Starity

Nick Lachey beszólt Taylor Swiftnek

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 30. 19:11 #121
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Az még valamilyen szinten,valameddig oké,hogy az exeiről ír dalt,de hogy általában magát állítja be kisangyalnak,míg a volt párját a legrosszabb személynek,hát nagyon szánalmas. smileeee.gif
2013. május 04. 18:44 #122
Daya
Daya
Pure Psychopath
 
Státuszwith heaven above you there's hell over me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.15.
Hozzászólás: 1261
Csatolások: 569
Azonosító: 155521
Offline offline
fogalmam sincs ki ez a csávó de már szeretem :3
BLESS THIS MAN!
2013. május 10. 21:56 #123
BebeQueen
BebeQueen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 201657
Offline offline
gilatika, írjon az életéről, de gondolj már abba bele, kérlek szépen, hogy Kelly Clarkson - Becaous of You-ja is az életéről szól, és érdekes módon emiatt nem utálta meg senki, de az, hogy Taylor csak az exeiről ír, az magát minősíti. három év alatt tizennégy pasija volt, könyörgöm, ez normális??? elnézést az obszcén kifejezésért, de ez a nő egy elegáns csomagolású luxus r*banc. fogadok, hogy ha az összes pasi akivel járt, írna róla egy dalt, amiben Taylor a szemét és a fiúk a szentistenek (mert hát fordított esetben sajnos Swift ezt csinálja), akkor ő is ki lenne akadva. a srácokat nem érdekli, legalábbis nem hiszem, hogy különösebben foglalkoznának vele, de amit ez a nőszemély leművel, az már rég a sárgaföld alatt van. kissé elfogult vagyok vele szemben, mert tényleg nagyon utálom, de abban ne nagyon reménykedjen, hogy bárki is szívesen járna vele.
2013. május 10. 21:57 #124
BebeQueen
BebeQueen
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.09.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 201657
Offline offline
elnézést, *because
2013. június 29. 18:01 #125
gilatika
gilatika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.21.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 169733
Offline offline
BebeQueen köszönöm a választ.biggrin.gif
Nos, azt hiszem ismerem ahhoz eléggé Taylor dalait, hogy tudjam nem sokban állítja be egy szemétnek a srácot. A-a... abszolút nem. Persze, akad egy-kettő, furcsa is volna ha nem lenne, de most gondolkodom mondjuk csak az utolsó albumában. I knew you were trouble és a We are never ever getting back together kivételével a többi 14 dalban szó sincs arról, hogy a csávó egy szemét lett volna, abszolút nem beszél róla utálattal.
14 fiúval járni, valóban nagyon 'hátborzongató' akárhogyis nézem... de vajon mennyi volt ebből az igazi barátja? A sajtó lehozhatja őt 10-20 emberrel simán, és a fele nem igaz annak, amit állítanak róla. A Harrys dolog kavarta itt a legnagyobb port, mert szegény kis Directonerek, hogy a szívem szakadna meg értük féltékenyek lesznek. Na szerintem ez is minden csak nem normális.
Én is elfogult vagyok Taylorral, mert én meg nagyon szeretem, de szerintem ha tököm tudja mondjuk te vagy Gipsz Jakab egy hónap múlva felkapott híresség lenne és úgy beszélnének róla, ahogy Taylorról, és lehoznának ilyen baromságokat, téged is és Gipsz Jakabot is ugyanúgy megvédenélek.biggrin.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok