Starity

(Fél)meztelen sztárok az állatokért

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. június 15. 19:15 #21
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (habibi @ 2013.06.15. 19:02)
Aha, persze, vegetáriánus életmód, állatkímélő takarítószerek - mi jön még? Lassan egy állat életebe fontosabb lesz egy emberénél? Nem vagyok én állatkínzó, de ezeket már túlzásnak tartom... mellékesen megjegyzem, hogy ezeken a képeken nyilván viselnek sminket, aminek a gyártója valószínűleg állatokon tesztelte a termékeket. 
Félre ne értsetek, sajnálom én az állatokat (a szőrmebundákkal egyetértek velük),meg minden, de néhány dolgot már erősen túlzásnak tartok.


Miért fáj az neked, ha valakinek fontosabb egy állat élete, mint egy emberé? Nem egy olyan embert ismerek, aki annyit sem ér, mint egy bagolyköpet.
Egyébként vannak kozmetikai cégek, akik nem állatokon tesztelnek, például a The Body Shop.
2013. június 15. 19:34 #22
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
@Jolie_77:
Azért az emberek és az állatok között igenis van különbség,aláírom, hogy némelyik ember tényleg semmit nem ér, de ő akkor is ember, az állat pedig állat.
Sokkal inkább a képmutatóság az ami itt kifejezetten irritál. A mai lányok, sőt, a korosztályomból rengeteget sminkelik magukat,lakozzák a körmüket, de mikor meglátnak egy ilyen cikket kapásból felvisítanak, hogy "te jó ég, szegény nyuszik/macskák/kutyák/akármik". Persze, ők nem értik a jelentőségét a dolognak, de ezeket a modelleket is sminkelték a képeken, és azért erősen kétlem, hogy kizárólagosan olyan termékeket használtak, amelyeket bizonyítottan nem állatokon teszteltek. Ezek az emberek, akik ide kiálltak csak a pénzért csinálják, de le merném fogadni, hogy az ilyen alapítványok többsége is csak a hírnévért és a pénzért csinálja, nagyon nem az állatok jogaiért.
Ez saját vélemény, de szerintem a PETA, és a többi ilyen néha már-már kezdenek erőszakossá válni ezekben az ügyekben (nem pont erre a cikkre értem).
2013. június 15. 19:58 #23
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (habibi @ 2013.06.15. 19:34)
@Jolie_77:
Azért az emberek és az állatok között igenis van különbség,aláírom, hogy némelyik ember tényleg semmit nem ér, de ő akkor is ember, az állat pedig állat. 
Sokkal inkább a képmutatóság az ami itt kifejezetten irritál. A mai lányok, sőt, a korosztályomból rengeteget sminkelik magukat,lakozzák a körmüket, de mikor meglátnak egy ilyen cikket kapásból felvisítanak, hogy "te jó ég, szegény nyuszik/macskák/kutyák/akármik". Persze, ők nem értik a jelentőségét a dolognak, de ezeket a modelleket is sminkelték a képeken, és azért erősen kétlem, hogy kizárólagosan olyan termékeket használtak, amelyeket bizonyítottan nem állatokon teszteltek. Ezek az emberek, akik ide kiálltak csak a pénzért csinálják, de le merném fogadni, hogy az ilyen alapítványok többsége is csak a hírnévért és a pénzért csinálja, nagyon nem az állatok jogaiért. 
Ez saját vélemény, de szerintem a PETA, és a többi ilyen néha már-már kezdenek erőszakossá válni ezekben az ügyekben (nem pont erre a cikkre értem).


Az első témában nem értünk egyet, de nem gond. Csak a régi mondást idézném: „Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat.” Egy állat nem fog becsapni, bántani, hazudni neked - többek között.
Az, hogy sok ember, legyen az tini vagy középkorú, sajnálja a kísérleti állatokat, de szemrebbenés nélkül megveszi a L'Oreál termékeit, attól én is hányingert kapok.
Hogy a PETA milyen, azt nem tudom. Viszont ismerek embereket, akik a saját pénzükön mentenek állatokat, etetik őket, orvoshoz viszik. És ezért nem kapnak sem pénzt, sem hírnevet.
Igen, a PETA erőszakos néha, de a mai világban már csak sokkolással lehet figyelmet kelteni, és annak sincs sok eredménye. Mindenki felhördül egy gyilkosság láttán, ha arról lát képeket, hogyan tesztelnek állatokon vagy hogy hogyan készül egy bunda - aztán másik csatornára kapcsol és tapsikol a Való Világ gyökerein.
2013. június 15. 20:37 #24
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
@Jolie_77
Akkor a kutyádat szeresd, de ha találsz olyan embert, ő sem fog bántani, sem becsapni. Nekem meg van egy saját mondásom, hogy se az embereket, se az állatokat nem szeretem (és nem, ezt nem úgy kell érteni, hogy én most szándékosan vagyok az állatok ellen).
Ha ilyen sok ember van, és ennyire nagy szeretettel és örömmel csinálják ezt a melót, nem értem, hogy akkor őróluk miért nem hallottunk még egy szót se - inkább erről írjatok, de a drogos Bíborkáról.
Érdekes, ez alapján a PETA mégsem sokkolással akar figyelemfelkeltést csinálni;) Én már hallottam olyan nőről, aki végigcsináltatta magán ugyanazt a procedúrát, amit az állatokon (már ha tényleg ezt csinálják, és nem túlozzák el) elolvastam a cikket, megnéztem a sokkoló képeket, és nem viháncolva továbbkapcsoltam az ország legszégyenebb műsorára (azt hiszem ebben legalább egyetértünk), hanem tudomásul vettem, sajnálom az állatokat, de azért, hogy felhívjam valamire a figyelmet, amire senki nem fog eget rengető mértékben reagálni, én nem szenvednék több órát.
Mindegy, mert egyikünk sem érti nagyon a másik szemszögét, mindkettőnk a saját véleménye mellett van, ami érthető is. Nem vagyok én az állatkínzás mellett, dehogyis, csak számomra érthetetlen, hogy 1. miért kampányolnak ezredszerre olyan ügyben,amiben már fel kellett volna fogniuk, hogy látványos változást úgysem fognak elérni, 2. ha már kampányolnak, legalább hozzanak össze olyan újságcikkeket (és nem félmeztelen nők plakátjait) amiben pro és kontra érveket is felhoznak, és nem túloznak bennük,hanem érthetően leírják a véleményeket, tapasztalatokat. DE, hogy legyen valami pozitívum is számodra a véleményemben: a szőrmebundákat, és az állati bőrből készült ruhadarabokat én fel nem venném.
U.I.: azért kellemes szombat estét:D
2013. június 15. 20:49 #25
- törölt felhasználó -    
Kihagyták Khloé Kardashian-t reklamalo.gif
2013. június 15. 20:56 #26
- törölt felhasználó -    
Hát nem is tudom...Oké. Én sem szeretem hogy ölik az állatokat FELESLEGESEN, mert igen, elég undorító hogy állatokon kísérleteznek meg miegymás de az hogy valaki vegetáriánus, már bocsánat de hülyeség (persze a vegetáriánizmusnak is van különböző formája). Vannak olyan anyagok amire szükségünk van és van ami bizony csak állati eredetű táplálékkal vihető be. Emberek vagyunk, szükségünk van rá, ez van. Persze amennyi ételt kidobunk és amennyi állatot leölnek az emberek...nem kéne hogy legyen olyan ember aki éhezzen.
2013. június 15. 21:01 #27
- törölt felhasználó -    
Szerintem szép volt, hogy bevállalták de azért a photoshop is benne volt a kép készitésében. biggrin.gif
2013. június 15. 21:15 #28
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (habibi @ 2013.06.15. 20:37)
@Jolie_77
Akkor a kutyádat szeresd, de ha találsz olyan embert, ő sem fog bántani, sem becsapni. Nekem meg van egy saját mondásom, hogy se az embereket, se az állatokat nem szeretem (és nem, ezt nem úgy kell érteni, hogy én most szándékosan vagyok az állatok ellen). 
Ha ilyen sok ember van, és ennyire nagy szeretettel és örömmel csinálják ezt a melót, nem értem, hogy akkor őróluk miért nem hallottunk még egy szót se - inkább erről írjatok, de a drogos Bíborkáról. 
Érdekes, ez alapján a PETA mégsem sokkolással akar figyelemfelkeltést csinálni;) Én már hallottam olyan nőről, aki végigcsináltatta magán ugyanazt a procedúrát, amit az állatokon (már ha tényleg ezt csinálják, és nem túlozzák el) elolvastam a cikket, megnéztem a sokkoló képeket, és nem viháncolva továbbkapcsoltam az ország legszégyenebb műsorára (azt hiszem ebben legalább egyetértünk), hanem tudomásul vettem, sajnálom az állatokat, de azért, hogy felhívjam valamire a figyelmet, amire senki nem fog eget rengető mértékben reagálni, én nem szenvednék több órát. 
Mindegy, mert egyikünk sem érti nagyon a másik szemszögét, mindkettőnk a saját véleménye mellett van, ami érthető is. Nem vagyok én az állatkínzás mellett, dehogyis, csak számomra érthetetlen, hogy 1. miért kampányolnak ezredszerre olyan ügyben,amiben már fel kellett volna fogniuk, hogy látványos változást úgysem fognak elérni, 2. ha már kampányolnak, legalább hozzanak össze olyan újságcikkeket (és nem félmeztelen nők plakátjait) amiben pro és kontra érveket is felhoznak, és nem túloznak bennük,hanem érthetően leírják a véleményeket, tapasztalatokat. DE, hogy legyen valami pozitívum is számodra a véleményemben: a szőrmebundákat, és az állati bőrből készült ruhadarabokat én fel nem venném. 
U.I.: azért kellemes szombat estét:D


Azért nem hallasz azokról az emberekről, mert ők hétköznapi emberek, nem pedig a médiában ajnározott, feltűnési viszketegségben szenvedő celebek.
A többihez nem fűzök véleményt, mert már korábban leírtam és - ahogyan már írtad - úgysem fogunk egyetérteni.
Szép estét neked is.
2013. június 15. 21:17 #29
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (parapappaa @ 2013.06.15. 20:56)
Hát nem is tudom...Oké. Én sem szeretem hogy ölik az állatokat FELESLEGESEN, mert igen, elég undorító hogy állatokon kísérleteznek meg miegymás de az hogy valaki vegetáriánus, már bocsánat de hülyeség (persze a vegetáriánizmusnak is van különböző formája). Vannak olyan anyagok amire szükségünk van és van ami bizony csak állati eredetű táplálékkal vihető be. Emberek vagyunk, szükségünk van rá, ez van. Persze amennyi ételt kidobunk és amennyi állatot leölnek az emberek...nem kéne hogy legyen olyan ember aki éhezzen.


A te véleményed az, hogy hülyeség, másnak pedig az a hülyeség, hogy abajgatom az egyik állatot és megeszem a másikat. Mindenki úgy étkezik, ahogyan neki jólesik. Én nem érzem magamat kevesebbnek, gyengébbnek vagy betegebbnek, hogy nem eszek húst. Sőt.
2013. június 15. 22:42 #30
sharkey
sharkey
 
Státusztake me down to the paradise city...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 0
Azonosító: 131792
Offline offline
A bundaviselés ellen én is kampányolnék...
2013. június 15. 22:57 #31
mirjam333333
mirjam333333
 
Státusz♬♪ Az élet nem egy főpróba, ez már maga az előadás! : ) ♬♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.16.
Hozzászólás: 1549
Csatolások: 439
Azonosító: 198007
Offline offline
Nem mondom azt, hogy hülye az, aki vega, mert szívem szerint én is az lennék, mert sajnálom az asztalra tett állatokat, hogy az életükkel fizettek miattam. De mégse vagyok vetetáriánus, mert azt én is bevallom, hogy nem tudnék megválni a husitól, meg sportolok és ahoz az edzők szerint is szükséges a húsok evése (bár nem tudom mennyire igaz) Azért az összes állatot sajnálom, de tényleg le kéne szoknunk az állati szőrmékről és stb.-ről....
2013. június 16. 01:05 #32
Dawe7
Dawe7
visszatérő vendég
 
StátuszDawe7 még nem állította be a státuszát, mert nem jut eszébe semmi érdekes....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.18.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 3
Azonosító: 167438
Offline offline
a bunda viselésben igazuk van, de nem tudok a vegetáriánus dologgal egyetérteni, mert az ember hús evőnek (is) lett teremtve, szval...
2013. június 16. 02:56 #33
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Igazsag szerint, en allatvedo vagyok, de tulsagosan szeretem ahhoz a hust, hogy vegetarianus legyek. Es ha most en megvonom magamtol, azt ami boldogga tesz, attol meg nem zarjak be a malac es csirke gyarakat. Viszont amit a sztarok a vedett allatokert (peldaul jegesmedve, balna) azok mind jok es ha sok penzem lenne en is ezt tennem. Sot meg igy is tagja vagyok a Green Peace-nek es alaszoktam irni peticiokat. De viszont en keptelen lennek vegetarianus lenni... :/ De ha valaki felmeztelenul pozol a vegetarianus eletmodert, na majd kivancsi leszek, hogy mennyire valik be... mert a zoldsegeknek nincs semmi koze ehhez. Ha az allat bundak miatt lenne ez akkor megertenem.
2013. június 16. 08:58 #34
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
én mindig csak akkor szeretnék vega lenni, mikor a menzán húst adnak... mert az gyakran hányadék. de amúgy túlságosan szeretem a húst.
viszont az állati szőrméket tényleg nem kéne megvenni.
2013. június 16. 09:29 #35
flóranekem8
flóranekem8
 
Státusz160408
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 2
Azonosító: 187732
Offline offline
Szép képek lettek.
2013. június 16. 13:20 #36
Szamóca-8
Szamóca-8
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.17.
Hozzászólás: 768
Csatolások: 0
Azonosító: 160748
Offline offline
nemrég a MiSS USA néhány győztese is a PETA mellett kampányolt (szépségkirálynőket szerintem elég fura meztelenül látni)
http://www.youtube.com/watch?v=2CNg2xuv_VE
2013. június 16. 17:42 #37
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Nem hinném, hogy ez lenne a megfelelő módja ennek az egésznek! pardon.gif
2013. június 17. 19:43 #38
Dodóóó
Dodóóó
Hunter
 
StátuszEveryone with a friendly face seems to hide some secrets inside
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.19.
Hozzászólás: 7748
Csatolások: 0
Azonosító: 151350
Offline offline
Dawe7 teljesen egyetértek
2013. június 18. 10:17 #39
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
a vegetáriánus életmóddal kapcsolatban,én ezzel nem értek egyet mert a szervezetnek kell a hús egy idő után..smileeee.gif
2013. június 25. 21:03 #40
- törölt felhasználó -    
Jó célt szolgálnak és nem mutatnak sokat!Pont jó.
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!