Starity

Kiszivárgott Avril Lavigne legújabb lemeze!

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. október 27. 16:24 #61
- törölt felhasználó -    
Nem tudom, pár éve hatalmas Avril rajongó voltam, és most se azt mondom, hogy nem szeretem, de maradnék inkább a korábbi albumainál. Aki az új Avenged Sevenfold albumban csalódott, az nyugodtan meghallgathatja ezt, és akkor lesz igazán csalódott. Magam módján még vártam is, de nem érte meg. A Here's To Never Growing Up még elmegy, bár amikor az kijött, akkor éreztem már, hogy Avril elvesztette az Avrilségét. A Rock N Rollal szintén nem lenne bajom, ha az a kritikán aluli videóklip nem rontotta volna el az összhatását. A 17, akárcsak a Bitchin Summer engem valahogy Taylor Swiftre emlékeztet, ami nem baj, mert Taylort szeretem, de Avriltől, ha már évekig a punkhercegnő névvel illették, akkor kicsit többet várok. A Let Me Go-t imádom, de valószínűleg ez is inkább Chad érdeme, mint Avrilé, de nálam az a dal most hatalmas favorit. A Give You What You Like tetszik, tetszik, de valahogy végig lapos maradt nekem, valahogy a kezdetéből kiindulva többet vártam. A Bad Girl, Manson ide vagy oda, nem nyerte el a tetszésemet. Nem a dal miatt, inkább azért, mert enyhe The Pretty Reckless szagot érzek rajta, és nem szeretek koppintásra gyanakodni. A Hello Kitty lehetne a női Gangnam Style, fel nem foghatom, Avril hogy gondolta, hogy ezt nyilvánosságra kell hoznia... A You Ain't Seen Nothing Yet egy szintén nem túl egyedi szám, manapság minden harmadik előadónak van egy ilyen száma. A Sippin' On Sunshine-ról nekem Bridget Mendler Ready Or Not c. száma és Taylor Swift We Are Never Ever Gettin Back Together c. száma ugrott be, nem egy nagy durranás. A Hello Heartache-re még azt is mondhatnám, hogy tetszik, de még mindig hiányolok belőle valamit. A Falling Fast, na, az már egészen kezdte elnyerni a tetszésem, csak még mindig túl egysíkú. Az album végére eljutottunk oda, hogy a Hush Hushból már semmit nem hiányoltam, de így is ha értékelnem kéne az egész albumot, akkor is csak egy jóindulatú 6 pontot kaphat, mert Avriltől többet várok...
2013. október 27. 17:39 #62
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet
Azért írunk minden egyes cikkhez mert van VÉLEMÉNYÜNK ami nem egyezik meg az utálással csak mondom. rolleyes.gif A másik hogy semmi kedvünk lealacsonyodni az agyatlan (tisztelet a kivételnek) Belieberek szintjére akik anyázással oldanak meg mindent még azt ha csak véleményük van. Vigyázz, bár a te szádból nem ömlik a mocsok de kezded súrolni azt a bizonyos szintet. A sokadik dolog, azért olvasok el róla híreket mert érdekel hogy mivel pusztítja és teszi halláskárosultá az embereket, ha téged ez zavar akkor ugord át a hozzászólásomat ha nem megy akkor megintcsak sajnállak hogy nem tudod lenyelni a békát. Tudod az életben ennél lesznek nagyobb pofonok is minthogy egy, a véleményét leíró ember bosszant. 
Hogy a legelső mondatodra visszatérjek amin átsiklottam...Mindenbe belekötök? Tudtommal van itt egy Avriles topik is -mivel majdnem minden előadónak van starityn topikja gondolom ő sem kivétel ez alól- ha tényleg kötekedő lennék és egyben utáló is akkor az én hozzászólásaimmal lenne teli a topik amit valószínűleg megunnának, jelentenék a moderátoroknak és egy időre pihenőre küldtek volna. Nemdebár? Ha ténylegesen erősíteném az utálók táborát akkor a hozzászólásaim miatt már nem lennék itt, esetleg mindenhol hirdetném hogy mennyire nem komálom ezt a nőt, vagy a Milyen zenét hallgatsz most? topikban aki csak Avrilt hallgat annak mellékesen írnék hogy "De nyomorék vagy hogy ilyen f#stalicskát hallgatsz!" ezt sem teszem vagy ha észleltél ilyet, akkor az olyan nagy titokban történhetett hogy én sem tudtam róla. pardon.gif Ez magyarázatul szolgál a kérdésedre? Csak úgy megjegyezném hogy a saját cikkedet rondítod azzal hogy személyeskedsz, holott elvileg Avrilről szólna, de kezdem úgy érezni hogy "Supremacy kitálal utáló vagy sem?" cikk. Ha ez téged megnyugvással tölt el.


Azért jó lenne ha elolvasnád, hogy mit írsz. Kezdem súrolni a Belieberek szintjét? blink.gif Azért jól is néznénk ki, mert ahogy te is írtad ők azért éppenséggel mindenhogy kommentelnek de épp kulturáltan nem. Bocsáss meg ha tévednék, de én nem kezdtelek el ócsárolni téged, mert neked ez meg az a véleményed. De ha neked ez személyes már... rolleyes.gif
És mint próbáltam kifejezni, hogy nem érdekel az, hogy kit szidsz és miért, mert hát ízlések és pofonok, csak, hogy minden egyes cikk alá, ugyan azt fújod, amit persze megmagyaráztál... rolleyes.gif
2013. október 27. 17:54 #63
- törölt felhasználó -    
Idézet (corny4 @ 2013.10.27. 17:39)
Azért jó lenne ha elolvasnád, hogy mit írsz. Kezdem súrolni a Belieberek szintjét?  blink.gif Azért jól is néznénk ki, mert ahogy te is írtad ők azért éppenséggel mindenhogy kommentelnek de épp kulturáltan nem. Bocsáss meg ha tévednék, de én nem kezdtelek el ócsárolni téged, mert neked ez meg az a véleményed. De ha neked ez személyes már... rolleyes.gif
És mint próbáltam kifejezni, hogy nem érdekel az, hogy kit szidsz és miért, mert hát ízlések és pofonok, csak, hogy minden egyes cikk alá, ugyan azt fújod, amit persze megmagyaráztál...  rolleyes.gif

Azt hittem már meguntad hogy sokadjára is ugyanazt a szöveget nyomod. rolleyes.gif Pont te mondod nekem hogy nem unalmas az amit csinálok hogy mindenegyes Avriles cikknél ugyanazokat pötyögöm? Mert most te is pont ugyanezt teszed , megint leírtad betűről betűre, vesszőről vesszőre , pontról pontra azt amit az előző megnyilvánulásaidban is. Nos, ha megdolgoztatod az agytekervényeidet akkor rájössz arra hogy te sem különb tőlem, ugyanazt szajkózod , szeretsz piszkálódni stb. stb. Mielőtt azzal jönnél hogy most bevallottam hogy mindig ugyanazt a szöveget nyomom és kötekedni is szeretek elmondom neked hogy nem, igazából elgondolkoztam azon hogy lehet viszket a tenyered és szeretnél kicsit ércelődni is hogy mindenki előtt lealázz mert meglehet hogy nárcisztikus személyiséged van, csak mondom halkan hogy rossz emberrel kezdtél, ha nagyon szeretnél valamit akkor írj privátban szívesen elbeszélgetek veled egy két dologról. Persze kultúrált keretek között, de ha nagyon akaródzik és máshogyan nem tudod magadat kifejezni jó lesz a szleng nyelvezet is... "Azért jó lenne ha elolvasnád, hogy mit írsz." Elmondom neked hogy olvastam mit írtam másképpen le se tudtam volna írni, ez olyan poén mint a "Hülye aki elolvassa." gyerekes, és azért említettelek majdnem egy szinten a Belieberekkel mert a felfogásod nagyon hajaz az övékre. Nem akarod esetleg a cikk nevét átírni "Supremacy vs. Corny4"-re? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. október 27. 18:03 #64
bari4
bari4
új tag
 
StátuszNem szégyen a futás. Mármint ha jó felé szalad az ember.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.26.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 20
Azonosító: 172058
Offline offline
Szar zene/előadó nem létezik szerintem, csak mindenkinek más az ízlése. Ezért nem kell bárkit megkövezni.
2013. október 27. 18:14 #65
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet
Azt hittem már meguntad hogy sokadjára is ugyanazt a szöveget nyomod. rolleyes.gif Pont te mondod nekem hogy nem unalmas az amit csinálok hogy mindenegyes Avriles cikknél ugyanazokat pötyögöm? Mert most te is pont ugyanezt teszed , megint leírtad betűről betűre, vesszőről vesszőre , pontról pontra azt amit az előző megnyilvánulásaidban is. Nos, ha megdolgoztatod az agytekervényeidet akkor rájössz arra hogy te sem különb tőlem, ugyanazt szajkózod , szeretsz piszkálódni stb. stb. Mielőtt azzal jönnél hogy most bevallottam hogy mindig ugyanazt a szöveget nyomom és kötekedni is szeretek elmondom neked hogy nem, igazából elgondolkoztam azon hogy lehet viszket a tenyered és szeretnél kicsit ércelődni is hogy mindenki előtt lealázz mert meglehet hogy nárcisztikus személyiséged van, csak mondom halkan hogy rossz emberrel kezdtél, ha nagyon szeretnél valamit akkor írj privátban szívesen elbeszélgetek veled egy két dologról. Persze kultúrált keretek között, de ha nagyon akaródzik és máshogyan nem tudod magadat kifejezni jó lesz a szleng nyelvezet is... "Azért jó lenne ha elolvasnád, hogy mit írsz." Elmondom neked hogy olvastam mit írtam másképpen le se tudtam volna írni, ez olyan poén mint a "Hülye aki elolvassa." gyerekes, és azért említettelek majdnem egy szinten a Belieberekkel mert a felfogásod nagyon hajaz az övékre. Nem akarod esetleg a cikk nevét átírni "Supremacy vs. Corny4"-re?


Ha én ugyan azt írom, akkor te mit csinálsz? És te azt nem unod, hogy te is mindig ugyan azt írod? Nem tűnt fel neked eddig az, hogy akárhányszor írtál egy Avril-es cikk alá, én nem írtam neked? Na ha eddig nem tűnt volna fel, hát most mondom. Ma viszont megtettem és azóta te engem már neveztél 'majdnem' Belieber szintűnek, nárcisztikusnak, és magamat meghazudtolónak. Nos akkor elhiheted, hogy nem nekem "viszket a tenyerem" rolleyes.gif
Nem mellesleg ha én nárcisztikus vagyok akkor te paranoiás, mert állítod, hogy leakarlak alázni, holott eszembe se jutott ilyen. És ha olyan lennék mint a Belieberek, akkor tudod mit csinálnék egyáltalán? Orrba szájba szidnék mindenkit, aki nem isteníti a kedvencét. De mint írtam, nekem nem ez volt a bajom...
2013. október 27. 18:33 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (corny4 @ 2013.10.27. 18:14)
Ha én ugyan azt írom, akkor te mit csinálsz? És te azt nem unod, hogy te is mindig ugyan azt írod? Nem tűnt fel neked eddig az, hogy akárhányszor írtál egy Avril-es cikk alá, én nem írtam neked? Na ha eddig nem tűnt volna fel, hát most mondom. Ma viszont megtettem és azóta te engem már neveztél 'majdnem' Belieber szintűnek, nárcisztikusnak, és magamat meghazudtolónak. Nos akkor elhiheted, hogy nem nekem "viszket a tenyerem"  rolleyes.gif 
Nem mellesleg ha én nárcisztikus vagyok akkor te paranoiás, mert állítod, hogy leakarlak alázni, holott eszembe se jutott ilyen. És ha olyan lennék mint a Belieberek, akkor tudod mit csinálnék egyáltalán? Orrba szájba szidnék mindenkit, aki nem isteníti a kedvencét. De mint írtam, nekem nem ez volt a bajom...

Te egyáltalán elolvastad hogy mit írtam? Pontosan leírtam hogy "Nos, ha megdolgoztatod az agytekervényeidet akkor rájössz arra hogy te sem különb tőlem, ugyanazt szajkózod , szeretsz piszkálódni stb. stb. Mielőtt azzal jönnél hogy most bevallottam hogy mindig ugyanazt a szöveget nyomom és kötekedni is szeretek..." vagy már az is luxus hogy veszed a fáradságot és elolvasod netán értelmezed is amit ide lepötyögök neked. Ha nem lenne benned kötekedési hajlam akkor nem válaszolnál az összes hozzászólásomra amit neked címzek, azt neked is be kell látnod hogy most nem én kezdtem sőt igazából a legelső hozzászólásomban sem egyenesen a cikkíróra utaltam de te magadra vetted. Akkor ki is a paranoid? Sőt ez az utolsó megnyílvánulásod olyan szinten semmitmondó hogy ásítottam rajta egy sort, csak azért válaszoltam nehogy megsértődj hogy tojok a fejedre, ugyanis a feltűnési viszketegségnek ezek a tünetei hogy akármennyire is semmitmondó dolgot akar az illető (jelen esetben te) közölni csak azért is elmondja hogy kicsit figyeljenek rá ehhez meg köthető a nárcisztikus jellem. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. október 27. 18:48 #67
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Idézet
Te egyáltalán elolvastad hogy mit írtam? Pontosan leírtam hogy "Nos, ha megdolgoztatod az agytekervényeidet akkor rájössz arra hogy te sem különb tőlem, ugyanazt szajkózod , szeretsz piszkálódni stb. stb. Mielőtt azzal jönnél hogy most bevallottam hogy mindig ugyanazt a szöveget nyomom és kötekedni is szeretek..." vagy már az is luxus hogy veszed a fáradságot és elolvasod netán értelmezed is amit ide lepötyögök neked. Ha nem lenne benned kötekedési hajlam akkor nem válaszolnál az összes hozzászólásomra amit neked címzek, azt neked is be kell látnod hogy most nem én kezdtem sőt igazából a legelső hozzászólásomban sem egyenesen a cikkíróra utaltam de te magadra vetted. Akkor ki is a paranoid? Sőt ez az utolsó megnyílvánulásod olyan szinten semmitmondó hogy ásítottam rajta egy sort, csak azért válaszoltam nehogy megsértődj hogy tojok a fejedre, ugyanis a feltűnési viszketegségnek ezek a tünetei hogy akármennyire is semmitmondó dolgot akar az illető (jelen esetben te) közölni csak azért is elmondja hogy kicsit figyeljenek rá ehhez meg köthető a nárcisztikus jellem


Bevallom már kicsit untatsz. Lehet, hogy én is elismételem amiket írok, de te se tagadhatod...
Feltűnési viszketegségben egyedül te szenvedsz, aki minden cikkhez 10x-er leírja ugyan azt.
Az első kommentedet nem vettem magamra, de ha vennéd te a fáradtságot és elolvasnád amit leírtam nem is egyszer, akkor felfognád, hogy miért kötöttem beléd, de te mindig ugyanabba kötsz bele. Azt hiszem nagyon elfogult vagy magaddal, és ahogy én látom a saját hibáimat és el is ismerem, te nem rolleyes.gif
2013. október 27. 18:51 #68
- törölt felhasználó -    
Nekem vegul is tetszik az osszes szam benne ! De Hello Kitty-tol meg fajdult a fejem amugy jo kis album de ezt a szamot igazan ki hagyhatta volna belole!!! ;D
2013. október 27. 18:53 #69
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
Fúúú, ezek a bandaháborúk, ezek a bandaháborúk... rohog.gif
Amúgy én szeretem Avrilt, és tetszenek a számai biggrin.gif
2013. október 27. 18:54 #70
Sophia E. Bay
Sophia E. Bay
visszatérő vendég
 
Státuszlet's just die, I say
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.17.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 0
Azonosító: 196242
Offline offline
És még írni sem tudnak... Ez már azért fájdalmas...
2013. október 27. 18:56 #71
- törölt felhasználó -    
Egész jók. kiéve a Hello Kityt...
2013. október 27. 19:04 #72
- törölt felhasználó -    
Idézet (corny4 @ 2013.10.27. 18:48)
Bevallom már kicsit untatsz. Lehet, hogy én is elismételem amiket írok, de te se tagadhatod... 
Feltűnési viszketegségben egyedül te szenvedsz, aki minden cikkhez 10x-er leírja ugyan azt.
Az első kommentedet nem vettem magamra, de ha vennéd te a fáradtságot és elolvasnád amit leírtam nem is egyszer, akkor felfognád, hogy miért kötöttem beléd, de te mindig ugyanabba kötsz bele.  Azt hiszem nagyon elfogult vagy magaddal, és ahogy én látom a saját hibáimat és el is ismerem, te nem  rolleyes.gif

Ó! Milyen jól ismer valaki! rohog.gif Csak mondom hogy már nem a saját szövegedet nyomatod újra és újra hanem az enyémet, erősen hajaz a "Bevallom már kicsit untatsz." mondatod az én kifejezőeszközömre ami a "ásítottam rajta egy sort" volt. Igen képzeld magamnál tökéletesebb embert nem ismerek igazad van ez a tökéletességemet az is mutatja hogy továbbra is veszed a fáradságot arra hogy rettentő klisé módon próbálsz oltani és még a hozzászólásaim egy része is visszaköszön a te kommentjeidben. Teljesen büszke vagyok magamra, nincs szükségem feltűnésre mivel a véleményem egymagában olyan hogy sokak kiváncsiak rá. "...hogy miért kötöttem beléd..." most elismerted hogy feltűnési viszketekséged van mivel szúrkálódtál kicsit. Kezdem úgy érezni hogy magammal beszélgetek de tényleg, olyan érveket hozol fel mint én stb. Ennyire izgalmas lennék? rohog.gif Foglalkoznál drága Nyuszi barátunkkal ahelyett hogy az én hozzászólásaimból táplálkozol, nekem az érveim kimeríthetetlenek. wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Beyla, MadHatter
2013. október 27. 19:06 #73
- törölt felhasználó -    
Idézet (Zöld Nyuszi @ 2013.10.27. 19:00)
EZ A NŐ EGY KURVA

Veled am minden oké ? help.gif
2013. október 27. 19:16 #74
Jolie_77
Jolie_77
♥generation terrorist♥
 
Státusz♥ the heretic seal beyond divine ♥
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 9304
Csatolások: 38938
Azonosító: 186395
Offline offline
Kicsit egysíkúnak tűnik nekem ez az album (a Hello Kitty egyszerűen borzalmas), de Avrilnak még így is több tehetség van a kisujjában, mint a mostani szupersztárocskáknak.
1 felhasználónak tetszik: corny4
2013. október 27. 19:21 #75
MercuryFan
MercuryFan
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.01.
Hozzászólás: 329
Csatolások: 0
Azonosító: 212783
Offline offline
Gyenge lett, de szerintem mégis ott van a legnagyobb baj, hogy azt hiszi, hogy ő rocker meg punker és próbál keménykedni, de nem megy valami jól. Döntse el, hogy milyen stílust akar képviselni. Szerintem lehet ötvözni a popot a rockkal és volt akiknek sikerült is jól, de ez nem poprock, ez erőltetett keménykedő popzene. Túl sok az elektronikus baromság a háttérben, szerintem. Avril szerintem tehetségesebb, mint a mai sztárok többsége (bár ígyse valami nagy tehetség), tehát kezdhetne valamit magával és a hangjával, de ha így folytatja, el fog tűnni.
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2013. október 27. 19:22 #76
Sárababa14
Sárababa14
visszatérő vendég
 
Státusz◕‿◕ ❤ ♫ ♬♪♩♭♪ ☮☺☻
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.04.
Hozzászólás: 430
Csatolások: 0
Azonosító: 172641
Offline offline
tök jó lett! smileeee.gif
2013. október 27. 19:50 #77
Niki915
Niki915
visszatérő vendég
 
StátuszLove Damon <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.22.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 0
Azonosító: 213890
Offline offline
Egész jók. kiéve a Hello Kityt
2013. október 27. 20:49 #78
Annii11
Annii11
visszatérő vendég
 
Státuszfallen angel
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.26.
Hozzászólás: 173
Csatolások: 0
Azonosító: 210491
Offline offline
De jó!!Alig várom! smileeee.gif
2013. október 27. 21:15 #79
- törölt felhasználó -    
Avril heart.gif
Alig vártam már!Nagyon jó mindegyik,kivéve a Hello Kitty smileeee.gif
2013. október 27. 21:51 #80
Fresh89
Fresh89
 
Státuszyou're my flashlight
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.13.
Hozzászólás: 593
Csatolások: 33
Azonosító: 171138
Offline offline
Imádom Avrilt, ez a kedvenc albumom tőle. <3
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok