Starity

Kokaint találtak Biebernél, letartóztatták a barátját

7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 15. 22:19 #121
Naomi01
Naomi01
visszatérő vendég
 
StátuszHaaahhhaaahhahhahahhahaa
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.24.
Hozzászólás: 368
Csatolások: 0
Azonosító: 184462
Offline offline
Ez annyira szánalmas, amikor hírességeknél mindig 'egy barátot' tartóztatnak le... ők is ugyan olyan emberek, vállalni kell a tetteik következményeit! Nem hiszem, hogy Justin totál tisztán könyörgött a beállt haverjának, hogy ne csináljon ilyet 'egyedül' az ő házában..
2014. január 15. 22:57 #122
emcsikehh
emcsikehh
1DHATER
 
Státusz1D utáló vagyok, és mindig is az leszek. Fogadd el. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.13.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 1
Azonosító: 158222
Offline offline
Pont egy "barát"? Na okés, elmondom én nektek mi a helyzet... JB lefizetett egy olyan embert, akit nem is ismer, hogy vállalja fel helyette ezeket, és álcázza magát a barátjának. ENNYI! Hülye kis pöcs. Jöjjenek csak a Beliebere a fasz*mba....
2014. január 17. 08:46 #123
Kovács Adél
Kovács Adél
visszatérő vendég
 
StátuszFalling for your fool's gold
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.03.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 14
Azonosító: 159985
Offline offline
Szerintem Justin normális lenne, de a családi háttér nem olyan jó náluk, meg ilyen emberekkel áll szóba.
2014. január 17. 11:42 #124
Gina99
Gina99
 
StátuszNem mérheted időben az örökkévalóságot. /American Horror Story/
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.16.
Hozzászólás: 773
Csatolások: 0
Azonosító: 155603
Offline offline
Kovács Adél egyet értek!
2014. január 17. 19:00 #125
Wiiii.
Wiiii.
visszatérő vendég
 
StátuszLégy őszinte mint a virág, így szeretni fog az egész világ! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.20.
Hozzászólás: 289
Csatolások: 4
Azonosító: 204087
Offline offline
Kovács Adél ott a pont!wink.gifbiggrin.gifD
2014. január 18. 14:24 #126
hirschzsofi0711
hirschzsofi0711
You don't own me
 
Státusz“There are much worse games to play.” ♥❤❥ ❦❧♥♡✦❉ ❥❦❧❃ ❂❁❀♔♕
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.25.
Hozzászólás: 1241
Csatolások: 31
Azonosító: 202533
Offline offline
Naomi01 úgy valahogy..smileeee.gif
2014. január 18. 17:35 #127
Nikcy0211
Nikcy0211
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.13.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 0
Azonosító: 203660
Offline offline
Justin amíg nem ismerkedett össze ezzel a haverjval meg Lil Za baráti körével semmi gond nem volt vele. Mióta barátok és együtt is laknak/tak azóta vanank botrányai meg a Selenával való szakítása után is kezdődött részben.
2014. január 20. 15:40 #128
Bettó23
Bettó23
 
StátuszI'm a Lovatic and Casaser and Belieber forever. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.17.
Hozzászólás: 712
Csatolások: 146
Azonosító: 209547
Offline offline
A haverját nem azt a bu*it mert nem ő nála volt?? Akkor Justint kellett volna..biggrin.gif
2014. január 20. 18:16 #129
- törölt felhasználó -    
Idézet (Nicol05 @ 2014.01.15. 09:21)
Végre, eltűnt a színről Lil Za. Amúgy is mindig belevitte Justint a rosszba, meg az a Twist gyerek is. Amióta velük barátkozik Justin, ő is fel akarja venni ezt a gengszter stílust, de nem áll jól neki. Remélem most már rájött, hogy csak kihasználják. 
Amúgy meg hogy jöttök ti ahhoz, hogy valakinek a halálát kívánjátok?! Ez nektek hogy esne? Mert biztos, hogy eléggé lemenne tőle a kedvetek. 
Eleve Justin nem olyan, hogy ilyeneket csinál. Ez tuti Lil Za ügye volt. És nem kell lehordani mindennek, és ha már kiderül egy ilyen dolog, őt hibáztatni. Biztos, hogy nem tudott róla Justin. 
Ezt pedig a TMZ írta meg először, akik utálják Justint, és ki akarják készíteni. Gusztustalan emberek, akik ilyet tesznek. És ti is inkább fogjatok vissza modorotokból, mert nem érdemli meg, hogy szídjátok. Hova süllyedt ez a világ?! Ha valakit utálok, akkor nem foglalkozom vele, és nem keserítem meg az életét. Tehetséges, fogadjátok el! Világsztár, erről álmodott, és megcsinálta, holott sokak meg kerülik az iskolát, nem csinálnak meg egy rohadt szakmát. Minden hétvégén elmennek bulizni, és úgy berúgnak, hogy hazamenni nem bírnak 16 éves létükre, és úgy szívják a füves cigit, hogy létezni nem bírnak nélküle. De őt hibáztatjátok, ha iszik egy kicsit a szülinapján, vagy valami buliba. Vagy kipróbálta a káros anyagot. Gondolkozzatok el! Nem kell megtalálni, ne ő legyen a célpontotok, aki felett bíráskodni akartok. Sokatok elgondolkozhatna, hogy milyenek itt a mostani fiatalok. Buliból buliba járnak holt részegen. 
És tudom, hogy ebből még lesz botrány, ebbe biztos vagyok.

Nézd, szerintem Justinka pont lesz*rja, hogy mi itt miről beszélgetünk, illetve írunk, mert 1. valószínűleg a létezésünkről sem tud, bár az ő világában, ahol csak ő, a haverok, a drog, meg a botrány számít, nem hiszem, hogy a többi rajongóját többre tartja, főleg, ha leköpi őket, 2. nem tud magyarul.
És nagyon szép, amit leírtál, valóban, a mai fiatalság jelentős része botrány (bár vannak kivételek, szerencsére). Justin pedig éppen csak annyiban különb tőle, hogy ő ugyanúgy cigizik, drogozik és botrányt botrányra halmoz, csak ő valami miatt (amit még mindig nem értek) híres, és felkapott lett, és a középpontban van. De egyébként ő sem lenne más ezektől a fiataloktól. A tehetséges kifejezést is kérdőre vonnám, bár nyilván mindenkinek szíve joga, kit titulál tehetségesnek...
Az a baj bennetek (tisztelet a kivételnek), hogy annyira rohadtul vakok vagytok, hogy nem láttok a saját szemetektől. El kell fogadni, hogy a ti kis babaarcú énekesetek, aki egykor édes és kedves kisfiú volt, elzüllött, ami nem attól lett, hogy annyian bemocskolják, és nem bírja, egyszerűen elszállt magától, és azt hiszi, ettől a kis sikertől, amit csak kislányok alapoztak meg neki, ő már valaki. Attól, hogy valakin nagy a nyomás, és kipróbálja a drogot vagy a cigit, vagy bármi mást, még nem köpköd másokat, dobálja mások ablakát, és a többi.
Régen is iszonyúan irritált, de akkor még nem volt ekkora s*ggfej, a kislányok nyáladzottak rá, ennyi. De most már a viselkedése tényleg megüti az irritáló szintet, és valakinek sürgősen helyre kellene tenni, ha magától nem éri fel ésszel, hogy rossz felé megy...
Ja, és egyébként én azt sem vetem meg, aki drogozik. Tegye, ha ekkora hülye, és azt akarja, hogy túladagolásban meghaljon, akkor oké. Engem nem is érdekelne, mit csinál Justin. Csak a gáz ott van, hogy ő mások kárára is előszeretettel csinál dolgokat...
2019. június 24. 23:23 #130
LoveYourSelf
LoveYourSelf
visszatérő vendég
 
StátuszI love games that turn people aganinst each other
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 17.08.03.
Hozzászólás: 186
Csatolások: 0
Azonosító: 265848
Offline offline
Kezdjük ott, hogy Lil Za Justin egyik legjobb barátja volt. Valljuk be, csomó rossz dologba belevitte őt. Volt olyan időszak is mikor a két ember együtt is lakott, ezért még több időt töltöttek együtt. Justin azóta stílust váltott és megváltoztatta a külsejét és inkább szeretne egy rappernek kinézni, mint egy tizenéves bájos kisfiúnak. Ezzel nincs semmi baj, nekem be is jön, de alapjáraton ő egy JÓ EMBER.
7 oldal 1 2 3 4 5 6 7
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok