Starity

Channing Tatum aggódik Justin Bieber miatt

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 05. 17:09 #21
Little.Mermaid30
Little.Mermaid30
új tag
 
StátuszI forgive,but I never forget.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.17.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 198021
Offline offline
Ne aggódjon érte,míg nem történik vele vmi súlyos addig nem fog észhez térni,ráadásul még büszke is rá amit csinál!!
(a szánalom legalja justin)
2013. június 05. 17:18 #22
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (dasom410 @ 2013.06.05. 16:51)
Szép neve van a kislánynak. És igen DURVÁN TEHETSÉGES Jolie_77, Fannii98. Ha félretennétek Justinnnal való utálatok, akkor rájönnétek hogy baromi tehetséges. És ezt hogy tehetségtelen azért mondjátok, mert régen még magas volt a hangja és ezért nagyon sokan kislánynak hívták. De attól még hogy egy fiúnak magasabb a hngja mint másnak nem kell azonnal tehetségtelennek nyílvánítani. És már nagyon megváltozott a hangja és sokkal mályebb!!

Bíbőr durván tehetséges? Ne má', ez itt a kandi kamera?!XD Ha nem lenne internet, akkor bíbőr is olyan szinten a süllyesztőben végezte volna a karrierje elején, hogy az életrajzába azt írhatná bele, hogy hamburger húst sütöget a Mekiben. Én több számát meghallgattam a gyereknek, a karrierje elején is, a közepén és nemrég is, s rákellett döbbennem, hogy átlagos. Egyáltalán nem olyan, hogy kiráz a hideg, ha meghallom, vagy az, hogy egyszerűen szerelmes legyek a hangjába, hisz minden második gyermeknek ilyen a hangszíne van. Az a mutálás meg hát... ha mutált is a gyerek, akkor nem sokkal lett mélyebb hangja, ám még mindezek ellenére is úgy gondolom, hogy olyan, mintha egy tíz éves kisfiú énekelne. Bíbőrre azért mondják azt nagyon sokan, hogy tehetségtelen, mert az is. Példának okáért Justin Timberlake-t tudom felhozni, vagy esetleg Mikát, akiknek valóban nincs erős, érces férfihangjuk, mégis hatalmas karriert futottak be, főleg Mr. Timberlake. Habár biztos igazad lehet, mert mi nem hallgattuk eleget dzsásztint így a minimális változásokat képtelenek vagyunk észrevenni, ám nem vetném el a helyedben a számítógépes hangjavítás alternatíváját sem, a playbackről nem is beszélve, hisz milyen tisztán énekelt akkor is, amikor kidobta a taccsot a színpadon... unsure.gif
2013. június 05. 17:20 #23
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Nem utálom Biebert, de szerintem az nem tehetség, hogy vinnyog a mikrofonba és le tud pötyögni egy-két dallamot a zongorán. A tánctudására bárki képes, akinek van szabadideje a tükör előtt billegni egy koreográfus mellett. Vagy lemaradtam valamiről, és úgy táncol, mint Michael Jackson?
Channing Tatum sem irányadó nálam tehetség tekintetében, mert ő sem tudott még olyat mutatni nekem, amitől hanyatt essem volna.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 05. 17:20 #24
Meskity
Meskity
új tag
 
StátuszSandra, Sandra, és megint csak Sandra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 202918
Offline offline
Nagyon tetszik a neve, olyan aranyos.
2013. június 05. 17:23 #25
- törölt felhasználó -    
Aranyos név, és felelősség teljes gondolatok.
Amit Justinnal kapcsolatban mondott, teljesen igaz, és örülök neki, hogy ő végre reálisan közelíti meg a témát! Okos ember. smileeee.gif
2013. június 05. 17:24 #26
Fannii98
Fannii98
 
Státuszképzelj ide egy nyálas szöveget
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 723
Csatolások: 653
Azonosító: 187982
Offline offline
Idézet (dasom410 @ 2013.06.05. 17:04)
Fannii98 Nem istenítem, mert nem ő az Isten.És nem fáj mert ez nem igazság. És sztem többet tud Channing Tatum mint te a tehetségről!


Kár, hogy a profilod szerint meg nagyon is isteníted. Egyébként az nem számít tehetségnek, aki playbackel. Emlékszel, mikor Justin előadásánál felszaladt egy rajongó a színpadra, a zongora felborult, Justin elfutott, és persze közben ment az ének, de nem Bieber szájából, hanem az agyontuningolt felvételről. Tényleg olyan naiv vagy, hogy azt hiszed Channing komolyan gondolta amit mondott? Mert szinte kizárt. Hahó, a világon több millió olyan lány van mint Te, akik foggal és körömmel ragaszkodnak Justinhoz, pedig meg sem érdemli az a drogos gyerek, és ezért most egy kicsit felfigyelnek rá is a tinilányok, pedig nem mintha szüksége lenne rá, mert Ő tehetséges. Én tényleg nem akartam vitázni, hiszen teljesen mást gondolunk a gyerekről, de mostmár mindegy. Már várom a következő belieber kötözködését :)
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 05. 17:25 #27
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
sztem igaza van.Jus tehetséges
2013. június 05. 17:27 #28
acsadrienn20
acsadrienn20
Teen Wolf :) Violetta :) és Jorge Blanco és Dylan Sprayberry fan :) TVD <3
 
StátuszTudod mi történik ha azérem egyikoldalát látod?Lemaradsz az érem másik oldaláról
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.24.
Hozzászólás: 7060
Csatolások: 1908
Azonosító: 181337
Offline offline
justin tehetséges heart.gif
2013. június 05. 17:28 #29
susyhs98
susyhs98
visszatérő vendég
 
StátuszHoping for the best, but expecting the worst.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.28.
Hozzászólás: 319
Csatolások: 0
Azonosító: 194889
Offline offline
miatta már mindenki aggódik, vagy utálja szóval.. erről ennyit
2013. június 05. 17:28 #30
dasom410
dasom410
visszatérő vendég
 
Státusz„Ismerd meg az ellenfeledet - és tudd meg, mi a kedvenc sportja!”~Nelson Mandela
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.30.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 39
Azonosító: 195022
Offline offline
Beyla Jól van én nem vitatkozom veled. Lesz*rom a véleményed. Lehet neked nem tetszik a hangszíne de attól még másnak tetszhet. Valószínű más meg a te kedvencedet nem szereti, de nem süllyesztjük a föld alá minden baromsággal. És nem is ismered a gyerekkorát se semmit és ezt ajánlom nektek utálóknak ezt a pár sor:
Mielőtt feltételezel, tudd meg a tényeket,
Mielőtt ítélkezel, értsd meg az okot,
Mielőtt BÁNTASZ VALAKIT, ÉREZZ
Mielőtt BESZÉLSZ GONDOLKOZZ!!
2013. június 05. 17:32 #31
dasom410
dasom410
visszatérő vendég
 
Státusz„Ismerd meg az ellenfeledet - és tudd meg, mi a kedvenc sportja!”~Nelson Mandela
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.30.
Hozzászólás: 376
Csatolások: 39
Azonosító: 195022
Offline offline
Fannii98 Attól hogy még róla szól a profilom az nem azt jelenti hogy ISTENÍTEM. Ha te jobban tudod akkor biztos hallottad élőben mi. Mert tudod én már hallottam és nem Playback az 100%. És lehet neked nem tetszik a hangszíne de attól még másnak tetszhet. Valószínű más meg a te kedvencedet nem szereti, de nem süllyesztjük a föld alá minden baromsággal. És nem is ismered a gyerekkorát se semmit és ezt ajánlom nektek utálóknak ezt a pár sor:
Mielőtt feltételezel, tudd meg a tényeket,
Mielőtt ítélkezel, értsd meg az okot,
Mielőtt BÁNTASZ VALAKIT, ÉREZZ
Mielőtt BESZÉLSZ GONDOLKOZZ!!
De felőlem téma lezárva. Úgysem értitek meg ti utálók.
2013. június 05. 17:33 #32
Viski Fanni 2000
Viski Fanni 2000
visszatérő vendég
 
StátuszForeverBelieber <3 :) Justiiin*--* <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.15.
Hozzászólás: 373
Csatolások: 0
Azonosító: 189750
Offline offline
jajj kedvenc részem: Az a gyerek durván tehetséges :$$ heart.gif heart.gif hát ezt eddig is tudtuk :$ Imádlaak Juju *---------* :$
2013. június 05. 17:34 #33
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (dasom410 @ 2013.06.05. 17:28)
Beyla Jól van én nem vitatkozom veled. Lesz*rom a véleményed. Lehet neked nem tetszik a hangszíne de attól még másnak tetszhet. Valószínű más meg a te kedvencedet nem szereti, de nem süllyesztjük a föld alá minden baromsággal. És nem is ismered a gyerekkorát se semmit és ezt ajánlom nektek utálóknak ezt a pár sor: 
Mielőtt feltételezel, tudd meg a tényeket,
Mielőtt ítélkezel, értsd meg az okot,
Mielőtt BÁNTASZ VALAKIT, ÉREZZ
Mielőtt BESZÉLSZ GONDOLKOZZ!!

Nem is kell velem vitatkozni, én csak leírtam a saját véleményemet. Ki mondta, hogy ez vitatkozás? think.gif Nekem és több millió embernek nem tetszik, s nem véletlenül mondják rá azt, hogy tehetségtelen - én személy szerint ezzel kapcsolatban érveltem. Én nem ítélkezem bíbőr felett, hisz nem ismerem, nincs jogom hozzá és nem is akarok, mert nem vagyok olyan típusú ember. Én csak azt írtam le, amit láttam és hallottam - egyszerűen nem tetszett. Talán egy picit ki kéne nyitni a szemecskéteket és körül kéne nézni a világ zeneipalettán, hogy mennyi jó és tehetséges zenész van még a bíbőr-szalonna féle nyikhajokon kívül. Gondolkodni gondolkodtam, köszönöm szépen, általában gondolkodom, mielőtt bármit is papírra vetek és sajnos el kell keserítselek, hogy dzsásztin iszonyatosan nehéz gyermekkora már a könyökömön jön ki, de szerintem nem csak nekem, hanem már mindenkinek...
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. június 05. 17:36 #34
sMokEe.cLouD
sMokEe.cLouD
Makaveli
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.07.
Hozzászólás: 3054
Csatolások: 1445
Azonosító: 191058
Offline offline
A kislány neve tényleg jó. Nagyon szép.
2013. június 05. 17:41 #35
Fannii98
Fannii98
 
Státuszképzelj ide egy nyálas szöveget
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 723
Csatolások: 653
Azonosító: 187982
Offline offline
Idézet (dasom410 @ 2013.06.05. 17:32)
Fannii98 Attól hogy még róla szól a profilom az nem azt jelenti hogy ISTENÍTEM. Ha te jobban tudod akkor biztos hallottad élőben mi. Mert tudod én már hallottam és nem Playback az 100%. És lehet neked nem tetszik a hangszíne de attól még másnak tetszhet. Valószínű más meg a te kedvencedet nem szereti, de nem süllyesztjük a föld alá minden baromsággal. És nem is ismered a gyerekkorát se semmit és ezt ajánlom nektek utálóknak ezt a pár sor: 
Mielőtt feltételezel, tudd meg a tényeket, 
Mielőtt ítélkezel, értsd meg az okot, 
Mielőtt BÁNTASZ VALAKIT, ÉREZZ 
Mielőtt BESZÉLSZ GONDOLKOZZ!!
De felőlem téma lezárva. Úgysem értitek meg ti utálók.


Most ugyanazt a választ bemásoltad még egyszer, mint Beylának? Ez komoly? Na mindegy engem sem nagyon érdekel Justinka igazából. Egy szóval sem mondtam, hogy nem tetszhet másnak, csak hogy nekem biztosan nem.
"Úgy sem értitek meg ti utálók." Tudod pont ez a baj, hogy ti 'imádók' nem értitek meg a lényeget.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. június 05. 17:42 #36
- törölt felhasználó -    
A kommentek megint a szokásosak és már inkább nem kezdem el mondani az igazam mert belefáradom.Btw,örülök hogy Channing így gondolkodik.Remélem Justin minnél hamarabb jól lesz.smileeee.gif
2013. június 05. 17:44 #37
CandyShop
CandyShop
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.04.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 203166
Offline offline
uramisten!! Szégyen hogy mi megy itt!! Zsécii igazad van! dasom410 amúgy az egy dolog, h utána olvasgatsz az életéről!! Már beszéltél vele, ismered személyesen? NEM! Lehet h voltál koncertjén.. király, csúcs örülj neki -.- Mindenki úgy beszél erről a Justinkáról, mintha szoros kapcsolatban állna vele, barátilag!! Közbe ez k** nincs így! Mit tudtok róla? Csak annyit amennyit a magazinok közölnek + a net.. szal ennyit erről! És igen akinek tetszik a hangja.. oké legyen vele boldog! De nem kell itt hisztizni.. és nyomni a kemény dumákat.. h én így szeretem és úgy szeretem.. és h nekem van igazam.. stb. szánalom ..
2013. június 05. 17:50 #38
- törölt felhasználó -    
Eggyetértek vele
2013. június 05. 17:57 #39
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
Végre valaki a pártját fogja a rajongóin kívül! Ha mindenki csak szidja, a helyzet csak rosaszabb lesz! Örülök, hogy vannak még szívvel rendelkező emberek a Földön! smileeee.gif
Kedves tőle, hogy aggódik, hiszen sajnos van miért... sad.gif
2013. június 05. 18:00 #40
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Örülök,hogy mellé állt! Egyet értek rozi12-vel!
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok