Starity

Harry Styles: „Nagyobbak vagyunk, mint a Beatles”

21 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 12. 20:16 #221
Sofi Chan
Sofi Chan
Nephilim
 
Státuszkeep it to urself cause no one cares at all.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.06.
Hozzászólás: 4954
Csatolások: 539
Azonosító: 195516
Offline offline
Mindennél jobban imádlak téged, Harry, és az egész bandát is, de sajnos ebben nincs teljesen igazad.. A Beatles korszakalkotó volt és talán sohasem lesz híresebb náluk, ők történelmet írtak a zenéjükkel, szinte legendák lettek.. Bocs Harry, de ezzel egy picit mellélőttél..
2014. február 12. 20:17 #222
- törölt felhasználó -    
Mindörökké BEATLES! Ők letettek valamit az asztalra, teremtettek egy stílust, ami nem sok bandának sikerült még a régiek közül sem. És a mai napig ismerik, hallgatják, szeretik a dalaikat. A ván dájreksön öt év múlva sehol nem lesz, nemhogy 20 év múlva. Ellenben a Beatles még 20-30-40 év múlva is ismert és híres lesz.
2014. február 12. 20:19 #223
Emma SP
Emma SP
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.15.
Hozzászólás: 100
Csatolások: 0
Azonosító: 203804
Offline offline
Milyen nyomi képe van már ne is haragudjatok :/
Na de nekm mind1. Végülis ja
2014. február 12. 20:19 #224
- törölt felhasználó -    
Jaj, de fáj... Jaj...
2014. február 12. 20:20 #225
- törölt felhasználó -    
Érdekes....John Lennon egyszer egy interjúban azt mondta; "népszerűbbek vagyunk, mint Jézus." Ma ez a drága ki nemmondomkimi azt mondja, jobbak mint a Beatles. Egy dolgot üzennék ennek a takonygépnek; AZ ÉG EGY ADTA VILÁGON SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM LESZTEK OLYAN NAGYON, MINT A BEATLES, TI KIS ROHADÉKOK! Ti csak egy bizonyos hullámot követtek, a pop-ot, és ezzel a "műfajjal" lettetek sikeresek, de a Beatles egy újfajta zenei hullámot indított el, ami aztán kihatott a világ zenéjére, egészen az LMFAO-ig, mivel ők is elismerik, befolyásolta őket a Beatles. De ti a nyomába sem érhettek annak a bandának, aki befolyásolta a zenetörténelmet. Ostoba nyálgép tini!! Na csá!
3 felhasználónak tetszik: MadHatter, menthol, Beyla
2014. február 12. 20:28 #226
- törölt felhasználó -    
Idézet (krisztintin @ 2014.02.12. 20:14)
Igaza van! A Beatles régen (biztos) nagy szám volt, de most már egyáltalán nem az! A JELENBEN KELL ÉLNI EMBEREK!! Nem a múltban! A Beatles  nagy szám volt, de most az 1D az és ezt kell szeretni!

Én direkt nem folyok bele ebbe az egész vitába, mert feleslegesnek tartom, hogy mindenki összekap mindenkivel csak azért, mert az egyik ebben hisz és ezt szereti, a másik meg úgyszintén mást.

Az viszont eléggé szemet szúrt, hogy "a jelenben kell élni." A 20. században alkotott dalok akkor már nem is léteznek, vagy mi? Ez azt jelentené, hogy az embernek csak 2000-től kezdve lehet zenét hallgatni, vagy mit akartál ezzel kifejezni? Sokan vannak, akik azt az időszakot szeretik, amiben a Beatles is tevékenykedett, és ebben semmiféle törvényesség vagy rendszer nincs. Szimplán mindenki annak az időszaknak a dalait hallgatja, amelyik az ő lelki világának és stílusának megfelel. Én például szeretem a nyolcvanas évek hard-rock és heavy metal zenéjét, akkor most az "éljünk a jelenben" elved miatt maradi, régimódi lennék? A jó zene örökké él, tehát így lényegtelen, hány évvel ezelőtt alkották...
6 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Szandi0820, Beyla, deaddreamer, Éowyn
2014. február 12. 20:28 #227
Hailie95
Hailie95
Ani_1D
 
StátuszSome people are blessings in your life, some are lessons.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 7221
Csatolások: 0
Azonosító: 158900
Offline offline
mar megint a cikk cime ugy allitja be Harryt mint valami kib*szott bekepzel, nagyarcu srac...szo sincs errol. hogy oszinte legyek, szerintem nekik tenyleg nagyonn a rajongo taborjuk mint ami regen volt The Beatlessel. es sokkal orultebben a rajongok. de amint latni, Harry is tudja, hogy zeneileg nem tartanak ott. Senki se forditsa ki a szavait, ha lehet...
2014. február 12. 20:29 #228
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Idézet (Diala @ 2014.02.12. 19:50)
Isten ments, hogy kötözködni merjek, mert nyilván elírtad, de nekem a negyven évtized soknak tűnik.
Figyelj, én megértem, ha nem szereted a One Directiont, de tökre felesleges ennyire mélyen belemerülni ebbe a témába. Gondolom én, nem vagy se látó, se jós, szóval nem tudhatod, a későbbi évek, esetleg korok során milyen szerepet fog a One Direction betölteni. Jelenleg, mivel a zene vérkeringésének szerves részei, biztosan befolyásolnak, ihletnek más előadókat, azonkívül tényleg nem értem, miért jó lefikázni más előadókat, mikor csak a dolgukat teszik, azt művelik, amit szeretnek, és ezzel másokat is szórakoztatnak...
Miért fáj ez mindenkinek? Ahogy látom, sokan képtelebek továbblépni egyes előadók népszerűségén, és szimpla utálat címén ott rúgnak beléjük, ahol csak lehet.
Nem imádom a One Directiont, de elfogadom, hogy most ez folyik a csapból is, végtére is, egyszer úgyis lecseng körülöttük is az őrület.
Nem ismeritek őket el? Oké, de akkor legalább azt vegyétek már tudomásul, hogy sokakat szórakoztat a zenéjük, az ilar lényege. Olyan fájdalmas, hogy megkapták a sajat kis tizenötpercüket?

Negyven évet akartam írni először, aztán meg négy évtizedet és valahogy összekeveredett. Sajnos még mindig emberből vagyok, így szoktam hibázni, főleg egy ilyen húzós hét után.

Egyébként nem merültem bele a témába (ha bele is merültem volna, az akkor is a Beatles miatt lett volna, nem azért, mert az egydét annyira nem szeretem), csak belőlem ezeket a gondolatokat váltotta ki az, hogy egy két éve létező médiatermék tagja ilyet állít, hogy nagyobb a hírnevük, stb. Azok körében híres és értékes az egydé (menedzserei) által produkált kacat, akik nem tudnak kilépni abból, hogy az internet meg a tévé (iksztraktor, mtv, és a többi) meg a rádió nevelgeti őket szellemileg, és természetesen az 1D és ahhoz hasonló bandák vannak a gyerek segge alá nyomva, hogy minél birkábbak legyenek a következő generáció tagjai, mert ezzel lehet őket befolyásolni és itt nem kizárólag a One Directionról beszélek. Amúgy épp ez az, hogy tizenöt perc. Az egydé tizenöt percéből már tizenhárom letelt. És elég nehezen hiszem el, hogy valakinek nem lesz egy idő után dögunalom a zenéjük, vagy csak én veszem észre azt, hogy mind egy sablonra van építve. Tényleg nem vagyok jós, de nézd meg a Backstreet Boys vagy N'Sync (vagy egy csomó másik) hol van most? Sehol. A süllyesztőben, hiába volt akkor hisztéria körülöttük évekig. Én ezekből az esetekből kiindulva merem nyilvánosság orrára kötni a véleményemet, miszerint az egydé is így fogja végezni. Ja, és még csak annyi, hogy nem utálom a One Directiont (isten ments, hogy akárkit is gyűlöljek), bármennyire hihetetlenül hangzik, csak mint mondtam már a múltkor is, hogy nekem, az én zenei ízlésemnek több kell. Több kell egy ilyen együttesnél. Nem tetszenek a dalaik (inkább hallgatom azokat, akikről összelopkodták), a banda tagjai egytől egyig erős ellenszenvet váltanak ki belőlem, a véleményhez meg mindenkinek joga van, nem csak azoknak, akik sz-rrá istenítik a One Directiont. De legyek megint én a gonosz, tudatlan és utálkozó nagymamastílusú azért, mert engem nem szórakoztat az egydé zenéje, nem tud lekötni, viszont bocsánatot kérni nem fogok ezért.
3 felhasználónak tetszik: menthol, Beyla, Éowyn
2014. február 12. 20:31 #229
- törölt felhasználó -    
Idézet (Joni3000 @ 2014.02.12. 20:20)
Érdekes..John Lennon egyszer egy interjúban azt mondta; "népszerűbbek vagyunk, mint Jézus." Ma ez a drága ki nemmondomkimi azt  mondja, jobbak mint a Beatles. Egy dolgot üzennék ennek a takonygépnek; AZ ÉG EGY ADTA VILÁGON SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN NEM LESZTEK OLYAN NAGYON, MINT A BEATLES, TI KIS ROHADÉKOK! Ti csak egy bizonyos hullámot követtek, a pop-ot, és ezzel a "műfajjal" lettetek sikeresek, de a Beatles egy újfajta zenei hullámot indított el, ami aztán kihatott a világ zenéjére, egészen az LMFAO-ig, mivel ők is elismerik, befolyásolta őket a Beatles. De ti a nyomába sem érhettek annak a bandának, aki befolyásolta a zenetörténelmet. Ostoba nyálgép tini!! Na csá!



Lennon is mondott dolgokat, de neki igaza is van/volt. A ván direksön soha az életben sehol sem lesz a nagy legendák mögött. Mert nem lesz, és ezt el kell fogadni. A korszakalkotó bandák, énekesek valami újat csináltak, amit ezek a maiak próbálnak meglovagolni nem túl nagy sikerrel.
3 felhasználónak tetszik: menthol, Beyla, MadHatter
2014. február 12. 20:31 #230
lpmaskmancick
lpmaskmancick
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.09.15.
Hozzászólás: 3799
Csatolások: 991
Azonosító: 17852
Offline offline
Idézet (krisztintin @ 2014.02.12. 20:14)
Igaza van! A Beatles régen (biztos) nagy szám volt, de most már egyáltalán nem az! A JELENBEN KELL ÉLNI EMBEREK!! Nem a múltban! A Beatles  nagy szám volt, de most az 1D az és ezt kell szeretni!
Ui: Nem kell Harry-t szindi azért, mert az igazságot a nagyközönséggel is közölte!!

Jelenben élek és még mindig azt látom, hogy a legendás együttesekhez nem lehet hasonlítani a mai kis fröccsöntött mitugrászokat.
6 felhasználónak tetszik: menthol, xDemonswithRyux, Szandi0820, Beyla, MadHatter, Éowyn
2014. február 12. 20:36 #231
Mrs. shelley
Mrs. shelley
új tag
 
Státusz"...én akkor is ugrom hogyha az előttem ugrók egymás után halnak.."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.09.
Hozzászólás: 92
Csatolások: 0
Azonosító: 211519
Offline offline
lpmaskmancick teljesen igazad van!
2014. február 12. 20:36 #232
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8797
Csatolások: 218127
Azonosító: 59785
Online online
Idézet (MadHatter @ 2014.02.12. 20:29)
Tényleg nem vagyok jós, de nézd meg a Backstreet Boys vagy N'Sync (vagy egy csomó másik) hol van most? Sehol. A süllyesztőben, hiába volt akkor hisztéria körülöttük évekig.


Komolyan nem értem, miért kell mindig a BSB-t is felhozni a Vandís topikoknál. Nem bántásból mondom, de a Backstreet Boys nagyon nincs a süllyesztőben. Igaz, hogy nincs akkora rajongótáboruk, mint mondjuk 15-16 éve, de a süllyesztőtől még messze vannak.
2014. február 12. 20:39 #233
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2014.02.12. 20:31)
Jelenben élek és még mindig azt látom, hogy a legendás együttesekhez nem lehet hasonlítani a mai kis fröccsöntött mitugrászokat.


Ott a pont! meghajolo.gif
2014. február 12. 20:41 #234
- törölt felhasználó -    
Faszokat vagytok nagyobbak ,mint a Beatles!Eddig nem utáltam az 1D-t de nem is hallgattam,mert úgy gondoltam ,hogy jólvan nekem nem tetszik a zenéik, de attól méh lehet ,hogy "annyira" nincsenek elszállva maguktól! Faszt nem!Mi a szart képzel ez a kis seggdugasz Harry?Kapjátok be ,hova megy ez az egész helyzet????
2014. február 12. 20:41 #235
pannuska
pannuska
visszatérő vendég
 
Státusz,,When life gives beauty to use, do not waste.;)"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 181
Csatolások: 0
Azonosító: 180253
Offline offline
lpmaskmancick írta:
Jelenben élek és még mindig azt látom, hogy a legendás együttesekhez nem lehet hasonlítani a mai kis fröccsöntött mitugrászokat.

Na igen...Ezek a buznyákok sosem lesznek olyanok mint a Beatles...Harry csak álmodozhat arról,hogy híresebbek legyenek mint a Beatles... Szánalom emberek,szánalom!.-.-"
2014. február 12. 20:45 #236
AvrilFanxxx
AvrilFanxxx
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.20.
Hozzászólás: 2659
Csatolások: 136
Azonosító: 212105
Offline offline
'...zeneileg tényleg nem tartunk ott, ahol ők.'
Ó,dehogynem:) <3<3<3
2014. február 12. 20:46 #237
Zs00
Zs00
 
StátuszFeel the fear in my enemy's eyes
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.11.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 0
Azonosító: 205886
Offline offline
igaz,az 1D nagyon szuper♥
2014. február 12. 20:48 #238
leyla113
leyla113
SummerKid
 
Státuszit's Glambert time! ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.13.
Hozzászólás: 1096
Csatolások: 3
Azonosító: 180259
Offline offline
ahogy elolvastam a címet, ez jutott eszembe: meg nagyképűbbek is... de ha nem arra gondolt, hogy zeneileg, akkor oké.
2014. február 12. 20:51 #239
- törölt felhasználó -    
Idézet (krisztintin @ 2014.02.12. 20:14)
Igaza van! A Beatles régen (biztos) nagy szám volt, de most már egyáltalán nem az! A JELENBEN KELL ÉLNI EMBEREK!! Nem a múltban! A Beatles  nagy szám volt, de most az 1D az és ezt kell szeretni!
Ui: Nem kell Harry-t szindi azért, mert az igazságot a nagyközönséggel is közölte!!

1.Nincs olyan ,hogy "biztos" nagyszám volt.Mert TUTI és most is nagyszám.Több Beatles Fan van mint Gondolnád.Most gondolj arra ,hogy monjuk 10-20 év múlva már nem lesz 1D és mondjuk lest valami más mondjuk "Evergreen" és mondjuk ez a banda olyan híres lesz ,mint most a 1D és régen a Beatles! És mondjuk megjelenik egy ilyen ciik ,hogy mondjuk Evergreen fronembere ezt nyilatkozta ,hogy "Nagyobbak vagyunk az 1D-nél" És akkor nálad kiborul a bili.Igaz?SZAR ÉRZÉS!
2.Soha a büdös életbe ne írj olyat ,hogy a jelenbe kell élni.Ez hülyeség!Mindig a jövőt kell tervezni a múlt alapján!
3. Idézem "Ui: Nem kell Harry-t szindi azért, mert az igazságot a nagyközönséggel is közölte!!" Hogy érted ,hogy a Nagy igazságot?? Mit akarsz ezzel mondani ,hogy 1D vallásod van?Könyörgöm Harry akkor hazudik amiko mozog a szája! És én az ilyen lányokat mint ,te legszívesebben eltemetném élve!És nem azért amiért szerted az 1D-t hanem ,mert a Beatles ről nincs fogalmad!És ha nincs fogalmad a Beatlesről akkor semmi zenei alap stílusról nincs!
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. február 12. 20:52 #240
MiliDirectioner
MiliDirectioner
visszatérő vendég
 
StátuszI love synchronized swimming.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.09.22.
Hozzászólás: 272
Csatolások: 1
Azonosító: 212312
Offline offline
Hát Harrym még előrébb is jártok!!!És igen 1000x nagyobb rajongó táborotok van!!! smileeee.gif
21 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!