Starity

La Impostora / A beépített szépség (2014)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. december 23. 11:54 #1
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6098
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
La Impostora - Poster 2013 december
2 felhasználónak tetszik: Selenafan100, LDreamP
2013. december 31. 19:42 #2
Ildikócska10
Ildikócska10
LoveSick ♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.04.
Hozzászólás: 6098
Csatolások: 5769
Azonosító: 164815
Offline offline
La Impostora - képek..
1 felhasználónak tetszik: LDreamP
2015. augusztus 03. 21:59 #3
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Mexikói telenovella
Gyártó: Teelemundo
Producer: Daniel Camhi

Szereplők: Lisette Morelos (Blanca Guerrero / Victoria San Marino 'La Impostora - A szélhámos'), Sebastián Zurita (Eduardo Altamira), Christian Bach (Raquel Altamira), Manuel Landeta (Adriano Ferrer), Armando Silvestre (Leonidas Altamira), Begoña Narváez (Mariana Serrano), Jonathan Islas (Cristóbal Altamira), Mauricio Hénao (Jorge Altamira), Mimi Morales (Karina), Simone Victoria (Socorro Sánchez), Paco Mauri (Guillermo 'Memo' Guerrero), Sandra Benhumea (Fernanda García), Uriel del Toro (Rafael Moreno), Socorro de la Campa (Melania Robles), Elsa Amezaga (Simona Guerrero), Edgar Delgado (Ramón Valenzuela), Macarena Oz (Sofia Altamira), Lupita Sandoval (Doña Tita González),

Történet: Blanca Guerrerot (Lisette Morelos) felbéreli főnöke, Adriano Ferrer (Manuel Landeta), hogy játssza el Victoria San Marinot, egy gazdag, befolyásos üzletasszonyt aki az Altamira család bizalmába férkőzik. Vigyáznia kell, mert ha Raquel Altamira (Christian Bach) rájön, hogy ki ő és miért lépett be az életükbe, megöleti őt. Azonban arra nem számít, hogy beleszeret Raquel fiába Eduardo Altamiraba (Sebastián Zurita).
2015. augusztus 29. 11:44 #4
- törölt felhasználó -    
Nemrég kezdtem el nézni ezt a telenovellát és meg kell mondjam, eddig nagyon tetszik. A történet izgalmas és egyedi is, legalábbis eddig még nem igazán találkoztam ilyennel. A szereplőket is remekül válogatták össze. Lisette nagyon szép és remekül játssza a szerepét, tetszik a karaktere. Sebastian nagyon helyes és aranyos ebben is, mint minden másban. Jonathan meg... már annak is örülök, ha megjelenik a képernyőn, mert imádom! biggrin.gif Kíváncsi vagyok a folytatásra, nem bántam meg, hogy elkezdtem nézni. heart.gif
2016. január 07. 08:56 #5
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem ezt a sorozatot főleg Sebastian Zurita és Lisette Morelos miatt.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!