Starity

Selena Gomez fejébe szállt a hírnév?

21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 04. 09:24 #101
- törölt felhasználó -    
Emberek...Ő egy híres ember amivel felelősség jár és az is ,hogy mindenhová követik fotósok és emberek akik igenis kitapétázzák a falat vele és talán egész életükben arról álmodoznak ,hogy csak egyszer egy fotót erre amikor ott van a lehetőség akkor annyit kap ,hogy "Nem mert gáz vagy..." Gondolj bele mi van akkor ha lány önmegbecsülési problémákkal küzd és ha már maga a nagy példakép közli vele ,hogy gáz vagy...de az is lehet ,hogy attól a naptól kezdve magába fordul mert nem tudja megemészteni azt mennyire félreismert egy embert...Persze az is lehet ,hogy normálisan éli tovább az életét.
Akkor is egy híres ember és az ,hogy fáradt volt egyáltalán nem egy kifogás arra ,hogy ilyeneket szóljon be neki mert ha nagyon nem legalább kulturáltabban is közölhetné ,hogy kapjátok be mind. Vagy nem gondoljátok ?
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2013. július 04. 09:27 #102
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
mindenkinek lehet rossz kedve!!
2013. július 04. 09:28 #103
- törölt felhasználó -    
gmarta, az nem kifogás, hogy mindenhova fotósok kísérik, pont azért kéne neki kicsit kedvesebbnek lenni, mert nagyon jól tudja, hogy fotózzák, esetleg kamerázzák, nem igaz, hogy nem bír egy közös fotót készíteni egy rajongójával, meg mosolyogni egyet a fotósoknak. Vajon belehalna?
2013. július 04. 09:32 #104
- törölt felhasználó -    
Idézet (DiczkoDalma @ 2013.07.03. 23:41)
na jo. eloszor is leszogeznem, hogy nem szoktam ide irogatni, egy nagyon jo baratnom kuldte el a cikket, es ne haragudjon a cikk iroja -vagyis inkabb nevezhetnem a cikk koltojenek-, de amit leirt, az teljesseggel undorito.
kepzeljunk el egy szituaciot, ahol mindenki egy koncerten van, es ahogy kilep az ajton, paparazzik serege all elotte, es orditjak, hogy LEGYSZIVES, MOSOLYOGJ! nem hiszem, hogy olyan sokan orulnenek ennek a fajta "koszontesnek", de mivel selena gomezrol beszelunk -es ezt egy olyan emberkent mondom, aki teljesen kritikus a lannyal szemben-, aki viszonylag jol birja ezeket a dolgokat. viszont, ha valaki jobban megnezi a videot, akkor eszreveheti, hogy a rajongo, aki odafutott selenahoz 1., pofatlanul betolakodott o es a baratnoi koze, es a kepet kovetelte, 2., amint felemelte a telefonjat es kepet akart kesziteni, az enekesno bepozolt, a baratnoje surgette, igy nem sikerult a kepet ellonie a lanynak. 
masodjara, hallgassatok meg azt, hogy a videoban selena mikor mondja a nem, mert gaz vagy, azaz, no, because you suck mondatot. egy paparazzi azt kerte tole, hogy mosolyogjon, meg hallani is lehet, amint azt mondja, hogy can you smile selena?, mire a lany ugy dontott, beszol neki. amit azt hiszem, minden joggal megtehet. ugyanez a paparazzi a video elejen nem engedte a lanyokat a kocsijukhoz, nezzetek csak meg. selena nyomatekosan kerte, hogy adjon neki utat, de az ember nem engedte neki. 
azt ajanlom a cikk irojanak es itt, a kommentben eloiteletes, selena-utalo embereknek, hogy elobb nezzek meg a korulmenyeket, kepzeljek magukat a szituacioba, es azutan itelkezzenek. undorito, amit leirnak itt. hogy oszinte legyek, nem is szoktam ide felnezni, hiszen tudom, itt cikkeket barki irhat, aki mar tud gepelni. legkozelebb nezzetek jobban korul, a cikk irojanak pedig uzenem, hogy a szarkasztikus, cinikus irasmodot, amivel ezt az egeszet megirta, felejtse el, mert kokemenyen lehet erezni, hogy utalja a lanyt. jo ejszakat.


Na, nekem már nem kell megírnom a véleményem, mert szóról szóra leírtad. Teljes mértékben érezni, hogy egy troll áll a cikk mögött, aki rühelli Selenát
2013. július 04. 09:33 #105
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
gmarta99:A válaszom erre coney island queen-nél wink.gif
Mellesleg ő akart sztár lenni,ha rossz kedve is van,a paparazzik akkor is ott lesznek!
2013. július 04. 09:33 #106
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Selena is ember,ő se lehet mindig jó kedvű
2013. július 04. 09:36 #107
KyKy97
KyKy97
Seoul <3
 
StátuszToo fast to live Too young to die ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.31.
Hozzászólás: 1284
Csatolások: 29
Azonosító: 157041
Offline offline
én kinézném belőle hogy a fejébe szállt a hírnév.nem látszik olyan barátságos,kedves embernek mint régen. ><
2013. július 04. 09:41 #108
Muffin00
Muffin00
DEADINSIDE
 
StátuszTHINK BEFORE YOU SPEAK.!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1246
Csatolások: 5
Azonosító: 184856
Offline offline
most nme értem ez miért olyan nagy hír neki is lehet rossz kedve és nem csodálom hogy már elege van a paparazzikból!!
2013. július 04. 09:42 #109
- törölt felhasználó -    
Van ez így . Miért más sztár nem szemétkedett ?
Selly-nek megvan TILTVA ?
Igaz nem vártam volna ezt de NEM SZÁLLT FEJÉBE A HÍRNÉV
2013. július 04. 09:43 #110
Chachi_G.124
Chachi_G.124
사랑 ♥
 
StátuszExotic Szív, Exotic Lélek, Exotic leszek, amíg csak élek! ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.29.
Hozzászólás: 1398
Csatolások: 0
Azonosító: 198980
Offline offline
gondoltam hogy egyszer vele is megfog történni.
2013. július 04. 09:45 #111
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Van ilyen nem lehet mindig boldog. Mondjuk én sem lennék,ha a paparazzók mindig követnek.
2013. július 04. 09:46 #112
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Elfelejtette, hogy az ilyen "gáz" rajongók miatt tart ott, ahol annak ellenére, hogy egy tehetségtelen kis fruska? dry.gif
2013. július 04. 09:46 #113
- törölt felhasználó -    
Szeretem Selenát de gondoljatok bele, életetekben először látjátok és ezt böki oda...
2013. július 04. 09:52 #114
- törölt felhasználó -    
Jó hàt szerintem nem mindenki tökéletes
2013. július 04. 09:55 #115
- törölt felhasználó -    
Mindenkinek lehet rossz napja,de a rajongó mit érezhetett?? "Jujj végre látom Selenát, a kedvenc sztáromat" aztán nem fényképezkedik vele mert "gáz"!
2013. július 04. 09:58 #116
- törölt felhasználó -    
Csak hogy mindenki megvilágosodjon. Nem kell rögtön Selenát szapulni, egyáltalán nem vette fejébe a hírnevet, sőt, Ő amúgy is eléggé jól kezeli ezeket a paparazzi ügyeket, de most nem volt jó kedve, odaakart jutni a kocsijához, de az a hülye lesifotós nem engedte neki. Nem tudom, nektek hogy esne, hogy csak egy kiruccanást akarsz a barátaiddal, de a lesifotósok minden lépésedet követik és nem hagynak elmenni se. Mellesleg a cikk írójának meg gratulálok, mert ismét szépen kiforgatták Selena szavait! Komolyan, le a kalappal. És akkor azt még had jegyezzem meg, hogy Selena egész életében törődött és foglalkozott a rajongóival, a videóban is látszik, hogy képet akart csinálni az egyik rajongóval de a barátnője siettette, szóval nem hiszem, hogy sikerült kattintani egyet azon a telefonon vagy fényképezőgépen. Nem egyszer teszi közzé azt, hogy mennyit köszönhet a rajongóinak, hogy mennyire szereti őket, és hogy a családtagjaiként és a legjobb barátjaiként tekint rájuk. rolleyes.gif Csak ennyit akartam közölni, ha ezek után még Selenát titulálják el bunkónak és önfejűnek akkor csak hajrá.

http://25.media.tumblr.com/62e9d1af09336d1d108406885efdf83d/tumblr_mpbgvaAMgN1qbt8b8o1_250.gif
2013. július 04. 10:07 #117
- törölt felhasználó -    
Nem, nem szállt fejébe a hírnév. Remélem azért azt tudod, hogy Selena az egyetlen olyan sztár akinek még nem ment el az agya, mindig is tisztelte és szerette a rajongóit. Meg amúgy is, ezt nem a rajongójának, hanem a paparazzinak mondta. Nem kéne hallucinálni. Látszott rajta, hogy nem volt jó kedve ...
2013. július 04. 10:08 #118
- törölt felhasználó -    
Ha 0/24 kamerák követnének, és még kikapcsolódni sem tudnék elmenni a barátaimmal mert ott is csak a munkára emlékeztetnének, ráadásul otromba ocsmány módon, nem biztos hogy kedvem lenne egy kis bájcsevelyhez. Ezt nem lehet megszokni, akik pedig nem értenek hozzá, ne próbáljanak már meg bemagyarázni hülyeségket.
2013. július 04. 10:09 #119
- törölt felhasználó -    
Egy ujabb lejarato cikk aminek semmi alapja...
2013. július 04. 10:11 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (heyitsblaze @ 2013.07.04. 09:58)
Csak hogy mindenki megvilágosodjon. Nem kell rögtön Selenát szapulni, egyáltalán nem vette fejébe a hírnevet, sőt, Ő amúgy is eléggé jól kezeli ezeket a paparazzi ügyeket, de most nem volt jó kedve, odaakart jutni a kocsijához, de az a hülye lesifotós nem engedte neki. Nem tudom, nektek hogy esne, hogy csak egy kiruccanást akarsz a barátaiddal, de a lesifotósok minden lépésedet követik és nem hagynak elmenni se. Mellesleg a cikk írójának meg gratulálok, mert ismét szépen kiforgatták Selena szavait! Komolyan, le a kalappal. És akkor azt még had jegyezzem meg, hogy Selena egész életében törődött és foglalkozott a rajongóival, a videóban is látszik, hogy képet akart csinálni az egyik rajongóval de a barátnője siettette, szóval nem hiszem, hogy sikerült kattintani egyet azon a telefonon vagy fényképezőgépen. Nem egyszer teszi közzé azt, hogy mennyit köszönhet a rajongóinak, hogy mennyire szereti őket, és hogy a családtagjaiként és a legjobb barátjaiként tekint rájuk. rolleyes.gif Csak ennyit akartam közölni, ha ezek után még Selenát titulálják el bunkónak és önfejűnek akkor csak hajrá.


Én leírtam erről a véleményem...Mint írtam létezik a kultúra ebből kifolyólag a kulturált szó is...remélem ennyi elég lesz és érthetően magyaráztam el...Ha nem akkor olvasd el még egyszer a lenti kommentemet és próbáld újra értelmezni...
Most mondhatnék más hírességek példáit akik mosolyognak és akkor is állják a sarat ha éppen nincs jó napjuk..
Ha meg észreveszem ,hogy a rajongómnak nem sikerült lekapnia akkor várok +3 percet ,hogy sikerüljön neki aztán megyek tovább vagy szólok neki ,hogy "Hey! Sorry!" vagy valami...
21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok