Starity

Dalpremier: Cassadee Pope - Wasting All These Tears

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 04. 17:13 #1
- törölt felhasználó -    
A The Voice döntőse kiadta új dalát, ami a Wasting All These Tears címet viseli.
A teljes cikkhez kattints ide!
2013. június 04. 21:38 #2
misssha
misssha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.21.
Hozzászólás: 1691
Csatolások: 0
Azonosító: 136913
Offline offline
Én vagyok az egyetlen aki úgy ismeri őt mint a Hey Monday énekesét? olyan mintha már elfelejtette volna honnan jött :/
pedig Homecoming, How you love me now... mennyi sok nyári emlék smileeee.gif akkor még szerettem őket de mostmár kicsit.. unszimpatikus. dehát neki biztos jobb így, hogy megnyert egy tehetségkutatót. bár a Hey monday rajongók miatt nyert szerintem biggrin.gif de én régebben akkor is jobban szerettem. ez az új szám sem tetszik annyira. dehát ez van. az emberek változnak smileeee.gif de a szőke tincsei még megmaradtak ahogy látom.
2013. június 05. 10:21 #3
happyhoha
happyhoha
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.31.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 26439
Offline offline
nem ismerem ezt a csajt, de nagyon tetszik ez a szám smileeee.gif
2013. június 05. 20:05 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (misssha @ 2013.06.04. 21:38)
Én vagyok az egyetlen aki úgy ismeri őt mint a Hey Monday énekesét? olyan mintha már elfelejtette volna honnan jött :/
pedig Homecoming, How you love me now... mennyi sok nyári emlék smileeee.gif akkor még szerettem őket de mostmár kicsit.. unszimpatikus. dehát neki biztos jobb így, hogy megnyert egy tehetségkutatót. bár a Hey monday rajongók miatt nyert szerintem biggrin.gif de én régebben akkor is jobban szerettem. ez az új szám sem tetszik annyira. dehát ez van. az emberek változnak smileeee.gif de a szőke tincsei még megmaradtak ahogy látom.

Én is a Hey Mondayből ismerem. Tény és való igaz, Cassadee sokat változott amióta a banda különvált, én is jobban szerettem az energetikus, pop-rockosabb Casst, de szerintem nagy szó hogy ilyen karrert tudott csinálni szólóban is. Egy nagyon tehetséges lány, én nagyon szeretem és szerintem jó lett a dal! blush.gif
2013. június 05. 20:09 #5
nadorgabor97
nadorgabor97
visszatérő vendég
 
Státuszjust close your eyes and enjoy the roller coaster that is life :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.17.
Hozzászólás: 307
Csatolások: 0
Azonosító: 155714
Offline offline
olyan avrilhez hasonló smileeee.gif
2013. június 05. 20:27 #6
- törölt felhasználó -    
Olyan langyi szám ez, lehetne kicsit pörgősebb.
2013. június 06. 17:24 #7
Lilla3
Lilla3
visszatérő vendég
 
Státuszgoddamn it, now the end of everything, into the cunt it :\
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 203
Csatolások: 0
Azonosító: 192603
Offline offline
hat nem ismerem ot bocsesz
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok