Starity

Channing Tatum aggódik Justin Bieber miatt

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 05. 21:57 #81
barbika1998
barbika1998
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.19.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 196314
Offline offline
Idézet (Jenna Ellington @ 2013.06.05. 21:29)
Rendes srác ez a Channing de igazán nem kéne magát pont Bieber miatt stresszelnie! Az a gyerek úgy rontja el az életét ahogy akarja! Magasról teszek rá!!

lehet hogy te magasról teszel justinra ez a te véleményed ,de az nem a te dolog hogy ki kiért aggódik
2013. június 05. 22:07 #82
Gina99
Gina99
 
StátuszNem mérheted időben az örökkévalóságot. /American Horror Story/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 773
Csatolások: 0
Azonosító: 155603
Offline offline
aranyos, hogy aggódik érte smileeee.gif és szerintem is durván tehetséges smileeee.gif
2013. június 05. 22:08 #83
Pofikaa
Pofikaa
 
StátuszLiam Dunbar <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.19.
Hozzászólás: 710
Csatolások: 0
Azonosító: 196356
Offline offline
Gratulálok a kislányhoz, biztos jó apa lesz. Ami pedig Justin-t illeti, van benne némi, igaza. Az őrült fanatikusoknak pedig semmi joguk vasvillával kergetniük, azért, mert ki merte nyilvánítani a véleményét. blink.gif
2013. június 05. 22:56 #84
leila1992
leila1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.01.
Hozzászólás: 1342
Csatolások: 1701
Azonosító: 139902
Offline offline
Gratulálok a kislányukhoz biggrin.gif
2013. június 05. 23:14 #85
Phannie
Phannie
visszatérő vendég
 
StátuszIm only human after all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 31
Azonosító: 141911
Offline offline
Everly.gyonyoru nev.
2013. június 06. 06:22 #86
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (ivett102 @ 2013.06.05. 21:07)
EGYÁRTALÁN NINCS IGAZA JUSTIN NAGYON TEHETSÉGES  JUSTIN SOKKAL JOBBAN ÉNEKEL, TÁNCOL,SOKKAL JOBBAN NÉZ KI JUSTIN CUKI EZ MEG E EGY CSÚFSÁG,JB SOKKAL JOBBAN ÖLTÖZIK EZ MEG INKÁBB NEM IS MONDOK SEMMIT AKKOR JUSTINNAK A HAJA MINDIG JÓL NÉZKI ENNEK MEG ÚGY ÁL A HAJA MINT A PAPOKNAK


Az, hogy Dzsásztinka tehetséges az túlzás. Lehet jobban énekel mivel Channing színész, bár amilyen nyivákolós hangja van a kis Bíbernek, lehet, hogy Channing is jobban énekel. Az, hogy Channing jobban táncol az BIZTOS! Csúfságnak nem csúfság, éppenséggel jó PASI, Dzsásztinka meg kislány. A haja is béna, ő maga is béna. Egy vicc ez a gyerek. De tudod mit tud még Channing valószínűleg még nálad is jobban? A nyelvtant...
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2013. június 06. 07:50 #87
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért kell kommentekbe nyáladzani meg szidni justint. én is fan vagyok de hogy ez miatt több emberrel összevesszek az nem játszik. amúgy meg gratulálok a kislányhoz!
2013. június 06. 09:11 #88
Nicol05
Nicol05
új tag
 
StátuszBelieber szív, Belieber lélek, Belieber leszek, amíg csak élek!♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 198406
Offline offline
Igen is nagyon tehetséges Justin!!! Nem kell nyálasnak nevezni, meg bénának. Barbus87 te lehet, hogy béna vagy, de azért irgykedni máshol is tudsz, mert nem rólad mondtak jókat, hanem arról, aki tényleg megtesz mindent a rajongóiért és nagyon is van hangja. Nagyon helyes srác, és a haja is igen jó. Én még gombahajjal is szerettem, és most is nagyon. Nem kell mindenért leszólni. Tökéletes ember nincsen, és ezért is le lehet róla szállni. Nem kell kritizálni. Ő legalább valahol elkezdte, és elég sokáig jutott. Ez van! Ha nem tetszik a képe, nem kell nézni, ha nem tetszik a hangja, ne hallgasd! Ez ilyen egyszerű.
És azt, hogy tehetséges, azt nem csak a rajongók mondják meg, hanem színészek, énekesek, híres sztárok egyaránt. És Channingnek teljes mértékben igaza van. Neki pedig gratulálok a kislányának! smileeee.gif #JustinBieber♥
2013. június 06. 09:18 #89
barbika1998
barbika1998
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.19.
Hozzászólás: 73
Csatolások: 0
Azonosító: 196314
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2013.06.06. 06:22)
Az, hogy Dzsásztinka tehetséges az túlzás. Lehet jobban énekel mivel Channing színész, bár amilyen nyivákolós hangja van a kis Bíbernek, lehet, hogy Channing is jobban énekel. Az, hogy Channing jobban táncol az BIZTOS! Csúfságnak nem csúfság, éppenséggel jó PASI, Dzsásztinka meg kislány. A haja is béna, ő maga is béna. Egy vicc ez a gyerek. De tudod mit tud még Channing valószínűleg még nálad is jobban? A nyelvtant...

gratulálok a "Bíeber" leírásában biztos jó volt a nyelvtan tanárod . mért te láttad neki, hogy lemered kislányozni ?? Szeretnél te is olyan béna lenni, mint ő !! Éppenséggel a vicctől te se vagy távol jó humorod van ( el ne hidd ) egyszerűen röhejes vagy !! Ha azt mondod "Dzsásztinka" amit persze ha már kérkedni akarunk a nyelvtan tudásunkkal akkor csak megsúgom ,hogy helyesen igy írjuk : "JUSTIN" nem jó pasi akkor ajánlom a szemészetet !!
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. június 06. 09:20 #90
szabka98
szabka98
 
StátuszHa az élet citrommal kínál, csinálj belőle limonádét ;) ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.25.
Hozzászólás: 598
Csatolások: 0
Azonosító: 198639
Offline offline
Barbus87:"tehetséges az túlzás",miért lenne tehetségtelen?Szeretnél te olyan tehetségtelen lenni,mint ő!És most hogy jön ide az,h kislány?Te nagyon jól informált lehetsz,ha ezt tudod!És kettőtötök közül,TE vagy a vicc!Gondolkodj már egy kicsit,h miket írsz!Nem kedveled?Ez van,attól még nem kell mindennek elhordani,mert ez szánalmas!De az látom elég jól megy,h másokat kioktass nyelvtanból!Az lehet,h jó pasi(nekem nem jön be),de azt azért cáfolnám,h jobban táncol,mint Justin,attól,h a Step up-ba táncol,attól még nincs nagy tánc tudása!Kritizáld csak Justin-t,magadat minősíted! ok.gif
2013. június 06. 09:32 #91
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Részben igaza van Channing-nek.
2013. június 06. 09:38 #92
NinaScene
NinaScene
Bitch please, I'm Boss!
 
StátuszOhh, hogy hagynál már békén végre, Imádom, hogy süket vagy és nem lépsz még le..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 1187
Csatolások: 0
Azonosító: 172971
Offline offline
Vannak hozzászólások az biztos!

Barbush97.: Nézzél magadba.Akkor kritizálj valakit ha te már vitted valamire addig ne dumálj. Ne szidj olyat aki 19éves ennyire vitte.Te hol tartassz? Finanszírozod a családod? Szerintem nem.Szóval marardj szépen csendben!
Puszika.:*
2013. június 06. 11:41 #93
s.z.i.l.v.i.a91
s.z.i.l.v.i.a91
visszatérő vendég
 
StátuszHa utálsz csendben tedd,mert nem vagyok rá kiváncsi ;):))))))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.05.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 197232
Offline offline
Szerintem jó hangja van justinnak...a dalai is tetszenek...csak a stílusával nem vagyok kibékülve...szerintem elszállt magától...legalábbis a médiából így jön le...Abban viszont egyetértek hogy aki lánynak nézi az vegyen egy erősebb dioptriás szemüveget biggrin.gif
2013. június 06. 11:53 #94
mollyka80000
mollyka80000
visszatérő vendég
 
Státusz~A tegnap történelem.A ma rejtély.A holnap ajándék..!~ :$
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.19.
Hozzászólás: 277
Csatolások: 0
Azonosító: 178109
Offline offline
channing tatumnak igaya van! smileeee.gif) es barbika1998 teljesen igazad van!! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: s.z.i.l.v.i.a91
2013. június 06. 13:26 #95
- törölt felhasználó -    
Ki nem aggódik?! biggrin.gif
2013. június 06. 15:05 #96
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (NinaScene @ 2013.06.06. 09:38)
Vannak hozzászólások az biztos! 
Barbush97.: Nézzél magadba.Akkor kritizálj valakit ha te már vitted valamire addig ne dumálj. Ne szidj olyat aki 19éves ennyire vitte.Te hol tartassz? Finanszírozod a családod? Szerintem nem.Szóval marardj szépen csendben! 
Puszika.:*

Megjegyzem, ha nem lenne internet és nem állna olyan menedzsment tím mögötte, mint ami van, mint ahogyan írtam a hozzászólásomban is, akkor maximum hamburgerhúst sütögethetne a Mekiben. Nem a tehetsége miatt tart ott, ahol, hanem azért, mert a menedzsmentek pénzeszsáknak nézik és minél több lóvét próbálnak lehúzni ő általa az ilyen tinikről, mint jó magatok. Az meg mindenkinek a maga dolga, hogy ki hol tart jelenleg és, hogy tizenkilenc évesen mit ért el, sőt, mintha olyan sokat tudnál tizenöt évesen arról a nagy betűs életről. Tudod mi az, amikor éjt nappallá téve dolgozol?! Tudod, hogy mit jelent az, hogy napi 8-12 órát melózol csak azért, hogy legyen mit enned és kifizesd a számlákat?! Gondolom nem, hisz tizenöt évesen mit tudhatsz arról, hogy milyen nehéz is megélni ebben az országban a magas adók és a magas munkanélküliség aránya mellett. Azért mielőtt leírsz valami fatális nagy ostobaságot, hát nem ártana gondolkozni is! Van, aki sokkal jobb ember, mint bíbőr, aki sokkal többet dolgozik, mint bíbőr, sokkal keményebb melója van és nem a tökét vakarja a nap huszonnégy órájában, mégis az olyanoknak egy tányér étel is olyan, mint a beképzelt kedvencednek egy ájped. Ne fröcsögjünk arról, hogy ki mennyit ért el az életében, mert ehhez senkinek semmi köze. Talán normális érvekkel kéne jönni, és nem azzal pocskondiázni itt a negatív véleményzőket, hogy "Majd, ha te is elérsz ennyit!", ami megjegyzem nem igaz, mert amit állítólagosan ez a nyomi elért, az megjegyzem nem az ő munkája gyümölcse. cool.gif Bíbőrke egy huszonegyedik századi médiahulladék, aki azért van a köztudatban, mert a tinilányok bugyikája nedves lesz, ha meglátja őt. Ilyen "hatalmas tehetséggel" például 20-30 évvel ezelőtt simán lesöpörte volna őt az akkori nagy nevek, mint a Queen, Madonna, rock bandák tömkelege stb. Bíbőr minden szempontból átlagos - átlagos (bár inkább kibírhatatlan) hang, az a tánctudás amiről újabban csak annyit áradoztok, hát az megint csak egyenlő a trágyával, mert amit ő csinál, az nem tánc, és emberileg is (a cselekedetei alapján) egy nagy nulla lehet, akire ráférne egy-két nyakleves olyan szinten b*nkó, tapló, arrogáns és beképzelt, valamint az alázatot és az önzetlenséget sem ismeri. Folytassam még? Inkább fogadjátok el azt, hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek megvan a maga véleménye. Barbus korrekten, velősen és egyenesen leírta, hogy kaki. Nem mindenkinek csoroghat a nyála egy tíz éves kölökre...
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Barbus87
2013. június 06. 15:07 #97
ivett102
ivett102
visszatérő vendég
 
StátuszSelena and Justin <3 I wuv you
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.11.
Hozzászólás: 280
Csatolások: 0
Azonosító: 197630
Offline offline
Barbus87 hát jó én most honann tudjam hogy szinész am meg justin nem kislány ennyi
2013. június 06. 17:08 #98
Kitti love J. B.
Kitti love J. B.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.23.
Hozzászólás: 656
Csatolások: 0
Azonosító: 192145
Offline offline
Örülök a kislánynak smileeee.gif
2013. június 06. 17:35 #99
Elody
Elody
Einzelgänger
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.08.
Hozzászólás: 9491
Csatolások: 674
Azonosító: 154912
Offline offline
Én mindkettőjüket szeretem, végre-valahára egy normális ember, aki nem szidja őt. Fejet hajtok előtte ^^
2013. június 06. 17:48 #100
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Annyira hihetetlenül szánalmas, amit itt egyesek leművelnek, ha valaki le meri írni a véleményét. Olyan szinten ölre mentek, ha az nem egyezik a tiétekkel, hogy az valami fenomenális. Azért remélem a családotokért, meg a barátaitokért is kiálltok annyira, mint egy suttyó tizenéves nyikhaj énekesért. Amúgy meg valaki mondja már meg, hogy ha nem szeretünk valakit, mert nem tartjuk tehetségesnek, és emberként egy nagy nullának tartjuk, abból miért következik az, hogy irigyek vagyunk rá? Mire?? Akiket ti nem szerettek arra mind irigyek vagytok? Nagyon érdekes. És hagyjuk már, hogy mit ért el 19 évesen. Marha jókor volt jó helyen. Önerőből a büdös életben nem tartana ott ahol. Az meg nem tudom mennyire számít nagy dolognak hogy tinilányok csorgatják rá a nyálukat. NinaScene Te meg aztán annyit sem tudsz Barbusról, mint mi Justinról. (Ezt csak azért írom, mert erőszeretettel dobálóztok azzal, hogy nem ismerjük, ne ítéljük el) Fogalmad sem lehet arról, hogy mit tesz, meg mit nem. Mit dolgozik, meg mit nem. Én ismerem őt, ugyanis a húga vagyok. Szóval megkérlek hülyeségeket ne írj. És jó lenne, ha moderálnátok magatokat, és nem ugranátok neki mindenkinek, aki nem nyalja a seggét az általatok istenített sztároknak!
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok