Starity

Harry Styles: „Nagyobbak vagyunk, mint a Beatles”

21 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. február 12. 20:54 #241
pillango55
pillango55
visszatérő vendég
 
StátuszBoom-clap, the sound of my heart, the beat goes on and on and on and on and.. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 356
Csatolások: 0
Azonosító: 176513
Offline offline
Semmi bajom sincsen a 1Dvel, a srácok aranyosak, a zenéjük jó, de ne a Beatlessel kezdjék az összehasonlítást. Lejjebbről. A Beatles azért Beatles marad, még ha 50 év telik is el smileeee.gif
2014. február 12. 20:55 #242
- törölt felhasználó -    
Idézet (MiliDirectioner @ 2014.02.12. 20:52)
Hát Harrym még előrébb is jártok!!!És igen 1000x nagyobb rajongó táborotok van!!! smileeee.gif


Ez volt a hónap vicce, komolyan. _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: xDemonswithRyux, Beyla, Szandi0820, hungergamesFan16, Éowyn
2014. február 12. 20:55 #243
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Az mekkora emeletes baromság már hogy a "jelenben kell élni" tehát akkor hallgassuk a sok egy kaptafára legyártott tucat műanyag gagyit az igazi zenészek helyett?
4 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Beyla, Éowyn
2014. február 12. 20:56 #244
- törölt felhasználó -    
Hát ez szerintem nagy hülység! Nem szeretem őket sőt kifejezetten " rühellem" az összeset egytől egyig. Sose érnének a Beatles nyomába szerintem wink.gif) Még csak egy lapra se lehetne őket tenni wink.gif
2014. február 12. 20:56 #245
- törölt felhasználó -    
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.02.12. 20:55)
Az mekkora emeletes baromság már hogy a "jelenben kell élni" tehát akkor hallgassuk a sok egy kaptafára legyártott tucat műanyag gagyit az igazi zenészek helyett?


Asszem én maradok a múltbeli "elavult" zenéknél. Lehet, hogy régimódi vagyok, de anno még zene mint a tévében, rádióban. Most csak csörömpölés.
6 felhasználónak tetszik: menthol, MadHatter, Bessie, Beyla, Szandi0820, Éowyn
2014. február 12. 20:57 #246
- törölt felhasználó -    
Zeneileg meg sem közelítik a Beatles szintjét (bár nem vagyok oda értük) és attól,hogy pár felszínes rajongó sikítozik ha meglátják őket,még nem lesznek legendásak...és ezzel a megjegyzéssel,az eddigi szintjük ala süllyedtek (nem gondoltam,hogy van lejjebb)
1 felhasználónak tetszik: Éowyn
2014. február 12. 20:57 #247
CsiCsen
CsiCsen
 
StátuszLet your smile change the world, but don't let the world change your smile. :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.27.
Hozzászólás: 877
Csatolások: 1
Azonosító: 132090
Offline offline
Nem azt kell nézni, hogy most mennyire népszerűek, hanem, hogy hol lesznek majd x év múlva. Hogy mit hagynak maguk után. És sosem(!) fognak ott tartani - semmilyen szempontból sem -, mint a Beatles. Ez tény. (Directionerként írtam ezeket a sorokat.)
2014. február 12. 21:00 #248
The Nort Face
The Nort Face
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VV6fikazo?ref=hl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 219387
Offline offline
Idézet (Diala @ 2014.02.12. 19:50)
l
Isten ments, hogy kötözködni merjek, mert nyilván elírtad, de nekem a negyven évtized soknak tűnik...
Az előbb írtam ide egy kisregényt, de inkább kitöröltem, és azt írom, hogy 'haters gonna hate'. 
Úgy látszik, képtelenség más népszerűségét, sikerét feldolgozni sokaknak, itt, a fórumon. Az a virtus, hogy ha nem tetszik, már egyből sz*r is. Öröm ebben a toleranciában fürdő, empátiával, elfogadással teli világban élni...


Nem tudom Matekból hanyas vagy...de mielőtt vitába szállnál bárkivel és válaszra méltatsz pár hozzászólást előtte kicsit néz szét a neten ...információért.A The Beatles 1960-ban alakult meg Liverpoolban...szóval...ha 2014-ből kivonunk
1960-at az szerintem több mint 40...sőt még több mint 50 is...mert 54 éve alakultak.szóval a 40 évtized ami helyesen egyébként (4 évtized, vagy 40 év) egyáltalán nem sok...sőt még becslésnek is kevés. És a 1D esetében sikerről és népszerűségről beszélni erős túlzásnak érzem..Egy olyan "kölyök" banda akik harmadikként végeztek az Angol tehetség kutató 7 szériájában egésszen pontosan az X-Faktorban 2010 ben nehogy már össze lehessen hasonlítani egy olyan Icon bandával együttessel mint a The Beatles. majd ha ők is kiadnak 27 stúdió albumot,4 élő koncert felvételekből készült albumot,57 válogatás lemezt,55 kislemezt,10 videó albumot és csinálnak majd 37 zenei videót (klippet),és lesz minimum 32 slágerük,aminek a többsége arany, többszörös platina (lásd Hey Jude)és gyémánt oszályozást és díjat kapott a zenei világban, akkor majd emlegethetjük a 1 Directiont és a The Beatlest egy lapon..addig több tiszteletet azoknak akik hozzájárultak és valahol alkotói, megalapozói voltak a pop&rock műfajnak,zenének.Mert ők voltak azok mint banda akik ezen az úton indultak el, és indították útjára ezt a műfajt. Majd ha a 1Direction is fele ennyi ideig együtt lesznek és ennyi díjat ilyen sikereket tudnak magukénak, akkor majd fejet hajtok előttük.Csak sajnos a mai zenei ipar nem a zenéről szól.A 90es évek második felétől, végétől a pénz hajhászás lett a fő cél...kihasználják a tehetséges zenészeket.Berakják őket egy nagy zenei ipari gépezetbe kocsit, házat, csillogást, villogást, kapnak a zeneipari producerektől a zenei élet moguljaitól stúdióktól...csináltatnak velük 5-8 lemezt..aztán miután észre veszik, hogy csökken a kereslet a a banda iránt...nem fogynak a lemezek, nem adnak el annyi koncert jegyet, egyből kukába teszik őket.Mert nem tolnak bele milliókat egy olyan bandába akik nem hozzák vissza minimum a 2x-essét annak amit beleöltek a bandába...ezért szerződtetnek egy bandát kint pl max 5 évre..az kb 3 lemez, plusz a turnék klippek,egyéb fellépések...reklámok stb...ezalatt az idő alatt kiforrja magát és a mutatók alapján döntik el, hogy megtartják e a bandát vagy szélnek eresztik őket...ha nem sikeresek és leágazóban vannak, mert a mutatók gyengék, akkor ahogy lejár a szerződés viszlát "utca ajtó nyílj ki! " És mehetnek a MC Donaldsba sült krumplit árulni dupla sajtburgerrel...Ma így működik a zenei világ...nézz utána ha nem hiszel nekem...bár én elég sokat megéltem már zenészek között itthon és külföldön ahhoz, hogy legyen kis belelátásom ezekbe a dolgokba.Kívánom Minden tinédzsernek, hogy szeresse azt ami tetszik neki...rajongjon...mert jó dolog tudom! Én is voltam Tini...jártam sokat turnézni, koncertekre...tudom milyen jó dolog..De tegyétek mindezt úgy, hogy tiszteletben tartjátok a zenei történelmet. Nem szóljátok le azokat akik nem a 90es években zenélnek hanem tisztelettel beszéltek róluk.Mert ők alakították ki annak idején az rengeteg zenei stílus, zenei irányzatok alapjait, aminek most ti a mindenféle válfaját hallgatjátok.És azért mert valaki más stílust régebbi zenét szeret,vagy csupán más a kedvence mint a tiéd...nem kell lenézően leszólni.És ezt a pár jó tanácsot minden tininek címeztem! ;-) Békesség, szeretet és együtt érzés..ezek nem csak üres szavak. Jók legyetek! thumbsup.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Éowyn
2014. február 12. 21:04 #249
- törölt felhasználó -    
OMG!Most komolyan az a bajotok,hogy elmondta az igazat??Na és?Csak fájnektek(beatles fanok)h van jobb a kedvenceteknél
2014. február 12. 21:08 #250
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (petrastyles94 @ 2014.02.12. 21:04)
OMG!Most komolyan az a bajotok,hogy elmondta az igazat??Na és?Csak fájnektek(beatles fanok)h van jobb a kedvenceteknél


Megtennéd hogy törlöd magad a létezésből? Köszönöm _nevet.gif
2014. február 12. 21:10 #251
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
MadHatter
Más esetben igazat adnék Neked, de én úgy vélem, hogy az előadóművészek, énekesek, zenészek, zenekarok egyrészt magukért, másrészt a publikumért vannak. Egyik sincs a másik nélkül... Ameddig tömegeket mozgatnak meg, szórakoztatnak, és szereznek nekik örömteli perceket, addig szerintem tiszteletreméltó, amit csinálnak.
A Beatles egy külön univerzum, teljesen más körülmények közt érték el a sikereiket, mint a One Direction. Ezért mondom, hogy felesleges a a kettőt párhuzamba hozni, és ahogy a többség tesz, fröcsögni rájuk, és szidni őket, mint a bokrot.
Ha pedig a Beatles akkora legenda, majd a következő generációk is megismerik úgyis őket, és nem merül feledésbe a nevük. Ha pedig mégis, az csak azt jelenti, hogy változik az ízlés, a divat, az idő. Egyszer az is eljön majd.
2 felhasználónak tetszik: The Nort Face, Midnight Memories
2014. február 12. 21:11 #252
pityu1404
pityu1404
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.08.
Hozzászólás: 12
Csatolások: 0
Azonosító: 182874
Offline offline
Soha a büdöd életben nem lesztek olyan híresek mint az a négy meberből álló legendává vált zenekar! A kettőtök között az a különbség, hogy x év elteltével is szinte mindenki tudja a Beatles nevét és aleghíresebb számait és még most sem avult el a nevük, velük ellentétben, mivel ha róluk nem ír az újság akkor néhány nap múlva el vannak felejteve!
Ja még egy dolog, ők nem csináltak botrányokat, hogy a csúcsra jüssanak és soha nem hencegtek a tehetségükkel pedige lett volna nekik mivel! biggrin.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: The Nort Face
2014. február 12. 21:12 #253
Becca99
Becca99
új tag
 
StátuszNever Give Up!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.01.
Hozzászólás: 20
Csatolások: 0
Azonosító: 218091
Offline offline
Ez most csak valami vicc?? 1.A Beatles-t mostis a világ egyik legnépszerűbb bandájának mondják! Ők pedig néhány év múlva senkit sem fognak érdekelni,és ez a lényeg, hogy hol lesznek évek múlva nem az hogy most mennyien szeretik őket, és egyébkéntis ahányan szeretik legalább annyian utálják őket !Azt pedig hogy a hírnevük nagyobb..csak álmodozik! 2.A Beatles-nek a zenéje is sokkal jobb!
2014. február 12. 21:12 #254
The Nort Face
The Nort Face
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VV6fikazo?ref=hl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 219387
Offline offline
Idézet (petrastyles94 @ 2014.02.12. 21:04)
OMG!Most komolyan az a bajotok,hogy elmondta az igazat??Na és?Csak fájnektek(beatles fanok)h van jobb a kedvenceteknél


Ha 10x annyi lenne az Iq-d ahány éves vagy az is kevés lenne ahhoz hogy felfogd milyen buta vagy! biggrin.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Éowyn
2014. február 12. 21:13 #255
Melcsy24
Melcsy24
visszatérő vendég
 
StátuszBytheWay :DD
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.28.
Hozzászólás: 209
Csatolások: 0
Azonosító: 207488
Offline offline
petrastyles94
OMG!Most komolyan az a bajotok,hogy elmondta az igazat??Na és?Csak fájnektek(beatles fanok)h van jobb a kedvenceteknél

ez egy kicsit erős kijelentés... ugyanis -ezt mondom Directioner létemre- a 1D nem jobb mint a Beatles.://
1 felhasználónak tetszik: The Nort Face
2014. február 12. 21:16 #256
- törölt felhasználó -    
Lehet, hogy igazat mond, de akkor sem emelnék ki ilyesmit a helyében... két zenekart összehasonlítani sosem a legjobb.
2014. február 12. 21:19 #257
The Nort Face
The Nort Face
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VV6fikazo?ref=hl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 219387
Offline offline
Idézet (Melcsy24 @ 2014.02.12. 21:13)
petrastyles94 
OMG!Most komolyan az a bajotok,hogy elmondta az igazat??Na és?Csak fájnektek(beatles fanok)h van jobb a kedvenceteknél
ez egy kicsit erős kijelentés... ugyanis -ezt mondom Directioner létemre- a 1D nem jobb mint a Beatles.://


Szeretem ha valaki elfogadja elismeri azt ami a valóság. Nem hiába a felvilágosodott intelligens elmének nincs párja.Köszönöm a hozzászólásodat 1D fan! beer.gif meghajolo.gif thumbsup.gif wink.gif
2014. február 12. 21:21 #258
nicki98
nicki98
visszatérő vendég
 
StátuszThe Science Of Diduction
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.24.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 0
Azonosító: 200764
Offline offline
Hát biztos ne. A Beatles még mai napig szinte mindenki által ismert és KEDVELT banda. 10 év múlva azt se fogják tudni, hogy léteztek. Ezzel a megszólalással nálam csak még mélyebbre ásták magukat.
2014. február 12. 21:26 #259
The Nort Face
The Nort Face
visszatérő vendég
 
Státuszhttps://www.facebook.com/VV6fikazo?ref=hl
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.16.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 0
Azonosító: 219387
Offline offline
Na akkor! Had szóljon pár sláger! biggrin.gif thumbsup.gif cool.gif wink.gif beer.gif

http://www.youtube.com/watch?v=9PLxNRjwRDM
2014. február 12. 21:33 #260
Diala
Diala
Miss Objective
 
Státusz"Forgive your enemies, but never forget their names."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.27.
Hozzászólás: 2235
Csatolások: 0
Azonosító: 214153
Offline offline
Idézet (The Nort Face @ 2014.02.12. 21:00)
Nem tudom Matekból hanyas vagy...de mielőtt vitába szállnál bárkivel és válaszra méltatsz pár hozzászólást előtte kicsit néz szét a neten ...információért.A The Beatles 1960-ban alakult meg Liverpoolban...szóval...ha 2014-ből kivonunk
1960-at az szerintem több mint 40...sőt még több mint 50 is...mert 54 éve alakultak.szóval a 40 évtized ami helyesen egyébként (4 évtized, vagy 40 év) egyáltalán nem sok...sőt még becslésnek is kevés.

Először azt hittem, valami ismeretlen kódrendszerben írtam a kommentemet, amit sikerült feltörnöd, de utána rájöttem, hogy a matek tudásom (ami tök mellékesen világéletemben ötös volt) kevésbé rozsdás a szövegértésednél... Sajnálom, ha cinikus vagyok, de nagyon félreolvastad.
A NEGYVEN ÉVTIZEDET (40*10=400 a számológép szerint is) helyesbítettem az előttem megszólaló kommentjében
2 felhasználónak tetszik: MadHatter, Beyla
21 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!