Starity

Pete Townshend csillapítani próbálja a One Direction-botrányt

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 18. 14:42 #41
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Directioner12: 12 évesen elég antiszociális vagy biggrin.gif és mi az, hogy megmereszted mindenki tüdejét? blink.gif
3 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, _ToTo_
2013. augusztus 18. 14:43 #42
tbdodo
tbdodo
 
StátuszLove me, hate me whatever.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.24.
Hozzászólás: 774
Csatolások: 30
Azonosító: 161141
Offline offline
_ToTo_ attól, hogy moderátor vagy, visszavehetnél magadból.
2013. augusztus 18. 14:55 #43
- törölt felhasználó -    
Komolyan, a legtöbb directionernek orvos kell (legalábbis, akikről szó volt a cikkben). Hogy lehet ennyire betegesen rajongani bárkiért is? Sose fogom megérteni...
2013. augusztus 18. 15:06 #44
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
Nagyon rendes pasi! K*rva jo hozzaallasa volt smileeee.gif Birom wink.gif

Amugy tok szar, hogy mikor ilyesmi cikk van, akkor folyton par elmebeteg fan hozzaszolasait hozzak fel es ezaltal azok akik nem birjak a bandat, azt fogjak hinni hogy a One Directionnak csak nemnormalis abnormalt rajongoik vannak. En hatalmas rajongo vagyok, es tok szarul erzem magam az ilyen idiota rajongok miatt :S
2013. augusztus 18. 15:26 #45
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (WhiteRose. @ 2013.08.18. 13:10)
Megkérdezhetem, hogy miért jó neked, hogy a sárga földig lealázod az 1D-t és a rajongóit? Tény, hogy ezek elvetemültek és betegek. Én directioner (így kell írni  rolleyes.gif) létemre sosem csinálnék ilyet, én nem istenítem a fiúkat, csak szeretem a zenéjüket és ő magukat. Én sajnálom őket, hogy a magánéletüket totál elveszik a rajongók, már nem is emberként tekintek rájuk, hanem mint valami eszeveszett pszichopatákra - így is hívják magukat, ami rendkívül illik. De visszatérve a lényegre, ne is haragudj, de te minden egyes cikk alatt nyomatod a sablonszöveged, hogy milyen sz*r banda, milyen őrült rajongóik vannak. Ja, és a jövő nemzedéke.  rohog.gif Komolyan, mintha ctrl+c és ctrl+v írnád a kommenteket. Ne foglalkozz velük, így a fiúkkal sem, az elvetemült rajongókkal sem. Van erre egy topik, abban leírhatod, hogy mivel van tele a tököd. Láttam elég sűrűn írsz oda.  rohog.gif Most, hogy Pete Townshend is csillapította a kedélyeket, neked sem kéne dühöngnöd, hisz számára megtiszteltetés, hogy a  One Direction (ezt is így kell írni) dalában illetve az övékben, ugyanaz a 3 akkord van.

Megkérdezhetem, hogy miért jó neked, hogy személyeskedsz? rolleyes.gif Semmi közöd ahhoz, hogy miért írom le a véleményemet, de, ha annyira meg kell neked magyarázni, és nincsen annyi eszed, hogy tudjad, akkor leírom, mert annyira kíváncsi vagy rám vasárnap délután, hogy nem bírod ki. Elolvastam a cikket, megfogalmazódott pár gondolat a fejemben és gondoltam leírom. Most komolyan, tényleg ennyire buta vagy vagy csak megjátszod? blink.gif Amúgy meg neked még nem mondta senki, hogy, "Akinek nem inge, ne vegye magára!"? Majd akkor hőbörögj, ha neked szánom, de nyugi, akkor tutira beidézem a hozzászólásodat, hogy vedd is a lapot. Nem értem miért kell folyton folyvást személyeskedni és önmagunkkal példálózni, mert speciel ne haragudj, de a lótúrót nem érdekli, hogy mi van veled, nekem meg van jobb dolgom is, hogy egy fehér rózsa nevezetű tagot analizáljak vasárnap délután. blink.gif A nyaram háromnegyedét kórházban húztam le, és tudod a sok Burnoutban szenvedő nővér mellett jó két hónapig én voltam az, aki emberként kezelte a betegeket. Úgyhogy vicces, hogy egy kis tizenéves próbálja nekem megmondani azt, hogy hogyan viselkedjek... inkább csak nevetséges a részemről. Ha nem tetszik a hozzászólásom, akkor pedig ne olvasd, reagálni meg ne reagálj rá, mert senki sem kérte. Én kértem? Nem - akkor meg mit fröcsögsz? blink.gif Nekem jelenleg a fizioterápia nevezetű tantárggyal van ki a tököm is, mikor nem tudom mi a francért kell tudnom azt, hogy melyik gép hány wattal és milyen izzókkal működnek. De mindezek fényében én is tudom ajánlani neked a Mivel van ma tele a tököd? című topikot, és írd oda a fröcsögésedet, hátha valakit amottan érdekel is! Dühöngeni meg nem dühöngök. Vicces, hogy egy szimpla véleménynyilvánításba milyen blődségeket belemagyarázol és úgy teszel, mintha ismernél és azt sem tudod mi a kedvenc színem. blink.gif Alapjáraton sem vagyok oda azért, ha analizálnak és megpróbálják kitalálni, hogy milyen vagyok. Ha pedig nekiállnak találgatni az 99%-ban úgymond p*fára esés - nem vagyok valami egyszerű személyiség. Magunk között szólva a hozzád hasonló buta, okoskodó, életét a számítógép előtt élő antiszociális libákkal van tele a tököm, hiszen nem bírjátok ki, hogy ne kössetek bele az emberbe. Én speciel azokra a fangörlökre értettem az előző hozzászólásban leírtakat, akik a cikkben szerepelnek, és nem RÁD. Ilyen mérvű arroganciát és egoizmust is rég láttam - neked még nem mondták, hogy nem körülötted forog a világ? blink.gif Fogadd meg azt, amit az imént írtam: ha valami dühít vagy nem tetszik, ne olvasd el és ne reagálj, valamint, ha valami nem igaz rád ne vedd személyes inzultálásnak!
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. augusztus 18. 15:35 #46
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Ez most komoly? Amit csinálnak az őrült rajongóik azoknak tényleg gondjuk van fejben. Nem azért, de akik egész nap azon ,,dolgoznak", hogy rekordot döntsön a dal, azok azt bizonyítják ,hogy másról nem szól az élet, mint a bandáról.
Ráadásul továbbá azt is bizonyítják ,hogy nem bíznak ahhoz elég a srácokba, hogy szép nézőszámot tudhassanak (megjegyzem, hogy mai napig nem értem miért is nézik meg 100 millió fölött a videóikat, mikor egy ismeretlen sztár is jobb klipet tud csinálni). De még így is hasztalan, hisz csak elakarják ösztönösen hitetni magukkal ,hogy ők a legjobb banda a világon, de amíg a kritikusok szerint közelébe sincs ehhez a szinthez, addig nyugodtan faragják tovább a rózsaszín felhőket.
Pszichopaták vagyunk. És komoly tizenévesen ilyet írnak? blink.gif
Én le nem merném írni ezeket soha a büdös életbe, ez olyan gyerekes hozzá állás, ahogy csak van. Már egyenesen szégyellem ,hogy a mai tinédzserekhez tartozok.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. augusztus 18. 15:58 #47
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (devilrose @ 2013.08.18. 14:42)
Directioner12: 12 évesen elég antiszociális vagy biggrin.gif és mi az, hogy megmereszted mindenki tüdejét? blink.gif


Ez engem is érdekelne. _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. augusztus 18. 16:07 #48
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12509
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Online online
Idézet (Directioner12 @ 2013.08.18. 14:33)
Jah és megmeresztem mindenki tüdejét ha bárki is hozzám mer nyúlni a BSE-hez !! Kikaparom a "nagyemberek" nyakát ha ebből továbbra is ekkora botrány lesz !!


http://lazarsmith.com/FTP/public_html/Graphics/animation/rr_ambulance.gif
4 felhasználónak tetszik: Jolie_77, Beyla, ilus1996, MadHatter
2013. augusztus 18. 16:22 #49
ColorBird
ColorBird
くそくらえ
 
Státuszstan LOOΠΔ stan talent
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.06.
Hozzászólás: 1781
Csatolások: 4
Azonosító: 193475
Offline offline
Lehet,hogy pár Directioner idióta,de nem az összes! Ez legfőképpen neked szól _ToTo_! Ne bántásnak vedd,de azzal a keep calm képpel kicsit messzire mentél!
2013. augusztus 18. 16:23 #50
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9303
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2013.08.18. 16:07)
http://lazarsmith.com/FTP/public_html/Graphics/animation/rr_ambulance.gif


A durva az, hogy erre a mentőautóra naponta többször is szükség van a fórumon.
2013. augusztus 18. 16:35 #51
- törölt felhasználó -    
Az a poén, hogy az utálkozók és az őrült rajongók, bár nagy különbség van köztük, mégis ugyanolyanok. :'D Ugyan azt csinálják ész nélkül.
2013. augusztus 18. 16:41 #52
- törölt felhasználó -    
ColorBird teljesen egyetértek!
2013. augusztus 18. 16:43 #53
Esztu15
Esztu15
új tag
 
StátuszNever forget who you are!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.06.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 208449
Offline offline
Amit az efajta directionerek művelnek az már egyenesen beteges és nem is értem mi jár a kis fejükben ilyenkor mikor ezeket kiírják vagy rosszabb esetekben meg is teszik. Ezért a srácokat igazán sajnálom ... én személy szerint szeretem a 1D de soha a büdös életben eszembe nem jutna ilyen marhaság. A rajongásnak is van egy határa biggrin.gif De azokat a directionereket akik normális emberi módon szeretik őket nem kéne bántanu. És Pete Townshend nagyon rendes hogy így reagálja le a dolgokat. Respect érte smileeee.gif
2013. augusztus 18. 17:09 #54
Leah097
Leah097
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.19.
Hozzászólás: 512
Csatolások: 0
Azonosító: 176042
Offline offline
Esztu15, teljesen egyetértek. olyan kár, hogy a directionerek nagy többségének IQ szintje a 30-at sem súrolja, és őrült módon bármit megtennének kedvenceikért. Én szeretem a srácokat, de soha nem fenyegetnék meg bárkit is azért, mert szóváltásba került velük. Egy 60 éves férfi biztos naggyon megijed pár 13 éves kis takony halálos üzeneteitől. Jujj! Szerintem a férfi örök életében befog zárkózni egy szobába, nehogy baja essen :'DDDD LOL
"...Zayn egyszer retweetelt engem, ami csodálatos volt – egy órán át sírtam” <hát ez már a legalja....
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2013. augusztus 18. 17:28 #55
Timyy
Timyy
 
StátuszCause in the end only love survives...:3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.14.
Hozzászólás: 530
Csatolások: 0
Azonosító: 158267
Offline offline
"A rajongók mentális épségét jelenleg is megkérdőjelezik" Akkor örülök, hogy a cikk írója teljes mentális egészségnek örvend.-.-
2013. augusztus 18. 17:29 #56
Smile15
Smile15
Potterhead
 
StátuszI am alone in a hostile world...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.07.
Hozzászólás: 1092
Csatolások: 10
Azonosító: 130740
Offline offline
Kérem, ne általánosítsunk! Vannak őrült rajongók, de vannak normálisak is! Az, hogy Pip egy órán át sírt, az hülyeség...
2013. augusztus 18. 18:03 #57
- törölt felhasználó -    
Megertem h nagyon szeretitek a one direction ahogy én is na de azé gondoljátok már.át h ha pl ezt csak példának mondom.ha pl harrynek választania kéne h kivel beszélgessen egy átlagos normális aranyos rajongóval vagy egy örült életét is fel ajánló rajongóval?
2013. augusztus 18. 18:09 #58
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.08.18. 15:26)
Megkérdezhetem, hogy miért jó neked, hogy személyeskedsz? rolleyes.gif Semmi közöd ahhoz, hogy miért írom le a véleményemet, de, ha annyira meg kell neked magyarázni, és nincsen annyi eszed, hogy tudjad, akkor leírom, mert annyira kíváncsi vagy rám vasárnap délután, hogy nem bírod ki. Elolvastam a cikket, megfogalmazódott pár gondolat a fejemben és gondoltam leírom. Most komolyan, tényleg ennyire buta vagy vagy csak megjátszod? blink.gif Amúgy meg neked még nem mondta senki, hogy, "Akinek nem inge, ne vegye magára!"? Majd akkor hőbörögj, ha neked szánom, de nyugi, akkor tutira beidézem a hozzászólásodat, hogy vedd is a lapot. Nem értem miért kell folyton folyvást személyeskedni és önmagunkkal példálózni, mert speciel ne haragudj, de a lótúrót nem érdekli, hogy mi van veled, nekem meg van jobb dolgom is, hogy egy fehér rózsa nevezetű tagot analizáljak vasárnap délután. blink.gif A nyaram háromnegyedét kórházban húztam le, és tudod a sok Burnoutban szenvedő nővér mellett jó két hónapig én voltam az, aki emberként kezelte a betegeket. Úgyhogy vicces, hogy egy kis tizenéves próbálja nekem megmondani azt, hogy hogyan viselkedjek... inkább csak nevetséges a részemről. Ha nem tetszik a hozzászólásom, akkor pedig ne olvasd, reagálni meg ne reagálj rá, mert senki sem kérte. Én kértem? Nem - akkor meg mit fröcsögsz? blink.gif Nekem jelenleg a fizioterápia nevezetű tantárggyal van ki a tököm is, mikor nem tudom mi a francért kell tudnom azt, hogy melyik gép hány wattal és milyen izzókkal működnek. De mindezek fényében én is tudom ajánlani neked a Mivel van ma tele a tököd? című topikot, és írd oda a fröcsögésedet, hátha valakit amottan érdekel is! Dühöngeni meg nem dühöngök. Vicces, hogy egy szimpla véleménynyilvánításba milyen blődségeket belemagyarázol és úgy teszel, mintha ismernél és azt sem tudod mi a kedvenc színem. blink.gif Alapjáraton sem vagyok oda azért, ha analizálnak és megpróbálják kitalálni, hogy milyen vagyok. Ha pedig nekiállnak találgatni az 99%-ban úgymond p*fára esés - nem vagyok valami egyszerű személyiség. Magunk között szólva a hozzád hasonló buta, okoskodó, életét a számítógép előtt élő antiszociális libákkal van tele a tököm, hiszen nem bírjátok ki, hogy ne kössetek bele az emberbe. Én speciel azokra a fangörlökre értettem az előző hozzászólásban leírtakat, akik a cikkben szerepelnek, és nem RÁD. Ilyen mérvű arroganciát és egoizmust is rég láttam - neked még nem mondták, hogy nem körülötted forog a világ? blink.gif Fogadd meg azt, amit az imént írtam: ha valami dühít vagy nem tetszik, ne olvasd el és ne reagálj, valamint, ha valami nem igaz rád ne vedd személyes inzultálásnak!

Köszi szépen, megint hoztad a formád, úgy mondasz el mindennek, hogy nem is ismersz. Pedig te papoltál az előbb, hogy ne mondjam meg milyen is vagy. Nem is tudom, hogy mi/ki a francnak képzeled magad. Neked sincsen semmi közöd hozzá, hogy miért írok valamiről véleményt, konkrétan most is ezt csináltam és csinálom. A ''fröcsögésemre'' nem kell neked sem reagálni, hiszen neked akad jobb dolgod is. Egyébként képzeld, nem a gép előtt élem az életem, mert ennyi erővel ezt rád is lehetne mondani. Ha tehetem inkább kimegyek vagy elfoglalom magam valamivel. De hiszel amit csak akarsz. Te is személyeskedtél éppen, saját magad panaszait mondod. Bajod van a nevemmel? Ez csak egy álnév, mint neked a Beyla. De nem érdekes. Ahogy mondod, a hozzád hasonló egoista és arrogáns (ezt te mondtad, csak hogy idézzelek) személy hozzászólásait levegőnek fogom venni, mintha ott se lenne. Mondták már, hogy ne vegyem magamra, mostantól nem is fogom, de úgy gondoltam szabad a véleményemet leírni. Bocsánat, elnézést többet hozzád se fogok szólni. Én lezárom itt ezt, mert ez nem a cikkhez való, gondolom te sem akarsz figyelmeztető kitiltást kapni.
2013. augusztus 18. 18:23 #59
CsiCsen
CsiCsen
 
StátuszLet your smile change the world, but don't let the world change your smile. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 877
Csatolások: 1
Azonosító: 132090
Offline offline
Nagyon rendes tőle, hogy ezek a fenyegetések ellenére - ha látta - így megmagyarázta a dolgot. smileeee.gif
2013. augusztus 18. 18:39 #60
Fanni0325
Fanni0325
Miss Anonymus
 
StátuszA hit segít, hogy mindent más színben láss...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 1695
Csatolások: 7
Azonosító: 138041
Offline offline
Pete jól kezeli ezt a helyzetet, kedvesen, tisztelettel beszélt a fiúkról. Szerintem annyira nem hasonlít a két dal, hogy emiatt pert indítsanak, ugyanakkor komolyan kezd aggasztani a magukat rajongóknak valló őrült tizenévesek. Ők fanatikusok, és ahogy tökéletesen bevallották: pszichopaták. Szánalom, hogy ilyen csajok is kedvelik a bandát, abszolút szégyent hoznak a normális Directionerekre....
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok