Starity

Cher Lloyd és Taylor Swift együtt koncertezett

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 22. 11:47 #61
- törölt felhasználó -    
Nekem tetszett, szerintem jók voltak együtt. smileeee.gif
2013. augusztus 22. 11:50 #62
Taylor00
Taylor00
visszatérő vendég
 
StátuszI'm Lovatic. ♥ ♫
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.04.
Hozzászólás: 362
Csatolások: 10
Azonosító: 174818
Offline offline
Jó kis koncert volt. ♥
2013. augusztus 22. 11:50 #63
BarbiiKeszii
BarbiiKeszii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.14.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 0
Azonosító: 173424
Offline offline
Nagyon szeretem mindkét énekest és szerintem nagyon jó ez a szám így is. Annyira bírom, hogy Taylor mindig énekel valamit valami másik énekessel.smileeee.gif
2013. augusztus 22. 11:59 #64
Vicuska1D
Vicuska1D
új tag
 
Státusz"You can do anything you set your mind to, man."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.07.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 208477
Offline offline
Idézet
Netti35 
Megjött a sok directioner meg stb. és Taylor Swift prostiuált lett, Cher Lloyd pedig a tehetség megetestesítője. Ennyi idióta hisztis, neveletlen, bunkó, nagyképű kislányt egyhelyen...Ha nektek bármi sejtésetek is lenne arról, hogy mai lányok mit csinálnak és, hogy Taylor Swift azért mert volt 6 pasija oly távol áll attól, hogy céda legyen...De mivel még semmi életetek nincs, életapsztalatok meg annál is kevesebb, és azt hajtogatjátok amit az interneten olvastatok vagy tv-ben hallotatok. Ez egyszerűen csak arra ad követekzetetés, hogy retardáltak vagytok és szűklátókörűek. Gusztustlannak találom , hogy egy két kicsike lány ,hogy dobálózik a bizony kurv@ szóval. Én ha így 20 évesen valakire csak úgy ráagatnám ezt a jelzőt, édesanyám mai napig adna nekem egy igen nagy pofont. Nektek se ártana, mert hihetetlenül elvan korcsosulva a generációtok és ti magatok is. smilee.gif


és akkor te milyen jelzőkkel láttál el minket(igaz azt a bizonyos k*rva szót nem használtad...)
ha nem emlékszel akkor idézem h mit is írtál ránk akik csak megírták a véleményüket:
Idézet
Ennyi idióta hisztis, neveletlen, bunkó, nagyképű kislányt egyhelyen.

aztán még ilyet mondtál/írtál:
Idézet
retardáltak vagytok

aztáni(tt ugye a pofonról volt szó..) :
Idézet
Nektek se ártana, mert hihetetlenül elvan korcsosulva a generációtok és ti magatok is.

én csak annyit mondok h először nézz magadba és utána pofázz kis csicska gyerek...
2013. augusztus 22. 11:59 #65
TamoArva
TamoArva
visszatérő vendég
 
Státusz"Your love makes me strong, your hate makes me unstoppable. ;) '
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 232
Csatolások: 0
Azonosító: 209904
Offline offline
imádom ezt a számot és Cher-t is. Taylorral sincs bajom, szerintem jó zenéi vannak, de ezt a számot nem hiába Cher énekli. Ez az ő stílusa Taylorhoz ez nem igen illik, de azért nem volt rossz. smileeee.gif
2013. augusztus 22. 12:02 #66
- törölt felhasználó -    
Én Directoner vagyok,de nem utálom Taylort,mint a többiek csak azért mert már szakított Harryvel meg stb.Sőt.Szeretem Taylort,régebben utáltam de kezd szimpatikusabb lenni. smileeee.gif Az meg hogy kivel mikor és mit csinál senkinek semmi köze.Nagyon jó kis koncert volt,Taylor pólója csúcs biggrin.gif
2013. augusztus 22. 12:02 #67
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Vicuska 1D, én kit hordtam le? Mert rohadtul nem emlékszem. Talán JB-re írtam valamit, hogy megnevelhetnék, amikor köpködött meg vödörbe pisilt. De amúgy sosem írok sértőt.. Mileyt meg mindössze azért kevertem bele, mert vele kapcsolatban vannak ellenérzéseim, mégsem hordom le. Nem mindig értem, hogy mit miért csinál, de vannak szerethető dolgai, és nem húzom le, mert attól ő még egy értékes ember, hogy nekem nem tetszik egy két húzása. De mondhattam volna Rihannát is, vagy akárkit, akit annyira nem kedvelek. De sosem húzom le őket!
2013. augusztus 22. 12:03 #68
Vicuska1D
Vicuska1D
új tag
 
Státusz"You can do anything you set your mind to, man."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.07.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 208477
Offline offline
Idézet
BarbiiKeszii 
Nagyon szeretem mindkét énekest és szerintem nagyon jó ez a szám így is. Annyira bírom, hogy Taylor mindig énekel valamit valami másik énekessel.smilee.gif


azért énekel mindig más énekessel,h leégesse magát _nevet.gif mert playback nélkül nem tud énekelni...
2013. augusztus 22. 12:03 #69
Julinalin
Julinalin
visszatérő vendég
 
StátuszOne Direction On The Road Again Tour 2015.06.10.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 178748
Offline offline
Imádom, mindkettő lányt, de ez a szám nem illett annyira Taylorhoz, de jók voltak:) heart.gif
2013. augusztus 22. 12:09 #70
Vicuska1D
Vicuska1D
új tag
 
Státusz"You can do anything you set your mind to, man."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.07.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 208477
Offline offline
Idézet
Janie 
Vicuska 1D, én kit hordtam le? Mert rohadtul nem emlékszem. Talán JB-re írtam valamit, hogy megnevelhetnék, amikor köpködött meg vödörbe pisilt. De amúgy sosem írok sértőt.. Mileyt meg mindössze azért kevertem bele, mert vele kapcsolatban vannak ellenérzéseim, mégsem hordom le. Nem mindig értem, hogy mit miért csinál, de vannak szerethető dolgai, és nem húzom le, mert attól ő még egy értékes ember, hogy nekem nem tetszik egy két húzása. De mondhattam volna Rihannát is, vagy akárkit, akit annyira nem kedvelek. De sosem húzom le őket!



összekevertelek egy másik emberrel..nem neked akartam bocsesz blush.gif
2013. augusztus 22. 12:19 #71
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Abbahagynátok a playback dumát? Életében nem playbackelt még.
2013. augusztus 22. 12:21 #72
Levente00
Levente00
 
StátuszSo I love Big Time Rush, and they are the coolest guys!!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.25.
Hozzászólás: 558
Csatolások: 30
Azonosító: 184608
Offline offline
Nagyon szeretem mindkét énekest és szerintem nagyon jó ez a szám így is. Annyira bírom, hogy Taylor mindig énekel valamit valami másik énekessel! smileeee.gif
2013. augusztus 22. 12:21 #73
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Janie @ 2013.08.22. 12:19)
Abbahagynátok a playback dumát? Életében nem playbackelt még.


Ebben igazad van, én sem hallottam őt még playback-elni...
2013. augusztus 22. 12:24 #74
- törölt felhasználó -    
awww, Cher-nek egyre édesebb hangja van. <3 Taylornak meg egyre szebb. Csodálatos duett volt. smileeee.gif
2013. augusztus 22. 12:27 #75
xoxoLillaxoxo
xoxoLillaxoxo
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.18.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 206456
Offline offline
Nagyon bírom mind a kettőjüket.Biztos nagyon jó hangulatot csináltak.Szívesen elmentem volna.
2013. augusztus 22. 12:32 #76
Vicuska1D
Vicuska1D
új tag
 
Státusz"You can do anything you set your mind to, man."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.07.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 208477
Offline offline
Idézet
Janie 
Abbahagynátok a playback dumát? Életében nem playbackelt még.


honnan tudod?
igaz nem Taylor,de egy csomó JB fan azt mondta h Justin nem playback-el...egyszer kitaccsolt a színpadon és milyen érdekes alatta ment a playback...azt kívánom h Taylorral is történjen vmi ilyesmi h elhiggyétek h playback-el...egyátalán tudod mit jelent? _nevet.gif mert sztem nem tudod... lolhit.gif
2013. augusztus 22. 12:34 #77
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2013.08.22. 11:03)
OMG!!! Az ilyenek miatt tart ott a világ ahol ohmy.gif Lehet nálad többet ér, nálam biztos nem... biggrin.gif És ezt nem egoizmusból mondom, de mivel érne többet nálam, hogy abból él, hogy a seggét rázza és a semmi hangján elnyivákol pár dalocskát az exéről? Én az eszemből élek aranyom, szellemi munkát végzek wink.gif Egész biztos boldogabb is vagyok. És aki fontos nekem annak én többet érek, és hidd el, ezek az emberek azt sem tudják ki az a Téjlor Svift  _nevet.gif  Még hogy többet ér, érdekes világképed van és magadat sem tarthatod túl sokra.  blush.gif


látom egód az van :/ ha annyira boldog vagy meg minden akkor miért pazarlod arra az időd hogy itt írogatsz és lek*rvázod Taylor-t? Ő nem csak abból él hogy a seggét rázza és elnyivákol valamit ahogy te mondtad hanem énekel, közben segít másokon stb. Talán neked nem jön be a hangja és nem is szereted de attól még nincs jogod lek*rvázni mint ahogy senkit sem..Oké, van saját véleményed, írd meg de ne mondj ilyenek róla főleg hogy nem is ismered csak azt tudod róla amit itt elolvasol. Én sem ismerem tudom és nem is azért írom, meg nem is azért hogy veszekedjek veled mert van jobb dolgom is..Nem az a bajom hogy nem szereted hanem az amit mondtál rá.
2013. augusztus 22. 12:37 #78
Baybee
Baybee
Fly, fly dragonfly.
 
StátuszI chose to love you in silence, for in silence I found no rejection
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.01.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 144550
Offline offline
Ha megnézed Taylor bármelyik koncertjét hallani lehet, hogy egyikben sincsen playback, mégis nagyszerű a hangja, tehát örülnék ha nem okoskodnátok, ha már egyszer nem vagytok okosak ˇˇ
2013. augusztus 22. 12:39 #79
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Persze, hogy tudom. És igen, láttam/hallottam a JB esetről. De elárulom, hogy Taylornak pár napja bugár ment a szájába, és köhögnie kell. Lehet hallani, hogy köhög és a szám megy tovább, de csak a rajongók + háttérénekesek viszik, lehet hallani, hogy az ő hangja hiányzik. Elég bizonyíték? http://www.youtube.com/watch?v=tGYovLonF8U
2013. augusztus 22. 12:39 #80
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Idézet (Vicuska1D @ 2013.08.22. 11:09)
Selena Gomez 199 
Ad1,Taylor százszor többet ér nálunk?!hát bocs' de nem hiszem...mért érne nálunk többet egy tehetségtelen k*rva?
Ad2,te ismered?sztem nem csak nagy a pofád...
Ad3,sztem inkább te vagy a szánalmas*-*
Ad4,Taylor dolgozik?! nem is ő írja a dalait csak elmondja h miről/kiről szeretne dalokat kornyikálni...


honnan tudod hogy nem ő írja a dalait? Ott vagy amikor írja vagy mi? Amúgy meg ha nem ő írná attól még jól elénekli őket és lehet hogy te ezzel nem értesz egyet de más igen. És hát bocs de ha te lek*rvázod akkor igenis többet ér nálad mert ő legalább nem másokkal van elfoglalva és nem szid másokat mint te. Pontosan, én se ismerem de szerintem neked van nagy pofád és sokkal inkább te vagy a szánalmas mert én legalább nem k*rvázok le olyan embereket akiket nem ismerek. De igaz nem is azért vagyok itt hogy bárkivel is veszekedjek szóval részemről ennyi, pá.
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok