Starity

Új kislemezzel jelentkezett Rihanna

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 31. 13:42 #21
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó <3 imádom ezt a számot (is)
2013. május 31. 14:00 #22
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszik ! :3
2013. május 31. 14:01 #23
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Beyla:
1.: Attól még, hogy valami elektronikus, még nem műanyag. Ez egy igenis jó electro-pop szám és igen, a mostani slágereket mind üti, azért is mert 2012 elejétől kezdve egy kalap szart sem ér a zeneipar egy-két kivételtől eltekintve.

2.: Köszönöm, ízlésficamom sincs, csak nem vagyok beszűkült, Whitney Houston-tól Skrillex-ig minden jó zenét meghallgatok, nem játszom a nagyképű zenekritikust, ahogy sokan csináljátok.

3.: Való igaz, hogy Rihanna legjobb korszakai a Rated R és a Loud voltak, de a mostanit sem kell szidni, csak azért, mert kicsit rnb-sebb, electro-sabb lett. Szalonna Gomezhez meg ne hasonlítgassuk, mert ez olyan, mintha biebert egy szintre emelnéd MJ-vel.

btw úgy bírom, mikor szidják az electro műfajokat, mint a dubstep, house, vagy a többi, hogy drogos zene, stb, de ha én elkezdem alázni a punk rockot vagy a heavy metal-t, hogy az nem zene, hanem zaj, akkor mindenki meg van sértődve.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2013. május 31. 14:08 #24
- törölt felhasználó -    
Örülök, hogy ez lett a következő kislemez biggrin.gif
2013. május 31. 14:10 #25
- törölt felhasználó -    
Nekem bejön. De a refrén olyan ismerős, lehet, hogy hallottam már valahol. Nem csalódtam se Rihannában, se Guettában.
2013. május 31. 14:10 #26
Selena02
Selena02
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez:Történelemben: Az én királynőm! Bennem: AZ ÉLETEM<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.23.
Hozzászólás: 120
Csatolások: 0
Azonosító: 178441
Offline offline
egy picit elegem van ebből a sok így kezdődő zene---:S senki nem talál fel valami újat? amugy tetszik:)
2013. május 31. 14:18 #27
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Várható volt, hogy kiadják ezt a dalt kislemeznek. Nem tetszik, az egyetlen rossz dal az albumról. Akkor már a Jump legyen, hiába dubstepes, de mégis jobb.

De a Pour It Up-ot már nagyon várom. Elsőként szerettem meg azt a dalt, nagyon várom már a klipet hozzá. heart.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Im a SlaveForBritney
2013. május 31. 14:23 #28
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3054
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
Nem értem David Guettának miért kell mindenhol ott lennie.
2013. május 31. 14:27 #29
diamondflower
diamondflower
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.03.
Hozzászólás: 102
Csatolások: 0
Azonosító: 195288
Offline offline
Szeretem ezt a dalt,de jobban öröltem volna,ha a Love without tragedy/Mother Mary lesz a következő kislemeze és ahhoz készül klip.
Idézet (Beyla @ 2013.05.31. 13:42)
Lealáz mindenkit? Hát nem tudom, vagy te vagy eléggé ízlésficamos, hogy ez neked jó, vagy tényleg annyira gáz a mai popzene, hogy ez még a jó kategóriába minősíthető, de akkor szerintem MJ pörög a sírjában, hogy korszakalkotóként a pop műfajból mi lett. Ne haragudj, de ez a gagyi műanyag zene alatta valami katasztrófális, sőt, hogy a húgom szavaival éljek, igazi "drogos zene". Én régebben szerettem Rihannát, de az utóbbi években eltávolodtam tőle. A karrierje elején nagyon kedveltem, aztán volt egy-két száma ami jó volt, ám többségében ő maga is átment áutótyún királynőbe és orrvérzésig eltorzítják a hangját szinte mindegyik számában. Egy Only Girl féle színvonalat hozhatna, mert ez... hát... nagyon gáz, maradjunk annyiban. Vetekedik szalonna gomez cámengetitjével, mert ugyanolyan szemétre való sláger lett ez is.

Te meg mielőtt elkezded játszani a kritikust nézz egy kicsit utána a dolgoknak.Jó,tény,hogy nem ez a legjobb dala,de pl: a bulikba és a diszkókba nagyon jó,és ezt a dal oda is szánták.És mi az,hogy tucat? Tisztában vagy egyáltalán a TUCAT fogalmával? Rihanna egy igazi ikon,akinek vagy egyénisége és stílusa,évek óta az egyik legmeghatározóbb éneksnő.A tucat az pl: Selena Gomez,Miley Cyrus,Taylor Swift és a hozzájuk hasonlók.Való igaz,hogy a legjobb korszakai a Good girl gone bad,a Rated R és a Loud voltak.De nem tucatosodott el,csupán más stílusú zenét csinál.A kettő nem ugyanaz.Nem kellene ennyire befordultnak lenni.Az pedig,hogy Selena Gomezhez hasonlítod no comment,ég és föld a kettő.Úgyhogy nem kellene letucatozni és pláne nem Szelina Gomezhez hasonlítani.Jó,nem tetszhet mindenkinek,de azért hülyeségeket sem kellene írni.
1 felhasználónak tetszik: selena_taylor_fan
2013. május 31. 14:27 #30
Samantha
Samantha
visszatérő vendég
 
StátuszEngem csak Isten bírálhat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 443
Csatolások: 0
Azonosító: 200812
Offline offline
végre biggrin.gifD nagyon várom .
2013. május 31. 14:28 #31
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Én már tegnap hallottam a rádióban. De azonnal el is kapcsoltam, mert egyrészt Rihanna hangját és David Guetta 'zenéjét' gyűlölöm..

Beyla-val pedig teljesen egyetértek.
2013. május 31. 14:32 #32
- törölt felhasználó -    
Imádom ezt a számot heart.gif
Végre egy jó hír smileeee.gif
2013. május 31. 14:33 #33
- törölt felhasználó -    
Idézet (sMokEe.cLouD @ 2013.05.31. 14:23)
Nem értem David Guettának miért kell mindenhol ott lennie.

Talán mert nagyon jó DJ? pardon.gif
2013. május 31. 14:36 #34
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Felejtse el Dévid Gattyát és akkor talán valami lesz belőle... Elképesztő hogy Guettával azonosítják a francia elektronikus zenét amikor a Franciáknak van egy Jean-Michel Jarre. Gondolom erre névre sokan most ilyen fejet vágnak: 110.gif De Ő már akkor korszakot alkotott amikor Guetta még csak kiskölyök volt.
1 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney
2013. május 31. 14:44 #35
- törölt felhasználó -    
Rihanna egyre sz*rabb. A lemezei pocsékak már egy ideje. Ez a kislemez is micsoda? Szörnyű. Amúgy itt írták,hogy drogos zene biggrin.gif Igen ez az. Nem pop és nem is R&B (mondjuk ezt nem tudom, pirannya hogy kerül R&B-hez.) Rihanna lehet, hogy sok helyen első a mások által készített dalaival , amikhez a studió mellett dolgozó büfésnek is több köze van mint Rihannának, de ez a nő soha nem alkot maradandót és kiemelkedően jót. Rihanna nem ikon. Madonna az ikon, ha már ezt a szót használjuk.Olvastam, hogy jövőre kicsit megpihen, hát nem ártana, ennyi vonaglás után. Nevetséges, hogy egy ilyen nő van sok helyen a toppon, amikor köze nincs ahhoz amit a nevével eladnak. Lehet, hogy nem is ő énekli fel a dalokat? xD Ez csak hülyeség, bár az élő előadásai alapján nem kizárt.
2013. május 31. 15:26 #36
Irresistible
Irresistible
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.16.
Hozzászólás: 86
Csatolások: 0
Azonosító: 191728
Offline offline
Szeretem ezt a dalt,de jobban öröltem volna,ha a Love without tragedy/Mother Mary lesz a következő kislemeze és ahhoz készül klip.

Beyla írta:
Lealáz mindenkit? Hát nem tudom, vagy te vagy eléggé ízlésficamos, hogy ez neked jó, vagy tényleg annyira gáz a mai popzene, hogy ez még a jó kategóriába minősíthető, de akkor szerintem MJ pörög a sírjában, hogy korszakalkotóként a pop műfajból mi lett. Ne haragudj, de ez a gagyi műanyag zene alatta valami katasztrófális, sőt, hogy a húgom szavaival éljek, igazi "drogos zene". Én régebben szerettem Rihannát, de az utóbbi években eltávolodtam tőle. A karrierje elején nagyon kedveltem, aztán volt egy-két száma ami jó volt, ám többségében ő maga is átment áutótyún királynőbe és orrvérzésig eltorzítják a hangját szinte mindegyik számában. Egy Only Girl féle színvonalat hozhatna, mert ez... hát... nagyon gáz, maradjunk annyiban. Vetekedik szalonna gomez cámengetitjével, mert ugyanolyan szemétre való sláger lett ez is.

Te meg mielőtt elkezded játszani a kritikust nézz egy kicsit utána a dolgoknak.Jó,tény,hogy nem ez a legjobb dala,de pl: a bulikba és a diszkókba nagyon jó,és ezt a dal oda is szánták.És mi az,hogy tucat? Tisztában vagy egyáltalán a TUCAT fogalmával? Rihanna egy igazi ikon,akinek vagy egyénisége és stílusa,évek óta az egyik legmeghatározóbb éneksnő.A tucat az pl: Selena Gomez,Miley Cyrus,Taylor Swift és a hozzájuk hasonlók.Való igaz,hogy a legjobb korszakai a Good girl gone bad,a Rated R és a Loud voltak.De nem tucatosodott el,csupán más stílusú zenét csinál.A kettő nem ugyanaz.Nem kellene ennyire befordultnak lenni.Az pedig,hogy Selena Gomezhez hasonlítod no comment,ég és föld a kettő.Úgyhogy nem kellene letucatozni és pláne nem Szelina Gomezhez hasonlítani.Jó,nem tetszhet mindenkinek,de azért hülyeségeket sem kellene írni.

Forrás: http://starity.hu/magazin/38530-uj-kislemezzel-jelentkezett-rihanna/#ixzz2UsOveCka

Taylor Swift es a tucat fogalma tavol allnak egymastol...
2013. május 31. 16:33 #37
sewenteen
sewenteen
Kapitány Úr
 
Státuszvakarom a végbelem nánánáná
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.14.
Hozzászólás: 1138
Csatolások: 632
Azonosító: 129210
Offline offline
Nyári estékre jó lesz!
Aki meg nem szeret bulizni, mert ő egy "komoly felnőtt" az ücsörögjön otthon egyedül, és írja ki minden hova a "tucat" szócskát, mert tökre érdekel ám mindenkit a százszor olvasott véleménye, amit minden electro zenénél szóló cikknél be kell pötyögnie!
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. május 31. 16:34 #38
- törölt felhasználó -    
Rihanna általában jó kislemezeket szokott választani. Ez most teljes mértékben nem sikerült neki. A szám nem a kedvencem. Érződik rajta a tipikus "tuc-tuc" David Guetta feeling. A Pour It Up se a legjobb választás tőle. Nekem ez a dal se tetszik igazán. Az albumát meghallgattam pár hónapja és vegyes fogadtatásban volt részem. Hiányzik a régi Rated R korszaka. Az az albuma bitang jó lett. Egyik legjobb alkotása volt. Azóta csak csúszik lefele, pedig benne több lakozik, mint az ilyesmi féle zenék gyártása. Én az Unapologetic-ről legújabb kislemezként, a Numb-ot, Jump-ot vagy a Love Without You Tragedy/Mother Mary-t választattom volna a helyében.
2013. május 31. 17:36 #39
chapshe
chapshe
visszatérő vendég
 
StátuszKérlek titeket tanuljatok meg helyesen írni!!!!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.30.
Hozzászólás: 420
Csatolások: 19
Azonosító: 126090
Offline offline
Szerintem semmi tucat nincs ebben a számban,nagyon jó,tetszik smileeee.gif
2013. május 31. 17:49 #40
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Márpedig az albumok közül ez hasonlít leginkább a Rated R-ra, csak mondjuk nem ez a dal. Olyan furcsa, hogy a Rated R-ról mikor megjelent mindenki azt mondta, hogy béna meg bukás, most már kb. divat azt kedvelni a legjobban. Na nem mintha nem az lenne a legjobb biggrin.gif Ha túllépünk azon a leegyszerűsített felfogáson, hogy Rihanna egyre rosszabb, akkor simán berakható ez az album második helyre a Rated R mellé, csak ugye most sikerült pont az egyetlen rossz dalt kiadni kislemeznek, ami egyébként eddig is mindenki számára egyértelmű volt, hiszen az elejétől ez az egyik legnépszerűbb. Az olyan dalokról, mint a Get It Over With esetleg a What Now vagy a Lost In Paradise már most lehet tudni, hogy nem lesznek slágerek, mégis az olyan dalok teszik az albumot nagyon erőssé. Meg az, hogy most még a tingli-tanglikat is sikerült jól eltalálni, van mindben valami sötét hangzás, Jump, Numb, Phresh Out The Runway, el kell ismerni, hogy rohadt jók lettek biggrin.gif Egyértelműen ez a dal a kakukktojás a lemezről több szempontból is. Ha már pörgős dal kell nyárra, lehetett volna a Nobody's Business, mozogni krvára lehet rá, és mégsem ilyen "akár bárki más dala is lehetne" kategória, amiből nyárra úgyis lesz elég.
3 felhasználónak tetszik: Im a SlaveForBritney, Pöttömke, hellorl
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok