Starity

Taylor Swift nem foglalkozik az utálkozó 1D-rajongókkal

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 04. 16:54 #61
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Jó, hogy nem foglalkozik a rajongókkal. Végülis mit tudnak ők?! Honnan veszik ezek a tini rajongócskák, hogy Taylor hibája minden? Persze, hiszen a "drága, félisten" Harry Styles teljesen ártatlan. Ha szakítottak az csak az ő dolguk. Erre beleszólnak a rajongók akik azt hiszik "szerelmesek" belé. Mégis mi közük van hozzá?! Nem ismerik se Taylort, se Harryt. Honnan tudják, hogy milyen emberek? Foglalkozzanak a saját dolgukkal.
2013. október 04. 16:56 #62
Viivy
Viivy
visszatérő vendég
 
StátuszLa mensonge ne deviendra pas vérité, le mauvais ne deviendra pas bon et le perni
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 238
Csatolások: 0
Azonosító: 126635
Offline offline
Melcsy24 igazad van mindenben smileeee.gif
2013. október 04. 17:03 #63
hazza08
hazza08
 
Státusz"Ebben az életben vagy ölsz, vagy meghalsz..vagy meghalsz és ölsz.." -TWD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.10.
Hozzászólás: 674
Csatolások: 0
Azonosító: 197566
Offline offline
Idézet (Melcsy24 @ 2013.10.04. 16:47)
Én Directioner vagyok de nem utálom Taylort! Igazából szeretem , de nem vagyok akkora nagy rajongó , hogy Swiftie-nak nevezzem magam.
  rajongóként természetesen én sem szeretem  , ha a kedvencemnek barátnője van , de azt hiszem ez ellen semmit sem tehetünk. És még közünk sincs hozzá. [Igen , talán néhányan azt gondoljátok , hogy igen , de lássuk be...ez nem a mi magánéletünk. LEHET , hogy minekünk köszönhetnek sok mindent , de azt hiszem azt nem , hogy összejöttek más lányokkal.] Így hát szerintem azért mert Harry és Taylor nem egy "álompár" voltak még nem kell elítélni egyiket sem. Biztosan , amikor úgy döntöttek , hogy megpróbálják nem gondoltak arra , hogy később nem fogják egymást kedvelni. 
  Ezzel csak arra akarom felhívni a figyelmet , hogy ne írjunk senkinek sem ilyet , mert:
    1. Nem érdemli meg
    2.GOndoljunk rá is , hogy neki ez    milyen szar érzés. 
Hagyjátok békén őket , ennek a kapcsolatnak rég vége és még mindenki erről beszél  pedig azóta már elteltek hónapok. Ők is élik a saját világukat és a rajongók is maradjanak annál akit szeretnek és amelyik rajongó nem szereti Harry-t/Taylor-t az ne olvassa a cikkeket
U.I.: 1.Ez személy szerint a saját véleményem sóval nem kell leharapni a fejem. Mindenkinek van saját véleménye.
2. Tényleg jól néz ki a címlapon wink.gif

Nagyon is igazad van! meghajolo.gif Csak sajna a sok 1D utáló még mindig nem fogja fel hogy ők is mit érezhetnek! wink.gif Most aztán le lehet harapni a fejemet de sajna ez a valóság! pardon.gif
2013. október 04. 17:04 #64
Debby12
Debby12
visszatérő vendég
 
StátuszDirectioner Szív, Directioner Lélek, Directioner Leszek Amíg Csak Élek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.24.
Hozzászólás: 370
Csatolások: 0
Azonosító: 207080
Offline offline
Igaza van Taylor-nak!
2013. október 04. 17:10 #65
Vic00
Vic00
 
Státusz♪♫..én azt mondom, hogy Punnany, te azt mondod, hogy Massif...♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211726
Offline offline
egy kicsit sajnálom. + nem tudom, szerintem mr. ó tökéletes Harry sem ártatlan. Különösebben az 1D-vel sincs bajom, és Taylorral sem.
2013. október 04. 17:11 #66
Pussz
Pussz
új tag
 
StátuszI love...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 0
Azonosító: 203003
Offline offline
én eléggé pártatlan vagyok ebben a témával sem directioner nem vagyok és nem is leszek, de nem is kedvelem Taylort. Én ebben azt veszem észre, hogy itt mind a ketten hibáztak. Harry az elején Taylor pedig a végén.

Ha jól tudom mielőtt hivatalosan is bejelentették volna kapcsolatukat Harry csókolózott egy másik lánnyal, ez volt szerintem az elsődleges hiba. Aztán ezt Taylor megtudta és elkezdett távolodni Harry-től. Harry ez után még jobban küzdött Taylor ért aminek az lett a vége, hogy Taylor beadta a derekát. Ne értsétek félre itt most ugyan annyira hibás mint Harry, mert ha rajtam múlik biztos, hogy nem jártam volna vele miután csókolózik egy másik lánnyal.

A következő hiba szerintem az volt, hogy nem beszélték meg a dolgokat helyette Harry azt mondta Taylor-nak, hogy unalmas. Hát itt az kell mondanom, hogy eléggé érzéketlen volt Harry, mert ha egy kicsit is szereti ilyet nem mond neki.

Az egyik legnagyobb hibát Taylor ejtette szerintem azzal, hogy sajnáltatja magát és még egy dalt is ír róla. Ez tényleg nagyon gyerekes és ostobaság, mert -szerintem- sosem szabad kimutatni a gyengeségeidet akár sztár vagy, akár egy hétköznapi ember, mert az "ellenségeid" ebből merítenek erőt akár tetszik akár nem.

Nekem összességében ez a véleményem a kapcsolatukról, mert mind a ketten hibáztak!
Ez a véleményem akinek nem tetszik ne olvassa tongue.gif
2013. október 04. 17:19 #67
luca_pretty-liar14
luca_pretty-liar14
visszatérő vendég
 
Státuszdm me your birth chart
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.30.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 0
Azonosító: 210861
Offline offline
számomra a 1D elég semleges banda... vannak jó számaik de ettől még nem vagyok egy nagy Directioner..
Taayor szeretem és szerintem valamiben azért igaza van.
2013. október 04. 17:20 #68
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
Izé, honnan tudni, hogy mit ír egy novemberi (ergo még meg sem jelent) magazin? Vagy ez csak nekem tűnt fel? xD
2013. október 04. 17:23 #69
tothbianka
tothbianka
valhalla
 
Státuszand when she stood, she stood tall. she'll make a fool of you all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.11.01.
Hozzászólás: 2165
Csatolások: 4815
Azonosító: 42641
Offline offline
ha az exei rajongóit figyelmen kívül tudja hagyni (amit kétlek, csak megjátssza), akkor igazán békén hagyhatná az említett pasikat is.. de aki a díjátadós beszédébe (és a díjat totál nem érdemli ki) is a másikat tudja fikázni, az tényleg nagyon "érett" lehet..
2013. október 04. 17:24 #70
Skinny Love
Skinny Love
új tag
 
StátuszDead girls can't smile...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 212784
Offline offline
Az ilyen 'öntsük le a fehérítőt a torkán' embereknek szívemből kívánom a hosszú és fájdalmas halált. smileeee.gif Másrészről szeretem Taylort, nem értem miért cseszegeti mindneki, Adale is a szakításokból merített ihletet, őt mégsem bántották. Azt, hogy a 'menő' harry styles-al miért ért véget a kapcsolatuk SENKI sem tudhatja rajtuk kívül. A nagy 'egy dé' fanok meg felfoghatnák, hogy sohasem lesznek a barátnői, vagy a feleségei a srácoknak, örülhetnének ha boldogok valakivel. Egyébként is kezdem unni ezeket az undorító embereket akik így ítélkeznek mások felett-mint ahogy Taylorral teszik-ahogy azokat is akik úgy vannak vele, hogy 'jajj izéé hát ő az én férjem, ha XY összejön vele megölöm a csajt' oké, szoktam poénból mondani, hogy hé Justin a férjem( drool.gif ), de ezek kajak komolyan gondolják és ez már beteg. Ráadásul mi az, hogy Taylor tette tönkre Harry-t?! Baszki, Taylor a földön romokban bőgött kb a szakítás után Harry meg ment aztán élte tovább az élteté-megfektetett pár csajt,jól bebszott aztán cső-(szarkazmus a gyengébbek kedvéért)az ilyenre mondom azt, hogy kicsit FEL KÉNE FOGNI a történteket és nem rögtön egy olyan valakit hibáztatni aki tulajdonképpen a legjobban összetört miatta. SŐT merem állítani a szakításban közre játszottak a 'rajongók' akik ki akarták nyírni Taylor mert a 'férjükkel' van. Azt mondjátok Taylor gyerekes. Lehet, hogy az de TI is ugyanolyan gyerekesek vagytok. good.gif Az lenne a felnőttes hozzáállás, hogyha nem bírod Taylor átugrasz mindent ami róla szól nem, hogy még kommentelsz a cikkekhez,veszekedsz a rajongókkal és a magad hülye igazáz állítod. Általánosságban békén hagyom az 'egy dé' rajongókat, éljék az életüket, de ha valaki az én kedvencemet bántja akkor én sem maradok csöndben. grrr.gif
2013. október 04. 17:28 #71
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Úristen, hogy rá vagytok pörögve a magánéletükre, amiről igazából semmit sem tudtok, ez ijesztő biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. október 04. 17:31 #72
Mrs. shelley
Mrs. shelley
új tag
 
Státusz"...én akkor is ugrom hogyha az előttem ugrók egymás után halnak.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 211519
Offline offline
Hát erre most mit mondjak?
2013. október 04. 17:32 #73
- törölt felhasználó -    
Szerintem a sztárvilág épp ezért rejt borzalmas dolgokat. Folyton előítéletesek vagyunk a minket körülvevő ,,tehetséges" emberekkel szemben, miszerint azt hisszük, attól még, hogy leültek valakivel vacsorázni, tuti, hogy szerelmesek belé. Idiótaság. rtfm.gif Taylor Swift is,oké, hogy sokkal járt, de senki sem elsőre találja meg a szerelmét.
2013. október 04. 17:37 #74
rozi12
rozi12
 
StátuszZayn and Brad <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.04.
Hozzászólás: 1231
Csatolások: 0
Azonosító: 199480
Offline offline
Nem értem, hogy miért kell bántani Taylort... Én is directioner vagyok, követem a tagok mindennapjait, de tiszteletben tartom a magánügyeiket, nem fikázom le a barátnőiket, nem szidom őket, hogyha szakítanak a szerintem ideális párjukkal és a volt párjukat em okolom a szakításért, mert nincs jogom hozzá. Taylor annyira nem szimpatikus emberileg (a zenéit szeretem) de egyet értek vele.
2013. október 04. 17:41 #75
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Taylor jobb is ha nem foglalkozik az utálkozókkal. Vannak elvakult rajongók bőven. Én például nem a Harry-s dolga miatt nem kedvelem, egyszerűen unszimpatikus...
2013. október 04. 18:06 #76
BellaLove
BellaLove
♥Young, Wilde and Free♥
 
Státusz~ One ℬig ℛoom ℱull a ℬad ℬitches~ *w*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 1037
Csatolások: 0
Azonosító: 180095
Offline offline
szerintem az 1d rajongók se foglalkoznak taylorral wink.gif
2013. október 04. 18:07 #77
RusherGirl112
RusherGirl112
visszatérő vendég
 
StátuszAll Around The World,People Want To Be Loved
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.24.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 0
Azonosító: 210257
Offline offline
Hát én azért sajnálo nem eshetnek jól ha ilyet mondanak az embernek sad.gif
2013. október 04. 18:11 #78
- törölt felhasználó -    
Idézet (TheDanush @ 2013.10.04. 15:45)
Én sosem kívántam a halálát, pedig már jó pár éve nem bírom. A zenéjével nincsen semmi baj, de mint ember még egy forintot se ér, szelenkájával az élen.
Mit is tett Harryvel? Igazság szerint boldogok voltak, majd Harry megunta az unalmas kis leányzót, - amit meg is tudok érteni - és régi szerelmét (Cara Delevingne) még nem bírta kiverni a fejéből, és szakítottak. Eddig minden stimmel, ám Taylorka nem tette magát túl a szakításon és elhatározta, hogy nem hagyja boldogan élni Harryt, és minden lehetséges úton még belerúg a földön fekvő emberbe - ezt undorítónak találom!
- I Knew You Were Trouble
Akár hiszitek, akár nem, ennek a dalnak az inspirációja Hazza volt! És, ha eddig ez még nem verte ki a biztosítékot, az MTV Video Music Awards gálán ezért meg is kapta a kiérdemelt díját, és persze, hogy nem tudta belőle kihagyni, hogy megköszönje Harrynek. Kérem emberek, hány éves is ez a nő 3? Ilyen gyerekes felfogással nem csodálom, hogy ott tart ahol ma.
- Twitter
Akármennyire is elvetemültek a rajongók, nem szabad nekik beszólogatni, legalábbis nem le oltani kéne őket, mert azzal csak olajat önt a tűzre. Gondolok én itt a kiírására, amit twitteren keresztül osztott meg az egész világgal: Fuck you Directioners! Ismét a gyerekes viselkedést tudom felhozni, hiszen egy érett nő ilyet nem csinál!
- VMAs beszéd
Az édes anyukája nem tanította meg arra, hogy tisztelni kéne az embertársait? Elhiszem, hogy fáj neki a szakítás, de nem igaz, hogy nem tudja magát túl tenni rajta, és nem keresni mindig a beszólási lehetőségeket. A 1D átvette a díjat, és taylorka nem, hogy befogta volna a lepcses száját, ha nem a másik díszpintynek sugdolózott, hogy így- meg úgy.
Persze most jöhetnek ezerrel a tay rajongók, hogy nekem nincs igazam, meg ilyenek, de ezek IGAZSÁGON ALAPULÓ TÉNYEK! De igen, taylor nem tett semmit se Harry ellen, nem-nem.

Ez így mind szép és jó, de ettől függetlenül senkinek nincs joga ahhoz, hogy egy ember halálát kívánja vagy éppen fenyegetőzzön. Pláne, ha olyan dologról van szó, amihez az ég egy adta világon semmi köze nincs és egy olyan emberhez kapcsolódik, akihez a beteges rajongáson kívül nem fűzi más kapcsolat. A másik gondolatom pedig az, hogy a párkapcsolatban történő dolgokhoz mindig két ember kell. Sosem lehet az egyiket vagy a másikat hibáztatni, szerintem mindig van ok-okozati összefüggés. Úgy beszéltek itt erről a Harry gyerekről, mintha ő lenne a megtestesült tökéletesség és soha egyetlen hibát sem lenne képes ejteni. Értem én, hogy szeretitek a hangját vagy épp tetszik, mint fiú, de azért kicsit át lehetne nézni a rózsaszín ködön és bele lehetne gondolni Taylor helyzetébe is. Valamilyen szinten megalázták őt is, nem csak Harry-t, főleg amióta ez a bizonyos szakítás megtörtént. Pluszban még annyit, hogy mindenki másképp tudja feldolgozni a szakítást és nem Taylor az egyetlen, aki dalt írt erről, a párkapcsolati gondjairól vagy éppen az exéről. A többi előadónál miért nincs emiatt ekkora felhajtás? Őket miért nem szidja senki? Őket miért nem nevezik gyerekesnek?
1 felhasználónak tetszik: Lucky5
2013. október 04. 18:19 #79
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
A címlap fotó nagyon jó lett.
2013. október 04. 18:29 #80
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Nagyon jók lettek ezek a képek! Örülök neki,hogy továbbra is egy érett,fiatal nőként viselkedik, ritka manapság az ilyen felfogás a sztárvilágban. És nem,nem - sokakkal itt ellentétben én nem szarkazmussal mondom ezt.
1 felhasználónak tetszik: Lucky5
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok