Starity

A Victoria's Secret angyalai beavatnak sporttitkaikba

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. szeptember 25. 21:10 #21
AmyVie
AmyVie
Like a soldier.♥
 
Státusz"Azt, hogy néha megpillanthatjuk a hiányzó részt valaki másban is." - Kartik
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.03.28.
Hozzászólás: 21369
Csatolások: 1197888
Azonosító: 91559
Offline offline
Amúgy az a baj, hogy minden modell tanácsa, egyél olyat, amibe nincsen sok kalória, de ha belegondolsz, minden ínycsiklandozó szeretni való ételben rengeteg kalória van. Jómagam is olyan vagyok, hogy hiába tudom, kéne mozogni, a sok tanulnivaló mellett egyszerűen örülök, ha este lehet egy kis nyugtom, nemhogy még tornázzak vagy mozogjak egyáltalán Szóvla én irigylem a kitartásukat, hogy zsúfolt napom is képes tornázni és letenni a csokit, Nekem bevallom nincsen ekkora önfegyelmem. Egy joghurttal meg kb 5 percig laksz jól. ezek a modellek valamilyen szinten éheztetik magukat, még ha nem is tudatosan. Szerintem van különbség aközött, hogy étkezzünk változatosan, együnk sok zöldséget vagy együnk keveset és nem gyomorterhelőt. Azért kíváncsi lennék, hogy ezek valaha esznek e jó zsíros pacalt vagy nem biggrin.gif
2013. november 06. 15:43 #22
Lucyan
Lucyan
Limited Edition
 
StátuszMindig minden jól végződik, mert ha valami rossz, akkor még nincs vége...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.28.
Hozzászólás: 1300
Csatolások: 44
Azonosító: 202701
Offline offline
Nagyon szépek, jó tipp smileeee.gif
2016. február 08. 19:22 #23
DoriAjtai
DoriAjtai
visszatérő vendég
 
Státusz"feels"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.11.29.
Hozzászólás: 117
Csatolások: 0
Azonosító: 251960
Offline offline
Most mindenki ugy kepzeli el, hogy jaj ok eheztetik magukat meg stb.. Jo, oke nem esznek sokat es gondolom ok se egyik naprol a masikra valtottak erre az eletmodra.. Most lehet itt szidni a modelleket, hogy elol deszka hatul lec de valljuk be nagyon szep alakuk van smileeee.gif szerintem barmelyik fiu elfogadna maga melle egy ilyen lanyt smileeee.gif nem mellesleg vannak "nagyob mellu" modellem is. Valhatok be csak a feltekenyseg szol beloletek smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok