Starity

Lea Michele médiatilalmat kért

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 15. 22:01 #121
Hannuusshh
Hannuusshh
Patley
 
StátuszMockingjay
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.30.
Hozzászólás: 1670
Csatolások: 193
Azonosító: 150324
Offline offline
Leanak most a legnehezebb. :/el sem tudom képzelni mit érez..
2013. július 15. 22:03 #122
DennyKeh
DennyKeh
King of series
 
StátuszJust be YOU..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.05.
Hozzászólás: 1404
Csatolások: 44
Azonosító: 163321
Offline offline
Nem csodálom. Teljesen egyetértek vele.
2013. július 15. 22:04 #123
JLaw22
JLaw22
visszatérő vendég
 
StátuszBe yourself ... or be Jennifer Lawrence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.30.
Hozzászólás: 451
Csatolások: 7
Azonosító: 201110
Offline offline
Szegény... Teljesen igaza van!!!
2013. július 15. 22:18 #124
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Idézet (devilrose @ 2013.07.15. 21:31)
SpecialError: Köszönöm kérdésed, elárulom, hogy közelebb vagyok a harminchoz, mint a húszhoz, úgyhogy elnyaltam már pár puncs fagyit. No, és te? Neked kéne átgondolnod azt, amit kontrázol. Közel sem azt írtam, hogy nem szerették egymást, hanem, hogy azok, akik nem ismerték őket(kb senki) honnan tudják ennek a mértékét? Ja, az Ellen show-ból bocsi, meg az interjúkból. Reális a kép valóban. Ha számodra nem a vér adja a legintezívebb érzelmet( a család akkor is szeret, ha gyilkolunk, lopunk, csalunk..a nagy IGAZ szerelem meg úgy kilép az ajtón, ha baj van, vagy ha elmúlik, mint a sicc) akkor elég szomorú. Tudod, a mesének nem mindig az a vége, amit szeretnél, de majd rájössz. smileeee.gif Vagy nem.  Egy szóval nem írtam, hogy baj a rajongók gyásza, sőt. Engem is  elszomorít, hogy ezt történt a fiúval. Fiatal volt, jóképű és sikeres, előtte volt az élet. Azonban egy anya, egy apa szenvedését ne becsüld le, a szülő nem úgy készül, hogy ő temeti a gyerekét...ők nem 4 évig voltak az élete részei. Az én kedvenceim egy nagy része elhunyt már, van, aki jóval születésem előtt. A még élők közül egyikről se hiszem, hogy belelátok a fejébe, érzem, amit ő és egy dimenzióban élek vele. Véleményem, impulzusom lehet róluk, de hogy mit éreznek, mit miért tesznek, fogalmam sincs. Ez így van jól. smileeee.gif


Hidd el én is elnyaltam már pár puncsfagyit a te szavaiddal élve. Viszont az írásodból továbbra is az derül ki, hogy az igazi szerelmet nem ismered még. Nem tudom, hogy van-e párod, vagy esetleg férjed, de gondold el, ha elveszítenéd azt az embert akivel le akarod élni az életed, akivel családot akarsz alapítani, akivel létrehoznád a Te szavaiddal élve azt a bizonyos köteléket. Szerinted ez nem ér fel ugyan olyan fájdalommal mintha valaki a testvérét veszíti el? Egyébként meg ennyi idősen Te is tudhatnád, hogy a vér nem minden, hányszor hallottad hogy testvér öl testvért és hasonlók? Én nem mondtam, hogy a családi összetartás nem mély és intenzív de nem intenzívebb a szerelemnél, annál az érzésnél, hogy megtaláltad a másik feledet. És biztos lehetsz abban, hogy tudom, nem minden mese ér szép véget, Lea és Cory története sem ért, de személyesen is tapasztaltam, hogy akit a nagy Ő-nek hittem és valóban tűzbe mentem volna érte, nem az volt akire vártam, de akkor, amikor ezt éreztem az illető iránt, belehaltam volna ha elveszítem és tudom milyen fájó elveszíteni például szülőt, és tudom milyen torokszorítóan rettegni mind szülőért mint a szerelmedért...
5 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Jolie_77, Beyla, miss_areo, Mia
2013. július 15. 22:44 #125
IAmJulcsi
IAmJulcsi
Pretty Liar ✔
 
Státusz#goodbyeglee
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.12.
Hozzászólás: 3543
Csatolások: 749
Azonosító: 165186
Offline offline
Annyira sajnálom Lea-t és Cory családját! Először el se hittem ami történ, egy tehetséges színész távozott közülünk. Az pedig, hogy még itt is vannak, olyan emberek akik csak gyűlölködni tudnak szánalmas -.-
2013. július 15. 23:56 #126
Szoszke8
Szoszke8
 
StátuszNever frown, someone could be falling in love with your smile.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.01.
Hozzászólás: 600
Csatolások: 0
Azonosító: 164629
Offline offline
Nem csodálom. Most nagyon rossz lehet neki is.Teljesen érthető, ha nem akar nyilatkozni sehol:(
2013. július 16. 07:39 #127
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
SpecialError: A puncs fagyival a Bikini: Fagyi című számára utaltam, ami elég bugyutának tűnik, de nagyon jól fogalmazza meg, hogy ahogy telik az idő, úgy lesz az ember egyre kevésbé infantilis. smileeee.gif Valóban, jól látod, számomra a szerelem, nem központi téma. Ezzel nem megcsúfolni akarom azokat, akik ezt érzik, vagy ezt vélik érezni. Engem az agyam irányít, nem az ösztöneim. Nem vagyunk egyformák, sokkal nehezebb érzelmi válságok sorozatán estem át annál, hogy Béla szeret e örökké és ellovagulunk e a naplementében. Szerintem a statisztika tekintetében élettársak és házastársak előbb támadnak egymásra késsel és fegyverrel, mint vérrokonok, ugyanis az elvesztett illúziókat torolják meg egymáson. A rokonok azonban ismernek minket, előttük kevésbé játszunk szerepet( tudják, hogy kiabálunk,megbízhatatlanok vagy hazugok vagyunk adott esetben), mint egy párkapcsolatban. Ott is kiderül, hogy nem minden arany, ami fénylik, de addigra megutálják, megvetik egymást a felek. Párkapcsolatba az életünk során többször kezd az ember, házastárs elvesztése után könnyebben talál új társat, de vajon új családot is ilyen könnyen találunk? Abból csak egy van. Olyan, amilyen, de a miénk, nincs elmúlt, újat keresek szindróma. Ez mind egy nagyon egyszerű biológiai folyamat része. Továbbra is úgy vélem, hogy Cory édesanyjának jobban fáj,( megszülte, nem kevés szenvedés révén,nevelte,küzdött érte) ami történt. Évekig elvitázhatnánk ezen, a saját igazunkért érvelünk. smileeee.gif
2013. július 16. 08:24 #128
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
El se tudom képzelni mit érezhet most Lea :'(
Most éppen az esküvőjükre kellett volna készülniük, nem gyászolnia a szerelmét:'(
Teljes szívemből kitartást kívánok neki! heart.gif
2013. július 16. 09:32 #129
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
2 héttel az esküvő előtt... el sem tudom képzelni, hogy Leában mi zajlódhat most le. Nagyon sajnálom a történteket, összeszorul a szívem. cray.gif
2013. július 16. 10:10 #130
Esztii. SellykeFan
Esztii. SellykeFan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.08.
Hozzászólás: 933
Csatolások: 17
Azonosító: 197399
Offline offline
Szegény Lea,részvétem.cray.gif
2013. július 16. 10:12 #131
loveliz
loveliz
arnyvadasz
 
Státuszorokke, es tovabb...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.02.
Hozzászólás: 2145
Csatolások: 2
Azonosító: 157207
Offline offline
2 héttel az esküvő előtt..uristen..szegény lea :´(
2013. július 16. 10:26 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (devilrose @ 2013.07.16. 07:39)
SpecialError: A puncs fagyival a Bikini: Fagyi című számára utaltam, ami elég bugyutának tűnik, de nagyon jól fogalmazza meg, hogy ahogy telik az idő, úgy lesz az ember egyre kevésbé infantilis. smileeee.gif Valóban, jól látod, számomra a szerelem, nem központi téma. Ezzel nem megcsúfolni akarom azokat, akik ezt érzik, vagy ezt vélik érezni. Engem az agyam irányít, nem az ösztöneim. Nem vagyunk egyformák, sokkal nehezebb érzelmi válságok sorozatán estem át annál, hogy Béla szeret e örökké és ellovagulunk e a naplementében. Szerintem a statisztika tekintetében élettársak és házastársak előbb támadnak egymásra késsel és fegyverrel, mint vérrokonok, ugyanis az elvesztett illúziókat torolják meg egymáson. A rokonok azonban ismernek minket, előttük kevésbé játszunk szerepet( tudják, hogy kiabálunk,megbízhatatlanok vagy hazugok vagyunk adott esetben), mint egy párkapcsolatban. Ott is kiderül, hogy nem minden arany, ami fénylik, de addigra  megutálják, megvetik egymást a felek. Párkapcsolatba az életünk során többször kezd az ember, házastárs elvesztése után könnyebben talál új társat, de vajon új családot is ilyen könnyen találunk? Abból csak egy van. Olyan, amilyen, de a miénk, nincs elmúlt, újat keresek szindróma. Ez mind egy nagyon egyszerű biológiai folyamat része. Továbbra is úgy vélem, hogy Cory édesanyjának jobban fáj,( megszülte, nem kevés szenvedés révén,nevelte,küzdött érte) ami történt. Évekig elvitázhatnánk ezen, a saját igazunkért érvelünk. smileeee.gif

Attól, hogy valaki vér szerint a családod, nem azt jelenti automatikusan, hogy mennyire szeret, és hogy akármilyen vagy is, elfogad. Az írásodból az jön le, hogy ha nem is tökéletes, de jó családi életed van, szerintem becsüld meg, és emellett tartsd tiszteletben, hogy nem mindenkinek ezt a lapot osztotta az élet. Vannak, akiknek egy barát, vagy egy szerelem (nem, nem a 2 hónapig járunk, aztán újat keresek, hanem az igazi, aki általában nem 18 éves korodban bukkan fel) jelenti a világot, a családot.

Igazából Coryról és Leáról nem tudok hitelesen nyilatkozni, mivel nem tudom, hogy a családi hátterük milyen - leginkább Cory-é - de ha mondjuk apuka/anyuka kemény drogos/alkoholista, akkor nem valószínű, hogy sokat fognak fel ebből, vagy ha a kapcsolatuk megromlott. Ez nem azt jelenti, hogy akkor nekik nem fáj a fiuk elvesztése, de, fáj, viszont Lea volt az, aki közel állt hozzá, és 4 év alatt nem hiszem hogy csak egy laza haveri kapcsolat alakult ki köztük. 4 év alatt bőven van lehetőséged kiismerni valakit, főleg ha vele laksz, szóval szerintem igenis jogos az, hogy szegény lányt sokkolta a dolog. És hogy ez mikor derül ki, hogy igazi gyász-e? Fél-egy éven belül. Van egy olyan érzésem, hogy nm fog minden hollywoodi eseményen ott mosolyogni, nem fog 126 interjút adni, stb. Két ember jutott eszembe: Michelle Williams és Demi Lovato.

Michelle, ha nem is voltak együtt akkor már (a Wikipedia szerint) mégis hisztérikus rohamot kapott - Michelle egy szállodai szobában volt Svédországban, mikor megtudta a hírt zokogott és sikítozott - amikor megtudta, hogy a lánya apja meghalt. És mit csinált utána? Alig lehetett róla hallani, évek kellettek, mire ismét nyilvánosság elé lépett. Ezzel szemben Demike mit csinált? Mindenkinek körbeújságolta, hogy mi történt vele, hogy most ilyen rehabra megy meg olyan bajai voltak, hogy vagdosta magát meg stay strong. Gondolom látod a különbséget az igazi érzelmek, és a kamu, műhiszti között. Ha valami igazán fáj, ha tényleg trauma ért a múltban, akkor azt nem fogod minden nap interjúkban hangoztatni, csak magányra vágysz, és hogy hagyjanak békén. Ha Lea nem szerette igazán, akkor Demi útjára lép (habár a médiatilalom nem ezt sugallja), ha pedig valós érzelmei voltak, akkor nem fog minden elérhető sajtóorgánumban ezzel villogni. Nyilatkozni biztosan fog, mert egy idő után rá fognak szállni, de ez sem biztos.

És még valami, zárógondolatnak: senkinek sincs joga hozzá, hogy bírálja, hogy kinek mélyebb a gyásza. Az egy dolog, amikor azt firtatjuk, hogy ki kit szeret jobban (hülyeség az is, de mindegy), de kijelenteni, hogy a szülők jobban gyászolják mint a menyasszonya, a majdnem felesége, egyszerűen nem ismered őket, de ha ismernéd sem mondhatnád ezt. Írtad, hogy téged is értek ilyen nemű veszteségek, te mit szóltál volna hozzá, ha valaki odamegy, és azt mondja neked, hogy az xy-nak jobban fáj a szeretett személy halála? Én ebben az esetben biztos megfejeltem volna az illetőt. Olyan dolog, mint hogy két ember közül nem tudhatod, hogy kinek fáj jobban a feje, mert van, aki csendben szenved, van, aki hangosan, attól még nem lesz az egyiké rosszabb, mint a másiké. A gyász az gyász, mindenki másképpen dolgozza fel, mindenkinek fáj, aki szerette az elhunytat, és attól, hogy az egyik ezt mutatja, a másik azt, senkinek nincs joga elbírálni, hogy ki szenved jobban.
5 felhasználónak tetszik: SpecialError, Jolie_77, Beyla, Mia, chelseagirl18
2013. július 16. 10:59 #133
Zsófi10
Zsófi10
új tag
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.28.
Hozzászólás: 60
Csatolások: 0
Azonosító: 192547
Offline offline
sad.gif sajnálom Leát :'(
2013. július 16. 11:20 #134
Ncskcsk
Ncskcsk
~SHINee lover~
 
StátuszI hate tomatoes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.14.
Hozzászólás: 1943
Csatolások: 5
Azonosító: 147253
Offline offline
Uramisten szegény lány. Elhiszem hogy nagy sokk lehetett neki, nagyon sajnálom őt. Ráadásul pont az esküvő előtt, emiatt még rosszabb. Részvétem neki és kitartást kislány >_<
2013. július 16. 11:57 #135
henike9999
henike9999
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.09.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 179901
Offline offline
Szegény Lea :'(
2013. július 16. 12:13 #136
- törölt felhasználó -    
Ncskcsk én is csak ezt tudtam volna mondani. sad.gif
2013. július 16. 14:50 #137
Petra12
Petra12
ღDavidHendersonღ
 
Státusz~ Henderson Dávid<3 ~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.05.
Hozzászólás: 1734
Csatolások: 0
Azonosító: 132641
Offline offline
Ez teljesen érthető, nyugalomban szeretné gyászolni Coryt. :'( Minden hozzá közelállót szívből sajnálok, mert ők mi mindent érezhetnek most.. Jaj, Cory!sad.gif
2013. július 16. 17:12 #138
- törölt felhasználó -    
Ezek nehéz idők számára, és hát egyértelmű, hogy nem kér a médiából. Hagyják békén egy ideig, mert egy ilyen traumát nehéz feldolgozni.
2013. július 16. 17:26 #139
Detta
Detta
Queen♛
 
StátuszTired AF.... but succesful
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.07.
Hozzászólás: 4787
Csatolások: 689
Azonosító: 128947
Offline offline
Istenem, szegények. Nem értem miért kell mindig ilyen tehetséges embereknek meghalni. Annyira sajnálom Coryt, na meg persze Leát is .
2013. július 16. 17:37 #140
cukki11
cukki11
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.04.
Hozzászólás: 112
Csatolások: 0
Azonosító: 142604
Offline offline
Úristen:( szegény Coryt. Még nagy jövő állt előte. Biztos szörnyű lehet most a Leának, és a hozzátartozóknak. sad.gif
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok