Starity

Brian Molko kiáll a homoszexuálisokért

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. július 18. 10:46 #21
Hachiii
Hachiii
visszatérő vendég
 
StátuszQui prior est tempore, potior est iure.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 330
Csatolások: 0
Azonosító: 171199
Offline offline
Teljes mértékben igaza van, a melegeknek is ugyanannyi joguk van. A házassággal kapcsolatos elméletével pedig teljesen egyet értek, csak egy papír, semmi más. smileeee.gif
2013. július 18. 10:51 #22
Shedows
Shedows
visszatérő vendég
 
StátuszPúder tükörtánc. ~♥~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.18.
Hozzászólás: 130
Csatolások: 0
Azonosító: 206459
Offline offline
Támogatom... smileeee.gif
2013. július 18. 10:53 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Törpemókus @ 2013.07.18. 10:16)
Én elfogadom a melegeket, nyugodtan vállalják fel a kapcsolatukat, semmi bajom nincsen velük. De szerintem kicsit undorító, amikor az utcán meglátok két nőt vagy két férfit csókolózni (vagy más egyéb ). Ez a magánügyük, nem kéne világgá kürtölni. Alig hogy megengedték pár országban azt, hogy a melegek házasodhatnak... már lassan mindenhol megengedik. Finnországban például tilos, ezért az idei Eurovízión is Krista azért csókolta meg a csajt (de ő valójában nem leszbikus), mert ott nem lehet házasodni. Teljesen megértem a homoszexuálisokat, és ha a másik nemhez vonzódik, hát tegye. De én mondjuk attól is a falra tudok mászni, ha két kamasz (mármint egy fiú és egy lány) a suliban nyalják-falják egymást. Most jön a tanárok ócska szövege: ne itt éljétek a magánéleteteket, hanem otthon! itt tanulni kell.

Azzal nincs baj, amikor egy hetero pár nyalja-falja egymást az utcán? Szerintem az ugyanolyan -ahogy te fogalmaztál- undorító, mintha egy meleg pár tenné. A heteroknak is ugyanúgy magánügyük, mint a melegeknek. Akkor mi is éljük a szerelmi életünket a négy fal között, ahogy sokak szerint a melegeknek kéne. Nem kötekedni akarok, csak ez jutott eszembe, ahogy olvastam a kommented.

A cikkhez: örülök, hogy egyre több híresség áll ki a melegek jogaiért és támogatja azt, hogy hivatalosan is összeköthessék az életüket.
2013. július 18. 10:59 #24
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Nagyon igaza van, egyetértek vele. smileeee.gif
2013. július 18. 11:09 #25
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Igaza van, igazából nem értem, miért ítélik el az ilyen embereket. Fogalmam sincsen, mitől különbek.
2013. július 18. 12:35 #26
DennyKeh
DennyKeh
King of series
 
StátuszJust be YOU..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.05.
Hozzászólás: 1404
Csatolások: 44
Azonosító: 163321
Offline offline
Igaza van!!!! smileeee.gif
2013. július 18. 13:24 #27
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Zsécii @ 2013.07.18. 10:53)
Azzal nincs baj, amikor egy hetero pár nyalja-falja egymást az utcán? Szerintem az ugyanolyan -ahogy te fogalmaztál- undorító, mintha egy meleg pár tenné. A heteroknak is ugyanúgy magánügyük, mint a melegeknek. Akkor mi is éljük a szerelmi életünket a négy fal között, ahogy sokak szerint a melegeknek kéne. Nem kötekedni akarok, csak ez jutott eszembe, ahogy olvastam a kommented.
A cikkhez: örülök, hogy egyre több híresség áll ki a melegek jogaiért és támogatja azt, hogy hivatalosan is összeköthessék az életüket.

Értem én, de szerintem ez már hatalmas felhajtás, ami melegek körül zajlik. Most nyugodtan mondhatod, hogy ellenük vagyok, pedig ez nem igaz, csak az szúrja néha a szemem, hogy közönség láttára állandóan nyalják-falják egymást, de biztos az én bajom. pardon.gif
2013. július 18. 19:27 #28
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Egyetértek vele! De ebben a mai világban már mindenki elítél mindenkit, ahelyett, hogy saját magával foglalkoznának. Jól tette Brian, hogy kiállt a homoszexuálisokért.
2013. augusztus 01. 15:29 #29
- törölt felhasználó -    
Én csak a magyarországi viszonyok alapján tudok véleményt alkotni a témáról: még a nőknek sincsennek teljeskörő jogaik. Nem tudom, Nagy-Britanniában mi a helyzet ezen a téren, de ha ott több joguk van a nőknek, miért ne - bár ekkor csak az a "baj", hogy a világ többi részén is követelnék a melegházasságot. Szóval a felmerülő szociális problémák kibogozhatatlanok, mindig van egy szál, ami begubancolódik.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok