Starity

Klippremier: Britney Spears- Work Bitch

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 02. 20:33 #81
linna
linna
♥ Brian&Justin ♥
 
Státusz~Oberyn was dead, but I never forget him!~ ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 4901
Csatolások: 0
Azonosító: 164721
Offline offline
Nekem nagyon tetszik bár a lassúbb érzelmes számok joban állnak neki! smileeee.gif

Olyan gyönyörű! heart.gif

De, hogy ebben a klippben mi a szar volt 6 millió.... o.O Egyedül a kocsi tűnt extra drágának. biggrin.gif
2013. október 02. 20:37 #82
ZendayaColeman10
ZendayaColeman10
visszatérő vendég
 
Státuszwtf???!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 108
Csatolások: 0
Azonosító: 210551
Offline offline
BRITNEY SPEARS!!!
Imádom!!!
olyan szexy most ebben a képben mint egy álom!!!
olyan gyönyörű!!!
2013. október 02. 20:52 #83
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Mi ez a borzalom úristen? A szám és a klip is szörnyű!! Régen sokkal jobb számokat csinált, ez egy förtelem ohmy.gif
2013. október 02. 21:01 #84
WampireeGirl
WampireeGirl
új tag
 
StátuszI think the World is beautiful :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.28.
Hozzászólás: 47
Csatolások: 0
Azonosító: 178886
Offline offline
Szupeeeeer biggrin.gif gratulálok Brit <3 ügyi vagy smileeee.gif
2013. október 02. 22:28 #85
NyCoLee
NyCoLee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.01.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 166373
Offline offline
uristn. ez meg miiiiii akar lenniiiii ? biggrin.gif jesszzuusoom
2013. október 02. 22:37 #86
NyCoLee
NyCoLee
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.01.
Hozzászólás: 107
Csatolások: 0
Azonosító: 166373
Offline offline
holembo igazad van. Minnél sz@rabb a Britney. Régebben még talán értelmes dalai voltak de mostanába egy nulla és még szépen fogalmaztam , agyon van színezve a hangja , egy szóval GÁZ !xD.
2013. október 02. 22:37 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.10.02. 20:24)
_nevet.gif A fagyi visszanyalt. rohog.gif Na erről beszéltem neked mindig "jó" gyerek, de te tovább makacskodtál és fogsz is ! Ha valaki felhozza az Istennődet, Gagát, akkor fel vagy háborodva, hogy mégis, mit képzel magáról az illető. Szóval másoknak is ugyanúgy szarul esik, ha te leszólod a sárga földig a kedvencüket. Ráadásul te durvább, otrombább szavakat használsz, mert az intelligencia hányadosod a pöcegödör alját veri ! Empátia: ez ami nincs meg benned, és nem is lesz, mert gyerekes vagy. Szerintem csak a gép mögül ilyen nagy a szád. Személyesen már nem mernél igy visszaugatni senkinek. smileeee.gif Szóval jót derültem ezeken a kommentárokon. Felüdülés számomra mikor valami böki a szemed. laugh.gif

Én azon röhögök jól, hogy igazából egy semmit nem jelentő honlapon osztod a nem létező eszed:D Egyáltalán nem vagyok felháborodva, mert nem igazán érdekel mit mond, attól még lehet rá válaszolni, ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy az Applause, de még a roar, vagy akkor mondok mást, Britney eddigi összes kislemeze ráver erre a mostani okádékra. Az meg, hogy te itt magyarázol, hogy kinek hol van az intelligenciája, megint nem jelent semmit, meg az sem, hogy a te kis buksidban mi jár velem, vagy azokkal kapcsolatban akik máshogy gondolkodnak, ezen az oldalon sokan úgy gondolkodnak mintha valami joguk lenne másoknak megmondani, hogy mit gondol szarul:D te azok közé tartozol akik próbálnak okosnak tűnni, meg bölcsnek. Mit foglalkozol te ilyen mélységekben azzal, hogy mire mit írok? "Istennőm" - igen bírom Gagát, mert több kreativitás szorult belé mint a kollegáiba a korosztályából összesen.
Ja, amúgy ne magadból indulj ki, hogy a való életben mi, hogyan van jó? Most olvasom, hogy felüdülés olvasni a kommentjeimet neked, van kemény 500 darab élvezkedj rajtuk, ahogy elnézem neked más szórakozásod nagyon nem lehet:D
(nem tudom miért kell hülyeségekkel ostromolni abban a kis időben amit itt töltök Levin:D)
2013. október 03. 09:20 #88
Atina21
Atina21
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.07.
Hozzászólás: 596
Csatolások: 208
Azonosító: 86615
Offline offline
Szerintem nem is olyan brutális a klip, a dal pedig nem is olyan rossz, legalábbis első hallgatásra. Persze már ennél sokkal jobb videói és dalai, de azért ez sem olyan szörnyű. Ráadásul Britney nagyon szép benne. Úgyhogy én gratulálok az énekesnőnek ehhez! Szép volt, csak így tovább!
2013. október 03. 10:24 #89
ForeverŁove
ForeverŁove
visszatérő vendég
 
StátuszSzínésznő a saját életében ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.29.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 7
Azonosító: 212649
Offline offline
Szerintem nagyon jó smileeee.gif
2013. október 03. 11:53 #90
believe forever
believe forever
visszatérő vendég
 
Státuszjustin 4ever <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.01.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 204982
Offline offline
azt írták hogy a klip brutális lesz, de sztem egyáltalán nem az.. vegyük például miley-t... na ő már brutális... nagyot csalódtam benne..de mind1 ez nem ide tartozik... de sztem a zene nem olyan rossz...összességében 5-öst adnék így az egészre smileeee.gif
2013. október 03. 13:23 #91
xBeusx
xBeusx
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.27.
Hozzászólás: 49
Csatolások: 0
Azonosító: 144186
Offline offline
Maga a szám,még most sem tetszik annyira,de Britney gyönyörűbb,mint valaha. smileeee.gif
2013. október 03. 13:47 #92
- törölt felhasználó -    
A szám nagyon tetszik,a klipp is szuper lett heart.gif
2013. október 03. 14:35 #93
cintia27
cintia27
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.21.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 0
Azonosító: 202358
Offline offline
Imádom♥♥ thumbsup.gif
2013. október 03. 14:36 #94
LiyQ
LiyQ
visszatérő vendég
 
StátuszMelletted leszek, jóban, rosszban, depiben, happyban, lazán, f*szán, de igazán.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.07.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 185632
Offline offline
Nekem főleg az alap zene tetszik. Jó smileeee.gif
2013. október 03. 14:54 #95
cintia2000
cintia2000
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.08.
Hozzászólás: 538
Csatolások: 55
Azonosító: 191157
Offline offline
ez nekem nagyon nem jön be tongue.gif lehet hogy még a végén megszeretem de most nagyon utálom
2013. október 03. 16:23 #96
Vic00
Vic00
 
Státusz♪♫..én azt mondom, hogy Punnany, te azt mondod, hogy Massif...♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211726
Offline offline
igen, az alapzene nagyon ütős :3
2013. október 03. 16:33 #97
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (holembo @ 2013.10.02. 22:37)
Én azon röhögök jól, hogy igazából egy semmit nem jelentő honlapon osztod a nem létező eszed:D Egyáltalán nem vagyok felháborodva, mert nem igazán érdekel mit mond, attól még lehet rá válaszolni, ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy az Applause, de még a roar, vagy akkor mondok mást, Britney eddigi összes kislemeze ráver erre a mostani okádékra. Az meg, hogy te itt magyarázol, hogy kinek hol van az intelligenciája, megint nem jelent semmit, meg az sem, hogy a te kis buksidban mi jár velem, vagy azokkal kapcsolatban akik máshogy gondolkodnak, ezen az oldalon sokan úgy gondolkodnak mintha valami joguk lenne másoknak megmondani, hogy mit gondol szarul:D te azok közé tartozol akik próbálnak okosnak tűnni, meg bölcsnek. Mit foglalkozol te ilyen mélységekben azzal, hogy mire mit írok? "Istennőm" - igen bírom Gagát, mert több kreativitás szorult belé mint a kollegáiba a korosztályából összesen. 
Ja, amúgy ne magadból indulj ki, hogy a való életben mi, hogyan van jó? Most olvasom, hogy felüdülés olvasni a kommentjeimet neked, van kemény 500 darab élvezkedj rajtuk, ahogy elnézem neked más szórakozásod nagyon nem lehet:D 
(nem tudom miért kell hülyeségekkel ostromolni abban a kis időben amit itt töltök Levin:D)

Őszintén szólva már a nem létező tököm is kivan azzal, hogy mindenhol gaguska a téma. Nem lehetne leakadni róla? Ki a fenét érdekel az áplóz vagy a rór vagy mi az izé, ha maga a téma Britney Spearsről és a Work bitchről szól? think.gif Az meg egyenesen undorító, ahogyan nekiállsz minden egyes előadót mocskolni, aztán erőteljesen inzultálni azokat a tagokat, akik nem értenek egyet veled. Sajnos, egyet kell értenem Levinnel, mert amit csinálsz, az szvsz undorító. blink.gif Sokszor vannak meglátásaid és sokszor egyet is értek veled, ám iszonyatosan gusztustalanul tudsz viselkedni, ha valakivel ne adj Isten nem egy véleményen. Britney Spears neve mindig is többet fog érni a zeneiparban, mint Lady Gagáé, mert iszonyatosan sokat melózott 1999-től azért, hogy felemelkedjen a nagyok közé, ennyi. Most én is sz*r leszek, mert így gondolom? unsure.gif Szerintem meg fogadjuk el egymás véleményét. Van, akinek tetszik ez, van, akinek nem. Britney most kib*szottul mellélőtt ezzel, mert tényleg irdatlan f*stalicska lett ez a maxija. Én így gondolom, de attól még kedvelem, gaguska áplózától meg a falat tudom kaparni - egy zene akkor jó, ha egy hét órás műszak után is tudom hallgatni. Nos, nem csak a Work bitch, de az Applause is hallgathatatlan, úgyhogy egyik kutya, másik eb. laugh.gif Feleslegesen generálod a vitákat, csak úgy megjegyzem, hiszen már a hozzászólásaid tucatjával tartalmazzák a provokáló mondatocskákat. Neked nem tetszik, fogta mindenki, innentől kezdve minek tovább ragozni és hússzor leírni, hogy sz*r? think.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2013. október 03. 16:36 #98
horiza13
horiza13
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.23.
Hozzászólás: 10
Csatolások: 0
Azonosító: 210245
Offline offline
Hangja még mindig nincs, ugyanúgy mozog, mint 16 évesen, és a szám is egy 0.
2013. október 03. 17:01 #99
- törölt felhasználó -    
Hanga még most sincs, ahogy eddig se volt. A klip és a zene se ér semmit.
2013. október 03. 17:51 #100
RatedP
RatedP
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.05.
Hozzászólás: 1322
Csatolások: 30
Azonosító: 203231
Offline offline
nagyon jól néz ki benne Britney.smileeee.gif elég jó klipp lett.biggrin.gif
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok