Starity

Dalpremier: Justin Bieber - All That Matters

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 14. 15:26 #41
- törölt felhasználó -    
Nem unja még, hogy minden dalt Selenának ír? Amúgy a dal...arra szavak nincsenek olyan rossz! Filmet készít? Az biztos halálom napja lesz.
1 felhasználónak tetszik: szlv777
2013. október 14. 15:28 #42
RusherGirl112
RusherGirl112
visszatérő vendég
 
StátuszAll Around The World,People Want To Be Loved
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.24.
Hozzászólás: 125
Csatolások: 0
Azonosító: 210257
Offline offline
jó szám de a youtube azt írta ki nekem hogy 3 napja már fent van tongue.gif
2013. október 14. 15:43 #43
itsjustme
itsjustme
Molkoholic
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.07.
Hozzászólás: 6609
Csatolások: 1000
Azonosító: 172899
Offline offline
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 12:16)
"kedves" JUSTIN utálók!
Ez a "gyerek" durván tehetséges , nagyon sok ideje húzza már a médiában és nem is fog eltünni akárhogy is akarjátok! Ő egy IKON a  popzenében , szinte mindnekit képes megelőzni az összes csaj érte van oda , ha őt választom PÉLDAKÉPKÉNT  fiú létemre sikert sikrerre halmozok a csajoknál!! És csak köszönhetek JUSTINNAK! A botrányai meg.. MENŐsmileeee.gif És vagány , én is ilyen akarok lenni. Nagyfiús , tökös bármit meg mer csinálni. Most én is pocskondiázhatnám a ti kis kedvenceiteket de én nem süllyedek idáig!! Gondoljatok arra amit a ködvönc' énekesnőcskétek Hayley mondott: " nincs jogom bírálni mer nem tom min megy keresztül" Ez igaz JUSTINRA IS! Akármennyire is nem tetszik nektek ő vad és vagány! Nem maradhat örökké az az aranytorkú 'kisfiú' aki volt pár évvel ezelőtt.

a tehetség relatív, úgyhogy erről nem kezdek el veled vitatkozni, bár én szívesen beajánlanálak egy hallásvizsgálatra.
sok ideje? haha, röhögnöm kell. sok ideje húzza az, aki tizen-huszon éve a pályán van, de nem Bieber a három, vagy hány évével - például az én kedvencem már akkor énekelt, amikor Bieber még meg sem született, csak úgy hasonlítsd össze az időtartamot egy kis viszonyítási alapként.
a mai, könnyen kapható kislányokat lehet hogy megnyered magadnak az éretlenségeddel, nem létező stílusoddal és eredetiségeddel, illetve azzal, hogy fiú léttedre ilyeneket hallgatsz - én személy szerint maximum körberöhögnélek, ha bepróbálkoznál nálam.
a botrányai nem menők, hanem szánalmasak - semmiféle emberség nincs benne. folyamatosan csak beleköt mindenkibe, amikor a két méteres gorillái társaságában van, illetve van bárki, aki megvédhetné, azonban egy besz*ri kis mitugrász, aki próbálja magát nagynak mutatni azzal, hogy sértegeti és köpködi azokat az embereket, akiknek köszönheti a nevét - sajnállak, ha neked ez menő, azt hiszem, ezzel szépen leírtad magad.
a b*zis poénokat inkább kihagyom, mivel a végén félreétené valaki, már pedig én megvetem a homofóbiát, de ennek a gyereknek mindenféle torka van, csak épp arany nem, a kiherélt kutyám jobban vinnyogna nála...
azt pedig légyszíves, ne te próbáld már meg nekem megmondani, hogy én kit és miért bírálok, köszönöm.
azért pedig ásd el magad, hogy nyilvánosan ki merted jelenteni, hogy nem tudod, ki Freddie Mercury vagy épp Michael Jackson, büszke lehetsz magadra. köszönöm, hogy ráébresztettél, miért undorodom a mai tinédzserektől.

és hogy a "dalhoz" is hozzászóljak - a tipikus, semmitmondó, semmiféle tartalommal nem rendelkező tucat, már meg sem lep. gratulálok, ez aztán művészet.
6 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Nórii. SelFan., ToriTyler, Beyla, MadHatter, Jolie_77
2013. október 14. 15:44 #44
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Imádom! Egyszerűen Imádom! heart.gif
2013. október 14. 15:50 #45
Székely Cintiaaa
Székely Cintiaaa
visszatérő vendég
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.11.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 191392
Offline offline
Nekem tetszik nagyon jó lett !! ♥ biggrin.gif
2013. október 14. 15:53 #46
- törölt felhasználó -    
Idézet (itsjustme @ 2013.10.14. 15:43)
a tehetség relatív, úgyhogy erről nem kezdek el veled vitatkozni, bár én szívesen beajánlanálak egy hallásvizsgálatra.
sok ideje? haha, röhögnöm kell. sok ideje húzza az, aki tizen-huszon éve a pályán van, de nem Bieber a három, vagy hány évével - például az én kedvencem már akkor énekelt, amikor Bieber még meg sem született, csak úgy hasonlítsd össze az időtartamot egy kis viszonyítási alapként.
a mai, könnyen kapható kislányokat lehet hogy megnyered magadnak az éretlenségeddel, nem létező stílusoddal és eredetiségeddel, illetve azzal, hogy fiú léttedre ilyeneket hallgatsz - én személy szerint maximum körberöhögnélek, ha bepróbálkoznál nálam.
a botrányai nem menők, hanem szánalmasak - semmiféle emberség nincs benne. folyamatosan csak beleköt mindenkibe, amikor a két méteres gorillái társaságában van, illetve van bárki, aki megvédhetné, azonban egy besz*ri kis mitugrász, aki próbálja magát nagynak mutatni azzal, hogy sértegeti és köpködi azokat az embereknek, akiknek köszönheti a nevét - sajnállak, ha neked ez menő, azt hiszem, ezzel szépen leírtad magad. 
a b*zis poénokat inkább kihagyom, mivel a végén félreétené valaki, már pedig én megvetem a homofóbiát, de ennek a gyereknek mindenféle torka van, csak épp arany nem, a kiherélt kutyám jobban vinnyogna nála...
azt pedig légyszíves, ne te próbáld már meg nekem megmondani, hogy én kit és miért bírálok, köszönöm.
azért pedig ásd el magad, hogy nyilvánosan ki merted jelenteni, hogy nem tudod, ki Freddie Mercury vagy épp Michael Jackson, büszke lehetsz magadra. köszönöm, hogy ráébresztettél, miért undorodom a mai tinédzserektől.
és hogy a "dalhoz" is hozzászóljak - a tipikus, semmitmondó, semmiféle tartalommal nem rendelkező tucat, már meg sem lep. gratulálok, ez aztán művészet.

valahogy mégsem igaz ez. 4 csajom van jelenleg és mind belieber. amúgy miért kéne ismernem őket ? suliba se tanítják szal..
2013. október 14. 15:53 #47
- törölt felhasználó -    
Nem lett rossz.
2013. október 14. 15:55 #48
Szandiiii
Szandiiii
P
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.21.
Hozzászólás: 1310
Csatolások: 3
Azonosító: 196466
Offline offline
Ezek a hétfői napok már az őrületbe kergetnek... mad.gif
bíbör kisasszony ismét megcsillogtatta tehetségtelenségét és nyervogását. Szegény kölök úgy nyekereg benne, mintha ráléptek volna a lábára, förtelmes.
2013. október 14. 15:56 #49
Tinibálvány
Tinibálvány
visszatérő vendég
 
StátuszNever give up on something you love !♥ ---->Ariana Grande♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.14.
Hozzászólás: 491
Csatolások: 0
Azonosító: 206119
Offline offline
Nagyon jó .!!! Szerintem is romantikus .!! ♥
2013. október 14. 16:03 #50
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Justin...ne csináld már, hogy egy olyan dal sem lesz az albumodon, amely tetszene...hát én ehhez nem vagyok hozzászokva.. dry.gif
A hangjával természetesen nincs bajom smileeee.gif
2013. október 14. 16:12 #51
- törölt felhasználó -    
Úgy látom ismét bolondok háza van itt. biggrin.gif Kedves MartinX zenei "tudása" kimerül Biebernél. Tapsot neki. XD
5 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Nórii. SelFan., itsjustme, Beyla, MadHatter
2013. október 14. 16:15 #52
BelieberDirectioner7
BelieberDirectioner7
visszatérő vendég
 
StátuszIt feels like..everything just disappears. No past, no future: just the moment♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.14.
Hozzászólás: 317
Csatolások: 0
Azonosító: 209223
Offline offline
Imádom Justint és tetszik a zene de én egy olyan számra várok aminek nagyon jó a ritmusa és kicsit gyorsabb mint az As long as you love me,live my life vagy a take you! Régen nagyon sok ilyen számot csinált és jobban illetek hozzá! De ez a szám is tetszik!♥
2013. október 14. 16:25 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.10.14. 16:12)
Úgy látom ismét bolondok háza van itt. biggrin.gif Kedves MartinX zenei "tudása" kimerül Biebernél. Tapsot neki. XD

nem merül ki. Attól hogy ilyen régi akármiket nem hallgatok attól még nagyon sok mindent ismerek. Ezeket szeretem és hallgaatom is: Justin Bieber , Cody Simpson, Tokio hotel, Rebecca Black ,Fluor , SP, Lady Gaga.
Szal ne mond már h kimerül a tudásom!
2013. október 14. 16:31 #54
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
MartinX ne égesd magad tovább azzal kiket szeretsz... Justin Bieber, Fluor , SP... XD Magas a szint... Szinte lehetetlen átugrani xD
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Beyla, Jolie_77
2013. október 14. 16:34 #55
- törölt felhasználó -    
Idézet (brigi92fcb @ 2013.10.14. 16:31)
MartinX ne égesd magad tovább azzal kiket szeretsz... Justin Bieber, Fluor , SP... XD Magas a szint... Szinte lehetetlen átugrani xD

miér mit szeressek ? talán metál"zenét" ? bad.gif
2013. október 14. 16:38 #56
brigi92fcb
brigi92fcb
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.08.
Hozzászólás: 468
Csatolások: 0
Azonosító: 119698
Offline offline
MartinX... Nem kell metált hallgass. Hip-Hop, R&B, Pop stb kategóriákban is vannak igényes előadók akiket érdemes hallgatni. Mint am minden stílusban. Fluor-ék egyértelműen sz*rok.
2013. október 14. 16:41 #57
- törölt felhasználó -    
Ugyanolyan gyenge mint a többi száma...
2013. október 14. 16:41 #58
- törölt felhasználó -    
Idézet (MartinX @ 2013.10.14. 16:25)
nem merül ki. Attól hogy ilyen régi akármiket nem hallgatok attól még nagyon sok mindent ismerek. Ezeket szeretem és hallgaatom is: Justin Bieber , Cody Simpson, Tokio hotel, Rebecca Black ,Fluor , SP,  Lady Gaga. 
Szal ne mond már h kimerül a tudásom!


Aha, jól van. Ismét lebuktattad magad Burzum vagy Yaroslava akárki.. Most más módszert eszeltél ki, hogy trollkodj? Micsoda megtévesztés. Grat. De engem nem versz át. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandiiii, Grace Benning, Beyla, MadHatter
2013. október 14. 16:41 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (brigi92fcb @ 2013.10.14. 16:38)
MartinX... Nem kell metált hallgass. Hip-Hop, R&B, Pop stb kategóriákban is vannak igényes előadók akiket érdemes hallgatni. Mint am minden stílusban. Fluor-ék egyértelműen sz*rok.

mondcsak , te mit szólnál ha mindenki szarozná a kedvenceidet ? ha ezt kéne olvasnod minden nap hogy szarok és nullák ?!
2013. október 14. 16:43 #60
- törölt felhasználó -    
Idézet (Levin @ 2013.10.14. 16:41)
Aha, jól van. Ismét lebuktattad magad Burzum vagy Yaroslava akárki.. Most más módszert eszeltél ki, hogy trollkodj? Micsoda megtévesztés. Grat. De engem nem versz át. rolleyes.gif

dunsztom sincs miről/kikről dumálsz de talán nem is érdekel...
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok