Starity

Kilenc sztár a leggyűlöltebbek listájáról

19 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. április 22. 12:11 #241
- törölt felhasználó -    
Nicol05: Ismételten köszönöm szépen az engem ért figyelmet. Csak tudod, én élőben is elmondom a véleményem. És nem az igazatok mellett álltok ki, hanem a vélt igazatok mellett, mert sajnos a valóságot te sem látod a rózsaszín ködtől, amely körbelengi tökéletesnek hitt életedet. Nem kötök bele semmibe és senkibe, csak ha provokálnak. És amit én teszek, azt VÉLEMÉNNYILVÁNÍTÁSNAK hívják, nem szájkaraténak. Én élőben is ilyen vagyok, nem bújok meg a véleményemmel. Amúgy, ha nem tetszik, amit írok, ne olvasd el! Ilyen egyszerű. Sokan meg tudják állni, csak akarat kérdése. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Larive
2013. április 22. 12:44 #242
- törölt felhasználó -    
Idézet (barbika1998 @ 2013.04.22. 12:24)
Te ne hülyézd le a barátnőmet!! ő legalább tud írni... nem úgy, mint egyesek "mondaom" 
szánalmasak vagytok...  biggrin.gif


Hol hülyéztem le? Mutasd meg azt a mondatot, mert én nem látom.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. április 22. 12:48 #243
- törölt felhasználó -    
szabka és Nicole: Ti meg akadjatok le rólam és a többi hozzám hasonló emberről. Tudjátok, azt írjátok, nem érdekel titeket, miket írok, meg ki vagyok. Ezek szerint mégis, különben nem szállnátok rám, Beylára és a többiekre, akiknek a véleménye eltér a tiétektől. Mi, veletek ellentétben tudunk észérveket felhozni, hogy miért nem bírjuk Bíborkát. Ti meg úgy véditek, mintha az életetek függne tőle. Tudom, tiniszokás, én is voltam tini, bár én sosem voltam ilyen megveszekedett fan. Szóval, mielőtt engem kritizáltok, és hülyéztek le, talán nézzetek magatokba egy picikét! Nem sértésnek szánom amit mondok.

Másrészt, annyi más ember van, akit még piszkálhatnátok. De úgy látom, engem valamiért különösen kedveltek ilyen szempontból. Elárulom, nem jött össze, hogy felhúzzam magam.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, antonia12, Beyla
2013. április 22. 15:07 #244
- törölt felhasználó -    
És ha nem megyek el, mit csinálsz? Leköpsz? Én legalább nem hordalak el mindennek, hanem igyekszem kulturáltan fogalmazni. Veled ellentétben. Mellesleg, a te életed elég szomorú és magányos lehet, ha az az egyetlen szórakozásod, hogy próbálsz kiborítani. Már mondtam, hogy nem fog menni. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Larive
2013. április 22. 15:14 #245
Mani99
Mani99
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.09.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 193653
Offline offline
Taylor Swift mi az, hogy csak 18.??? Én harmadik hellyel illetném mert egy undorító kis .....
2013. április 22. 15:21 #246
- törölt felhasználó -    
Nem értem... Miért becsmérelni őket bár Kardieshéket megértem meg Biebert de a többi ... PFF...
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 22. 15:30 #247
ninanesbitt
ninanesbitt
visszatérő vendég
 
StátuszI've been up in the air...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.20.
Hozzászólás: 385
Csatolások: 15
Azonosító: 200499
Offline offline
Most komolyan csodálkoznak Madonnán?????????Az eszem megáll...Egy 25 éves a barátja és ő is annak képzeli magát...Ő jogos ,na de Jennifer Lopez azért, mert szép???? Ez akkora marhaság.Ha az emberiségnek lenne annyi esze, mint egy tyúknak már akkor előrébb lennénk!!!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. április 22. 16:07 #248
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nicol05 @ 2013.04.22. 15:06)
Mi rólad? Hagyjad már magad. Itt állítod, hogy te utálod Justin-t, de nagyba itt vagy az ő oldalán, és minden hírnél, cikknél ott van az a kibaszott hozzászólásod. Akkor te élvezetből vagy itt, hogy keménykedj. Nem jutsz vele  sokra. Elhiheted, hogy Leszarlak. És a többit is. Térjen el a véleményünk, nem azt írtam, hogy egyezzen, de ha már utálod, akkor mit keresel itt?! Meg még pár olyan oldalon, akiket nem szeretsz. Mondom, hogy te vagy a szeretőkre, rajongókra rászállva, nem mi rád. Nagyon el vagy tévedve. Jobb lesz, ha eltolod innen a képed valami melegebb éghajlatra.
Velünk ellentétben?! Figyelj, mi itt leírtuk szépen és érthetően, hogy szeretjük, ha tetszik, ha nem. El lehet innen takarodni. Nem az életem függ tőle, csak mi legalább megtudjuk védeni, olyanoktól mint te. Mert a többi fan hol van ilyenkor, hogy kiálljon az igazáért? Legalább én és még itt pár barátnőm megmondjuk a magunkét. És lehet élőbe is jönni pampogni, nem a monitor mögül pattogni. Könnyű. De elég szar lehet az életed, hogy ilyenekkel foglalkozol. 
Tényleg nem sértésnek? Á nem, csak a Vikuskának is írtak valamit, és hosszabb mondatokban fejezte ki, ti meg válaszoltatok, hogy ne írj ilyen tőmondatokban , mert nem fogja fel. Ezzel arra céloztatok, hogy hülye. És még te nevezed magad okosnak. Még a nevünket se tudod leírni normálisan. Különben meg neked kéne magadba nézned ezt már mondtam, mert tényleg itt vagy egy sztár oldalán, akit utálsz. Biztos nap, mint nap ez előtt ülsz , és várod, hogy valamilyen cikk jöjjön, az imádok meg a kedvelők ideírjanak, hogy te beléjük tudjál kötni. Eléggé jó az életed, ha ez elszórakoztat. 
Mi piszkáljunk mást, mert annyian vannak. Basszus, te vagy még mindig itt. Te tartasz ott, hogy mi vagyunk rád szállva. Gondolkozz el egy kicsit, a tetteiden is! 
Azt is leszarom, hogy felhúztad-e magad. Hidd el, halál nyugodt vagyok. Sőt, még röhögni is tudok rajtad, amit művelsz. Főleg, hogy nyalni is tudsz itt egyeseknek. Pfff. biggrin.gif xddd
Meg milyen kislány?! Úgy beszéltek, mintha ti olyan idősek lennétek. xdd Gratulálok! Fantasztikusak vagytok a magatok módján. :SS

Mégis ki a jó büdös franc vagy te, hogy megparancsold másnak, hogy takarodjon innen el?! Ne hidd azt, hogy itt, a fórumon neked több jogod van, mint akárki másnak. Csak egy felhasználó vagy a sok közül. Akárki le meri írni a véleményét (ami negatív), ti, belieberek, azonnal jöttök, és halálra "oltjátok" az illetőt. Mielőtt felháborodottan pampogni kezdenétek, gondolkozzatok el rajta, hogy bizony nem mindenki ízlése egyenlő! Van, akit meg lehet venni ezekkel az ócska tinigyártmányokkal, és van, aki átlát a média és a menedzsment húzásain. A káromkodással pedig te nem leszel menőbb, akármennyire is trendi ez a flegmacica-stílus.
7 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, antonia12, Charlotte Benning, zöldbogár, MadHatter, Beyla, Larive
2013. április 22. 16:09 #249
- törölt felhasználó -    
Idézet (szabka98 @ 2013.04.22. 12:24)
Hallod ember NYOMD MÁR EL MAGAD!!KÖSSZ  victory.gif

Amíg ő észérvekkel vitatkozik, ti nyomjátok a szánalmas és elavult dumátokat.

__

Innentől kezdve egyébként én befejeztem. Ha valami gondotok van esetleg, ott a privát üzenet.
7 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, antonia12, Charlotte Benning, zöldbogár, MadHatter, Beyla, Larive
2013. április 22. 16:23 #250
love1999
love1999
visszatérő vendég
 
Státuszrohadt nehéz soha nem TALÁLOM ki!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 197
Csatolások: 0
Azonosító: 144044
Offline offline
Hát dzsásztint NEM CSAK a botrányai miatt utáljuk tongue.gif ...
2 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, Larive
2013. április 22. 16:26 #251
love1999
love1999
visszatérő vendég
 
Státuszrohadt nehéz soha nem TALÁLOM ki!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.25.
Hozzászólás: 197
Csatolások: 0
Azonosító: 144044
Offline offline
jennifer lopez csak mert szép meg minden?????Madonnát igazából nem csodálom.Taylor Swift-nek eggyáltalán van olyan dala ami nem egy volt pasijáról szól? biggrin.gif biggrin.gif
2013. április 22. 16:28 #252
- törölt felhasználó -    
ZitaTwilight: Nyugi, mindketten fel lettek jelentve a moderátoroknál. Szerintem jó pár napig nem látjuk majd őket.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Larive
2013. április 22. 16:29 #253
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.22. 16:28)
ZitaTwilight: Nyugi, mindketten fel lettek jelentve a moderátoroknál. Szerintem jó pár napig nem látjuk majd őket.

Az nem is lenne gond, hogy megvédik a kedvencüket, tegyék. De azért lehetne normális keretek között, anyázások nélkül is.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. április 22. 16:30 #254
- törölt felhasználó -    
Idézet (ZitaTwilight @ 2013.04.22. 16:29)
Az nem is lenne gond, hogy megvédik a kedvencüket, tegyék. De azért lehetne normális keretek között, anyázások nélkül is.


Mert azt hiszik, ettől menők és nagyok lesznek. A baj az, hogy ezzel a saját szegénységi bizonyítványukat mutogatják. Én mertem volna így beszélni annak idején. Anyám akkora pofont adott volna, hogy na!
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. április 22. 16:34 #255
- törölt felhasználó -    
Idézet (Charlotte Benning @ 2013.04.22. 16:30)
Mert azt hiszik, ettől menők és nagyok lesznek. A baj az, hogy ezzel a saját szegénységi bizonyítványukat mutogatják. Én mertem volna így beszélni annak idején. Anyám akkora pofont adott volna, hogy na!

Egyébként már azért harapnak, ha írsz egy normális, rendesen megfogalmazott véleményt, ami éppen nem pozitív. De hé, negatív véleménye is kell legyen valakinek! Egy sztár éppen azért sztár, mert nem csak rajongói vannak, hanem olyanok is, akiknek nem jön be, nem tetszik amit csinál. (Azt elismerem, hogy azért sokan a negatív véleményeket is túlzásba viszik). Nem kell mindenkinek mindent szeretni, és ezt pont így van rendjén. Én sem ugrok annak a személynek a torkának, aki szépen érvel, és elmagyarázza, hogy miért nem tetszik neki valamelyik kedvencem.
Pluszban annyit még elmondanék, hogy soha nem utáltam egyik JB rajongót sem, senkit nem utálok. Csak fogadjátok el, hogy nekem nem jön be, amit csinál, és tartsátok tiszteletben! Ha pedig ez nem sikerül, csak akkor szólok keményebben.
6 felhasználónak tetszik: Blaze, Charlotte Benning, zöldbogár, MadHatter, Beyla, Larive
2013. április 22. 17:03 #256
- törölt felhasználó -    
Már megbocsássatok, de ez a topik nagyon nevetséges. Beyla, ZitaTwilight, és Charlotte Benning teljesen normálisan érvel, erre az őrült Bieber-fanok rögtön jönnek, és elkezdik kiverni a hisztit, hogy így nem lehet leszállni Justin-ról, úgy nem lehet leszállni Justin-ról, majd aztán menősködünk azzal, hogy 'beverem a képedet ha nem kussolsz'. Drágáim, ez itt egy fórum, és amit a fentebb említett tagok csinálnak, az csupán csak VÉLEMÉNYNYILVÁNÍTÁS. Nem tudjátok elfogadni? Nem tudlak titeket sajnálni. És megjegyzem, mindezt úgy írtam, hogy kedvelem a szeretett Justin-otokat.

ON: Szánalmas és nevetséges ez a lista. Szerintem nem is kell kifejtenem, hogy miért.
5 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, zöldbogár, MadHatter, Beyla, Larive
2013. április 22. 17:23 #257
- törölt felhasználó -    
Én sem fenyegetek senkit, aki nem szereti pl. Robert Carlyle-t, vagy Johnny Deppet. Csak ne fikázza minősíthetetlen stílusban. A negatív kritikának is megvan a módja, én ezt megtanultam miután elkezdtem írni és Merengőn kritikákat írni történetekhez. Ott is kaptam néha elég bunkó kritikákat, fikázásokat, amiket töröltetnem kellett. De én soha az életben nem írnék ocsmány hozzászólást sem egy történetről, sem hírességről, sem tagról, akármennyire is nem kedvelem.

Másrészt kinek mi köze hozzá, hogy melyik cikkhez írok, vagy nem írok? Senkinek az égadta világon! Ez az én magánügyem, senki másé. Nyugodt, higgadt embernek ismerem magam, de van, amikor nálam is betelik a pohár. Ilyenkor általában megyek, írok egy kicsit, vagy megnézek egy Once Upon a Time epizódot és egyből jobban leszek.
4 felhasználónak tetszik: Blaze, MadHatter, Beyla, Larive
2013. április 22. 18:05 #258
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nicol05 @ 2013.04.22. 15:06)
Mi rólad? Hagyjad már magad. Itt állítod, hogy te utálod Justin-t, de nagyba itt vagy az ő oldalán, és minden hírnél, cikknél ott van az a kibaszott hozzászólásod. Akkor te élvezetből vagy itt, hogy keménykedj. Nem jutsz vele  sokra. Elhiheted, hogy Leszarlak. És a többit is. Térjen el a véleményünk, nem azt írtam, hogy egyezzen, de ha már utálod, akkor mit keresel itt?! Meg még pár olyan oldalon, akiket nem szeretsz. Mondom, hogy te vagy a szeretőkre, rajongókra rászállva, nem mi rád. Nagyon el vagy tévedve. Jobb lesz, ha eltolod innen a képed valami melegebb éghajlatra.
Velünk ellentétben?! Figyelj, mi itt leírtuk szépen és érthetően, hogy szeretjük, ha tetszik, ha nem. El lehet innen takarodni. Nem az életem függ tőle, csak mi legalább megtudjuk védeni, olyanoktól mint te. Mert a többi fan hol van ilyenkor, hogy kiálljon az igazáért? Legalább én és még itt pár barátnőm megmondjuk a magunkét. És lehet élőbe is jönni pampogni, nem a monitor mögül pattogni. Könnyű. De elég szar lehet az életed, hogy ilyenekkel foglalkozol. 
Tényleg nem sértésnek? Á nem, csak a Vikuskának is írtak valamit, és hosszabb mondatokban fejezte ki, ti meg válaszoltatok, hogy ne írj ilyen tőmondatokban , mert nem fogja fel. Ezzel arra céloztatok, hogy hülye. És még te nevezed magad okosnak. Még a nevünket se tudod leírni normálisan. Különben meg neked kéne magadba nézned ezt már mondtam, mert tényleg itt vagy egy sztár oldalán, akit utálsz. Biztos nap, mint nap ez előtt ülsz , és várod, hogy valamilyen cikk jöjjön, az imádok meg a kedvelők ideírjanak, hogy te beléjük tudjál kötni. Eléggé jó az életed, ha ez elszórakoztat. 
Mi piszkáljunk mást, mert annyian vannak. Basszus, te vagy még mindig itt. Te tartasz ott, hogy mi vagyunk rád szállva. Gondolkozz el egy kicsit, a tetteiden is! 
Azt is leszarom, hogy felhúztad-e magad. Hidd el, halál nyugodt vagyok. Sőt, még röhögni is tudok rajtad, amit művelsz. Főleg, hogy nyalni is tudsz itt egyeseknek. Pfff. biggrin.gif xddd
Meg milyen kislány?! Úgy beszéltek, mintha ti olyan idősek lennétek. xdd Gratulálok! Fantasztikusak vagytok a magatok módján. :SS

OMG,nagy beoltás volt rohog.gif Akkor te minek regisztráltál ide?Az interneten minden embernek nagy a pofikája,de ha élőbe találkozol akkor alamuszi nyuszi leszel.Neked is és más Beliebernek kinyílt a csipája.Gratulálok! clapping.gif
Te amúgy hány éves vagy?20?Á,kétlem... kb 9-10 éves lehetsz rolleyes.gif Én 15 éves vagyok,jobb ha tudod wink.gif
5 felhasználónak tetszik: Blaze, Charlotte Benning, MadHatter, Beyla, Larive
2013. április 22. 18:57 #259
Zsanika 20
Zsanika 20
 
StátuszI Love you ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.16.
Hozzászólás: 548
Csatolások: 962
Azonosító: 167369
Offline offline
OMG,nagy beoltás volt rohog.gif Akkor te minek regisztráltál ide?Az interneten minden embernek nagy a pofikája,de ha élőbe találkozol akkor alamuszi nyuszi leszel.Neked is és más Beliebernek kinyílt a csipája.Gratulálok! clapping.gif
Te amúgy hány éves vagy?20?Á,kétlem... kb 9-10 éves lehetsz rolleyes.gif Én 15 éves vagyok,jobb ha tudod wink.gif

Forrás: http://starity.hu/magazin/37203-kilenc-sztar-a-leggyuloltebbek-listajarol/#ixzz2RDDta4vU
2013. április 22. 19:44 #260
Nicol05
Nicol05
új tag
 
StátuszBelieber szív, Belieber lélek, Belieber leszek, amíg csak élek!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 198406
Offline offline
Nem akart senki se felhúzni. És egyáltalán nem anyáztam. Nem mondtam semmi ilyesmit. Még pont én írtam nektek, hogy nem kéne ilyet, hogy mellőzük. De ahhoz értetek , hogy aki itt kinyilvánítja a véleményét, és mer szólni az ellenkező véleményű embereknek, akkor feljelentitek itt-ott. Én is megtehetném, de nem viszem ennyire túlzásba a dolgot.
A másik meg, hogy megint az életkor. Nessa123 Csak hogy képbe legyél, lassan a 15-öt töltöm. Nem kell itt mindenkit 9-10 évesnek nézni. Meg milyen oltás? Ahogy itt mondták ez véleménynyilvánítás. Egyből mindegyik letámad, hogy mit képzelek magamról, meg a szegénységi bizonyítványomat mutogatom. A szokásos dolgok. Engem tök nem érdekel, hogy regisztrálva vagy, legyél. Nem kötök bele. De jó lenne , ha ti se kötnétek bele olyan emberekbe, akik valami normálisat komiznak. Legyetek ti is tisztába a dolgokkal.
ZitaTwilight a nevem még mindig kint van. És különben meg ki mondta, hogy mindenki szeresse Justin-t. Már leírtam kétszer is, hogy nem kell. De olyan durvákat tudtok írni, hogy persze, hogy nem hagyjuk annyiban. Ja, szólok , hogy nem ocsmány tinigyártmány.
Meg úgy beszéltek, mintha ti lennétek itt a nagy valakik. Ti is ugyanolyan kis regisztrált tagok vagytok mint mindenki más. Nem kell magatokat kiemelni a magasba.
Charlotte Benning te is itt írod, hogy nem bírod, ha fikázzák a kedvencedet. Na akkor mi mit szóljunk? Azt hiszitek, hogy különbek az ilyenek. Meg minősíthetetlen stílusban nem kéne fikázni. De azért te meg még egy páran ezt tettétek. Látom képbe vagytok, de hát ti tudjátok.
Ui.: Jöjjetek még százan, hogy ki a franc vagyok és mit képzelek! Mert megmondom az igazam, és kiállok az mellett, és persze a barátnőim mellett.
19 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!