Starity

Timberlake: „Az 'N Sync jobb, mint a One Direction”

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 01. 19:04 #121
liptakanna21
liptakanna21
Love is friendship set on fire..:) <3
 
StátuszI'm in love with all your little things....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 0
Azonosító: 193938
Offline offline
hát sztem nem jobbak de nem is rossz..
2013. szeptember 01. 19:04 #122
Bí96
Bí96
új tag
 
Státusz"A szeretet erősebb, mint a nyomás, hogy tökéletes legyél." - Demi Lovato
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 26
Csatolások: 0
Azonosító: 208783
Offline offline
Szerintem az N'Sync a 90-es évek bandája volt a One Direction pedig a mai generáció bandája. Fölösleges azon veszekedni, hogy ki a jobb. És szerintem Justin ezt nm bántásból mondta. csak viccelt. Attól függetlenül mind két bandát imádom smileeee.gif
2013. szeptember 01. 19:07 #123
liáÁSD
liáÁSD
új tag
 
StátuszJuramento de sal y limón,Prometimos querernos los dos :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.29.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 0
Azonosító: 159595
Offline offline
Idézet (halidirectioner @ 2013.09.01. 18:58)
Petrucsia15 hallottad már a 1d-t élőbe??? nem akk. ne beszélj!! érdekes módón 3 éve is ugyanezt mondtáés hoppá még mindig van!!! az N'SYNC az ami már nincs!! sztem a n'sync jó banda volt,de justin a számaiban csak nyávog!! élőben meg playback-el!! (jó tényleg van hangja élőben énekel csak a háttérzene playback)


Miért kell nektek mindig ilyen alpárian beszólni midenkinek aki normálisan letudja írni a véleményét. Példának okáért én egyszer láttam az 1D-t élőben és akkor az egyszer pontosan playback volt. Lehet ez egyszer fordult elő mert megmondom őszintén inkább a tv-t is kikapcsolom ha meglátom őket.
Hidd el azért mert neki nem tetszik ez a fiúbanda ugyanolyan ember mint te vagy én... És érti akkor is hogy te annyira odaág vagy értük ha normálisan leírod a véleményed.
Peace...
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Charlotte Benning, hayley4, Szandiiii, MadHatter
2013. szeptember 01. 19:09 #124
Candy_attack
Candy_attack
Monster
 
StátuszYou know, some people want me to die. But I'm not going anywhere... - Lady Gaga
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.04.
Hozzászólás: 1580
Csatolások: 0
Azonosító: 130532
Offline offline
Nem akarom megsérteni Timberlake-t, de mikor ők voltak műsoron, a rajongóikon kívül őket is utálta mindenki, mint most a 1D-t. Ráadásul ők voltak talán a legnyálasabb fiúbanda a történelemben, egy-két számuktól a hányinger kerülgetett. SEMMIVEL nem voltak jobbak, mint a 1D, ugyanúgy a cukifiú imidzsre mentek, ugyanúgy meg voltak csinálva, stb. szóval hiába erőlködik Justin, akkor is zeneileg egy szinten vannak. A magam részéről pedig annyit, hogy az 'N Sync-et én mindig utáltam, én BSB fan voltam, szóval én a 1D-t többre értékelem.

(Zárójelben pedig megjegyezném, hogy bár Timberlake szimpatikus, mint ember, de zeneileg eléggé nulla a hangjával együtt. Színésznek sokkal jobb).
2013. szeptember 01. 19:11 #125
- törölt felhasználó -    
Milyen szerény.... -.- Régen mást volt a zenei világ mint most. Változnak az idők...
2013. szeptember 01. 19:20 #126
- törölt felhasználó -    
Az 1D sokkal jobb, a N'Sync-nél!!!!tongue.gif
2013. szeptember 01. 19:20 #127
PinkLili_12
PinkLili_12
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.29.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 194981
Offline offline
Két különböző banda, két különböző korszak, más stílusok, más emberek. Miért kell mindenkit összehasonlítgatni? Nem tudom. Amúgy pedig azoknak mondom, akik most lehordják Timberléket, hogy szerintem nem bántásból mondta, amit mondott. Nem kell mindenen kiakadni wink.gif Üdv: egy directioner. x
2013. szeptember 01. 19:22 #128
- törölt felhasználó -    
Milyen bekébzelt valaki ! A One Direction-nál egy banda se jobb sőt egyik énekes se jobbik
2013. szeptember 01. 19:22 #129
ZsocchanD
ZsocchanD
 
Státusz“Be yourself; everyone else is already taken.” - Oscar Wilde
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.22.
Hozzászólás: 745
Csatolások: 0
Azonosító: 184302
Offline offline
Más idők voltak...Justint is imádom, ahogyan a 1D-t is. Nincs min veszekedni smileeee.gif
2013. szeptember 01. 19:24 #130
- törölt felhasználó -    
'N Sync örök kedvenc marad! És az 1D fanok az alpári paraszt beszólásaikkal pedig csak saját magukat minősítik...
4 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning, hayley4, Szandiiii, MadHatter
2013. szeptember 01. 19:25 #131
Janie
Janie
dreamer ^^
 
StátuszHírszerző - sárga csillag! Yepp, már 60 cikket írtam! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 6051
Csatolások: 43
Azonosító: 142376
Offline offline
Justin nyilván a saját bandáját védi. Én mindkettőt kedvelem, de a 1D-t jobban átélem. Bár már nem vagyok olyan fiatal, de az N'Sync láz engem nem érte el. Viszont a One Direction örületnek azért részese vagyok. smileeee.gif
2013. szeptember 01. 19:27 #132
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiariesLover @ 2013.09.01. 19:11)
Milyen szerény.. -.-  Régen mást volt a zenei világ mint most. Változnak az idők...


Változnak. Csak hát évtizedről évtizedre egyre sz*r*bb a helyzet és most nem a generációs kőtáblákra értem "Bezzeg az én időmben by Granny", de bele se merek gondolni, mi lesz 10 év múlva. Nem is akarom tudni. És, ha már változnak az idők, akkor miért nem fejlődik pozitív irányba?
7 felhasználónak tetszik: liáÁSD, Beyla, Charlotte Benning, hayley4, Szandiiii, Im a SlaveForBritney, MadHatter
2013. szeptember 01. 19:30 #133
- törölt felhasználó -    
Szerintem semmi értelme ennek a vitának a boncolgatására.... Az N'Sync istenijó, legalább is nagyon tetszik, de DIRECTIONER is vagyok... Szóval akkor most legyen tudathasadásom, és utáljam, és imádjam is Justin-t...? Értelmetlen és felesleges vita!....
2013. szeptember 01. 19:31 #134
- törölt felhasználó -    
LOL és most megint jönnek az IQ bajnok elvakult Directionerek és ekezdik savazni Justint,hát grat nekik,de komolyan.Már bocs,de aki azt mondja,hogy a(z) 1D jobb mint a 'N Sync annak nincs füle,de ugybár ízlések és pofonok.Viszont könyörgöm ne hülyézzétek le vagy szídjátok már le JT-t amúgy is csak viccelt és mondta,hogy kedveli a srácokat érdekesnek tartja őket & szerinte érdemes rájuk odafigyelni (ezt ti is tudnátok,ha nem csak úgy random kommentelnétek),ami nagyon kedves tőle,hiába baromira nem értek egyet az utóbbival biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 01. 19:31 #135
Im a SlaveForBritney
Im a SlaveForBritney
ʙʀɪɴᴛʏ ʙɪᴄʜ
 
Státusznyugállományba vonult
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.27.
Hozzászólás: 4352
Csatolások: 409
Azonosító: 186761
Offline offline
Csak viszonyítási alapként (ha már itt többen felhozták a "sikert") az 'N Sync második albuma az Egyesült Államokban a 00's évtized (2000-2009) legjobban fogyó albuma lett valami 12 millió eladással. Még az is lehetséges, hogy az 1D összes albumából együttvéve nem fog annyi elkelni, mint az 'N Sync egyetlen egy albumából az amcsiknál... ennyit a sikerekről. biggrin.gif Alapjába véve tényleg ugyanaz a kategória a két banda. Összerakott, tizenéveseket megcélzó álombanda. Az 1D viszont olyan semmilyen boyband(?)..számomra minden számuk egysíkú, ugyanolyan, és most komolyan beszélek. Stílusban, dalszövegben összes daluk ugyanaz, néhány daluk még ritmusban is hasonlít egymásra. Hogy melyik banda nyálasabb, melyiknek vannak érettebb rajongói? Szerintem csak alaposabban szemügyre kell venni a cikk képét, aztán megkapjuk a választ.

Egyébként pedig Justin rég túllépett ezen a tini álomvilágon, zenéjével már több mint 10 éve komolyabb célközönséged céloz meg, szóval itt ő a nyerő, nem az 'N Sync, nem az 1D. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Beyla, Charlotte Benning, Beach Baby, hayley4, Szandiiii, janet7, MadHatter
2013. szeptember 01. 19:36 #136
Dorykaaa
Dorykaaa
Crystal Sky
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.29.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 53
Azonosító: 161375
Offline offline
Istenem .... Sok tömeg directioner azt mondja , hogy az 1D jobb... Hát én is directioner vagyok , de az N Sync máskor volt híres ....
2013. szeptember 01. 19:39 #137
- törölt felhasználó -    
Idézet (VampireDiariesLover @ 2013.09.01. 19:11)
Milyen szerény.. -.-  Régen mást volt a zenei világ mint most. Változnak az idők...


Igen, régen még az számított, hogy az ember fia/lánya tehetséges-e, és van-e egyáltalán hangja. Ma már csak a cuki kis külső meg a megcsinált imidzs számít.
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. szeptember 01. 19:41 #138
selena55
selena55
visszatérő vendég
 
StátuszYᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.23.
Hozzászólás: 226
Csatolások: 0
Azonosító: 200665
Offline offline
igaz tenyleg jobbak
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 01. 19:43 #139
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Nem értem, ezeket az összehasonlításokat. Nyilván ők már több ideje pályán voltak, és többet is tevékenykedtek mint a 1D... Ezért nem kell leszólni őket.
2013. szeptember 01. 19:43 #140
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (Norah @ 2013.09.01. 19:27)
Változnak. Csak hát évtizedről évtizedre egyre sz*r*bb a helyzet és most nem a generációs kőtáblákra értem "Bezzeg az én időmben by Granny", de bele se merek gondolni, mi lesz 10 év múlva. Nem is akarom tudni. És, ha már változnak az idők, akkor miért nem fejlődik pozitív irányba?

Az a gond, hogy vannak tehetséges énekesek, énekesnők és együttesek, csak képtelenek az ipar élére törni, mert az ilyen huszadrangú nulla cölöböcskék és együttesek elnyomják őket. Egy rakatnyi kevésbé híres bandát vagy énekest tudnék felhozni, akiknek van valami sütnivalójuk, ám a befutás mégsem sikerül sehogy sem. Egyrészről valószínűleg nem rendelkeznek cukipofizacsival, emiatt már hátrányban vannak, hiába alélsz el a hangjától, annyira jó. Meg persze a mai zenét illetően majdnem mindenki az autotune-ra, a playbackre és a gépzenére támaszkodik. Bekapcsolom a rádiót és mindegyik dalban hallom azt a tipikus tucctucctucc hangzást, ám egy gyönyörű zongora vagy gitár szólam egyikben sincsen. Olyan szintre süllyedt le a zeneipar egy ágazata (jelen esetben a pop), hogy már nem is alapkövetelmény egy énekesnek az éneklés és a kiemelkedő hangi adottság. blink.gif Ennyi erővel én is foghatnék hegedűt a kezembe, s kikiálthatnám magamat második Mozartnak, mert tudom húzogatni a vonót a hegedű húrjain annak ellenére, hogy fingom sincs a zenélés mibenlétéről. Pont minap gondoltam Michael Jacksonra a születésnapja alkalmából, és egy Isten csapása számunkra a halála. Ha nem ment volna el ilyen hamar, akkor megmutatná ezeknek a nyáladzó tinibagázsnak, hogy mit nevezünk tényleg zenének. Nekem valahogy az egész egydé hiteltelen, összetákolt, igénytelen és sz*r. Szégyen, hogy valaki zenének nevezi azt, amit összebohóckodtak az évek folyamán. Szörnyű. blink.gif
4 felhasználónak tetszik: hayley4, Szandiiii, Charlotte Benning, MadHatter
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!