Starity

Miért vezessünk blogot?

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. január 26. 14:16 #61
- törölt felhasználó -    
Egyzer-kétszer már megpróbálkoztam a blogolással. Sajnos igen kevés időm van ,azért abbahagytam.Ugye a rajongói blog,kritikai blog és a személyes blog is időt igényel.Írnom sincs nagyon miről ,mert az életem nem olyan érdekes ,hogy egy személyes blogban meg akarjam osztani.
Szabadidőmben azért szoktam írosgatni rövid történeteket ,de csak magamnak smileeee.gif
2014. január 26. 14:19 #62
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Jó kis cikk lett, köszi ^^ nekem ehhez nem lenne türelmem, amúgy xdd
2014. január 26. 14:29 #63
BoyfriendXDDDD
BoyfriendXDDDD
új tag
 
StátuszBlogok 4 ever!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 95
Csatolások: 0
Azonosító: 212135
Offline offline
Nekem is van blogom ( a profilomon megtalahato).. a blogger.hu- n nagyon jókat Lehet szerkeszteni.. es koszi a cikket, nagyon erdekes volt, és végre van valami olyan hír is, amiben Nem botrankozik senki! smileeee.gif
2014. január 26. 14:31 #64
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó cikk lett, én most kezdtem bele egy blogba és nem voltam biztos benne hogy csinálnom kéne, de most már nem adom fel! smileeee.gif
2014. január 26. 14:46 #65
Amanda Parker
Amanda Parker
visszatérő vendég
 
StátuszA legcsodálatosabb érzés az, amikor szeretsz és viszontszeretnek... <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 342
Csatolások: 0
Azonosító: 183375
Offline offline
marah jó lett smileeee.gif
2014. január 26. 15:05 #66
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2014.01.26. 14:10)
Habár a mostaanában divatos fanfictionöket nem hiszem, hogy bárki lenyúlná, ellopná, mert egynémelyikre a kritikán aluli jelző is dicséret. unsure.gif 
Nagyon sokan tényleg azért csinálják, mert hú, az osztálytársamnak is van, de szerintem hamarosan úgyis lecseng majd ez is. Nem tudom, hogy mennyi idős a cikk szerzője, de lehet ő is inkább ezekben az egydireksönös körökben mozog, azért nem gyűjtött többet, azért nem széleskörűbb a cikk. Valljuk be, a gasztonómia iránt csak egy bizonyos kor után kezd el érdeklődni az ember, vagy olvasni is úgy érzem, ciki manapság, ha a lemaradt könyves blogokat nézem.

Azokat nyilván nem. Az írói babérok alatt nem a fanfiction-"alkotásokat" értettem. smileeee.gif
A cikk tényleg kicsit összecsapott, még annyi fajtát bele lehetett volna írni. Nekem pont a gasztro hiánya szúrt szemet először. smileeee.gif A könyves blog, ha nagyon akarjuk, beleférhet még talán a kritika-kategóriába, de tényleg jobban szét lehetett volna bontani az egyéb 'alfajokat'. Így olyan "mondott is valamit, meg nem is" ez a cikk. Hiányérzetem nekem is maradt, az bizonyos. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. január 26. 15:16 #67
Uncharted
Uncharted
Ps gamer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.27.
Hozzászólás: 2066
Csatolások: 0
Azonosító: 210588
Offline offline
Minek ez a hír?Nem tudom.
2014. január 26. 15:25 #68
- törölt felhasználó -    
Jó cikk lett smileeee.gif
2014. január 26. 15:51 #69
- törölt felhasználó -    
Ahh Ez egy zárt kör,blogra nem mered ki tenni az irományodat mert lenyúlják,a könyvkiadók meg pénzt kérnek,a megjelenitésért cserébe... Akkor mit lehet csinàlni? sad.gif
2014. január 26. 16:13 #70
AvrilFanxxx
AvrilFanxxx
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 2659
Csatolások: 136
Azonosító: 212105
Offline offline
Jó cikk lett,gratu:)
2014. január 26. 16:22 #71
- törölt felhasználó -    
holeczerd1997 tudod a Starity nem azért van, hogy hülye témákkal tegyük tele. Vannak még itt értelmes felhasználók, akik veszik a fáradságot, és megírnak egy ilyen sok munkát igényelő cikket. Vannak olyan kedvesek, és próbálnak információt adni másoknak arról, hogy miért érdemes blogot írni, olvasni stb... Neked ezt inkább értékelni kéne. És ez szerinted hír? a Starity egy úgjág, azonban nem hiszem, hogy lapokban ne láttál volna életmódcikkeket. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, itsjustme
2014. január 26. 16:46 #72
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet
„Manapság névtelennek lenni rosszabb, mint szegénynek lenni.” Hogy miért is? Hiszen, ha egy jó blogot vezet valaki, az már elismerés, az pedig pozitívan emeli az önbizalmunkat.

Biztos megint én vagyok marslakó, de még sok-sok évvel ezelőtt elkezdtem írni egy személyes blogot és rájöttem, hogy az egésznek nincsen értelme. A blogírást nem nekem találták ki még annak ellenére sem, hogy igen csak szeretek pötyörészni. Meg, hogy őszinte legyek engem nagyon untatnak a személyes blogok. Azt meg végképp egy marhaságnak tartom, hogy emeli az önbizalmunkat. Hát nem tudom, nekem az emeli az önbizalmamat, ha valaki megdicsér, hogy szép vagyok vagy jól nézek ki, de nem egy internetes blogtól fogom magamat a világ legjobb nőjének érezni. unsure.gif

Idézet
Itt két külön csoportot különböztetünk meg: a fanfiction és a nem fanfiction blogokat.

Nekem is az a véleményem, amit itsjustme leírt már előttem. Számtalan lehetőségünk van publikálni a neten. Én speciel a Merengőt favorizálom, hiszen az évek folyamán igazi sztoris fórummá nőtte ki magát. Régebben HP fanficctionökre voltak ráállva, de manapság azt tölthetsz fel oda, amit csak akarsz. Ám van egy kitétel - az adminok átnézik minden sztorid minden fejezetének minden egyes sorát. Igen is p*fátlnaul visszadobják azt a sztorit, ami igénytelen, tele van helyesírási és stilisztikai hibákkal. Tehát, ha valaki fejlődni kíván, akkor a Merengő a legjobb hely. Pluszban olyan aranyosak az adminok is, hogy 99%-ban nem csak, hogy leírják neked a helyesírási vagy mondatszerkezeti hibáidat, de sokszor még el is magyarázzák, hogy miért nem úgy kell írni például azt az adott szót. Szerintem ennél királyabb publikálási lehetőséget nem is adhatnának senkinek sem! Ezért nem is értem, hogy ezek a blog szájtok miért is annyira elterjedtek. Az a tippem, hogy a sok írni olvasni nem tudó 12-14 éves kislány nem tudná kiélné perverz fantáziáját az igénytelenebbnél igénytelenebb 1D irományaikkal. Régebben kínoztam magamat ilyenekkel, de mostanában nincs időm rá. Ám az biztos, hogy az ember minden egyes blog olvasása után gazdagabb lesz egy jó nagy adag röhögéssel. Számomra még mindig hihetetlen az, hogy hogyan tud valaki feltölteni ilyen történeteket. Nekem a p*fámról égne a bőr, ha ilyen irományokhoz adnám a nevemet. Sajnos nagyon kevés manapság Merengőn kívül ilyen blogos oldalakon az igényes írások. Tegnap viszont egy kedves tag segítségemet kérte az egyik sztoris blogjához, én meg nem voltam rest és megnéztem. Ugyan még nem kerültek fel fejezetek, de azt kell mondjam, hogy tűkön ülve várom a legelső fejezetet. Szóval vannak ötletes történetek abszolút igényes kivitelezésben, csak ritka.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, itsjustme
2014. január 26. 16:46 #73
Astelia
Astelia
ℳαяαบđєя™
 
StátuszYou only live once, but if you do it right, once is enough.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.29.
Hozzászólás: 17324
Csatolások: 18066
Azonosító: 168141
Offline offline
Pár évvel ezelőtt én is megpróbálkoztam egy bloggal, de rájöttem, hogy nem nekem való. Viszont nagyon sok blogot olvasok, amelyek között van fanfition, kritika és tanácsadó is. Nagyon jó időtöltés végül is és különböző emberekkel is megismerkedhetsz . ( Egy barátnőmet a blogja miatt ismertem meg. smileeee.gif ) Persze vannak olyan blogok, amik kritikán aluliak, azokat egyből ott is hagyom, de van néhány nagyon jó történet is, bár ritkák.
2014. január 26. 17:14 #74
pászti
pászti
visszatérő vendég
 
Státusz"See the world not as it is, but as it should be!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.01.
Hozzászólás: 187
Csatolások: 0
Azonosító: 154368
Offline offline
Nagyon jó cikk lett
Esetleg tudna valaki nekem segíteni hogy hol lehet blogot szerkeszteni meg ilyenek? Ha valaki tud segíteni légyszi küldjön üzit biggrin.gif
2014. január 26. 17:36 #75
Luna0026
Luna0026
 
StátuszYou could be a bad motherfucker
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 939
Csatolások: 0
Azonosító: 210400
Offline offline
http://azutolsoev-hu5.webnode.hu/
2014. január 26. 18:31 #76
LuLu2
LuLu2
visszatérő vendég
 
StátuszBless the Lord, oh my soul
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.28.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 2
Azonosító: 184890
Offline offline
Én blogokat többnire csak olvasni szoktam. Kedvenceim: iemmafashion, valfre, kisforkani smileeee.gif
2014. január 26. 18:38 #77
- törölt felhasználó -    
Nekem is van blogom,és hasznos.
2014. január 26. 18:46 #78
Vic00
Vic00
 
Státusz♪♫..én azt mondom, hogy Punnany, te azt mondod, hogy Massif...♫♪
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.14.
Hozzászólás: 652
Csatolások: 0
Azonosító: 211726
Offline offline
szerintem tökre érdemes blogot csinálni, ha valamit közölni akarsz a nagyvilággal, vagy egyszerűen sztorit írhatnékod van, vagy ilyenek biggrin.gif persze nagy fantázia meg kreaivítás kell hozzá. Én is még egy csomószor le szoktam blokkolni xD pászti, blogger, gportal, webnode, meg ilyenek. smileeee.gif
2014. január 26. 19:53 #79
- törölt felhasználó -    
wow, mindig tudtam, hogy valahogy ki kell adnom magamból a dolgokat, amik történnek velem, valamikor könyv írásába kezdtem, amiből gyakorlatilag egy napló lett, de a legjobb lesz szerintem, ha blogot írok.
2014. január 26. 21:04 #80
Kalea
Kalea
visszatérő vendég
 
Státusz"Spread your wings, reach for your dreams..."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.17.
Hozzászólás: 278
Csatolások: 0
Azonosító: 213604
Offline offline
Én is írok könyvet... blogot nem is próbáltam, és nem is fogok elkezdeni. Nem ingerem megosztani a nagyvilággal, hogy éppen mit írok. (Ha bárkit érdekelne, már 3. fejezet közepénél tartok) És szerintem a fanfiction könyveket akárki nem nyúlhatja le, ugyanis ha már egy egyszer megírt történet alapján írod meg (ugyanaz a környezet, pl. Középfölde) akkor már csak azért sem tudják kiadni magánszemélyek, mert valószínűleg szerzői jogvédelem alatt állnak. Ahhoz beszélni kellene a szerzővel, stb...
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok