Starity

A One Direction világ körüli turnéra indul

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 17. 07:42 #101
- törölt felhasználó -    
Úgy látszik, egy ideig nem szabadulunk a híres együttestől

Mien szöveg ez ? blink.gif blink.gif Az ilyen minek ir cikket ha nem birja őket ?
De mind1 is amugy nagyon cslodott vagyok ezek most jól rászetek mindenki Perrie is azt mondta hogy mindenki sírni fog. EttőL ?? Max a szomorúságtól .. cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
2013. május 17. 10:39 #102
Anna9919
Anna9919
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.08.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 193609
Offline offline
Egyetértek ancsa12-vel smileeee.gif
2013. május 17. 13:03 #103
Revens
Revens
visszatérő vendég
 
Státuszsuli :S
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 421
Csatolások: 43
Azonosító: 195644
Offline offline
én is elmennék a turnéra de nem lehet..
2013. május 17. 13:48 #104
Mogyorócska
Mogyorócska
visszatérő vendég
 
Státusz"Etiam ille est fur,qui fidutiam hominum rapit."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.13.
Hozzászólás: 301
Csatolások: 0
Azonosító: 187662
Offline offline
Én is elmennnék smileeee.gif))))))
2013. május 17. 15:09 #105
Melissza7
Melissza7
visszatérő vendég
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.26.
Hozzászólás: 490
Csatolások: 4
Azonosító: 151770
Offline offline
jöjjenek Magyarországra ! ohmy.gif3♥
2013. május 17. 15:11 #106
- törölt felhasználó -    
Áááá! Nagyon várom hogy megmondják a többi országot is. És Niall komolyan el fogja énekelni az oroszlánkirályt ráadásul spanyolul? Nagyon várom!
2013. május 17. 15:16 #107
- törölt felhasználó -    
wííí heart.gif remélem Magyarországra is jönnek smileeee.gif)):DDD heart.gif persze,csak remélem..:)Niall felénekli spanyolul az oroszlánkirályt..:DDannyira várom máár:))
2013. május 17. 15:36 #108
TheDanush
TheDanush
ღ ℓοωе ღ
 
Státuszdid you feel us? where are you now?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 7418
Csatolások: 5288
Azonosító: 175833
Offline offline
FIGYELEM!
2014-es turnéra 12 éven aluliak nem mehetnek be
1 felhasználónak tetszik: Sugarbabes
2013. május 17. 15:50 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2013.05.16. 21:30)
Hát egy biztos: neked nem ártana egy-két nyakleves, hogy azért tisztában legyél a dolgokkal. A jegy áráért valószínűleg a szüleid kínkeservesen meg fognak dolgozni. És miért? Hogy másfél órán keresztül hallgathass és nézhess (már, ha látni is fogsz egyáltalán bármit is) öt ficsúrt, akik ugrabugrálnak a színpadon és csorgathasd rájuk a nyáladat. Édesanyád helyében nem, hogy nem venném meg a jegyet, de még zsebpénzt sem adnék, mondván, hogy keresd meg rá magadnak a pénzt. Ne félj, akkor biztosan értékelnéd azt a pár ezret is, amit nagy melóval összekapartál. Hát én biztos nem fogom engedni, hogy a saját gyermekem ilyen elkényeztetett fruska legyen! blink.gif 
Egyébként csak megjegyzem a hozzászólásodtól lementem hídba. És ti vagytok a jövő generációi... Ómájgád! blink.gif

Bár szeretem a fiúkat, ebben nagyon nagyon igazad van, Beyla. Tipikusan ilyenek azok az emberek, akik azt hiszik, minden a seggük alá kerül úgy, hogy közben a kisujjukat sem kell mozdítani érte. Szerintem ez undorító. Én tuti nem kérném még arra sem a szüleimet, hogy kifizessenek egy kisebb vagyont, elvégre szerintem az, hogy együnk, meg az élethez szükséges dolgaink meglegyenek, fontosabb, mint egy két órás koncert.
2 felhasználónak tetszik: Sugarbabes, Beyla
2013. május 17. 16:15 #110
Amy..
Amy..
visszatérő vendég
 
StátuszIf you do not like it, you can go .. ;) - YOLO ;D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.27.
Hozzászólás: 395
Csatolások: 0
Azonosító: 178850
Offline offline
tökre vártam mi lehet az a nagy bejelentés, ami miatt visszaszámlálót készitettek, és niall ilyen nagy izgalomban van, azt meglátom, h újabb "világkörüli" (most is nagyon az, igazatok van) turné, lefagyott a mosoly a képemről, ezt már eddig is tudtam, hogy lesz '14-es turné, és ha megint olyan világkörüli, hogy csk fél Eu-ba mennek, akkor basszák meg smileeee.gif
De, végülis legyél happy, mert nekik mégtöbb pénzük lesz ":)"
2013. május 17. 16:33 #111
Diaa Directioner
Diaa Directioner
visszatérő vendég
 
Státusz"A szerelem néha fáj, de minden embernek jár!" <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.06.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 185586
Offline offline
Remélem Mo.-ra is jönnek... smileeee.gif ohmy.gif heart.gif
2013. május 17. 16:53 #112
- törölt felhasználó -    
Idézet
Hát egy biztos: neked nem ártana egy-két nyakleves, hogy azért tisztában legyél a dolgokkal. A jegy áráért valószínűleg a szüleid kínkeservesen meg fognak dolgozni. És miért? Hogy másfél órán keresztül hallgathass és nézhess (már, ha látni is fogsz egyáltalán bármit is) öt ficsúrt, akik ugrabugrálnak a színpadon és csorgathasd rájuk a nyáladat. Édesanyád helyében nem, hogy nem venném meg a jegyet, de még zsebpénzt sem adnék, mondván, hogy keresd meg rá magadnak a pénzt. Ne félj, akkor biztosan értékelnéd azt a pár ezret is, amit nagy melóval összekapartál. Hát én biztos nem fogom engedni, hogy a saját gyermekem ilyen elkényeztetett fruska legyen!   
Egyébként csak megjegyzem a hozzászólásodtól lementem hídba. És ti vagytok a jövő generációi... Ómájgád!


Nem is tudod, hogy egy normális "rajongónak" (nagyon nem bírom ezt a szót, de most mindegy >.<) - aki normál ésszel gondolkodik és nem tudja felfogni, hogy néhányan hogy viselkedhetnek ily módon - mennyire egyetért veled. Most már nagyon, de nagyon elegem van az ilyen directionerekből. Igen, most már lassan tényleg csak belőlük, mert ők az egyik legveszélyesebb faj. Az a komment még hagyján, hogy ki fogja hisztizni, de mikor egy cikkben alig szerepelnek a fiúk, és mindenki rájuk csorgatja a nyálát, hogy jajde "cuksimuksiáhhh" és mindenáron őt védi, persze a többieket fikázza, hiszen "ők tökéletesek, náluk jobb nincs" akkor már agyfa... khhmm.. elegem van ^^" Persze az ilyen fajták fél év múlva máson nyáladzanak. Nem, nem azzal van a baj, hogy valakit szeretsz, sőt, imádsz, csak vissza kéne fognod magad. Amúgy ezzel a kedvenceidnek sem teszel jót, hogy minden róluk szól körülötted nem normális módon, hiszen akik nem kedvelik őket, még jobban elfordulnak és hányingerük lesz, ha meglátják őket, hiszen ha ilyen "rajongóik" vannak.. Sajnos most ez lehet összefüggéstelen lesz, de az a sok marhaság, amit nyomatnak a TV-ben, megnézik a korombeliek, szépen befolyásolják őket, mert ha mondjuk nem lennének befolyásolva - és persze meglennének nevelve, nem mellékesen - akkor nem írnának olyat, hogy kihisztizném. Mert szerintük ez így normális. Pedig nem. Ráadásul a normálisabbak, akik megérdemelnék a jegyet, nem tudják megvenni, nem kapják meg. Hát persze, ez olyan természetes. ._.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. május 17. 19:34 #113
- törölt felhasználó -    
Ja jó nekik, én úgy se láthatom, úgyhogy mindegy, csak sok szerencsét tudok kívánni nekik smileeee.gif
2013. május 17. 20:22 #114
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
"... úgy látszik, a világ félhet, mert ezek a tinik nem most fognak lenyugodni." ez nagyon tetszett. biggrin.gif

Amúgy nagyon vártam már a bejelentést, és örülök hogy a srácok ennyire tele vannak tervekkel. smileeee.gif
2013. május 18. 16:23 #115
Annee
Annee
új tag
 
Státusz"Addig élvezd az életet míg lehet, hiszen hamar, túlságosan is hamar elszáll!!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.19.
Hozzászólás: 75
Csatolások: 0
Azonosító: 200421
Offline offline
Várom már, és tuti biztos, hogy sikeres lesz!! smileeee.gif
2013. május 19. 08:25 #116
nessza16
nessza16
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 40
Csatolások: 0
Azonosító: 192854
Offline offline
*.* csak tudjam kivárni :$
2013. május 19. 14:43 #117
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Ha jönnek Magyarországra, a szüleim remélhetőleg születésnapra, névnapra és karácsonyra együttvéve megveszik a jegyet. Amikor megtudtam, mondtam, hogy szívesen besegítek, és ami zsebpénz lenne, az a jegyre megy. Akkor már kb. 15 leszek biggrin.gif
2013. május 19. 21:28 #118
biacica021
biacica021
új tag
 
StátuszHarry styles adatlapját néztem és az igazi nevét sem tudják a rajongók úr iste
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.27.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 184756
Offline offline
nem tusom hogy hova fognak jönni de ha jönnek Magyarországra akkor is el megyek ha nem engednek vagy akkor is ha nem lenne jegyem smileeee.gif
2013. május 20. 12:13 #119
MissFannika
MissFannika
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 201017
Offline offline
Idézet:,,Hát egy biztos: neked nem ártana egy-két nyakleves, hogy azért tisztában legyél a dolgokkal. A jegy áráért valószínűleg a szüleid kínkeservesen meg fognak dolgozni. És miért? Hogy másfél órán keresztül hallgathass és nézhess (már, ha látni is fogsz egyáltalán bármit is) öt ficsúrt, akik ugrabugrálnak a színpadon és csorgathasd rájuk a nyáladat. Édesanyád helyében nem, hogy nem venném meg a jegyet, de még zsebpénzt sem adnék, mondván, hogy keresd meg rá magadnak a pénzt. Ne félj, akkor biztosan értékelnéd azt a pár ezret is, amit nagy melóval összekapartál. Hát én biztos nem fogom engedni, hogy a saját gyermekem ilyen elkényeztetett fruska legyen!
Egyébként csak megjegyzem a hozzászólásodtól lementem hídba. És ti vagytok a jövő generációi... Ómájgád!"


Őszintén szólva amikor megkérdezik tőlem, hogy directioner vagyok e, akkor mindig nemet mondok, pedig szoktam hallgatni a zenéjüket meg szeretem őket. De sajnos manapság a directionerek nagy része elvakult rajongó, aki ha valaki valami rosszat szól a fiúkhoz, rögtön megvédik, még akkor is ha igaz az a rossz dolog, amit a fiúk ellen felhoztak. ÉN szégyellem magam, amikor mások ennyire elvakultan imádják őket. Nah.. és ezek után hívjam magam directionernek... Az ilyen rajongók természetesen milliókat kifizetnek azért, hogy 1-2 óráig hallhassa ( jobb esetben egy kicsit lássa is) őket. Bele sem gondolnak, hogy mennyit dolgoznak a szülők azért hogy ott sikítgassanak meg ugráljanak. Az ilyen kis elkényeztetett emberek nagyon fel tudnak idegesíteni. Mondhat bárki bármit, nekem ez a véleményem biggrin.gif
2013. május 20. 16:32 #120
PandD1Der
PandD1Der
új tag
 
StátuszLife your dream and never wake up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.06.
Hozzászólás: 78
Csatolások: 0
Azonosító: 199626
Offline offline
Nem hiszem hogy jönnek M.o-ra de örülök hogy ilyen boldogok!! Biztos nagyon sikeres lesz!!! smileeee.gif <3
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok