Starity

Téli divat: mire számítsunk idén?

9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 26. 08:28 #41
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Remek. De én sosem értettem, ennek a divatozásnak mi értelme van. Én a praktikumra megyek rá, elsődleges, hogy ne fázzak, minden más utána következik. Hóesésben például sokszor nem is nagyon lehet bámészkodni, mert az ember szemébe megy a hó és pislogva lehet létezni.
Aki meg télen bevállalja a magassarkút és a sima talpas cipőket, nem fogom sajnálni, ha párszor elzakózik. Aki hülye...
A szövetkabátok szerintem alapból kevéssé melegek (vagy én vagyok túl fázós), én őszi viseletnek tartom inkább ezeket, arról nem is beszélve, hogy sokkal macerásabb tisztít(t)a(t)ni, mint más kabátokat.

Ami a színeket illeti, én egész évben nagyjából "őszi/téli színekben" járok, nem szeretem azokat, amik nem natúr árnyalatok.

Személy szerint sosem követem a divatot, mégis azt vettem észre, hogy sokkal egyedibben öltözködök, mint azok, akik annyira adnak rá. Ők annyira sablonosan, tökegyformán néznek ki...

Bizonyos öltözködési elemeket, stílusokat szerintem csak akkor építsen be valaki, ha tényleg magához közelinek érzi, tud vele azonosulni és jól érzi magát úgy a bőrében. Ne pedig azért, mert az a divatos. Ja, és fontos az önkritika. Ha valami máson jól áll, de rajtad meg nagyon nem, ne ragaszkodj hozzá. Ilyet is hányat láttam már... omg.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2013. november 26. 09:19 #42
devilrose
devilrose
Her Majesty Imperator
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.22.
Hozzászólás: 3095
Csatolások: 0
Azonosító: 123383
Offline offline
Kösz, de hiába veszek fel kabátot, ha lent egy húsz denes harisnyában villogok lehet(vagy cica nadrág esetleg ledding), hogy húdeszexi leszek, de szanaszét fagyok. Egészségtelen a kabát harisnya nélkül combó, valóban jól néz ki a képen, de normális dolog? Igyekszem divatos lenni, szép csizmáim vannak, de eszembe nem jutna sima harisnyával viselni.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. november 26. 09:23 #43
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (devilrose @ 2013.11.26. 09:19)
Kösz, de hiába veszek fel kabátot, ha lent egy húsz denes harisnyában villogok lehet(vagy cica nadrág esetleg ledding), hogy húdeszexi leszek, de szanaszét fagyok. Egészségtelen a kabát harisnya nélkül combó, valóban jól néz ki a képen, de normális dolog? Igyekszem divatos lenni, szép csizmáim vannak, de eszembe nem jutna sima harisnyával viselni.

heh, na igen. Én is csomószor látok valakit felül jól beöltözve, alul meg van egy cérnavékony leggings/cicanadrág, kinek hogy tetszik jobban. Ránézek és már a látványtól szétfagyok. Én is hordok cicanadrágot, de a farmerem ALATT. Így legalább nem fázom.
2013. november 26. 10:03 #44
SweetDancer
SweetDancer
 
StátuszI don't care about my makeup, I am a motherfuck*ng princess. BVB ARMY!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.25.
Hozzászólás: 705
Csatolások: 8
Azonosító: 200804
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2013.11.26. 09:23)
Én is hordok cicanadrágot, de a farmerem ALATT. Így legalább nem fázom.


Idézet (Sally Sparrow @ 2013.11.26. 08:28)

Személy szerint sosem követem a divatot, mégis azt vettem észre, hogy sokkal egyedibben öltözködök, mint azok, akik annyira adnak rá. Ők annyira sablonosan, tökegyformán néznek ki...
Ja, és fontos az önkritika. Ha valami máson jól áll, de rajtad meg nagyon nem, ne ragaszkodj hozzá. Ilyet is hányat láttam már... omg.gif


Nos igen. Az önbecsülés/önkritika. Sajnálom, nem fikázásból mondom, de ha olyan dagadt vagy mint az egyik csaj a sulinkban, inkább ne kövérítsd magad a cicanadrággal ohmy.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2013.11.26. 08:28)

A szövetkabátok szerintem alapból kevéssé melegek (vagy én vagyok túl fázós), én őszi viseletnek tartom inkább ezeket, arról nem is beszélve, hogy sokkal macerásabb tisztít(t)a(t)ni, mint más kabátokat.


Ésss. Ez is igaz. Szövetkabát = hidegben-nem-olyan-jó-mert-megfázol-és-venned-kell-egy-téli-kabátot unsure.gif Felesleges divatozni ha vacogsz! tongue.gif
2013. november 26. 10:14 #45
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (SweetDancer @ 2013.11.26. 10:03)
Sajnálom, nem fikázásból mondom, de ha olyan dagadt vagy mint az egyik csaj a sulinkban, inkább ne kövérítsd magad a cicanadrággal ohmy.gif

Nekem címezted a dagadt jelzőt, vagy általánosságban?
Ha nekem, akkor nem tartom dagadtnak magam, 50 kiló vagyok. pardon.gif
2013. november 26. 11:53 #46
Anett124536
Anett124536
visszatérő vendég
 
StátuszNever give up.. Stay strong.! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.16.
Hozzászólás: 352
Csatolások: 38
Azonosító: 187816
Offline offline
Sally Sparrow -nak igaza van.. smileeee.gif
2013. november 26. 12:04 #47
- törölt felhasználó -    
Ezek nagyon jok!smileeee.gif
Nekem a legjobban a frizurak tetszenek!smileeee.gif
Szerintem van egy kis kozos bennem es az utolso csajnak a frizuras reszbol!smileeee.gif
2013. november 26. 12:06 #48
- törölt felhasználó -    
Hoppa!
Az ekszereket kihagytam!smileeee.gif
A kedvencem a lanc,a fulcsi es az ora!smileeee.gif
Nekem is kene..talan mind a harom!biggrin.gif biggrin.gif
2013. november 26. 12:16 #49
JapaneseGirl
JapaneseGirl
۞
 
Státusz× Itt vagyok veled, fordulj ide, és nézz rám! ×
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 3498
Csatolások: 168
Azonosító: 215737
Offline offline
nekem egyedül a frizurák tetszettek.
2013. november 26. 12:24 #50
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
sértegetéseket nem akarok itt olvasni!!! 110.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. november 26. 13:44 #51
- törölt felhasználó -    
jo cuccok meg minden de kinek van penze ra? biggrin.gif ja es ha felul viselem a meleg kabatot es lent csak egy szal harisnya van rajtam szetfagyok de meg a latvanyatol is szetfagyok tongue.gif nem mondom nagyon trendi meg csini de en inkabb az egezsegemre osszpontositok inkabb mint hogy divatos legyek...am a hajak szupik azokat mindenkepp megcsinalom happy.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. november 26. 13:49 #52
- törölt felhasználó -    
Nagyon menő cuccok! biggrin.gif és jajj de várom már sz igazi téli hangulatot! wink.gif nekem a "frizurák" tetszenek a legjobban olyan szépek!! smileeee.gif meg az ékszerek is!!!! Ohh nekem kéne minden! biggrin.gif
2013. november 26. 14:13 #53
- törölt felhasználó -    
Mindegyik nagyon menő és szép cucc
2013. november 26. 14:44 #54
cselbia
cselbia
visszatérő vendég
 
StátuszAzt mondják nem élhetsz az álmaidnak,de én azt mondom soha ne mond,hogy SOHA. ღღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 199
Csatolások: 0
Azonosító: 201743
Offline offline
gyönyörűek, de menő vok smileeee.gif
2013. november 26. 14:52 #55
ilus1996
ilus1996
~Hope~
 
StátuszAz igazi sztár nem csak a rajongó tábora hanem a tehetsége is fenttartja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.28.
Hozzászólás: 3131
Csatolások: 116
Azonosító: 134089
Offline offline
Már itt tartunk? Én szerény személyem szerint jó tanácsok, viszont a frizurák inkább ünnepélyesebb helyekre való. Én szeritnem, amik itt vannak frizurák azok pont, hogy nem hétköznapi viseletek.
Amúgy én sose szerettem a divat szerint öltözni. Igazából én mindig úgy öltözködtem, amilyennek éreztem a stílusomat. Az a helyzet, hogy ruha terén nagyon választékos vagyok, mert én úgy vagyok minden egyes ruhával, hogy illik-e az én lelki világomhoz, mert tulajdonképpen így fejezem ki magam.(Meg is akad párszor a szemem pár divatos ruhán, de aztán megkérdezzem magamtól, hogy valóban ilyen a belső énem. unsure.gif ) Már pedig közel sem csicsás ruhákat huzogatok magamra, és nem vállok tucat csajá, inkább egyedibb akarok lenni. A téli ruháknál pedig az a fontos, hogy meleg legyen, legalább is számomra.
2 felhasználónak tetszik: Beyla, Sally Sparrow
2013. november 26. 15:05 #56
- törölt felhasználó -    
Nekem van olyan mintás cicanadrágom:D smileeee.gif
2013. november 26. 15:07 #57
- törölt felhasználó -    
Én a sálakat szeretem a legjobban heart.gif
De nem igazán szoktam követni az ilyesfajta divatokat, a saját stílusom szerint öltözködök smileeee.gif
2013. november 26. 15:08 #58
- törölt felhasználó -    
Oke.Az teny hogy csinosak divatosak a ruhak eg minden.. de ezt inkabb ''oszi divatnak neveznem'' nem telinek kivancsi vagyok ra hogy ki oltozkodik igy telen mert en ilyet csak a filmekben latok en telen egy farmert vagy melegebb cicanadragot huzzok nem harisnyat es egy combig ero meleg kabatot nem egy vekony szovet kabatot.
Akkor nzzuk csak a hajakat konyorgom ezeket mar nyaron is mutogattak hogy nyari divat stb. stb. stb. es ilyet ki csinal meg maganak mindenn napos viseletre??!
Jojjenek az ekszerek 1 fulbevalo nem latszik a sapk alatt 2 a karkotot eltakarja a kabatunk szoval nem ertem
Szerintem telen nem a divatott kellenek kovetni ha ilyen hanem hogy ne legyunk betegek...
2013. november 26. 15:09 #59
Lisa7003
Lisa7003
fitnessfan
 
StátuszNe kövesd a divatot, légy maga a divat!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.16.
Hozzászólás: 4369
Csatolások: 188
Azonosító: 151228
Offline offline
Erre mondják, a divat változik, de a stílus örök. Én nem tartom fontosnak, hogy a divatot kövessem, az már tömeggé válik. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2013. november 26. 15:19 #60
nagy.dalma
nagy.dalma
visszatérő vendég
 
StátuszBoldog Mikulást Mindenkinek!:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 143
Csatolások: 3
Azonosító: 202996
Offline offline
én nem tartom fontosnak hogy kövessem a divatot,de azért ezek jók!
9 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!