Starity

Hayley Williams kényelmetlenül érzi magát Miley miatt

16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. augusztus 29. 17:56 #201
Merci Balogh
Merci Balogh
visszatérő vendég
 
Státusz℧♘ℋℴℛsℰ♘℧
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.13.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 203675
Offline offline
már álíthtna magán én nagyon szeretem de már kezden utálni
2013. augusztus 29. 18:02 #202
i love Nature
i love Nature
visszatérő vendég
 
StátuszAz állatok védtelenek az emberrel szemben
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.16.
Hozzászólás: 313
Csatolások: 0
Azonosító: 203875
Offline offline
Mileynak tenyleg vbiselkednie kene.
Szte az menö h ugy viselkedik mint egy ribi?
2013. augusztus 29. 18:04 #203
MimiBestfriend
MimiBestfriend
új tag
 
StátuszAnnyeong ! I‘m a Bestfriend (FOREVER) ^.^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 83
Csatolások: 0
Azonosító: 202120
Offline offline
Ahh Miley mért csinálod ezt magaddal ohmy.gif de hát ő tudja....ő élete...De az apja kakilrá?...vagy csak szimplán vak h nem veszi észre,és a szól a lányának a stílus váltás miatt ..... sad.gif
2013. augusztus 29. 18:11 #204
csokkkko
csokkkko
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.07.
Hozzászólás: 460
Csatolások: 0
Azonosító: 152510
Offline offline
Az lehet, hogy Miley megbolondult, de Hayley sem ártatlan kislány. Egyszer csináltathatna magának egy normális hajat.
2013. augusztus 29. 18:12 #205
- törölt felhasználó -    
Szerintem el tévedt ..VMA az nem egy sztríptíz bár vagy mi a gyász
2013. augusztus 29. 18:13 #206
Stewart
Stewart
új tag
 
StátuszHajrá Danics Dóra! ♥ :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 133602
Offline offline
Nem tudom mi történik Miley körül, de az biztos, hogy nagyon nem jó úton halad. A sajtó tele van az Ő botrányaival, a viselkedésével pedig felborzolja a világot. Miley nagyon megváltozott, "természetesen" negatív értelemben. Mi lett belőle? Hová lett a bájos és tehetséges kislány, és a gyönyörű tinilány? Hagyja kárba veszni azt a tehetséget, amivel a sors megajándékozta? Mi lett a világ Hannah Montanajaból,a kislányok legnagyobb kedvencéből? Szomorú, hogy idáig jutott és sajnos ez egyre rosszabb lesz. Engem csak az érdekel, Cyrus Apuka ilyenkor hol van? Vagy már Ő is feladta? Bár én nagyon szerettem régen Miley-t és még most is szeretem, de nem tetszik az, amivé vált. Nincs jogom elítélni Őt, és nem is teszem, és én nem is bántom a viselkedéséért és a botrányaiért, hanem szívből sajnálom. Lehet nem vált a hasznára az, hogy tizenhárom évesen, szinte gyerekként lett híres, és most, felnőttkorában ezért hívja fel magára botrányos módon a figyelmet, nem tudom. Mindenesetre szerintem ebből már nincs visszaút. Vagyis lehetne, de ahhoz nagy elszántság kellene, és az, hogy Miley elhiggye, Ő bizony nagyon tehetséges, és ha ezt a tehetséget veszni hagyja, örökre eltűnik a holywood-i hírességek közül...
2013. augusztus 29. 18:13 #207
Muffin00
Muffin00
DEADINSIDE
 
StátuszTHINK BEFORE YOU SPEAK.!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 1246
Csatolások: 5
Azonosító: 184856
Offline offline
szerintem ez egyáltalán nem gáz én imádom a hülyeségeit<33:PP most nem tudom miért csodálkozik mindenki?? azért mert kicsit felszebedultabb lett igen csak kicsit mert ő is megmondta hogy sose volt olyan jó mint a Hannah Montanába játszott szerepe!
2013. augusztus 29. 18:15 #208
ZsocchanD
ZsocchanD
 
Státusz“Be yourself; everyone else is already taken.” - Oscar Wilde
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 184302
Offline offline
Miley most meg akarja mutatni, hogy ő most nem a régi Hannah Montana, hanem ő már érett, felnőtt nő. Ezzel csak az a baj, hogy rossz irányba halad sad.gif
2013. augusztus 29. 18:16 #209
- törölt felhasználó -    
Mi lehet Miley-val? Most komolyan? Egyre botrányosabb és botrányosabb képek kerülnek fel róla!Mitől lett ilyen? Én szeretem Miley-t de olykor olykor kicsit túlzásba viszi.
2013. augusztus 29. 18:18 #210
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, mit kell ezen annyit csámcsogni. Mert Madonna v. Briney annak idején nem csinált semmi botrányosat a VMA-n, mi? igaz, mindig csak Mileyt kell fikázni
2013. augusztus 29. 18:23 #211
- törölt felhasználó -    
valahogy nem csodálkozok ezen. én is kiakadtam. úgy tűnik Miley megunta a "jó kislány" szerepet.
2013. augusztus 29. 18:29 #212
sofie_par_amore
sofie_par_amore
visszatérő vendég
 
Státusztöröm a fejem és linkin parkot hallgatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.08.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 128961
Offline offline
Kár most azzal menteni Miley-t, hogy bezzeg Britney, meg bezzeg Madonna. Szerintem egy csók nem mondható botrányosnak, de ettől függetlenül, annak idején ők is megkapták az emberektől a véleményeket. Még ha Miley csak botrányos lett volna...de nem az volt, hanem olcsó és ízléstelen. Azért a jó kislány szerep elhagyását és a "felnőttséget" is meg lehet mutatni a jó ízlés határain belül. Nekem (eddig) semmi bajom nem volt Miley-val, nem vagyok a rajongója, de nem is utáltam. De ilyen közönségességet nem vártam volna, ennél szerintem sokkal több van/volt benne. Tehetségesnek tartottam és rossz nézni, ahogy ezt elpazarolja, mert ezzel azt érte el, hogy senki nem fog arra emlékezni, hogy milyen jó hangja volt, csak arra, hogy közönséges volt és félpucéran felnyalta a színpadot. engem ez elszomorít.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. augusztus 29. 18:31 #213
miley900
miley900
Cyrus Girl
 
StátuszBecause of you I'm ashamed of my life because it's empty
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.19.
Hozzászólás: 1363
Csatolások: 82
Azonosító: 164097
Offline offline
Aztán az ő véleménye kit érdekel? xD Hát, ezzel is jól címlapra lehet kerülni... Nem tetszik? Tartsa magába, nekem meg a véleménye nem tetszik wink.gif
2013. augusztus 29. 18:39 #214
- törölt felhasználó -    
Mit foglalkozik a másikkal ?... Nekem eszt valaki meg mondja ?
2013. augusztus 29. 18:40 #215
- törölt felhasználó -    
Idézet (miley900 @ 2013.08.29. 18:31)
Aztán az ő véleménye kit érdekel? xD Hát, ezzel is jól címlapra lehet kerülni... Nem tetszik? Tartsa magába, nekem meg a véleménye nem tetszik wink.gif

Egyáltalán nem rossz szándékkal mondta ezt, ha ismernéd egy kicsit is Hayley-t vagy lenne egy halvány kis fogalmad arról, hogy milyen ember, tudnád. Különben is, ha jól tudom, ők ketten jó viszonyban vannak, szóval inkább azt gondolnám, hogy Hayles segíteni szeretne valahogy Miley-nak.
3 felhasználónak tetszik: Lillaa98, hayley4, Beyla
2013. augusztus 29. 18:40 #216
- törölt felhasználó -    
"de mivel Miley nyitotta az éves eseményt"

bocsika de Gaga nyitotta azt az éves eseményt, de nem szóltam. :'D
2013. augusztus 29. 18:57 #217
brigitta000
brigitta000
 
StátuszMaybe..you're gonna be the one that saves me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 9
Azonosító: 189076
Offline offline
Igaza van!! smileeee.gif
És úristen, Miley fanok!ohmy.gif Szép, hogy kiálltok Miley-ért/mellett, de ha nem lennétek a fanjai, kíváncsi vagyok ezt mondanátok-e amit most...mint pl. olvasom itt.. >
miley900-tól : "Aztán az ő véleménye kit érdekel? xD Hát, ezzel is jól címlapra lehet kerülni... Nem tetszik? Tartsa magába, nekem meg a véleménye nem tetszik"
Szivi, na ésha a címlapra került? Miley ugyan mit csinált? Ugyanezt, de Hayley legalább nem rázta a fenekét nős emberek f*rkán xd (legalábbis én ilyenről nem tudok..) Szerinted nem sok már ez tőle? De őszíntén...
ÉS nem akarok ezzel komolyan senkit megbántani, meg cseszegetni/ keszdődni.. De egy normális ember így reagál, ha fan, ha nem!
Pl. mégegy komin megakadt a szemem..
Muffin00-tól: "szerintem ez egyáltalán nem gáz én imádom a hülyeségeit<33:PP most nem tudom miért csodálkozik mindenki?? azért mert kicsit felszebedultabb lett igen csak kicsit mert ő is megmondta hogy sose volt olyan jó mint a Hannah Montanába játszott szerepe!"
Imádod ezt a fajta hülyeségeit?? Gyönyörű, mondhatom.. Nos mondjuk azért csodálkoznak egyesek..mert ennek a lánynak épp most megy el az esze, égeti magát ország-világ előtt, nős paisikra hajt, és most nem csak Robinra gondolok..
Örülök, hogy nem vagyok a fanja, mert nagyon nem jó példát mutat a fiatal rajongóknak. Szégyelhetné már magát, mással is híres tudna maradni.. Érdekes, hogy ez előtt, nem csinált ilyeneket és az egész világ ismerte/ismeri.. és sztem ha ezt folytatja, nem hogy több fanja.. de még a régiek közül is elveszt pár 100at.Habár vannak hűséges fanok, de manapság az is kevés van...
2013. augusztus 29. 19:00 #218
brigitta000
brigitta000
 
StátuszMaybe..you're gonna be the one that saves me
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.04.
Hozzászólás: 595
Csatolások: 9
Azonosító: 189076
Offline offline
EmmŁŁ
Hogy miért?? Mondjuk..nem is tudom.. mert zavarja??? Te, ha híres lennél, nem törődnél ezzel? Nemhiszem h nem, te is ugyanúgy megmondanád a magadét, mint más.. smileeee.gif
2013. augusztus 29. 19:11 #219
Lilla06
Lilla06
The Supreme
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.27.
Hozzászólás: 2852
Csatolások: 100
Azonosító: 176629
Offline offline
sofie_par_amore és brigitta000, igazatok van!
2013. augusztus 29. 19:20 #220
vivi98vanko
vivi98vanko
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 183
Csatolások: 0
Azonosító: 179769
Offline offline
Teljes mértékben egyetértek Hayleyvel.
És a Miley fanoknak baromira nincs igazuk, mert ez a csaj gusztustalan. És nem csak arról van már szó, h próbálja a rosszkislányt eljátszani, mert olyan felnőttesnek érzi ettől magát... á-áá! Ez már pofátlanság. Szerintem el kéne vinni kezeltetni.
16 oldal 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok