Starity

Liam Payne: „A gyerekek éretlenek a közösségi oldalakhoz”

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 05. 15:02 #81
Heni18
Heni18
 
StátuszYou are and always have been my dream
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 754
Csatolások: 63
Azonosító: 133350
Offline offline
Teljes mértékben igaza van. Petrafranzyia, nem tudom ez most hogy jött ide amit te írtál, de nem tartozik a témához.
Amúgy tényleg rossz látni, hogy a fiatalakot mennyire beszippantja az internet világa, értem itt főleg a 10-12 éveseket.
2014. március 05. 15:21 #82
CUKI97
CUKI97
Cillianiac
 
StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.13.
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Offline offline
Nem kedvelem őket különösebben, de igaza van.
2014. március 05. 15:31 #83
KatherineGates
KatherineGates
visszatérő vendég
 
StátuszSpiccesen kóválygok a saját temetésemen. Milyen ironikus!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 182
Csatolások: 0
Azonosító: 216048
Offline offline
Nem igazán vagyok oda értük, de rettentően igazuk van : )
2014. március 05. 15:34 #84
Directioner Girl14
Directioner Girl14
visszatérő vendég
 
StátuszYou say always what you feel, and you make always what you think. *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.03.
Hozzászólás: 381
Csatolások: 0
Azonosító: 212889
Offline offline
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Liam
igaza van smileeee.gif
2014. március 05. 15:40 #85
Vivienne0
Vivienne0
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.07.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 218793
Offline offline
Nem igazán csipem őket,de igaza van.
2014. március 05. 15:41 #86
Gesztenye2
Gesztenye2
visszatérő vendég
 
Státusz"I Know You Wanna Kiss Me!" ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.23.
Hozzászólás: 424
Csatolások: 0
Azonosító: 206949
Offline offline
Itt valószínűleg pl arra az érzésre gondol, amiről én tudok beszélni,pl. amikor fellépek facebookra és bejelölt egy kiscsaj, kérdezem a barátaimat hogy ki az, ismerik-e és akkor mondják, hogy most 3.-os. Egy 9 éves gyereknek tényleg nem való, főleg hogy elvileg facebookra 14 év alatt nem lehet regisztrálni. -.-

Abban igaza van hogy a kisgyerekeknek nem való, de a 13-14 éveseknek igazán semleges ez a dolog. Például a kapcsolattartás miatt, és oké ő itt nem a facebookrol beszél, hanem az instagramrol és a twitterről, de az ehhez, még nagyon fiatal korosztály körébrn ez nem annyira elterjedt magyarországon.

Összegezve, csak annyi hogy egy 13-14 évesnek azinformáció szerzés és hasonlóak céljából nyugodtan tölthet szerintem időt a neten, és azért valljuk be, hogy ez a korosztály tesz ki rajongóik jó részét.
A 9 éveseknek pedig tényleg nem ajánlott egy közösségi oldal, bár állitolag aki kis korában sok időt tölt ilyen kütyük előtt az később magasabb inteligencia szinttel rendelkezik majd.

Részben igaza van, részben pedig nem....
2014. március 05. 15:42 #87
Vámpírotthon
Vámpírotthon
visszatérő vendég
 
StátuszAriana Grande and BTS are the light of my life. No kidding.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.09.
Hozzászólás: 172
Csatolások: 0
Azonosító: 197459
Offline offline
utálom őket, de nagyon is igazuk van
2014. március 05. 15:43 #88
cutieliam1d
cutieliam1d
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.14.
Hozzászólás: 21
Csatolások: 0
Azonosító: 216772
Offline offline
Liam.igazad van<333
2014. március 05. 15:45 #89
Miraxxx
Miraxxx
új tag
 
Státusz-"You love me, Real or nor real?" -"Real"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.04.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 0
Azonosító: 197216
Offline offline
Nagyon bírnám, hogyha végre valaminek a Starityn az lenne a címe, amiről igazából is szól!!!!!!!!!!!
#suckers
2014. március 05. 15:53 #90
ivettke01
ivettke01
visszatérő vendég
 
StátuszLove Your Life -Tom Hiddleston
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 166
Csatolások: 0
Azonosító: 172984
Offline offline
Igaza van Leyummnak <33
2014. március 05. 15:55 #91
- törölt felhasználó -    
Teljesen igaza van!
2014. március 05. 15:55 #92
Macsek124
Macsek124
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.01.
Hozzászólás: 856
Csatolások: 30
Azonosító: 201223
Offline offline
Teljesen igaza van.
2014. március 05. 16:28 #93
- törölt felhasználó -    
Idézet
JeanetteG.
Nem tudom, most megint néhányan miért támadják szegényt. Inkább örülni kéne annak, hogy neki rendszerint értelmes megnyilvánulásai vannak, nem úgy, mint sok más fiatal hírességnek. Bár én megértem, magyarok vagyunk, így a kákán is a csomót kell keresni.  rolleyes.gif 

A cikk témájára térve. A gond az, hogy amiről Liam beszél, nem csak a közösségi oldalakra, hanem az egész internetre vonatkozik. Nem is kell messzire menni, elég, ha ezen a fórumon tüzetesebben körülnéz valaki. Az általa említett korosztály képviselői már azt sem tudják, hogyan kell kulturáltan hozzászólni a másikhoz, a negatív véleményre csak obszcén szavakkal tudnak reagálni és ugyanígy, trágár szavakkal tudják csak kifejteni a nem tetszésüket is és ez nagyrészt bizony az internet "hibája". Ma már a 10-12 évesek sem élnek normális közösségi életet máshogy, csak az interneten és ez nagyon szomorú. Én ennyi idősen azt sem tudtam, hogy létezik egyáltalán olyan, hogy internet, sőt még csak számítógépem sem volt, és örülök, hogy így van, mert sokkal különb gyerekkorom volt anno, mint amilyen most lenne.

Köszönet a tökéletes megfogalmazásért. meghajolo.gif

On: Egyetértek vele!
Manapság egyre elterjedtebb lesz az internet használata,bármilyen célból is legyen az használva.
Például,ami valóban borzasztó és megbotránkoztató, -legalábbis számomra- hogy a 9 éves unokatesómnak már van saját Facebook-ja és megdöbbentett mikor találkoztunk és máris a gép elé ült,és nyomatta a közösségi oldalon a játékot.Ráadásul alig lehetett elcibálni onnan. wtf.gif
Az ilyet egyáltalán nem tartom normális dolognak,mert egy 9-12 éves gyereknek,ne ez legyen már a legfontosabb.

Az elején mikor megkaptam az első notebookom -ami mái napig használatban van,habár elég roncs már XD- még csak az Y8-on játszottam,utána elkezdtem blogokat olvasni és a mostanra jutottam el a Twitter , Starity , Youtube stb. társadalmi oldalakra.
2014. március 05. 16:39 #94
- törölt felhasználó -    
Hát egyet értek,de a rajongók, ha nem lenne az 1D, akkor másért lógnának fent a neten... Amikor mondta Liam hogy volt egy teremben,ahol egy csaj magassarkúban futott...no comment! tongue.gif
2014. március 05. 16:42 #95
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
"magassarkú cipőben futott a padon,
miközben engem figyelt"

rohog.gif
2014. március 05. 16:51 #96
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Offline offline
Teljesen igaza van, bár azt nem értem, hogy a közösségi oldalak használatához hogy jön a magassarkúban való futópadozás (bár kétségtelen, hogy én már ennek a mondatnak az olvasása közben is nyakamat törtem). biggrin.gif Ráadásul azt nem is írja le, hogy hány éves volt az a lány.
2014. március 05. 17:04 #97
- törölt felhasználó -    
okéjs.....ez furcs
2014. március 05. 17:06 #98
- törölt felhasználó -    
csak sajnos ezen már nem lehet változtatni .. x
2014. március 05. 17:51 #99
- törölt felhasználó -    
Hiába,hogy nagyon nem bírom őket de most az egyszer egyetértek velük
2014. március 05. 18:02 #100
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Szerintem erről egyébként javarészt a szülők tehetnek. Párom nővére ugyanez a szisztéma - a gyereket három (igen három!) évesen bevágta a gép elé, mert sokan csak dísznek szülik meg a csemetéjüket, mondván, addig sem kell vele foglalkozni. A gyerek még nem tud olvasni, óvodás, de f*szábban kezeli a gépet, mint én. Akkor azért néztem, hogy ez most komoly? blink.gif Egy 5-6 éves gyereknek nem internetre meg számítógépre van szüksége. Ilyen idős koromban babáztam, játszottam és a szabadidőmet az udvaron töltöttem, nem pedig a számítógép előtt savanyodtam. Egyszerűen úgy tűnik, hogy a huszonegyedik századi csemeték kimaradnak a sár főzőcskéből, a homokvárazásból, a bújócskából és társaiból, sőt nincs is gyermekkoruk, mert mindazt a számítógépen, laptopon, okostelefonon élik. Régóta élek netközelben (úgy tíz éve) és már 9-10 éves koromban lett számítógépünk, de az alap Windows játékokon és a Fatty Bear's Birthday Surprise játékon kívül semmi sem volt a gépen. (amúgy old school DOS játék, de nagyon jó) Imádtam azzal játszani, párom nemrég kalibrálta rá a gépemre, mert rám jött a nosztalgiázhatnék. Manapság meg tvitter, fészbukk, instagramm stb. Igazából fingom sincs, hogy mi lenne eme szájtok célja, mert maximum a kontakt tartás. De amit én is látok fent... pfff... hetente egyszer felmegyek megnézni a sulis csoportot és köszönöm szépen elég is volt. Mikor a hülye p*csák egymást tépik neten, x és y nyíltan rendezik le a szakításukat és utána még a r*bancok illusztrálják is 15-25 évesen a hatalmas szexuális étvágyukat, akkor egyszerűen kiakadok. Nem értem: mi a jó Istenért kell valakinek a csöcseiről és a s*ggéről képeket feltölteni?! Miért kell önmagukat sztárolni az interneten? unsure.gif Ennyire elnyomottak a való életben, hogy interneten élik ki magukat és azt lelúzerezik, akinek a képein egyesével nincsen száz lájk? Pff... hagyjuk má'! unsure.gif Az én profilképemen talán tíz sincs összesen, de hát ugyebár azt sem azt mutatja az emberek felé, hogy egy ótvar nagy l*tyó lennék. Borzasztó. blink.gif

Teljesen igaza van azzal kapcsolatban, hogy a számítógép és a világháló nem gyermekeknek van kitalálva. Viszont valóban önmaga ellen beszél az ilyen nyilatkozataival. Rajongóik 90%-át pontosan a 10-18 éves korosztály teszi ki, és, ha ezek a gyermekek nem interneteznének, akkor sehol sem lenne a nyálas bojbendjével együtt.
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok