Starity

Bonnie Tyler: „Népszerűbb vagyok, mint a One Direction”

19 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 01. 12:58 #261
- törölt felhasználó -    
Nekem semmi bajom a One Direction-el , de az tény hogy Bonnie ezerszer tehetségesebb mint ők.
2013. április 01. 13:03 #262
BubbleGum
BubbleGum
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 191842
Offline offline
A fiatalok körében a One Direction sokkal népszerűbb. Most leugathattok, meg lehet mondani, hogy műveletlen vagyok, de ha olyan ismert, akkor miért most hallok róla életemben először? smileeee.gif
2013. április 01. 13:05 #263
- törölt felhasználó -    
Emberek, ez a téma már lassan jobb, mint a Mónika-show. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: rencsi95, Destiny015, ophely88, Beyla, Törpemókus, WhiteRosee, Pöttömke
2013. április 01. 13:23 #264
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Szánalmasak vagytok directionerek! Mi lenne, ha elolvasnátok a cikket? Bonnie nem szidta a ti kis "cukiságaitokat",mégcsak nem is mondott rosszat róluk! De ti meg itt támadjátok Bonnie-t,ahelyett hogy inkább elővennétek a tankönyvet és tanulnátok! És nagyon nevetségesek vagytok,hogy véditek ezeket a kreténeket!
2 felhasználónak tetszik: ophely88, Pöttömke
2013. április 01. 13:29 #265
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Zsofi91 @ 2013.04.01. 12:28)

Beyla, én aztán nem kötekedek, és nem is azt írtam hogy ne fórumozz, csak szerintem azon a bizonyos kereten már kissé túlhaladsz...és azt hiszed hogy csak neked van nagy szád, és el is várod hogy ez így legyen, hát más is elmondja...senkinek nem lesz megváltás hogy megmondod hogy mi a jó. Ha szeretsz itt lenni, te sem képviselsz merőben más értékrendet...ha meg igen, tudod: aki korpa közé keveredik, azt megeszik a disznók...de ha te is a disznók oldalán vagy, akkor meg mi a probléma? Természetesen a disznót átvitt értelemben értem.

Az a helyzet kicsike jányom, hogy egyszer nem értettünk egyet, és azt hiszed, hogy most akkora csaj vagy, amiért kötözködsz. Ennyire szegényes a magánéleted bogárka, hogy rajtam tombolod ki magadat? rolleyes.gif Tetszik, hogy ilyen népszerű vagyok, és ennyire érdekellek, hogy minden hozzászólásomba lépten-nyomon belekötsz, annyira, de annyira lávollak én is!smileeee.gif Szerettem volna leírni, leírtam a fórum szabályainak megfelelően. Ha majd nem felel meg annak, a moderátorok szólnak, mert mindig is szoktak szólni, ha esetleg kicsit, vagyis nagyon nyersen fogalmazom meg a mondandómat. Tégy meg magadnak is, és nekem is egy szívességet Drága, és hagyj engem békén! A hozzászólásaid alapján bagoly mondja verébnek, és kettőnk közül a bölcs hozzászólásod alapján szerintem te vagy a disznó és nem én. Ha a továbbiakban is kötözködsz és provokálod a kisstílű hozzászólásaiddal a veszekedést, akkor szólok egy moderátornak, hogy állítson le. Nem vagyok rád kíváncsi, régebben sem voltam privátban, nem hiába vagy a tiltólistámon, és nem az én súlycsoportom vagy, ennyi. Nincs szükségem rád, a tanácsaidra és a bölcselkedéseidre, van nagyobb problémám is, minthogy egy ostoba kislányt szórakoztassak Húsvét hétfőjén. És kérlek, fejezzük be az offolást, mert szegény Bonnie nem ezt érdemli!
2 felhasználónak tetszik: Kiim, Pöttömke
2013. április 01. 13:40 #266
Zsofi91
Zsofi91
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.11.27.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 190553
Offline offline
Idézet
A klasszikus zenészeket Norah csak példaként említette, nem kevert ide semmit 
Beylaról meg csak annyit mondanék el neked, hogy ő legalább észérvekkel próbál vitatkozni, és nem a másik torkának ugrik, ahogy Ti, kedves rajongók teszitek! Azt se tudjátok mit beszéltek, csak jártatjátok itt a szátokat, lekezelőek vagytok az idősebbekkel, ez mégis milyen fajta viselkedés? A szüleitek igazán büszkék lehetnek rátok! Lefogadom, élőben már nem lenne ekkora a szátok. 
Mindig az ordít a leghangosabban, akinek nincs igaza -ez a mondat a One Direction rajongókra teljesen igaz. Nem próbáltok meg észérveket felhozni, csak hisztiztek, mert valaki épp nem úgy beszélt a kedvenceitekről, ahogy Ti. (tisztelet a ritka kivételeknek.) 
Ezt a népszerűség-témát se vágjátok, olvasgassátok át a topicot, a többiek már leírták előttem 

Forrás: http://starity.hu/forum/topik/379521-bonnie-tyler-nepszerubb-vagyok-mint-a-one-direction/valasz/#ixzz2PD7dUzEy


Nekem aztán mondhatod nyuszó, én nem vagyok One Direction fan, azt sem tudom mi fán terem rohog.gif
Beylát kösz de nem kell bemutatni, rendkívül intelligens egyén, így van biggrin.gif
Beyla, hál' Istennek nem vagyunk egy súlycsoport. Nyugodtan jelenthetsz kockafej, nem kavar nagy port smileeee.gif

Tudjátok a szánalmas az, hogy azt nem veszitek észre, hogy ez az egész csak egy reklám. Reklám az Eurovíziós dalfesztiválra, és Bonnie pont azért mondta hogy téma legyen, hiába van mindenki megsértődve beer.gif
2013. április 01. 13:48 #267
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Zsofi91 @ 2013.04.01. 13:40)

Tudjátok a szánalmas az, hogy azt nem veszitek észre, hogy ez az egész csak egy reklám. Reklám az Eurovíziós dalfesztiválra, és Bonnie pont azért mondta hogy téma legyen, hiába van mindenki megsértődve  beer.gif


És ha tényleg csak reklámnak szánta akkor mi van? Akkor is igaza van, nemdebár? biggrin.gif Amúgy pedig lelke mélyén szerintem Bonnie is tudja hogy mindegy, mennyire akar a reflektorba kerülni vagy központi témává lenni. Tavaly a jó hangú angol úriember sem nyert, sőt, battyogott hátul, rá alig szavaztak mert nem fiatal és már nem néz ki jól. Bonnienak esélye sincs felvenni a harcot a nyálas zenét játszó, értelmetlen szöveget éneklő fellépőkkel szemben. Nem értem miért kell mindenkiről aki indul egy verseny vagy promótál egy filmet, alapból azt gondolni hogy önreklám. És ha önreklám is, ő megteheti mert Ő Bonnie, nem mellesleg a helyzetén nem segít, de a joga akkor is meg van ahhoz hogy ezt mondja mert ő már letett ennyit az asztalra és kész. pardon.gif

Én pedig azt nem értem hogy miért kell itt egyeseknek ennyire kiakadni. Az angol média egy része is rühelli az 1D-t, külföldön mégsem csinálnak belőle ekkora ügyet pedig ott sem különösebben szimpatizálnak Bonnieval a fiatal 1D fanok, bennük kevesebb a rossz indulat. 110.gif Nyugodjunk már le emeberek. 110.gif Ennél sokkal sértőbb dolgokat is mondtak már az 1D-re, Bonnienál sokkal ismertebb és híresebb előadók is, ne ezen akadjunk már fenn .. 110.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Pöttömke
2013. április 01. 13:53 #268
Zsofi91
Zsofi91
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.11.27.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 190553
Offline offline
Idézet (ophely88 @ 2013.04.01. 13:48)
És ha tényleg csak reklámnak szánta akkor mi van? Akkor is igaza van, nemdebár?  biggrin.gif Amúgy pedig lelke mélyén szerintem Bonnie is tudja hogy mindegy, mennyire akar a reflektorba kerülni vagy központi témává lenni. Tavaly a jó hangú angol úriember sem nyert, sőt, battyogott hátul, rá alig szavaztak mert nem fiatal és már nem néz ki jól. Bonnienak esélye sincs felvenni a harcot a nyálas zenét játszó, értelmetlen szöveget éneklő fellépőkkel szemben. Nem értem miért kell mindenkiről aki indul egy verseny vagy promótál egy filmet, alapból azt gondolni hogy önreklám. És ha önreklám is, ő megteheti mert Ő Bonnie, nem mellesleg a helyzetén nem segít, de a joga akkor is meg van ahhoz hogy ezt mondja mert ő már letett ennyit az asztalra és kész. pardon.gif
Én pedig azt nem értem hogy miért kell itt egyeseknek ennyire kiakadni. Az angol média egy része is rühelli az 1D-t, külföldön mégsem csinálnak belőle ekkora ügyet pedig ott sem különösebben szimpatizálnak Bonnieval a fiatal 1D fanok, bennük kevesebb a rossz indulat.  110.gif Nyugodjunk már le emeberek.  110.gif Ennél sokkal sértőbb dolgokat is mondtak már az 1D-re, Bonnienál sokkal ismertebb és híresebb előadók is, ne ezen akadjunk már fenn .. 110.gif


Tudom, van már egy pár hozzászólás, de azért ajánlanám, hogy ha érdekel a dolog (márpedig érdekel, ha hozzászóltál), hogy olvasd vissza azokat amiket írtam, és akkor láthatod, hogy Bonnie-nak adok igazat és a reklámot teljesen normális dolognak tartom. Mellékesen ez nem önreklám, arra Bonnie-nak már nincs szüksége..de hát mindent leírtam, vagy elolvasod és rájössz mire gondoltam, vagy nem.
2013. április 01. 13:55 #269
Zsofi91
Zsofi91
új tag
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.11.27.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 190553
Offline offline
Ilyen sem volt még az életemben, hogy valaki One Direction rajongónak nézett, haladunk _nevet.gif
2013. április 01. 14:30 #270
Dinci
Dinci
 
StátuszBYTHEWAY *-* <3 ONE DIRECTION *-* <3 sokkos állapot :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.01.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 188787
Offline offline
Őszintén a One Direction sokkal jobb!!
2013. április 01. 15:21 #271
Pofikaa
Pofikaa
 
StátuszLiam Dunbar <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.19.
Hozzászólás: 710
Csatolások: 0
Azonosító: 196356
Offline offline
Tény, hogy Bonnie régóta van a szakmában, és ért ahhoz, amit csinál. De valljuk be, ő sem időálló, és ezt valószínűleg a közönség is észreveszi...Szóval akár milyen tehetséges, az 1D előnyben részesül, hiszen elképesztő nagy rajongótáboruk van. cool.gif
2013. április 01. 15:31 #272
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
étség kívül többen ismerik és lehet népszerűbb is, viszont a One Directionnek sok fiatal rajongója van, akik nem sajnálják a szülők pénzét arra költeni, hogy szavazzanak rájuk. Viszont az a korosztály, akiknek Bonnie a kedvencük már lehet meggondolják, hogy szavazzanak-e egyáltalán.
2013. április 01. 15:45 #273
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Lehet, hogy nem ismerik annyian, mint a 1D-t, de ő akkor is híresebb és tehetségesebb, mint az az 5 srác egybevéve. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Pöttömke
2013. április 01. 16:08 #274
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Mindig öröm visszatérni ehhez a cikkhez.. biggrin.gif Ahogy elnézem most kezd átmenni a dolog 'személyeskedésbe', alacsonyan röpködnek a 'szajha' és 'k-rva' és egyéb kedves jelzők, fenséges! Ráadásul egy komment alapján elkönyvelhetem hogy öreg vagyok csak mert 20felett vagyok és mert ismerem Bonniet! ejjha, csuda jó dolgokat tudhat meg az ember ha ide téved biggrin.gif De ha már ilyen csorosznya vagyok, akkor egy kis tiszteletet már a kortársaimnak, ha kérhetem aranyoskáim smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: ophely88, Beyla, rencsi95
2013. április 01. 16:21 #275
Perrie
Perrie
visszatérő vendég
 
StátuszMiketsukami ♥ || news is coming (for all of us)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.28.
Hozzászólás: 179
Csatolások: 0
Azonosító: 198889
Offline offline
Én róla még sosem hallottam biggrin.gif
2013. április 01. 16:24 #276
- törölt felhasználó -    
Kedves Direcitonerek!
A cikk nem csak a címből áll! Olvassátok el, és ne itt nyafogjatok, és oltogassátok a régebbi és bölcsebb tagokat! Nem az óvodában vagytok!
5 felhasználónak tetszik: Jolie_77, ophely88, Beyla, Pöttömke, Kiim
2013. április 01. 16:34 #277
ophely88
ophely88
time lady
 
Státuszwaiting for a mad man in a blue box ....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.08.
Hozzászólás: 7455
Csatolások: 0
Azonosító: 157806
Offline offline
Idézet (Perrie @ 2013.04.01. 16:21)
Én róla még sosem hallottam biggrin.gif


Gratulálok hozzá. biggrin.gif Reklámozzad még, írd le párszor hogy te se maradj ki a sorból ...
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, Kiim
2013. április 01. 17:20 #278
Mrs.Mars
Mrs.Mars
visszatérő vendég
 
StátuszHooligan Xxx Now and forever!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.08.
Hozzászólás: 157
Csatolások: 0
Azonosító: 187413
Offline offline
jók a számai, 1D-t annyira nem bírom... Dee ez a kijelentése nem volt szimpi. biggrin.gif
2013. április 01. 17:22 #279
AngieLively
AngieLively
 
Státusz"Ha látni akarod a szivárványt, akkor meg kell tanulnod szeretni az esőt!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 905
Csatolások: 22
Azonosító: 166586
Offline offline
Luckie Így van!! biggrin.gif
2013. április 01. 17:53 #280
csenge19
csenge19
új tag
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 193164
Offline offline
én mind a 2 ismerem de nem gondolnám. 1D rajongói már többen vannak mint aki ismeri bonniet.Bár nem vagyok 'd rajongó
19 oldal 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok