Starity

Dalpremier: Eminem — Berzerk

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 31. 14:14 #21
Bryanna
Bryanna
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 24
Azonosító: 159263
Offline offline
Aznap reggel felébredtem és megnéztem a twitterem, utána kisebb sokkot kaptam mikor trendelték a többiek hogy MMLP2 meg hogy jön egy újabb dal. Lehet túl fanatikus vagyok vagy hogy mondjam de azt hittem ott sírom el magam, én nagyon örültem ennek. Még előző este alig sőt semmit nem lehetett tudni, erre megébredek és kiderül hogy új album Novemberben.
Pedig már mennyi nevet kitaláltak, hogy fogja hívni a következő albumját. Return of SS, Redemption, meg mindenféle. De erre senki nem gondolt, hát hihetetlen ez az ember. biggrin.gif Az meg hogy az oldalát lezárták és most megint elérhető és ott van a videó amiben SZŐKE aaaa nem is lehetne jobb augusztus vége. :3 Nekem tetszik ez az új dal (a Survival is), kicsit olyan pörgős bulizós féle lett, az meg hogy lerondázta Khloé Kardashiant stb...Nem semmi. biggrin.gif Imádom és már nagyon várom az albumot, viszont a tracklist-es hozzászólásra mondanám hogy az fake. Pár unatkozó ember biztos kitalálta, amúgy is csak bele kell gondolni, pl miért írna megint egy dalt a volt feleségéről? RIP Kim? Ugyanmár... Itt teljesen már van készülőben (főleg hogy mindenhol megváltoztatta a képeit és pont arra amin szőke, instagramja is lett, stb), és ha igazi lenne a lista, valaki már megerősítette volna, mondjuk Paul. smileeee.gif Röviden ennyi a véleményem.
2013. szeptember 09. 18:42 #22
badperfect
badperfect
Stan
 
StátuszDre, we want the Detox!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 2551
Csatolások: 988
Azonosító: 143952
Offline offline
Idézet (Bryanna @ 2013.08.31. 14:14)
Aznap reggel felébredtem és megnéztem a twitterem, utána kisebb sokkot kaptam mikor trendelték a többiek hogy MMLP2 meg hogy jön egy újabb dal. Lehet túl fanatikus vagyok vagy hogy mondjam de azt hittem ott sírom el magam, én nagyon örültem ennek. Még előző este alig sőt semmit nem lehetett tudni, erre megébredek és kiderül hogy új album Novemberben.
Pedig már mennyi nevet kitaláltak, hogy fogja hívni a következő albumját. Return of SS, Redemption, meg mindenféle. De erre senki nem gondolt, hát hihetetlen ez az ember. biggrin.gif Az meg hogy az oldalát lezárták és most megint elérhető és ott van a videó amiben SZŐKE aa nem is lehetne jobb augusztus vége. :3 Nekem tetszik ez az új dal (a Survival is), kicsit olyan pörgős bulizós féle lett, az meg hogy lerondázta Khloé Kardashiant stb...Nem semmi. biggrin.gif Imádom és már nagyon várom az albumot, viszont a tracklist-es hozzászólásra mondanám hogy az fake. Pár unatkozó ember biztos kitalálta, amúgy is csak bele kell gondolni, pl miért írna megint egy dalt a volt feleségéről? RIP Kim? Ugyanmár... Itt teljesen már van készülőben (főleg hogy mindenhol megváltoztatta a képeit és pont arra amin szőke, instagramja is lett, stb), és ha igazi lenne a lista, valaki már megerősítette volna, mondjuk Paul. smileeee.gif Röviden ennyi a véleményem.

Nem tudom, hogy igazi-e. Több Eminem rajongói oldalon/csoportban illetve tumblr-en írták, hogy az. Most már hatezer fajta dalcímeket láttam. Kitudja melyik lesz végül az igazi..
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Eminem Eminem 133.