Starity

Lea Michele babaváró bulin vett részt

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 04. 17:59 #21
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Nem hsizem, hogy túltette magát, de erős és kikapcsolja ilyenkor magát. Vannak ilyenkor rossz és jó napok, most jó van neki, szerencsére, de lehet, hogy holnao megint maga alatt lesz.
2013. augusztus 04. 18:04 #22
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Hát mondjuk szerintem barokkos túlzás az, hogy boldog. Egyszerűen csak ki kell mozdulnia. Semmivel sem lenne jobb, ha otthon gubbasztana a négy fal között. Mellesleg szerintetek mit látnánk, ha nem lenne rajta napszemüveg?
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. augusztus 04. 18:10 #23
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350196
Azonosító: 98426
Offline offline
Úristen, azért kell megszólni, mert mosolygott? Inkább örülni kéne, hogy nem omlott össze. Vannak, akik ilyenkor olyan mély depresszióba zuhannak, hogy az életben nem másznak ki belőle, rosszabb esetben öngyilkosak lesznek, mert nem tudják elviselni a fájdalmat. Tényleg ezt várja mindenki tőle? Hogy darabokban heverjen és soha ne legyen újra boldog? Most akkor elmondom, hogy szerintem mi a helyzet. Természetes, hogy nem lépett túl Cory halálán, valószínűleg még a mai napig álomba sírja magát, de nem maradhat örökre szomorú. Valószínűleg soha nem fogja elfelejteni vagy túltenni magát az eseten, de egyszer változtatnia kell az életén. Fog találni valakit, akivel újra boldog lehet, és az van, hogy ennyi szenvedés után meg is érdemli, hogy egy nap boldog legyen. Lea egy erős nő és én személy szerint nagyon büszke vagyok rá, hogy még most is két lábbal áll a földön.
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Adrianna, SpecialError, Törpemókus
2013. augusztus 04. 18:18 #24
Fannii98
Fannii98
 
Státuszképzelj ide egy nyálas szöveget
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.20.
Hozzászólás: 723
Csatolások: 653
Azonosító: 187982
Offline offline
Szerintem jól tette, hogy elment arra a babaváró bulira. Nem várhatjuk el tőle, hogy négy fal között élje le a hátralévő életét, sőt, inkább örülnünk kéne, hogy nem omlott teljesen össze, és van még életkedve.
2013. augusztus 04. 18:19 #25
- törölt felhasználó -    
Mester Diána;
Most úgy őszintén.. szerinted illene egy babaváró bulin feketében megjelenni? blink.gif
2013. augusztus 04. 18:20 #26
Dojcy
Dojcy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.03.
Hozzászólás: 1072
Csatolások: 51
Azonosító: 92123
Offline offline
jobban esne a szíveteknek, ha bőgve lépne ki az emberek közé??!!! -.- valószínűleg nem tette túl magát rajta, de az, h ilyen jól tud kinézni is azt bizonyítja, hogy mennyire erős is ő, amúgy meg egy babaváró bulin nem az lett volna a legszerencsésebb, ha mások kedvét is elrontja...
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. augusztus 04. 18:27 #27
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Én biztos nem mentem volna vagy teljesen elszeparálva, hogy ne tudjanak fotózni. Fura ez a Hollywood.
2013. augusztus 04. 18:27 #28
ticimici
ticimici
visszatérő vendég
 
Státuszhaters gonna hate ▲
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.30.
Hozzászólás: 142
Csatolások: 0
Azonosító: 207706
Offline offline
mindig megtaláljátok az emberbe a hibát.ha olyan hírek lennének hogy nem mozdul ki sehová,és még mindig gyászol azért is megszólnák egyesek.ha pedig mosolyog azért?örüljetek hogy legalább tud mosolyogni egy ilyen tragédia után.az élet megy tovább bármi történik és Cory sem örülne ha Lea élete végéig a négy fal között gyászolna...
2013. augusztus 04. 18:30 #29
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
jól tette legalább egy kicist kikapcsolódott
2013. augusztus 04. 18:58 #30
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Azért egy hónap még nem telt el Cory halála óta. Nem ismerem Lea-át, sose volt szimpi, de sajnáltam Cory miatt. Őszintén nekem is furcsa ez a bulizgatás... NEM! nem azt mondom, hogy egy évig vagy fél évig otthon gubbasszon sírva. Csak nekem fura, nyilatkozat, munka majd ez.
Igaz a nyilatkozatba megköszöni a támogatást, munkába megtalálja talán Cory-t, itt meg próbálja kikapcsolni magát, de nekem mégis fura, lehet azért mert volt nekem egy ismerősöm, aki szintén elvesztette szerelmét és szintén erős nő volt, de a tragédia megtörte, és nem egy évig sírdogált otthon az tény, de 3 héttel a halála után nem ment el semmilyen bulira. Lehet Lea erősebb, és a mosoly csak álca. Ezért is írtam le igy a véleményem, én nem tudhatom mi játszódik le benne és más se, mindenki saját maga módján dolgozza fel a tragédiáját, majd Lea további viselkedéséből ki derül, hogy igazából tényleg gyászolja-e Cory-t, és, hogy mennyire szerette.
2013. augusztus 04. 19:10 #31
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
neki is ki kell kapcsolódni. amúgy szerintem nem is mosolyog , inkább éppen egy olyan pillanatban kapták el ahol beszél és olyan ,mint ha mosolyogna. amúgy meg most mit csináljon? üljön bezárkózva és sírjon? nem értelek titeket. :/
2013. augusztus 04. 19:17 #32
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Az élet még megy tovább, attól, hogy valaki meghal.
2013. augusztus 04. 19:24 #33
snoopy
snoopy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.21.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 2
Azonosító: 178306
Offline offline
Ágika21, a legfelsőbb képen mosolyog.
de egyébként ki kell egyszer heverni úgy is. most nem szállhat el a fiatal évei.
2013. augusztus 04. 19:31 #34
- törölt felhasználó -    
Attól, mert próbál vidámnak tűnni, attól még nem tudhatjátok milyen fájdalmat érez legbelül. Fel sem tudjátok fogni és rajta kívül senki más sem. Az élet megy tovább. Lea próbálja feldolgozni ezt az egészet. Gondolom sokan arra számítottak, hogy egy évig otthon ül, fekete ruhában bezárkózva, kikészülten. Tévedtek. Lea erős nő és örülök, hogy már a nehezén túl van.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. augusztus 04. 19:40 #35
Mercy06
Mercy06
visszatérő vendég
 
Státuszprimadonna girl <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 390
Csatolások: 0
Azonosító: 164106
Offline offline
azért sokaknak itt nagyon nagy a szája. közülünk SENKI nem tudhatja pontosan mi van vele éppen, hogy érez, kinek a babavárója volt ez. Szerintem barátaival volt,akiknek az a dolguk hogy segítsenek neki, és mindig mellette legyenek. Miért kell minidig mindenkit bírálni, hogy jaj de hamar túllépett, meg nem is gyászolja. 2 képből aztán nagyon tudhatjátok...Egész biztos gyászolja őt hiszen szerette.
Néhányotok kommentje pedig igen szánalmas.
2013. augusztus 04. 20:38 #36
- törölt felhasználó -    
Ide nekem Lea ruháját, de most rögtön heart.gif
És ne piszkáljátok őt! Nem úgy tűnik szegény mint akiről sugárzik a boldogság. Egy mosoly az semmi.. Szerintetek ok nélkül visel napszemüveget? Gondolkozzatok picit mielőtt sértő megjegyzéseket tesztek rá! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2013. augusztus 04. 21:07 #37
- törölt felhasználó -    
Nem lehet egész életében gyászolnia! Szerintem jó, hogy egy kicsit kimozdult és szórakozott, zzel egy kicsit elfelejtve Cory halálát! smileeee.gif
2013. augusztus 04. 21:17 #38
Ágika21
Ágika21
MézesMαckóღ
 
Státuszpitibuli allias pitbull :3 :'D <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.19.
Hozzászólás: 1836
Csatolások: 109
Azonosító: 180845
Offline offline
snoopy az se inkább mosoly , amúgy is én is magamra tudok erőltetni egy kis álca mosolyt a legrosszabb kor. senki sem tudhatja mit érez legbelül. :/
2013. augusztus 04. 21:24 #39
x Maite_Sandra x
x Maite_Sandra x
anxious kitty
 
StátuszHope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 3074
Csatolások: 76
Azonosító: 143003
Offline offline
Nagyon jól néz ki a történtekhez képest, örülök, hogy nem zuhant annyira magába, és elment egy ilyen 'bulira' is.
2013. augusztus 04. 22:10 #40
SpecialError
SpecialError
 
Státuszccc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.27.
Hozzászólás: 664
Csatolások: 160
Azonosító: 192434
Offline offline
Pff annyira képmutatóak vagytok!! Bulizni??? Ti tudjátok milyen egy babaváró buli? Ott nem piálgatás van meg tánc és hasonlók, hanem beszélgetnek, üdítőt isznak stb. Olyan mint amikor elmész egy barátoddal kávézni vagy hasonló és képzeljétek el amikor valaki gyászol akkor is lehet együtt örülni egy barátunk boldogságának.
Azt meg árulja már el valaki, hogy miért kéne hetekig otthon ülnie a négy fal között?? Hogy végleg depresszióba süllyedjen?? Nem tudom hogy akik ekkora ökörséget írnak hogy ők nem mentek volna el, vagy teljesen elszeparáltan (pontosan mit is vártok, hogy paravánokkal meg függönyökkel takarja el magát amikor kilép az utcára??)menjen bárhova, az gyászolt már valaha? Mert ha nem akkor inkább maradjon csöndben, ha pedig igen, akkor tudhatja, hogy ilyenkor a legjobb az ha az ember társaságban lehet. Egy idő után elfogynak a könnyek, gondolom Lea az elmúlt 3-4 hétben a szemét kisírta, éppen ideje volt, hogy egy kicsit kimozduljon a négy fal közül és a barátaival legyen...

Én drukkolok neki hogy újra boldog legyen!
2 felhasználónak tetszik: Jolie_77, chelseagirl18
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok