Starity

Oscar 2014: íme, a jelöltek!

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 16. 16:37 #41
- törölt felhasználó -    
Örülök egy pár kedvencemnek! cool.gif smileeee.gif
2014. január 16. 16:38 #42
Cannibal3
Cannibal3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 974
Csatolások: 0
Azonosító: 141234
Offline offline
Idézet (mse90 @ 2014.01.16. 16:24)
...és Brie Larson. Én személy szerint az ő mellőzését nehezményezem t'án a leginkább, hiába tudtam, hogy így lesz. Legalább ő még a kisebb kritikusi csoportoknál elég szépen teljesített.

Az ő alakítását még nem láttam, de nem kételkedem benne, hogy megérdemelné. Szép számmal vannak jelölései (+ 1-2 díj) neki is. Értem én, hogy az Oscaron nem belőlük fogják összerakni a mezőnyt, ott szükség van Bullockra, meg hasonló nagy nevekre, de azért legalább kettőnek az előbb említett színésznők közül simán be kellett volna jutnia. Persze nyilvánvaló volt, hogy nem így lesz.
1 felhasználónak tetszik: mse90
2014. január 16. 16:39 #43
s.sofi
s.sofi
új tag
 
StátuszSzuperül érzem magam
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.14.
Hozzászólás: 46
Csatolások: 0
Azonosító: 187694
Offline offline
Hajrá Jégvarázs!!!!! smileeee.gif
2014. január 16. 16:41 #44
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Ha most se fognak Leo-nak Oscar-t adni, akkor felteszem a kérdést, hogy mit kell még csinálnia, hogy végre az övé legyen? Már nagyon járna neki.
2014. január 16. 16:41 #45
Kiim
Kiim
 
StátuszThe toxicity of our city..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.30.
Hozzászólás: 1079
Csatolások: 0
Azonosító: 135455
Offline offline
Nem vagyok túlzottan meglepve, de valljuk be őszintén, számítani lehetett nagyjából arra, hogy ki és miért fog jelölést kapni. Azt el kell mondanom, hogy még jó pár filmet nem láttam a listáról, mert nem volt időm még megnézni, ezért nem is tudok konkrét véleményt mondani arról hogy kinek örülök és kinek nem.

Ettől függetlenül, Tom Hanks-et sajnálom hogy kimaradt, Caprio esetében úgy érzem idén meg fogja kapni a díjat, de nem a teljesítményéért, sokkal inkább azért, mert már illene megkapnia. Nem értem milyen alakításokat várnak még ettől a szerencsétlen embertől, hogy végre díjazzák.. A női szekcióról megint nem mondanék túl sokat.. én elhiszem hogy JLaw nemzedékének fénysugara, de túlzásnak érzem már ezt a sok díjra jelölgetést és hasra esést miatta. Remélem idén olyan fogja kapni, aki valóban meg is érdemli a díjat, habár..hülye vagyok, az Oscarról beszélünk! biggrin.gif
2014. január 16. 16:42 #46
Sajt200
Sajt200
 
StátuszRossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni. ˇˇ Dumbledore
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.01.
Hozzászólás: 626
Csatolások: 0
Azonosító: 196987
Offline offline
Hajrá Jen biggrin.gif az azért irtó nagy szám lenne, ha megint nyerne...de mnden esélye megvan tongue.gif
A Gravitáció esélyesnek tűnik, Leonak pedig igazán kijárna az a díj smileeee.gif
2014. január 16. 16:49 #47
- törölt felhasználó -    
Ennyit a Magányos lovas Aranymálnájáról rohog.gif
Nem tudom szerintem évről-évre esik a színvonal...De azért remélem olyan kapja aki tényleg megérdemli biggrin.gif
2014. január 16. 16:51 #48
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kiim @ 2014.01.16. 16:41)
Nem vagyok túlzottan meglepve, de valljuk be őszintén, számítani lehetett nagyjából arra, hogy ki és miért fog jelölést kapni. Azt el kell mondanom, hogy még jó pár filmet nem láttam a listáról, mert nem volt időm még megnézni, ezért nem is tudok konkrét véleményt mondani arról hogy kinek örülök és kinek nem. 
Ettől függetlenül, Tom Hanks-et sajnálom hogy kimaradt, Caprio esetében úgy érzem idén meg fogja kapni a díjat, de nem a teljesítményéért, sokkal inkább azért, mert már illene megkapnia. Nem értem milyen alakításokat várnak még ettől a szerencsétlen embertől, hogy végre díjazzák.. A női szekcióról megint nem mondanék túl sokat.. én elhiszem hogy JLaw nemzedékének fénysugara, de túlzásnak érzem már ezt a sok díjra jelölgetést és hasra esést miatta. Remélem idén olyan fogja kapni, aki valóban meg is érdemli a díjat, habár..hülye vagyok, az Oscarról beszélünk! biggrin.gif

Jennifer nagy rajongója vagyok, de egyszerűen nem értem ezt a felhajtást körülötte unsure.gif Szerintem nem akkora szám mint amennyire fel van fújva sőt, sokan csak Katniss megformálásáért szeretik laugh.gif A vége viszont tetszik szerintem egy bő 10 év múlva már egy nagy nulla lesz az Oscar rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Kiim
2014. január 16. 16:54 #49
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350196
Azonosító: 98426
Offline offline
Azért Daniel Brühl igazán megérdemelt volna legalább egy jelölést, ha díjat nem is a Rush miatt. A legjobb színész kategóriában igazából nem nagyon van kedvencem, talán Chiwetel Ejiofor érdemelné meg. Női főszereplőknél tényleg elég erős ez a mezőny, de szerintem Amy és Cate között fog eldőlni. Cate-nek én borzasztóan örülnék és bár szeretem Amy-t is, de ezt most nem szabad megnyernie. Cate ellen legalábbis nem. A férfi mellékszereplő kategóriában nehéz kedvencet választanom, hogy őszinte legyek. Talán Jarednek örülnék a legjobban, nőknél pedig Jen, de Lupita is megérdemelné. Azt még megemlíteném így zárójelben, hogy mikor megláttam a Hobbit jelölést, majdnem felsikítottam. Mondjuk ha vizuális effektekről van szó, akkor el is várja az ember. biggrin.gif
Összességében Cate-nek kell nyernie, a többi egyelőre (még) nem különösebben érdekel.
2014. január 16. 16:56 #50
hungergamesFan16
hungergamesFan16
aha
 
Státuszha nincs mit ennem akkor jóllakik a fantáziám
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 1616
Csatolások: 1
Azonosító: 185038
Offline offline
Jared Letoooo.
Jennifer Lawrence-t bírom, de már egy kicsit sok lesz belőle.
2014. január 16. 16:57 #51
- törölt felhasználó -    
Cate Blanchettnek, Bradley Coopernek, Leonardo Di Capriónak, Chris Hemsworthnek, de leginkább Christian Bale-nek gratulálok, remélem sikerül is megnyernie a drágának wink.gif
2014. január 16. 17:01 #52
Luna0124
Luna0124
visszatérő vendég
 
StátuszHappy Hunger Games and may the odds be ever in your favor. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.04.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 195405
Offline offline
Leonardo DiCaprio már nagyon megérdemelné..tényleg ennél jobb már nem is lehetne.
Jennifer Lawrence-nek is örülök, mert szerintem igazán megérdemli, és nem értek azzal egyet, hogy mindenhonnan ő folyik, mert nem! hanem az ilyen béna kis Disney tinisztárok.
A Nagy Gatsby ruhák iszonyú jók voltak.
Az animációs filmekről annyit, hogy szerintem a Gru 2 és a Jégvarázs a legesélyesebb, és gondolom a Jégvarázs viszi a Legjobb eredeti dal díjját.
2014. január 16. 17:03 #53
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Hajrá Jégvarázs!!!
2014. január 16. 17:04 #54
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Idézet (hungergamesFan16 @ 2014.01.16. 16:56)
Jared Letoo.
Jennifer Lawrence-t bírom, de már egy kicsit sok lesz belőle.

Itt szeretnék rámutatni arra, hogy senki sem mondja azt, hogy "én bírom Leonardo DiCapriót, de már egy kicsit sok lesz belőle". Nevetséges az, ahogy rögtön utálni kezdünk egy női sztárt, amint túl sikeres vagy túl népszerű lesz, és még be is valljuk, hogy igazából ezentúl semmi más logikus magyarázat nincs az irritációnkra. pardon.gif

Igen, Lawrence az idei egyik Oscar-kedvenc filmben játszott egy szerepet, ami már a karakter természete miatt is kiugrott, nem csoda, hogy jelölték (az összes többi színésszel együtt). Lapozzunk. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Jody, Beyla
2014. január 16. 17:06 #55
- törölt felhasználó -    
Nem látom sehol Johnny Deppet, pedig már tényleg csak ez hiányzik a polcáról sad.gif
Azért a hangszerkesztéseknél a Magányos Lovas és a Hobbit: Smaug pusztasága ottvan, remélem nyernek smileeee.gif ^^
2014. január 16. 17:09 #56
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
Jen, Leonardo, szurkolok!!! smileeee.gif heart.gif Meg persze Gru!
2014. január 16. 17:10 #57
Dzseni123
Dzseni123
 
StátuszTe meg én...♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.26.
Hozzászólás: 523
Csatolások: 64
Azonosító: 212499
Offline offline
Gru 2 Vasember 3 smileeee.gif)
2014. január 16. 17:16 #58
- törölt felhasználó -    
jégvarázs!!! heart.gif
2014. január 16. 17:19 #59
- törölt felhasználó -    
Idézet (mse90 @ 2014.01.16. 17:04)
Itt szeretnék rámutatni arra, hogy senki sem mondja azt, hogy "én bírom Leonardo DiCapriót, de már egy kicsit sok lesz belőle". Nevetséges az, ahogy rögtön utálni kezdünk egy női sztárt, amint túl sikeres vagy túl népszerű lesz, és még be is valljuk, hogy igazából ezentúl semmi más logikus magyarázat nincs az irritációnkra. pardon.gif
Igen, Lawrence az idei egyik Oscar-kedvenc filmben játszott egy szerepet, ami már a karakter természete miatt is kiugrott, nem csoda, hogy jelölték (az összes többi színésszel együtt). Lapozzunk. rolleyes.gif

Ebben viszont nagyon igazad van wink.gif Leonardo is már a csapból folyik laugh.gif Ha pedig Oscart kap azért kapja mert már évek óta nyomják, hogy Oscart neki unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: mse90
2014. január 16. 17:20 #60
- törölt felhasználó -    
Nagyon-nagyon szurkolok Leo-nak, most már tényleg megérdemelné azt az Oscart! Az animációs filmeknél reménykedem, hogy a Croodék nyerjenek, mert hihetetlenül édes mese lett, bár amennyire nyomatják a Jégvarázst, annak egy kicsit több esélye van...
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!