Starity

Demi Lovato rózsaszínre váltott

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 25. 10:51 #141
RockNBlack
RockNBlack
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.23.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 0
Azonosító: 219772
Offline offline
Most akkor ahányszor ez az elmebeteg picsa befesti a haját lesz róla cikk?Ha a Kissről vagy a Europról lenne ennyi cikk megérteném,mert ők le is tettek valamit az asztalra,nem csak 8-9 éves kis picsákat,nem bolondok,hogy rehabra kerüljenek,és a felsoroltak zenéiben át lehet érezni,hogy szeretik ezt csinálni,bele mélyülsz a zenékbe és hopp eltelt 3 óra.Demike nem szereti ezt csinálni,kell neki a pénz a cikkek.Magyarul mint a többi ilyen disco patkánynak.A rajongóim így úgy csak beetetés,csak nem veszitek észre.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 25. 11:08 #142
- törölt felhasználó -    
Idézet (RockNBlack @ 2014.01.25. 10:51)
Most akkor ahányszor ez az elmebeteg picsa befesti a haját lesz róla cikk?Ha a Kissről vagy a Europról lenne ennyi cikk megérteném,mert ők le is tettek valamit az asztalra,nem csak 8-9 éves kis picsákat,nem bolondok,hogy rehabra kerüljenek,és a felsoroltak zenéiben át lehet érezni,hogy szeretik ezt csinálni,bele mélyülsz a zenékbe és hopp eltelt 3 óra.Demike nem szereti ezt csinálni,kell neki a pénz a cikkek.Magyarul mint a többi ilyen disco patkánynak.A rajongóim így úgy csak beetetés,csak nem veszitek észre.


úgy látom tipikusan annak a példája van aki csak azért regisztrált be, hogy a sztárokat pocskondiázza, igazán gratulálok thumbsup.gif ott a lehetőség számodra is a cikk írásra hajrá, jaa vagy hogy pampogni egyszerűbb?! biggrin.gif a disco kifezésnek meg járj utána mert az ő zenéje nagyon messze van tőle
2014. január 25. 12:25 #143
gvilcsi
gvilcsi
Lovatics
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.24.
Hozzászólás: 1355
Csatolások: 36
Azonosító: 113068
Offline offline
Egy kis idő után meglehet szokni.De szerintem nem annyira jó mint a kék.Egyébként most maradhatott volna a barnánál.
2014. január 25. 12:30 #144
Székely Cintiaaa
Székely Cintiaaa
visszatérő vendég
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.11.
Hozzászólás: 135
Csatolások: 0
Azonosító: 191392
Offline offline
Demi eskü minden héten mas a hajad kék rozsaszin de amugy nem rosz de a kék jobb ! smileeee.gif
2014. január 25. 13:12 #145
cissssss
cissssss
visszatérő vendég
 
StátuszStay Strong Becaus You're Unbroken!! :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.10.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 0
Azonosító: 208845
Offline offline
Rózsaszín, kék, szőke, barna, fekete, vörös nekem ez tök nyolc, én így is úgy is szeretem
2014. január 25. 13:44 #146
- törölt felhasználó -    
Egyáltalán nem rossz, de a kék jobban állt neki. smileeee.gif
2014. január 25. 14:07 #147
BarbiiKeszii
BarbiiKeszii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.14.
Hozzászólás: 507
Csatolások: 0
Azonosító: 173424
Offline offline
Nagyon jól néz ki, bár én nem merném kipróbálni...
2014. január 25. 14:36 #148
- törölt felhasználó -    
jól áll neki, de kéken jobb volt smileeee.gif amúgy szerintem a fekete a legjobb biggrin.gif
2014. január 25. 14:45 #149
AerobicBaba9
AerobicBaba9
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.18.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 219513
Offline offline
Normálisan jó volt de így is tetszik
2014. január 25. 14:52 #150
MissTiniStoessel
MissTiniStoessel
smoke & mirrors
 
Státusz"Your body is looking good tonight, I'm thinking we should cross the line..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.25.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 70
Azonosító: 219904
Offline offline
De jól áll neki smileeee.gif)
2014. január 25. 15:22 #151
- törölt felhasználó -    
Nekem a kék haja jobban tetszett de ez is jól áll neki
2014. január 25. 16:02 #152
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (RockNBlack @ 2014.01.25. 10:51)
Most akkor ahányszor ez az elmebeteg picsa befesti a haját lesz róla cikk?Ha a Kissről vagy a Europról lenne ennyi cikk megérteném,mert ők le is tettek valamit az asztalra,nem csak 8-9 éves kis picsákat,nem bolondok,hogy rehabra kerüljenek,és a felsoroltak zenéiben át lehet érezni,hogy szeretik ezt csinálni,bele mélyülsz a zenékbe és hopp eltelt 3 óra.Demike nem szereti ezt csinálni,kell neki a pénz a cikkek.Magyarul mint a többi ilyen disco patkánynak.A rajongóim így úgy csak beetetés,csak nem veszitek észre.

Az a helyzet, hogy elvileg hajfestésről és hajvágatásról nem jelenhetne meg cikk. Bár ebben a szösszenetben szó esik még a nyaralásáról. Látszik, hogy Szandi azért próbálta feljebb vinni a cikk hírértékét, de még mindig elég gyenge így is. Valóban igen csak elgondolkodtató az, hogy vajon miért mindig csak önmaga reklámozása és a hihetetlenül bölcs nyilatkozatai okán kerül köztudatba. Én is sokkal jobban értékelném a csajt, hogyha melózna, dolgozna és arról olvasnánk nap mint nap, hogy itt stúdiózik, ott stúdiózik, itt forgat, ott forgat, ilyen lemez lesz a következő, olyan lemez lesz a következő, de nem. Vagy a hajszínezését illetően kerül a lapokba, vagy azért, mert megsértődött valami miatt, esetleg Teréz anyaként akarja óvni a celeb társadalom becses tagjait. Láttam a Stay Strong dokumentumfilmjét és tényleg látszik a csajon, hogy ezt kényszerből csinálja. Fél percenkénti idegesítő vihorászása ad tanúbizonyságot arról, hogy megterheli őt ez a szakma és a háta közepére sem kívánja. Valóban csak a pénz az, ami motiválhatja, meg talán még az egocentrikusság. Voltak pillanatok a filmben, amikor a lány elfeledkezett magáról és totál az jött le, hogy iszonyatosan beképzelt. Én is sajnálom, hogy manapság az igazi zene nincsen megbecsülve. Mondjuk Demihez mérten Kiss egy kicsit más kategória, ám vannak sokkal jobb popénekesek is, akik megérdemelnék sokkal jobban azt a rivaldafényt amit Demi kap. Ha Lovato nem játszotta volna ki az öngyi-depi-sztéjsztrong kártyáját, akkor a neve már rég feledésbe merült volna.
1 felhasználónak tetszik: Szandiiii
2014. január 25. 16:59 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2014.01.25. 16:02)
Az a helyzet, hogy elvileg hajfestésről és hajvágatásról nem jelenhetne meg cikk. Bár ebben a szösszenetben szó esik még a nyaralásáról. Látszik, hogy Szandi azért próbálta feljebb vinni a cikk hírértékét, de még mindig elég gyenge így is. Valóban igen csak elgondolkodtató az, hogy vajon miért mindig csak önmaga reklámozása és a hihetetlenül bölcs nyilatkozatai okán kerül köztudatba. Én is sokkal jobban értékelném a csajt, hogyha melózna, dolgozna és arról olvasnánk nap mint nap, hogy itt stúdiózik, ott stúdiózik, itt forgat, ott forgat, ilyen lemez lesz a következő, olyan lemez lesz a következő, de nem. Vagy a hajszínezését illetően kerül a lapokba, vagy azért, mert megsértődött valami miatt, esetleg Teréz anyaként akarja óvni a celeb társadalom becses tagjait. Láttam a Stay Strong dokumentumfilmjét és tényleg látszik a csajon, hogy ezt kényszerből csinálja. Fél percenkénti idegesítő vihorászása ad tanúbizonyságot arról, hogy megterheli őt ez a szakma és a háta közepére sem kívánja. Valóban csak a pénz az, ami motiválhatja, meg talán még az egocentrikusság. Voltak pillanatok a filmben, amikor a lány elfeledkezett magáról és totál az jött le, hogy iszonyatosan beképzelt. Én is sajnálom, hogy manapság az igazi zene nincsen megbecsülve. Mondjuk Demihez mérten Kiss egy kicsit más kategória, ám vannak sokkal jobb popénekesek is, akik megérdemelnék sokkal jobban azt a rivaldafényt amit Demi kap. Ha Lovato nem játszotta volna ki az öngyi-depi-sztéjsztrong kártyáját, akkor a neve már rég feledésbe merült volna.


Minden kötözködés meg rossz indulat nélkül, de attól, hogy nincs vele tele a média, Demi jelenleg is keményen dolgozik a két hét múlva megkezdődő turnéján, és már írja a dalokat a következő albumára, amit még idén kiszeretne adni. smileeee.gif Az elmúlt időszakban nem is nagyon lehetett volna mit írni róla, mert elvonult a média elöl, mint ahogy a cikkben is írtam, hogy a családjával legyen, emellett, hogy a turnéra készüljön. Tegnap jelent meg először nyilvános eseményen 3 hét után, ahol például csak a turnéjáról és ezzel kapcsolatos dolgairól mesélt, amit majd később meg is írok cikkben. smileeee.gif

Az meg, hogy ki nem állhatja a szakmájával járó dolgokat nem újdonság. smileeee.gif Többször is mondta, hogy Ő csak a zenének él, és nem szereti a díjátadókat meg az ehhez hasonló eseményeket, ezért is nem jár el rájuk. (Az már csodaszámba megy ha egy évben mondjuk kettőn megjelenik, múltkor pont ezért haragudtak meg rá a rajongói, mert a barátait választotta a People's Choice Díjátadó helyett.) És ha egyszer abba hagyja a zenélést, akkor mindenképp a kamerák mögött szeretne dolgozni rendezőként, és dalszövegíróként.

Az évek során már megedződtem, és elviselek bármilyen jelzőt amit rá mondanak, egyet kivéve: beképzelt. biggrin.gif Pont, hogy Ő az a lány aki nem az, erre a legjobb példa a tegnapi nap, amikor rengeteg emberrel találkozott, akik utána Twitteren nem győztek arról áradozni, hogy ennyire kedves, közvetlen és aranyos lánnyal még nem találkoztak. smileeee.gif

Amúgy Beyla, szeretem amikor ilyen hangnemben fogalmazol róla, mert lehet hogy negatív vélemény, de olyan stílusban íródott, ami nem kelt az emberben rossz érzetet. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 25. 17:01 #154
SHSophie2000
SHSophie2000
hi.
 
Státusz*nem vagyok aktív, csak olvasni járok már*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.15.
Hozzászólás: 1798
Csatolások: 48
Azonosító: 186050
Offline offline
Jól áll neki, bár nem értem, hogy bírja a haja ezt a sok festést.
2014. január 25. 17:18 #155
- törölt felhasználó -    
A hajfestés (a sok hajfestés) nem jó a hajnak, mert roncsolja. Az eredeti hajszíne volt a legszebb, mert az volt Ő.
2014. január 25. 17:21 #156
- törölt felhasználó -    
nekem nagyon bejön ez a szín,szerintem jól áll neki smileeee.gif
2014. január 25. 17:21 #157
Brandy
Brandy
♥Pizza♥
 
Státusz❤TheWalkingDeath❤Acotar könyv sorozat❤ASH könyv sorozat❤
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.02.
Hozzászólás: 5316
Csatolások: 379
Azonosító: 148501
Offline offline
Jól áll neki! smileeee.gif
2014. január 25. 17:39 #158
Elody Lovell
Elody Lovell
 
StátuszTeen Wolf Je'taime
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.31.
Hozzászólás: 524
Csatolások: 0
Azonosító: 214488
Offline offline
Jól áll neki smileeee.gif
2014. január 25. 18:13 #159
- törölt felhasználó -    
Ez nagyon jól néz ki!!!!! smileeee.gif
2014. január 25. 18:30 #160
- törölt felhasználó -    
Szerintem ez áll a legjobban neki 2008 óta.
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok