Starity

A The Wanted ismét a One Directiont támadja

16 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 01. 15:44 #121
melody1Dfan
melody1Dfan
visszatérő vendég
 
Státusztrying to be strong enough to handle my problems
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 246
Csatolások: 0
Azonosító: 175978
Offline offline
Szánalmas, hogy mindig támadják az 1D-t... Tudják jól, hogy a One direction híresebb náluk, de nem ilyen beszólogatásokkal kellene felhívniuk mahukra a figyelmet, hanem mondjuk valami újdonsággal. Őéldául valami jó dal vagy ilyesmi.... Én személy szerint utálom a Tw-t...
2013. június 01. 15:47 #122
- törölt felhasználó -    
Ez már kezd nagyon unalmas lenni. biggrin.gif
2013. június 01. 15:52 #123
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Candy_attack @ 2013.06.01. 15:44)
Barbus87:
Akár milyen hihetetlen, sokan, mint pl én, a zenéjükért szeretik őket. Nem értem, miért lennének dedósak és szánalmasak (nem ők azok, akik felnőtt ember létükre tinielőadókat provokálnak egy kis hírnévért ugyebár). Lehet, hogy az 1D is beszólt a TW-nek, de sosem ők kezdték a vitát. Amúgy meg lehet, hogy a rajongóik fele elvakult, de nekik legalább vannak... tongue.gif


Mert a The Wantednak nincs? unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: Minimanó94, Elody
2013. június 01. 15:54 #124
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Nekem aztán mind1,hogy mit csinálnak,pártatlan vagyok,de hogy milyen műsor megy ezen a fórumon az valami hihetetlen. biggrin.gif
2013. június 01. 15:56 #125
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Miért baj, ha Max az igazságot mondta?
Szerintem igaza van. Lujiszka meg az összes szardájreksönös tag meleg, csak nem merik bevallani. Semmi baj, később úgyis kiderül. biggrin.gif
2013. június 01. 15:56 #126
Brigi95.11
Brigi95.11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 181357
Offline offline
Leah097
Totálisan egyet értek veled! Az elejétől a végéig! Én is szeretem a TW-t de már unom hogy baszogassák a fiúkat. Igen, elintézhették volna annyival hogy "már elmondtuk egy párszor a véleményünket, nem szeretnénk többször" kész ennyi.. nem kell folyton utálkodni. Na és igen, ha melegek akkor az miért baj?? Attól ugyan úgy foglyuk őket szeretni. Meg fáj az a TW ha melegek? Semmi közük hozzá, inkább törődjenek a saját dolgukkal és ne máséval! De attól én még ugyan úgy hallgatom a TW-t pedig a 1D-t imádom a legjobban. De nem akarok utálkozni, de ha az 1D viselkedne így akkor is az lenne a véleményem. Meg már abból is elegem van hogy a két rajongótábor mindig egymás nyakának ugranak.. De remélem majd most már meg oldják a problémákat, mert már unom! ://
2013. június 01. 15:59 #127
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Annyit azért hozzá fűznék, hogy ők legalább nem rágógumi dalokat írnak, rohog.gif igaz most a legújabb daluk nem tetszik de akkor is szeretem a többi dalukat. Felőlem a sok kis 1D fan mondhat/írhat bármit a TW-ról én akkor is az ő zenéjüket részesítem előnybe tongue.gif Meg szerintem a 1D tagoknak vagy is csak Tomnak kéne vissza venni és akkor nem lenne feszkó közöttük.
2013. június 01. 16:01 #128
Brigi95.11
Brigi95.11
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 181357
Offline offline
Szandiiii!!
És ha azok akkor mi van?? Lesz-tőle valami bajod?? Vagy mi?? Tudod mi akkor is fogjuk őket szeretni ha homoszexuálisak ha nem! Nem ezen fog múlni a rajongásunk!! Véletlen az derül ki hogy a te kedvenc bandádból homoszexuális az egyik, attól szerintem te is szeretni fogod őket! Neem??
2013. június 01. 16:03 #129
- törölt felhasználó -    
Igazából tényleg nem értem ezt az őrületet. Mindkét bandának megvannak a hibái. A The Wanted beszólogat mindenkinek, a One Direction meg mindenen röhög. És? Nem ismerjük őket egyáltalán, csak amiket cikkeznek, azt tudjuk meg róluk. Ha beszólnak mindenkinek és kötözködne, hét tegyék, szívük joga, de ezért gyerekes és felesleges utálkozni, nem ők vagyunk, vannak saját gondolataink, döntéseink.
A másik az állandó röhögés. Lehet, hogy a másik banda meg mindenen röhög, de gondolkodjunk már és nézzünk a mélyére. Legalább nem füveznek meg csinálnak botrányokat állandóan, hanem próbálják a legjobb formájukat hozni. Nekik is megvannak a bajaik biztosan, de még is elrejtik őket és nem hagyják, hogy a rajongók miattük szomorúak legyenek és hülyeségeket csináljanak. Hányszor lehetett olyasmiről hallani, hogy a rajongók vagdosták magukat egy sztár miatt? Rengetegszer. Pl Justin Bieber miatt is.
Az, hogy ők veszekednek, nem jelenti az, hogy nekünk is kell, nem kell másokat követni mindig. Nekem egyik bandával sincs bajom, mégis azért gyerekesnek találom, hogy erre pocsékolják az idejüket, inkább foglalkozhatna mindenki valami hasznossal, dalszövegeket írhatnának.
Úgyhogy szerintem felesleges veszekednünk, emberek vagyunk mindannyian, mindenki mást szeret, nem vagyunk ugyan olyanok, mindenki hallgassa és tegye azt, amit szeret.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2013. június 01. 16:03 #130
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szandii @ 2013.06.01. 15:56)
Miért baj, ha Max az igazságot mondta? 
Szerintem igaza van. Lujiszka meg az összes szardájreksönös tag meleg, csak nem merik bevallani. Semmi baj, később úgyis kiderül. biggrin.gif

Nem védek én senkit, de az büszke lehet, aki szerint olyan rohadtul vicces, ha valaki meleg! Az is ember nem? és lehet hogy többet ér, mint más ember. És pont az ilyen emberek miatt nem merik sokan felvállalni magukat, mert azonnal megkövezik őket. Ez a szánalmas, hogy ebből csinálnak hírverést, és ettől lesz nagyfiú mindenki, hogy ilyennel élcelődik, pedig ez nem vicces...

u.i: nem vagyok 1D fan, csak laikusként állok a témához.
1 felhasználónak tetszik: Elody
2013. június 01. 16:04 #131
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
Detta:
ezzel csak az a baj h egyik bandát se ismered.biggrin.gif ha ismernéd őket tudnád h az 1D-ben nincs Tom.a TW-ben van Tom.szal ha azt se tod kik ezek mit pofázol bele?vagy csak ilyen szar a szövegértésed??
2013. június 01. 16:05 #132
anci2001
anci2001
 
StátuszNe bízz senkeben, csakis magadban...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.27.
Hozzászólás: 1648
Csatolások: 0
Azonosító: 164487
Offline offline
Én úgy állok a két bandához, hogy a The Wanted a férfiasabb, érettebb változata a One Direction-nak. És ugyanígy fordítva. Szóval...
2013. június 01. 16:05 #133
- törölt felhasználó -    
Idézet (Damon_Salvatore @ 2013.06.01. 16:03)
Nem védek én senkit, de az büszke lehet, aki szerint olyan rohadtul vicces, ha valaki meleg! Az is ember nem? és lehet hogy többet ér, mint más ember. És pont az ilyen emberek miatt nem merik sokan felvállalni magukat, mert azonnal megkövezik őket. Ez a szánalmas, hogy ebből csinálnak hírverést, és ettől lesz nagyfiú mindenki, hogy ilyennel élcelődik, pedig ez nem vicces... 
u.i: nem vagyok 1D fan, csak laikusként állok a témához.


Ez is igaz, ezt a sajátomból kihagytam!
2013. június 01. 16:06 #134
- törölt felhasználó -    
Mindenki szídja egymást mert más véleménye van? Mindenkinek más ízlése van. És ezért piszkálják a másikat mert ez megvédte azt az meg megvédte azt.Ezen megy a vita. A két banda vitája a rajongóikra szállt át. Ha már a TW-nek( a 1D is épp ugyanúgy benne van mert az elsõ vitában õk is beszóltak csak éppen a TW kelti a vitát megint életre) nincs esze(ük) abbahagyni a rajongóig hagyák abba.
( És ezt úgy mondom/írom, hogy nem vagyok pártatlan.A One Direction párját fogom , de ez már nagyon durva.)
2013. június 01. 16:07 #135
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
vani10 írta?
istenem üljenek már le ezek a nyomorékok több mint 5 éve azt hiszem egy bandában vannak és max nyertek 5 díjat és a one direction lassan 3-4 éve együtt vannak és több mint 60 díjat kaptak induljanak ki magukból.Louis egyátalán nem b*zi hát ez Tom gyerek se nézhet sűrűn tükőrbe -.-""" és az 1D-nek igaza van hogy az ő hátukon akarnak felkapaszokdni .már nagyon sokat gondolnak magukról ezek a nyomot képű rohadékok .úgy néznek ki mintha 2 kamion közé lettek volna szorulva . és én úgy gondolom h nem Louis fogja elsőnek felválalni a más neműségét vagy mit .Hanem valamelyik TW-s tagnak lesz az első halála . nyormorodás vinné el azt a csúf fejüket .az új számuk borzasztó kérlek ....ilyet kitalálni h "úgy sétál mint Rihanna" legalább az 1D-s zenéknek van mondani valója és nem kérek a refrének-ből mert minden utálkózó azzal fog jönni -.-".nah szóval ez lenne a szerény véleményem és nem kérek abból h áljak le a tw-ről .KÖSZ.

Miről beszélsz ember?
Szerintem nyisd ki a füledet.
Mi mondanivalója van a zenéiknek? Az, hogy ugrálnak körbe-körbe, közben nyávognak a nagy semmiről. Ja, és mondd meg az anyukádnak, hogy tanítson meg szépen beszélni, mert egy kislánynak nem illik ilyen szavakat használni.
2013. június 01. 16:08 #136
barbyyy
barbyyy
DV&LM♥VINAI♥
 
Státuszi hate you, but i love you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.25.
Hozzászólás: 6158
Csatolások: 0
Azonosító: 165850
Offline offline
nem kéne egymást piszkálniuk semmire se mennek vele
2013. június 01. 16:14 #137
- törölt felhasználó -    
the wanted hajrá
2 felhasználónak tetszik: Szandiiii, vida.veronika
2013. június 01. 16:16 #138
Panni66
Panni66
lovelorn ♥
 
StátuszFalling down is a part of life,getting up is living.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.11.
Hozzászólás: 1049
Csatolások: 0
Azonosító: 169074
Offline offline
Szerintem a The Wanted srácai még egoistábbak,mint a 1D-jé.Ha bár különösebben egyiket se szeretem.
2013. június 01. 16:18 #139
NaomiCsiki
NaomiCsiki
új tag
 
StátuszYes, this is a cult. ₪ ø ιιι ·o.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.14.
Hozzászólás: 44
Csatolások: 0
Azonosító: 200161
Offline offline
Szerintem a The Wanted féltékeny a One Directionra, mert ők előbb voltak itt, és addig ők voltak a csúcson, amíg nem jött 5 helyes pofa, és édes vigyorú kisfiú, akik mindig ugyanarról énekelnek. Szerintem jogos a támadás, én is ezt tenném. A The Wanted számoknak legalább van értelmük. A Lawson is őket tartják példaképnek, például. Erről ennyit.

#TWFanmily
1 felhasználónak tetszik: Ajsika
2013. június 01. 16:20 #140
orsi14678
orsi14678
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.01.
Hozzászólás: 237
Csatolások: 0
Azonosító: 195103
Offline offline
szánalmas amit a The Wanted művel.....
16 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!