Starity

Egymásról áradozik Britney és Selena

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 15. 18:49 #41
- törölt felhasználó -    
Britney és Szelena két külön világ.
2013. április 15. 18:53 #42
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
hát őszintén kiváncsi lennék Riri verziojára is
2013. április 15. 18:54 #43
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Selena fellpése pocsék volt hangilag nula ,0 életerő egyszerüen erőtlen volt az egész még a vége felé azt a lassu részt is kinlódva énekelte és ezt nevezik énekes nőnék
2013. április 15. 18:56 #44
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Ajsika nem hiába ócsároljuk mert nem tud rendesen énekelni nem azt mondom hogy nem tud de nem üti azt a szinvonalat amire azt lehet mondani igen ez egy énekesnő erőtlen és hamisak a fellépései és ezt úgy mondom hogy néztem is pl a love you like a love song dalát imádom de élőben azt is borzalmasan énekli
2013. április 15. 18:56 #45
- törölt felhasználó -    
nagyon jó volt Selena fellépése biggrin.gif
2013. április 15. 18:56 #46
botond96
botond96
 
StátuszARTPOP get ready for ARTPOP!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.26.
Hozzászólás: 2265
Csatolások: 1
Azonosító: 146247
Offline offline
Beyla hidd el kap elég pénzt
2013. április 15. 18:58 #47
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Ajsika @ 2013.04.15. 18:39)
És már megint az ócsároló kommentek,és hogy nem tud énekelni és a többi.Komolyan emberek nem unjátok még? blink.gif 
Na szerintem most telt be nálam a pohár.Alapból a cikk arról szól hogy Sel és Britney mennyire kedvelik,és elismerik egymás munkáját.Hát akkor? Először is,a 'Come & Get It' refrénje az egyetlen amihez nem igazán kell énektudás.Az összes többi szóló rész nehéz.Az idei MTV Movie Awards-on Sel kitett magáért,és csodálatos volt.A hangjától mindig libabőrös leszek (természetesen JÓ ÉRTELEMBEN!!) és az hogy ez alatt a majdnem más fél év alatt mennyit erősödött a hangja,az elképesztő.Az utolsó szóló résznél pedig igen is oda tette magát.Akárki akármit mondjom! Visszatérve a cikk lényegéhez,Selena kis kori óriási kedvence Britney.Mindig is Ő volt az egyik legnagyobb inspirációja,még jó hogy el ismeri a munkáját és még csak 20 éves,benne van a tini és kicsit szeretne rá hasonlítani.Amiben semmi rossz nincs SŐT.Az hogy Britney is elismeri a munkáját csak egy plusz még.2 éve is Britney írta Sel 'When The Sun Goes Down' c. lemezére a 'Whiplash' c. dalt..(ami nem mellesleg TÖKÉLETES!) és hallatszik benne a Britney stílus.Majd a 'We Own The Night' turné keretein belül,többször adott elő Britney számokat.
Candy_attack pedig: Selena egyáltalán NEM playback hercegnő.Egy fellépésén SEM használt playback-et..és lehet most mindenki elkezdi hogy 'jaj,persze..ki látta' stb..de különösebben nem érdekel.
Most pedig jöhetnek a fújjogások.wink.gif

Jót mosolyogtam a kiborulásodon.XD Ennyire gyengék vagytok, hogy nem tudjátok elviselni az igazságot?XD Szelike eme fellépése egy hatalmas pléjbekk vót, csakhogy felvilágosítsalak és ne telj el annyira a kis kedvencedtől. Minden hang teljesen ugyanolyan volt, sőt ugyanolyan tisztán jött ki a torkán, mint azon szerkesztett dalocskájában. Ez mi, ha nem tátogás? blink.gif Szerintem ugyanolyan gagyi, unott, vontatott és harmatgyengusz nyekergése van, mint anno, amikor a régebbi über nagy slágereit adta elő ezeken a rendezvényeken. Vicces, hogy vannak annyira, de annyira elvakult egyének, akik bebeszélik maguknak, hogy már pedig a vér az víz, pedig nem így van. Hallgass zenét, igazi ikonikus előadókat, akik bizony nem egy cámengetet énekelnek, hanem valami sokkal, de sokkal másabbat. Mélyre hatoló érzelmekről, az életről és annak az árnyoldaláról. Szelike csak egy halovány árnyéka Britneynek. Akárhogy erőlködik, akárhogy fog igyekezni, nagyon nagy valószínűséggel sosem fog felérni még a bokájáig sem, mert nincs meg benne a plusz és az adu, hogy olyan alakká nőhesse ki magát. Szalonna sehol sem tartana, ha nem lenne számítógép és internet, csak úgy halkan megjegyzem. Csak annyit tudok mondani még a hozzászólásodra reagálva, hogy te vagy az egyik élő példája, hogy az ilyen retek előadók miért vannak orrba-szájba az ember arcába nyomva... Az én személyes véleményem meg az, hogy Britney ezt nem így gondolja, mivel vagy tizenkét éve ismerem és úgymond nyolc évig rajongtam is érte, és én mondom neked, ezeket a szavakat a szájába adták. unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: ViviOsztCshőő, Lillaa98, Pöttömke, Jolie_77, Miley-fan09, Im a SlaveForBritney
2013. április 15. 19:04 #48
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Ajsikának tökéletesen igaza van, Sel csodálatosan énekelt mint mindig és már nagyon unom ezt a sok idióta kommentet! Szánalmasak vagytok komolyan mondom...:/ get a life ://
2013. április 15. 19:07 #49
- törölt felhasználó -    
Szerintem Rihanna jobban el tudta volna énekelni a Come & Get It c. Selena-dalt. De mivel nem erről szól a cikk, így nem részletezem. Nem szeretem Selenát, mert szerintem is túl sokat playbackel, élőben meg nagyon gyengén teljesít. De abban nincs semmi rossz, hogy kedvelik egymást.
2013. április 15. 19:07 #50
rekush98
rekush98
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.12.
Hozzászólás: 408
Csatolások: 7
Azonosító: 150983
Offline offline
megnéztem a fellépését selenának, nos a koreográfia ... volt, az 'éneklése' szint úgy,az egész fellépése sem volt egy nagy eresztés.
2013. április 15. 19:09 #51
xxclarksonicxx
xxclarksonicxx
új tag
 
StátuszÍme, a blog 2. része us elindult! :D http://nati-hejachapter.blogspot.hu/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 199640
Offline offline
Britney és Selena nem említhető egy lapon..legalább is szerintem...:\
2013. április 15. 19:13 #52
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
nyaljak egymast felolem biggrin.gif
2013. április 15. 19:16 #53
bogi120
bogi120
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 167
Csatolások: 34
Azonosító: 196197
Offline offline
Selena kedves volt hogy ilyeneket mondot Britnyröl
2013. április 15. 19:20 #54
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif végre egyszer nem a rivalizálás!
2013. április 15. 19:21 #55
Klaudia.SnuphfenEll
Klaudia.SnuphfenEll
 
StátuszThanks for wathcing <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 546
Csatolások: 55
Azonosító: 195508
Offline offline
Oké hogy én Selenát szeretem jobban és ismerem de azért van 1-2 különbség köztük smileeee.gif De kedves mind2-őtöl biggrin.gif
2013. április 15. 19:22 #56
thiseccentricbradguy
thiseccentricbradguy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.07.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 0
Azonosító: 199761
Offline offline
Amúgy csak kérdezem, hogy hol van a két tehetséges énekesnő akikről a cikk szól? Én csak az autotune és a playback királynőit látom.
2013. április 15. 19:39 #57
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350196
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.04.15. 18:58)
Szelike eme fellépése egy hatalmas pléjbekk vót

Pedig nem. Hallgasd meg újra a dalt és a fellépést, teljesen különböző. Mondjuk szerintem nem volt a legjobb formájában, nem sikerült megütni a magasabb hangokat, de ebben közrejátszik a koreográfia is, amit rátukmáltak. Na meg az egészséges izgalom, ami ilyenkor az emberben van. Jóval mélyebb hangszínen énekel, mint ami az eredeti dalban van és valóban elrontott egy-két hangot. Maximum korábban felvették a számot élőben és benyomták alá, de nem hinném. Túl sokszor csúszott el a hangja és főleg a több mozgást igénylő tánclépéseknél. De ha tévedek, akkor elnézést, nekem így jött le.
1 felhasználónak tetszik: Sugarbabes
2013. április 15. 19:43 #58
roland980
roland980
új tag
 
Státuszha szomorú vagyok akkor inkább dobom a szomorúságot, és helyette király vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.18.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 198137
Offline offline
Britney le énekelné Selenát a szinpadról az biztos.
2013. április 15. 19:43 #59
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2013.04.15. 19:39)
Pedig nem. Hallgasd meg újra a dalt és a fellépést, teljesen különböző. Mondjuk szerintem nem volt a legjobb formájában, nem sikerült megütni a magasabb hangokat, de ebben közrejátszik a koreográfia is, amit rátukmáltak. Na meg az egészséges izgalom, ami ilyenkor az emberben van. Jóval mélyebb hangszínen énekel, mint ami az eredeti dalban van és valóban elrontott egy-két hangot. Maximum korábban felvették a számot élőben és benyomták alá, de nem hinném. Túl sokszor csúszott el a hangja és főleg a több mozgást igénylő tánclépéseknél. De ha tévedek, akkor elnézést, nekem így jött le.

Oké,igazad van, 80% playback 20% "éneklés", nálam ez a playback minősítést kapja. Szerintem nem oszt, nem szoroz a dolgon. Az élő fellépéseknek pont az a lényege, hogy 0% playback és az énekes 100%-ig a saját tehetségével villogjon a színpadon. Olyat bárki tud csinálni, bele-bele énekelget pár sort, mert köbö ezt csinálta...
2013. április 15. 19:45 #60
Netti35
Netti35
visszatérő vendég
 
StátuszNéha csak akkor vesszük észre a meghúzott határokat, ha már átléptük őket.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.15.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 171275
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.04.15. 18:58)
Jót mosolyogtam a kiborulásodon.XD Ennyire gyengék vagytok, hogy nem tudjátok elviselni az igazságot?XD Szelike eme fellépése egy hatalmas pléjbekk vót, csakhogy felvilágosítsalak és ne telj el annyira a kis kedvencedtől. Minden hang teljesen ugyanolyan volt, sőt ugyanolyan tisztán jött ki a torkán, mint azon szerkesztett dalocskájában. Ez mi, ha nem tátogás? blink.gif Szerintem ugyanolyan gagyi, unott, vontatott és harmatgyengusz nyekergése van, mint anno, amikor a régebbi über nagy slágereit adta elő ezeken a rendezvényeken. Vicces, hogy vannak annyira, de annyira elvakult egyének, akik bebeszélik maguknak, hogy már pedig a vér az víz, pedig nem így van. Hallgass zenét, igazi ikonikus előadókat, akik bizony nem egy cámengetet énekelnek, hanem valami sokkal, de sokkal másabbat. Mélyre hatoló érzelmekről, az életről és annak az árnyoldaláról. Szelike csak egy halovány árnyéka Britneynek. Akárhogy erőlködik, akárhogy fog igyekezni, nagyon nagy valószínűséggel sosem fog felérni még a bokájáig sem, mert nincs meg benne a plusz és az adu, hogy olyan alakká nőhesse ki magát. Szalonna sehol sem tartana, ha nem lenne számítógép és internet, csak úgy halkan megjegyzem. Csak annyit tudok mondani még a hozzászólásodra reagálva, hogy te vagy az egyik élő példája, hogy az ilyen retek előadók miért vannak orrba-szájba az ember arcába nyomva... Az én személyes véleményem meg az, hogy Britney ezt nem így gondolja, mivel vagy tizenkét éve ismerem és úgymond nyolc évig rajongtam is érte, és én mondom neked, ezeket a szavakat a szájába adták. unsure.gif


Úgy gondolom, hogy egyikőtöknek sincsen igaza, mert éneklés terén Selena Gomez nem valami hatalmas tehetség, valóban jókor volt jó helyen így összejött neki. De Beyla oké, hogy Britney a pop koronázatlan királynője, de ha jól belegondolsz anno 13 évvel ezelőtt őt is kb. ugyan ez a kategória volt mint Selena Gomez, 'jólmegcsinált' tinisztárok közé sorolták.
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok