Starity

A szemgolyónyaldosás az új őrület — videó

17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 13. 21:27 #101
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Igen, kötőhártya gyulladást, meg úgy minden egyéb betegséget amit csak a szem elkaphat. De a cikk is leírja! smileeee.gif
Hát gratulálok nekik! Micsoda újítás! -.-
Csináljanak valami igazán kreatívat! HA ezért pénzt kapnak, vagy híresek lesznek én esküszöm meghonosítom a szinkronalvás, és a farkasszemet sportágként az Olimpián! tongue.gif

Idézet (szavy @ 2013.06.13. 20:41)
A pár évvel ezelőtti pillanatragasztó+szem balesetem óta lever a víz mindentől, aminek a szem(golyó)hoz van köze. Már az olyan avataroktól is rosszul vagyok, amin egy szem van közelről. Főleg, ha még van is rajta valami: nemrég az egyik tagnál láttam olyat, hogy egy pillangó volt a szemen... Kirázott tőle a hideg. mellow.gif Ezt a videót inkább el sem indítottam.


Uhh. Hogy történt?! unsure.gif
Amúgy teljesen megértelek, én azóta irtózok a szemgolyóktól, amióta egy darázs megcsípett a szemem mellett. Miliméterek kérdése volt, hogy megvakulok e. Bár így is úgy bedagadt a szemem, hogy egy napig nem láttam.Az már csak tetézte, amikor anyukámnak kontaktlencséje lett, a mai napig nem bírom megnézi, ahogy be és ki veszi azt a valamit. Arról ne is beszéljünk, amikor a szeme mögé került valahogy. blink.gif
2013. június 13. 21:29 #102
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
az emberi hülyeség és felelőtlenség határtalan... unsure.gif
2013. június 13. 21:33 #103
Kikicica
Kikicica
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.30.
Hozzászólás: 562
Csatolások: 0
Azonosító: 188676
Offline offline
fúj de undorító!
2013. június 13. 21:39 #104
- törölt felhasználó -    
Értelem itt is megvan...
2013. június 13. 21:39 #105
haylin32
haylin32
visszatérő vendég
 
Státusz5sos&R5
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 2
Azonosító: 196224
Offline offline
fújj ez csak egy újjabb butaség és ráadásul tök undorító meg sem néztem a videót elég gyomorforgató anélkül is
2013. június 13. 21:42 #106
- törölt felhasználó -    
Alison Lerman :"Uhh. Hogy történt?!
Amúgy teljesen megértelek, én azóta irtózok a szemgolyóktól, amióta egy darázs megcsípett a szemem mellett. Miliméterek kérdése volt, hogy megvakulok e. Bár így is úgy bedagadt a szemem, hogy egy napig nem láttam.Az már csak tetézte, amikor anyukámnak kontaktlencséje lett, a mai napig nem bírom megnézi, ahogy be és ki veszi azt a valamit. Arról ne is beszéljünk, amikor a szeme mögé került valahogy."

Íh sajnállak. Én is jártam majdnem így,csak nekem a szememtől olyan 3 centire volt :/
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2013. június 13. 21:44 #107
- törölt felhasználó -    
Néha nem ártana egy kis észt is osztogatni nem csak adományt...........
2013. június 13. 21:45 #108
Meskity
Meskity
új tag
 
StátuszSandra, Sandra, és megint csak Sandra
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 53
Csatolások: 0
Azonosító: 202918
Offline offline
Szinte(vagy minden) minden előttem levő hozzászóló azt írta hogy milyen beteg ez a dolog, és teljes mértékben egyet értek,mikor már azt hinné az ember nem tudják meglepni akkor is lehetséges hogy egyre mélyebb és mélyebb szintre süllyedünk.
2013. június 13. 21:46 #109
Nikki 1999
Nikki 1999
visszatérő vendég
 
StátuszI LOVE YOU ONE DIRECTION SZERETLEK TITEKET<3 <3 <3 <3 LOUIS LOL
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 116
Csatolások: 0
Azonosító: 186824
Offline offline
Megnyil delib ország kapuja.
2013. június 13. 21:50 #110
fruzsitapodi
fruzsitapodi
új tag
 
Státuszcan you hear the silence?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.11.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 203587
Offline offline
nem tudom, hogy ehhez milyen degenerált embereknek van gusztusa, de ez undorító... csak gratulálni tudok nekik...
2013. június 13. 21:50 #111
Nemmindegykivagyok
Nemmindegykivagyok
visszatérő vendég
 
StátuszBeach! Bitch? Beach? Bitch!-V&Jimin
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.17.
Hozzászólás: 374
Csatolások: 96
Azonosító: 171444
Offline offline
IDIÓTÁK!!! Csak ezt tudom mondani !!
2013. június 13. 21:53 #112
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36106
Csatolások: 1852312
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Alison Lerman @ 2013.06.13. 21:27)
Uhh. Hogy történt?!  unsure.gif 
Amúgy teljesen megértelek, én azóta irtózok a szemgolyóktól, amióta egy darázs megcsípett a szemem mellett. Miliméterek kérdése volt, hogy megvakulok e. Bár így is úgy bedagadt a szemem, hogy egy napig nem láttam.Az már csak tetézte, amikor anyukámnak kontaktlencséje lett, a mai napig nem bírom megnézi, ahogy be és ki veszi azt a valamit. Arról ne is beszéljünk, amikor a szeme mögé került valahogy.  blink.gif

Én voltam a balfék, úgyhogy soha nem is hibáztattam érte senkit. Valamit ragasztani akartam, de nem jött a tubusból, úgyhogy magam felé fordítottam, de meg is nyomtam. bolond.gif Persze akkor már jött. Ijedtembe meg összecsuktam a szemem, aztán gyorsan jól meg is kötött. Úgy tudtam kinyitni, hogy szemöldökcsipesszel kiszedtem a szempilláimat. Ez egyébként nem volt fájdalmasabb mint a szemöldökszedés, csak annak hangzik. Vagy csak az akkori rémület miatt nem volt az. Aztán elmentem háziorvoshoz beutalóért a szemészetre, mert előtte a kórházban az ügyeleten elzavartak, hogy nekik nemsokára ebédidejük lesz... Úgyhogy végül kimosták, mert bele is ment, meg kaptam szemcseppet bele. Úgy 2-3 hétig kék, lila majd ilyen sárgás barnás volt a szemem körül. A suliba mindenki találgatta, hogy miért, de megkérdezni nem merték. Gondolom azt hitték verekedtem. biggrin.gif De látok rá amúgy, csak kb egy évvel később szemüveget kellett csináltatni, és hát ugye az az oldali lencse erősebb is valamivel. Ezután meg szerintem egyértelmű, hogy miért nem kontaktlencsém van, hanem szemüveg. biggrin.gif

A szeme mögé? Úristen. Nem akarom tudni, hogy szedték ki onnan huh.gif , de remélem többet nem fog előfordulni. fear.gif
2013. június 13. 22:01 #113
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.06.13. 21:53)
Én voltam a balfék, úgyhogy soha nem is hibáztattam érte senkit. Valamit ragasztani akartam, de nem jött a tubusból, úgyhogy magam felé fordítottam, de meg is nyomtam. bolond.gif Persze akkor már jött. Ijedtembe meg összecsuktam a szemem, aztán gyorsan jól meg is kötött. Úgy tudtam kinyitni, hogy szemöldökcsipesszel kiszedtem a szempilláimat. Ez egyébként nem volt fájdalmasabb mint a szemöldökszedés, csak annak hangzik. Vagy csak az akkori rémület miatt nem volt az. Aztán elmentem háziorvoshoz beutalóért a szemészetre, mert előtte a kórházban az ügyeleten elzavartak, hogy nekik nemsokára ebédidejük lesz... Úgyhogy végül kimosták, mert bele is ment, meg kaptam szemcseppet bele. Úgy 2-3 hétig kék, lila majd ilyen sárgás barnás volt a szemem körül. A suliba mindenki találgatta, hogy miért, de megkérdezni nem merték. Gondolom azt hitték verekedtem.  biggrin.gif  De látok rá amúgy, csak kb egy évvel később szemüveget kellett csináltatni, és hát ugye az az oldali lencse erősebb is valamivel. Ezután meg szerintem egyértelmű, hogy miért nem kontaktlencsém van, hanem szemüveg.  biggrin.gif 
A szeme mögé? Úristen. Nem akarom tudni, hogy szedték ki onnan huh.gif , de remélem többet nem fog előfordulni. fear.gif

Hogy őszinte legyek, eddig sem nyúltam a pillanatragasztóhoz, de a te esetedből kiindulva életem további részeiben is hanyagolni fogom. Nagyon durva egyébként. Szerencséd volt, hogy nem vakultál meg.
2013. június 13. 22:06 #114
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36106
Csatolások: 1852312
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.06.13. 22:01)
Hogy őszinte legyek, eddig sem nyúltam a pillanatragasztóhoz, de a te esetedből kiindulva életem további részeiben is hanyagolni fogom. Nagyon durva egyébként. Szerencséd volt, hogy nem vakultál meg.

Nálunk azóta nincs is a házban pillanatragasztó. Egyébként a szemészorvos, amikor mondtam neki a problémámat, csak annyit mondott, hogy "már megint az a pillanatragasztó". Visszakérdeztem, és azt mondta, hogy nagyon gyakori eset. Kicsit jobb is lett tőle, már olyan szempontból, hogy nem csak én tudok ekkora lúzer lenni, hogy belenyomom a saját szemembe a pillanatragasztót. Senkinek nem kívánnám, hogy így járjon.
2013. június 13. 22:09 #115
- törölt felhasználó -    
A hülyéknek idiótaságra mindig van igény. Egyre bizarrabb dolgokat képesek kitalálni. Kitudja mi lesz a következő marhaság. Viszont azon nem tudtam meglepődni, hogy ez a Japánoktól indult. Aki kipróbálta meg is érdemelte, hogy elkapjon egy kis fertőzést.
2013. június 13. 22:27 #116
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (szavy @ 2013.06.13. 21:53)
Én voltam a balfék, úgyhogy soha nem is hibáztattam érte senkit. Valamit ragasztani akartam, de nem jött a tubusból, úgyhogy magam felé fordítottam, de meg is nyomtam. bolond.gif Persze akkor már jött. Ijedtembe meg összecsuktam a szemem, aztán gyorsan jól meg is kötött. Úgy tudtam kinyitni, hogy szemöldökcsipesszel kiszedtem a szempilláimat. Ez egyébként nem volt fájdalmasabb mint a szemöldökszedés, csak annak hangzik. Vagy csak az akkori rémület miatt nem volt az. Aztán elmentem háziorvoshoz beutalóért a szemészetre, mert előtte a kórházban az ügyeleten elzavartak, hogy nekik nemsokára ebédidejük lesz... Úgyhogy végül kimosták, mert bele is ment, meg kaptam szemcseppet bele. Úgy 2-3 hétig kék, lila majd ilyen sárgás barnás volt a szemem körül. A suliba mindenki találgatta, hogy miért, de megkérdezni nem merték. Gondolom azt hitték verekedtem.  biggrin.gif  De látok rá amúgy, csak kb egy évvel később szemüveget kellett csináltatni, és hát ugye az az oldali lencse erősebb is valamivel. Ezután meg szerintem egyértelmű, hogy miért nem kontaktlencsém van, hanem szemüveg.  biggrin.gif 
A szeme mögé? Úristen. Nem akarom tudni, hogy szedték ki onnan huh.gif , de remélem többet nem fog előfordulni. fear.gif



Most már azért sem fogok pillanatragasztót használni. biggrin.gif Én az ilyen helyzetekben mindig pánikolok, nem tudok higgadt lenni és logikusan gondolkozni. A szempillaszedésnél ahogy mesélted, már a körmömet rágtam! biggrin.gif Egyszer próbáltam kiszedni egy szálat és 5 percig könnyezett a szemem.
2013. június 13. 22:40 #117
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36106
Csatolások: 1852312
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (Alison Lerman @ 2013.06.13. 22:27)
Most már azért sem fogok pillanatragasztót használni. biggrin.gif  Én az ilyen helyzetekben mindig pánikolok, nem tudok higgadt lenni és logikusan gondolkozni. A szempillaszedésnél ahogy mesélted, már a körmömet rágtam! biggrin.gif Egyszer próbáltam kiszedni egy szálat és 5 percig könnyezett a szemem.

Utólag azért elgondolkodtam, hogy ha én nem nyitom így ki a szemem, akkor ők a kórházba hogy tudták volna megoldani más módszerrel. Szerintem csak így, akkor meg inkább magamnak csinálnom. Már bánom, hogy akkor ezt nem kérdeztem rá erre. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2013. június 13. 22:56 #118
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
és visszanőtt a szempillád szavy?? lehet hülye kérdés de pár barátnőm folyton azzal ilyesztget h a szempilla nem nő vissza remélem ez nem igaz.
2013. június 13. 23:24 #119
szavy
szavy
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.05.09.
Hozzászólás: 36106
Csatolások: 1852312
Azonosító: 6038
Offline offline
Idézet (mind1neked @ 2013.06.13. 22:56)
és visszanőtt a szempillád szavy?? lehet hülye kérdés de pár barátnőm folyton azzal ilyesztget h a szempilla nem nő vissza remélem ez nem igaz.

Ezt el is felejtettem leírni... De amúgy igen, visszanőtt pár hét után. biggrin.gif
2013. június 13. 23:31 #120
mind1neked
mind1neked
A Starity macskásnénije^^
 
StátuszI need weed and speed ;)) :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.22.
Hozzászólás: 5547
Csatolások: 0
Azonosító: 194508
Offline offline
akkor megnyugodtam smileeee.gif
17 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!