a ritka kivételeknek.)
Ezt a népszerűség-témát se vágjátok, olvasgassátok át a topicot, a többiek már leírták előttem wink.gif

Idézet (Zsofi91 @ 2013.04.01. 12:28)
Hogy egy példával jöjjek, Mozart, Beethoven, Bach, Vivaldi - aligha akad olyan személy a világon, aki ne ismerné őket, ne hallott volna róluk (egyszóval híresek), viszont aligha akad olyan, aki hallgatja is őket, és mélyrehatóbban ismerné a munkásságukat - tehét nem igazán népszerűek. (Főleg a fiatalok körében.)



Forrás: http://starity.hu/forum/topik/379521-bonnie-tyler-nepszerubb-vagyok-mint-a-one-direction/oldal/13/#ixzz2PCoYNrjV

Értem mit akarsz mondani, meg jó példa a grammatikai értelmezésre, de azért egy 200 éve elhunyt klasszikus zeneszerzőt ne hozzunk be a mainstream témába, mert más kör. És klasszikus körökben PL. Beethoven ma is népszerű. És épp ez az amit én ki akartam nyögni, hogy ami stílusban merőben eltér egymástól, azt rohadtul felesleges összehasonlítani. 
Beyla, én aztán nem kötekedek, és nem is azt írtam hogy ne fórumozz, csak szerintem azon a bizonyos kereten már kissé túlhaladsz...és azt hiszed hogy csak neked van nagy szád, és el is várod hogy ez így legyen, hát más is elmondja...senkinek nem lesz megváltás hogy megmondod hogy mi a jó. Ha szeretsz itt lenni, te sem képviselsz merőben más értékrendet...ha meg igen, tudod: aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók...de ha te is a disznók oldalán vagy, akkor meg mi a probléma? Természetesen a disznót átvitt értelemben értem.
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Beckie, Pöttömke
2013. április 01. 12:42 #257
- törölt felhasználó -    
Igen, és mérföldekkel tehetségesebb is!!!
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. április 01. 12:43 #258
Very Big Directioner
Very Big Directioner
új tag
 
Státusz1D szív, 1D lélek, Directioner leszek, amíg csak élek!!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 33
Csatolások: 0
Azonosító: 192450
Offline offline
khmm...lehet hogy most hülyének fogtok nézni, de amikor elolvastam a cikk címét valami ilyesmi merült fel bennem: "Ez ki?!"
Kicsit sem beképzelt amúgy ://
2013. április 01. 12:51 #259
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
és tehetségesebb is smileeee.gif
2013. április 01. 12:56 #260
niky cica
niky cica
új tag
 
StátuszI love One Direction!! <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.30.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 0
Azonosító: 192776
Offline offline
aha mert ő öregeb az 1D-nél és már régebb ota sztár . Az 1D 2010ben kezte ez a nő személymeg már régen . de a One direction sokka de sokkal népszerübbek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok