Starity

Cher Lloyd és Taylor Swift együtt koncertezett

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 22. 13:56 #101
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2013.08.22. 13:46)
Beyla szerintem nincs igazad! Szerintem jó hangja van és pont Christina  Aguilerának nincs hangja. Nemrég énekelt Pitbullal megnéztem a klippet és megbántam egy h*lye k*rva Nem bírom annyira Taylor-t . De jobban szeretem mint az 1D-t Jb BTR-t vgay Christinát! tongue.gif

Hátha szerinted Christina Aguilerának nincsen hangja, akkor menj el a fül-orr-gégészetre, s vizsgáltasd meg a hallásodat! Christina suttogása is erőteljesebb, mint Taylor éneklése. Kikerestem neked így hirtelenjében egy Xtina fellépést: Kattints ide! - ezt a fellépést megnézve, ha valaki azt mondja Aguilerára, hogy nincs hangja, akkor valóban komoly problémákkal küzd a fülével kapcsolatban. Ha Xtinát és ezt a Taylort egy színpadra raknánk, Chris az első oktávval leénekelné a haját.
5 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Sztár Mániás, Eszti0305, Beliyah
2013. augusztus 22. 13:58 #102
Selena Gomez 199
Selena Gomez 199
ari
 
Státusznot your bae
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.05.
Hozzászólás: 2003
Csatolások: 9
Azonosító: 168601
Offline offline
Baybee igazad van! biggrin.gif
2013. augusztus 22. 14:05 #103
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Szerintem nincs igazad nagyon csúnya erőteljes morgós a hangja, hozzáteszem nem annyira bírom Taylor-t. De persze mindenkinek más a stílusa én nem bírom, te igen!! tongue.gif
2013. augusztus 22. 14:06 #104
flóranekem8
flóranekem8
 
Státusz160408
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 2
Azonosító: 187732
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.08.22. 13:56)
Christina suttogása is erőteljesebb, mint Taylor éneklése.
(részlet)
2013. augusztus 22. 14:10 #105
brigi231
brigi231
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.19.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 0
Azonosító: 160881
Offline offline
Idézet (Beyla @ 2013.08.22. 13:41)
Anyám, Taylor Swift mi a rákot keres a zeneiparban? blink.gif Olyan hangja, mint a harmatos libaf*s, kérem szépen. Cher hangja nem rossz, de még neki is van mit csiszolnia, az egyszer biztos, mert azért nem akkora eresztés, hogy rögvest hasra is vágódjak tőle, ám valóban úgy leénekelte Taylorkát a színpadról, hogy az kínjában már csak visítozott a mikrofonba, mint az éppen vágóhídra menő kismalac. Egyszerűen felröhögtem azokon a kommenteken, amikben váltig állítjátok, hogy ez a csaj mennyire tehetséges. Tehetséges szó alatt értjük Christina Aguilerát, Chert (nem ezt az agyontetovált huszonéves kicsajt) vagy éppen Kelly Clarksont. Olyan hangterjedelmük van, hogy egy egész csarnokot képesek berezonáltatni, szóval hozzájuk képest Swift lepkefing. Azaz erőlködés és valagrázás a színpadon meg eléggé hányingerkeltő úgy magunk között szólva. Értem én, hogy megpróbálta felvenni a másik csaj stílusát meg minden, de az egész teljesen úgy hat, mintha szimplán csak a gyertya tartó lenne - olyan szinten feleslegessé vált a színpadon Cher produkciója alatt, s ezt próbálta kompenzálni az epilepsziára emlékeztető "táncikájával" meg az "éneklésnek" nevezett vinnyogásával. Lehet hőbörögni, de a csaj tehetségtelen, hiszen ilyet én is tudok produkálni. unsure.gif

Hogy ha olyan hangja lenne akkor miért kelne el az összes jegy kevesebb mint egy perc alatt? Nem hinném hogy 50 ezer ember azért menne el hogy egy olyan hangú énekest hallgasson akinek "harmatos libaf*s" szinten van a hangja. Ahhoz a "valagrázós, stílusfelvevős" dologhoz meg csak annyit fűznék hogy rohadtul nem próbálta felvenni a stílusát Chernek. Csak nézz meg egy két videót a koncertjéről aztán beszélj.
Hogy ha te is tudnál olyat produkálni akkor miért nem csinálod? Látni akarom ahogy sold out aréna koncerteket adsz. Világ turnéra mész és az összes embere veled énekli a sorokat. Na menni fog? Erősen kétlem. wink.gif
U.i.: nem tud énekleni? csak nézd meg ezt. mást nem tudok mondani. ha ez után is azt állítod, hogy nem tud énekelni akkor már csak orvoshoz tudlak küldeni. http://www.youtube.com/watch?v=UUdrt1Gme1U
2013. augusztus 22. 14:13 #106
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2013.08.22. 14:05)
Szerintem nincs igazad nagyon csúnya erőteljes morgós a hangja, hozzáteszem nem annyira bírom Taylor-t. De persze mindenkinek más a stílusa én nem bírom, te igen!! tongue.gif

Én az erőteljes női hangokat kedvelem, mint ahogyan írtam ilyen még Kelly Clarkson vagy Cher is. Más az, hogy nem kedveled az ilyesfajta hangszínt, és más az, ha valaki tehetségtelen. Lehet valakinek nem szeretni a zenéjét, de elismerni, hogy van hangja. Én így vagyok Demi Lovatóval. Iszonyatosan pocsék zenét csinál, de a hangja egész korrekt. Taylor Swift meg ebben a videóban nem tudom, hogy mit csinál. Próbált énekelni, csak olyan szinten elnyomták a vokálosok és egyben maga Cher Lloyd is, vagy csak szimplán tátogott? Akárhogyan is, Taylornak nincs helye az énekesek között, mert ilyet olyan is tud csinálni, aki soha sem foglalkozott énekléssel. Nem igazán értem mire fel van a csaj ennyire túlimádva. Szakmailag, amit produkál egy jó nagy nulla.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Eszti0305, Sztár Mániás
2013. augusztus 22. 14:13 #107
brigi231
brigi231
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.19.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 0
Azonosító: 160881
Offline offline
Idézet (Vicuska1D @ 2013.08.22. 10:35)
Taylor egy tehetségtelen k*rva...és ahogy TheDanush mondta playback nélkül ne álljon színpadra...azt hiszi h tehetséges pedig k*rvára nem...szánalmas egy ember...Cher-t pedig imádom,nagyon jó hangja van...ha Taylor nem lett volna ott akkor még jobb lett volna...

K*rva? Elmondok neked valamit. Attól még hogy Taylor járt a Herrikédddel nem vált belőle k*urva. Ja és 2006 óta csak 6 barátja volt ami nem is tudom 23 évesen nem is sok. Nem gondolod?
2013. augusztus 22. 14:20 #108
abogika001
abogika001
visszatérő vendég
 
StátuszEvery body knows there's a party at the end of the world <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.26.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 204499
Offline offline
nem volt rossz. smileeee.gif
2013. augusztus 22. 14:23 #109
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (brigi231 @ 2013.08.22. 14:10)
Hogy ha olyan hangja lenne akkor miért kelne el az összes jegy kevesebb mint egy perc alatt? Nem hinném hogy 50 ezer ember azért menne el hogy egy olyan hangú énekest hallgasson akinek "harmatos libaf*s" szinten van a hangja. Ahhoz a "valagrázós, stílusfelvevős" dologhoz meg csak annyit fűznék hogy rohadtul nem próbálta felvenni a stílusát Chernek. Csak nézz meg egy két videót a koncertjéről aztán beszélj.
Hogy ha te is tudnál olyat produkálni akkor miért nem csinálod? Látni akarom ahogy sold out aréna koncerteket adsz. Világ turnéra mész és az összes embere veled énekli a sorokat. Na menni fog? Erősen kétlem. wink.gif 
U.i.: nem tud énekleni? csak nézd meg ezt. mást nem tudok mondani. ha ez után is azt állítod, hogy nem tud énekelni akkor már csak orvoshoz tudlak küldeni. http://www.youtube.com/watch?v=UUdrt1Gme1U

Azért kelnek el a jegyek oly hamar, amiért Szalonna Gomez itt az első helyen áll, utána pedig a szintén nulla tehetséggel rendelkező Májli Szájrusz, sőt, sokatok még Bella Thorne-t és Zendaya Colemant is tehetségesnek tartja, miközben olyan a hangjuk autotune nélkül, mint az ovisoknak. Ennyi. A videóban meg erőteljesen érezni azt, hogy megpróbálta utánozni a másik csajt - egyszerűen erőltetett az egész megjelenése Taylornak a színpadon. Höhh, miért nem csinálom? Mert nincsenek énekesi ambícióim, azért. Ápolónőnek tanulok, ami azért teljesen más szakmai orientáció, mint a nulla tehetséggel való valagrázás a színpadon. Sosem lennék sztár, hiszen alapból sem bírom elviselni azt, ha én vagyok a középpontba. Mások becsapása, feltűnési viszketettség, a pénz és a csillogás helyett inkább a beteg gyermekeket szeretném ápolgatni, hiszen azzal valamit teszek is le az asztalra. A videóra meg csak annyit tudok mondani, hogy x fellépések pár másodperceit vágták bele, amikor is Swift eltalálta a hangokat. Láttam már tőle több élő fellépést és a legtöbbjük katasztrófa volt. Én speciel nem esek extázisba a hangjától. Unalmas és vontatott szvsz. Inkább valaki mást küldj el orvoshoz, mert valaki itt azt állította, hogy Christina Aguilera tehetségtelen, ám a topikot elolvasva, kérünk a fél fórumnak legalább fül-orr-gégészeti beutalót, mert ezek szerint nem csak nekem van baj a hallásommal. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Eszti0305, Sztár Mániás
2013. augusztus 22. 14:25 #110
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Én nem tudom Beyla, de nekem olyan mind1! Egyiket se nagyon bírom! biggrin.gif
2013. augusztus 22. 14:30 #111
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2013.08.22. 13:46)
Beyla szerintem nincs igazad! Szerintem jó hangja van és pont Christina  Aguilerának nincs hangja. Nemrég énekelt Pitbullal megnéztem a klippet és megbántam egy h*lye k*rva Nem bírom annyira Taylor-t . De jobban szeretem mint az 1D-t Jb BTR-t vgay Christinát! tongue.gif

Tessék?! Christinának nincs hangja? Úristen, itt helyben röhögőgörcsöt kaptam, mivel éppen egy selenafan jelentette ki ezt. rohog.gif Christinának egy random, erőlködés nélküli beszédhangja(!!) is erősebb (1 perc 6 másodpercnél nézd vagy hallgasd, nekem mindegy), mint az általad említett kevésbé tehetséges előadók akármelyiknének, hogy az énekhangról ne is beszéljek. Először azt nézd meg, hogy a te, saját kedvenceid tudnak-e egy nyomorult hangot is kiénekelni tisztán a színpadon (megsúgom előre a váaszt: egyáltalán nem), és aztán mondj olyan egy őstehetésgről valótlan dolgokat, aki fényévekkel jobban énekel élőben, mint a stúdióban - mivel Christina Aguilera képes erre. Ha akarod, szívesen megmutatom neked az összes élő felvételt, ami csak létezik Xtináról (hidd el, hatalmas gyűjteményem van a számítógépemen), és akkor saját magad is meghallhatod, hogy a hangja mindig ugyanolyan erős, masszív, karakteres és őrült óriási. Mellesleg Christina Aguilerára egyáltalán nem jellemző a pléjbekk, sem az autotune, nem úgy mint Gomez vagy Swift kisasszonyra. Viszont az elég érdekes (vagy inkább szomorú sajnos), hogy olyan előadók dalaiból ismered a kor legjobb női hangját, mint például Pitbullkutya. Hát ne is haragudj, de egy zeneszám alapján - amit hallottál tőlük - ítélkezni nem egy bölcs dolog. Egyébként fogalmam sincs, hogy miről beszélsz, hogy nincs hangja, hisz abban az a-ha feldogozásban is tündérien énekelt, attól függetlenül, hogy jómagam sem szeretem vagy szoktam hallgatni a zeneszámot. Amúgy azért meglátszik itt is a generáció szókincse, valamint felettébb kulturált véleménykifejtése... "hülye k*rva"... Gratuláció a mai tinédzsereknek.
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Pöttömke, Eszti0305, Sztár Mániás, Beliyah
2013. augusztus 22. 14:45 #112
Gina99
Gina99
 
StátuszNem mérheted időben az örökkévalóságot. /American Horror Story/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 773
Csatolások: 0
Azonosító: 155603
Offline offline
Taylornak nagyon jó hangja van<33 és a szám is nagyon jó lett!smileeee.gif Lehet mondani, hogy ízlések és pofonok de ha nem kedvelitek Taylort akkor miért olvastok utána? Akit én nem szeretek nem méltatom arra, hogy utána olvassak!
2013. augusztus 22. 14:46 #113
Florahh
Florahh
~ρяเи¢εss*~
 
StátuszMindent akarok én...♥♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.11.
Hozzászólás: 4621
Csatolások: 71
Azonosító: 129076
Offline offline
Nekem nincs bajom a számmal, se a feléppéssel, igaz Tay tényleg furi, de nembaj. biggrin.gif
2013. augusztus 22. 15:03 #114
kendall2531
kendall2531
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.31.
Hozzászólás: 187
Csatolások: 0
Azonosító: 168245
Offline offline
Ohh Tay smileeee.gif de édes
2013. augusztus 22. 15:03 #115
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2013.08.22. 13:46)
Beyla szerintem nincs igazad! Szerintem jó hangja van és pont Christina  Aguilerának nincs hangja. Nemrég énekelt Pitbullal megnéztem a klippet és megbántam egy h*lye k*rva...

Egy az, hogy azt, hogy Xtinának nincs hangja, pont egy Selena-fan mondja? Napi röhögőgörcs. A másik pedig, ne egy duettből vond le a következtetést, ha már szerepel benne a Pitbull név, az régen rossz. Christinának van éppen elég szóló munkája, azokat hallgasd inkább, mielőtt hülyeségeket beszélsz. Melyik dimenzióban élsz te? Érdekes világ lehet, ahol egy Christina Aguilera tehetségtelen, Selena pedig egy operaénekesnő szintjén áll, legalábbis a fanatizmusotokból ezt szűrtem le. Az meg, hogy milyen szókinccsel rendelkezel, szintén bámulatos. Kamatoztasd, jól jársz vele clapping.gif
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Eszti0305, Beyla
2013. augusztus 22. 15:07 #116
brigi231
brigi231
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.19.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 0
Azonosító: 160881
Offline offline
Amúgy azt nem értem miért kell ilyen picsásan (és hibásan) lefordítani azt amit ki írtak twitterre.
"To everyone who came to the show tonight in LA, I adore you. To anyone coming to the next 3 shows, expect more of the unexpected smileeee.gif" hát nem tudom én ezt úgy fordítanám le pl. "Mindenki aki eljött a ma esti show-ra/koncertre LA-ben, imádlak titeket. És bárki aki jön a többi 3 koncertre, várjátok a váratlant. smileeee.gif" de hát. ez csak az én véleményem.
2013. augusztus 22. 15:08 #117
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2013.08.22. 13:46)
Beyla szerintem nincs igazad! Szerintem jó hangja van és pont Christina  Aguilerának nincs hangja. Nemrég énekelt Pitbullal megnéztem a klippet és megbántam egy h*lye k*rva Nem bírom annyira Taylor-t . De jobban szeretem mint az 1D-t Jb BTR-t vgay Christinát! tongue.gif


Christina szerinted "nem létező" hangja 4 oktáv terjedelmű, és tud füttyszólamban is énekelni. Erre egy tehetségtelen énekesnő nem képes. Ha megérzéseim nem csalnak Te még nem is éltél amikor Christina már tehetségével "pusztította" a világot, és az Ő hangjáról mondták SZAKÉRTŐK Hogy olyan erőteljes mint Whitney Houstoné.
MÁS: Csapj a szádra, mert hülye k*rvának senkit nem nevezünk. cool.gif

UI: Azon az oldalon amit belinkeltem szakértők elemzik nagy énekesnők vokális képességeit.
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, Eszti0305, Beyla
2013. augusztus 22. 15:16 #118
Selena Gomez Fan.2
Selena Gomez Fan.2
#EvilRegal
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.26.
Hozzászólás: 1983
Csatolások: 4
Azonosító: 200866
Offline offline
Nekem mind1 ti mit mondtok, lehet h szép a hanga meg minden, de én akkor is Selenát jobban bírom!
2013. augusztus 22. 15:33 #119
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Taylor nagyon bekébzelt itt.Össze vissza rázza a haját.És amit Beyla írt Demiről egyáltalán nem igaz,mert Demi egy igen is tehetséges dalszöveg író és énekes!
2013. augusztus 22. 15:34 #120
Eszti0305
Eszti0305
szjger.♥
 
StátuszKORN
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.28.
Hozzászólás: 1039
Csatolások: 3
Azonosító: 201010
Offline offline
Idézet (Selena Gomez Fan.2 @ 2013.08.22. 13:46)
Beyla szerintem nincs igazad! Szerintem jó hangja van és pont Christina  Aguilerának nincs hangja. Nemrég énekelt Pitbullal megnéztem a klippet és megbántam egy h*lye k*rva Nem bírom annyira Taylor-t . De jobban szeretem mint az 1D-t Jb BTR-t vgay Christinát! tongue.gif

Lehet,hogy már tökuncsi,hogy nem egyszer Christinát védem,de a hozzászólásod mellett olyannyira nem tudok elmenni,hogy ha tetszik,ha nem,le fogom reagálni.
Azonnal,de nagyon sürgősen vizsgáltasd meg a hallásodat,kérlek,vegyél valami jó kis hallókészüléket,aztán gyere vissza,és ha ugyanez a véleményed,mint most,akkor nem csak a füleddel van baj,hanem a kobakoddal is... unsure.gif
A legviccesebb az egészben az,hogy mindezt egy Selena fan mondja.Selena,aki nemhogy nem tud énekelni,és csak playbackkel folyamatosan,rá sokkal inkább illenek azok a jelzők,amiket az imént Chrisre ráaggattál.Azért gondolj már bele,generációnk egyik legelismertebb énekesnőjéről van szó,ergo feltehetőleg veled van a baj,hogy nem hallod a hihetetlen,4-5 oktávos hangját,már megbocsáss.A h*lye k*rvát remélem nem Xtinára akartad írni.De ha mégis,akkor gyere már elő egy értelmes indokkal,ha ezt megteszed,utána tárgyalhatunk.Egy anyára,aki imádja a gyermekét,hatalmas szíve és hangja van,ilyet mondani...Eskü,neked tényleg ki kéne vizsgáltatnod magadat.
Arra meg nagyon büszke lehetsz,hogy a Feel This Moment,amit egyedül ismersz tőle.Tény,az a szám eléggé el lett tolva,de Christina munkásságát egyáltalán nem ez teszi ki.Ajánlom figyelmedbe pl. ezt a videot,de tucatnyi hasonló van a neten,böngéssz csak nyugodtan.Megnézem,hogy téjlorka vagy szalonna mikor énekelnek ki ilyen erős,hihetetlen,tiszta hangokat.Soha,valljuk be.Az egy dolog,hogy a zenei ismereted és ízlésed már ne is haragudj,de egyenlő a nullával,de ne próbálj meg már ilyen tehetségű énekesnőket bemocskolni,mert magadat járatod le,méghozzá nem is kicsit.Tőlem aztán ki is ny*lhatod téjlor meg szalonna s*ggét,de legyünk már tisztában azzal,hogy kinek van és kinek nincs helye a zeneiparban.Ennyit akartam,köszönöm szépen.
4 felhasználónak tetszik: MadHatter, Pöttömke, Beyla, Lilyrose
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok