Starity

Liam Payne: „A gyerekek éretlenek a közösségi oldalakhoz”

8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 05. 22:17 #121
szabcsi15
szabcsi15
új tag
 
Státusz~Never give up~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 15
Csatolások: 0
Azonosító: 157483
Offline offline
Ez bizony igaz,de sajnos ilyen világot élünk nem tudunk mit tenni ellene!
2014. március 05. 22:27 #122
greti_egervari
greti_egervari
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.12.
Hozzászólás: 16
Csatolások: 0
Azonosító: 221076
Offline offline
Sajnos igaza van sad.gif És tényleg gyerekkorunkat kéne élveznünk .
2014. március 05. 22:46 #123
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (greti_egervari @ 2014.03.05. 22:27)
Sajnos igaza van sad.gif És tényleg gyerekkorunkat kéne élveznünk .

akkor menj és élvezd, senki se mondta h gépezzél _nevet.gif
2014. március 06. 19:52 #124
KPetra5000
KPetra5000
visszatérő vendég
 
StátuszLive While We're Young!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.26.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 0
Azonosító: 217535
Offline offline
A mikor ezt olvastam, azt gondoltam: ok, kikapcsolom a gépet... XD, egyébként igaza van, suóval én ezentúl: offline
sziasztok!
2014. március 07. 19:05 #125
aranyalma
aranyalma
visszatérő vendég
 
Státusz"Oh My God you look so much like your dad."- N.G.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.15.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 0
Azonosító: 167233
Offline offline
Hááát ez ténylge igaz..nincs több mondanivalóm smileeee.gif
2014. március 07. 19:44 #126
- törölt felhasználó -    
hát... nem is tudom...Liam ezt kikre értetted?
2014. március 08. 11:05 #127
Curika
Curika
visszatérő vendég
 
Státusz~to the moon and back...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.13.
Hozzászólás: 353
Csatolások: 0
Azonosító: 193972
Offline offline
Végülis igaznak igaz ,csak azt nem értem, hogy miért baj ez. Ha valakinek kell (bármekkora rajongó is) csinál magának, és nem szegény Liam-re fog hallgatni.
2014. március 08. 11:09 #128
Bius03
Bius03
visszatérő vendég
 
StátuszI love 1D!! forever directioner..... <3 ^_^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.30.
Hozzászólás: 146
Csatolások: 0
Azonosító: 201132
Offline offline
Tényleg igazuk van.Én is szeretek az interneten lógni. smileeee.gif meg látom mit tehetek fiúk.megpróbálok minél több időt tölteni gépezés nélkül. wink.gif smileeee.gif
2014. március 08. 13:34 #129
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Teljes mértékben igazuk van! Én sem vagyok olyan öreg, de évekkel ezelőtt, kb. 10 évesen sokkal jobb dolgom volt mint az interneten lógni. Részben ezért ráz a hideg a 21. századtól...
2014. március 11. 12:45 #130
Mirrors
Mirrors
#sremmlife
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.02.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 18
Azonosító: 203041
Offline offline
Nekem nincs egyik sem :3 engem sem vonz a dolog, az Instagram meg pláne nem, nem szeretek fotózkodni
2014. március 14. 19:42 #131
Adii_1999
Adii_1999
visszatérő vendég
 
StátuszSnapchat me: adikaaa.xd ;)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.28.
Hozzászólás: 195
Csatolások: 0
Azonosító: 204670
Offline offline
Én egyetértek vele, de azért néha-néha jól esik feljönni a netre és böngészni! smileeee.gif
2014. március 17. 15:38 #132
pink girl 11
pink girl 11
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.01.
Hozzászólás: 523
Csatolások: 3
Azonosító: 216206
Offline offline
Én nem értek egyet vele.Azért mert gyerek valaki még nem ér kevesebbet mint akárki más.
2014. március 18. 20:00 #133
- törölt felhasználó -    
Idézet
Beyla 
Szerintem erről egyébként javarészt a szülők tehetnek. Párom nővére ugyanez a szisztéma - a gyereket három (igen három!) évesen bevágta a gép elé, mert sokan csak dísznek szülik meg a csemetéjüket, mondván, addig sem kell vele foglalkozni. A gyerek még nem tud olvasni, óvodás, de f*szábban kezeli a gépet, mint én. Akkor azért néztem, hogy ez most komoly? blink.gif Egy 5-6 éves gyereknek nem internetre meg számítógépre van szüksége. Ilyen idős koromban babáztam, játszottam és a szabadidőmet az udvaron töltöttem, nem pedig a számítógép előtt savanyodtam. Egyszerűen úgy tűnik, hogy a huszonegyedik századi csemeték kimaradnak a sár főzőcskéből, a homokvárazásból, a bújócskából és társaiból, sőt nincs is gyermekkoruk, mert mindazt a számítógépen, laptopon, okostelefonon élik. Régóta élek netközelben (úgy tíz éve) és már 9-10 éves koromban lett számítógépünk, de az alap Windows játékokon és a Fatty Bear's Birthday Surprise játékon kívül semmi sem volt a gépen. (amúgy old school DOS játék, de nagyon jó) Imádtam azzal játszani, párom nemrég kalibrálta rá a gépemre, mert rám jött a nosztalgiázhatnék. Manapság meg tvitter, fészbukk, instagramm stb. Igazából fingom sincs, hogy mi lenne eme szájtok célja, mert maximum a kontakt tartás. De amit én is látok fent... pfff... hetente egyszer felmegyek megnézni a sulis csoportot és köszönöm szépen elég is volt. Mikor a hülye p*csák egymást tépik neten, x és y nyíltan rendezik le a szakításukat és utána még a r*bancok illusztrálják is 15-25 évesen a hatalmas szexuális étvágyukat, akkor egyszerűen kiakadok. Nem értem: mi a jó Istenért kell valakinek a csöcseiről és a s*ggéről képeket feltölteni?! Miért kell önmagukat sztárolni az interneten? unsure.gif Ennyire elnyomottak a való életben, hogy interneten élik ki magukat és azt lelúzerezik, akinek a képein egyesével nincsen száz lájk? Pff... hagyjuk má'! unsure.gif  Az én profilképemen talán tíz sincs összesen, de hát ugyebár azt sem azt mutatja az emberek felé, hogy egy ótvar nagy l*tyó lennék. Borzasztó.  blink.gif 

Teljesen igaza van azzal kapcsolatban, hogy a számítógép és a világháló nem gyermekeknek van kitalálva. Viszont valóban önmaga ellen beszél az ilyen nyilatkozataival. Rajongóik 90%-át pontosan a 10-18 éves korosztály teszi ki, és, ha ezek a gyermekek nem interneteznének, akkor sehol sem lenne a nyálas bojbendjével együtt.

Teljesen igazad van.
Amikor voltam felvételizni gimibe akkor is láttam egy tabletet vagy mi a bánatot egy olyan gyerek kezében,aki jóformán még járni sem tudott.Legszívesebben kivertem volna a kezéből.Eléggé beteges,hogy az ilyen sz*rságok mennyire hatalmukba kerítik az embereket,már egyre fiatalabban.
Én nekem (starityn kívül persze) csak facebookom van,bár körülbelül tavaly márciusban csináltam,és azóta egyszer vagy kétszer léptem fel rá,hogy megnézzem,mi van.Az az igazság,hogy nekem nincs szükségem lajkokra,hogy elégedett legyek magammal,de hát ezzel egyre inkább egyedül vagyok. Körülbelül 8-9 éves koromig évente háromszor ha ültem gép előtt,utána 10-11 éves koromban kb.hetente.Most is körülbelül hetente kétszer,és nem azért,mert anyuci nem engedi meg,sőt.A telefonomat telefonálásra,üzenetküldésre,starityre,Howrse-ra(nagyon klassz gyerekjáték,és nekem is van,vállalom biggrin.gif ),fényképezésre,illetve túlnyomórészt zenehallgatásra meg hogy megnézzem mennyi az idő.És őszintén bevallom így sokkal jobban érzem magam,mintha 'még olvasni sem tudok de már ilyen kütyük vannak a kezemben'.De mondjuk az is igaz,hogy ha pont az ilyen lila köddel körülvett,elvett gyerekkorú,ahogy én szoktam mondani facebook-generációs tinik nem veszik őket észre,akkor ők már rég a semmiben lennének a nyálas brigádjukkal együtt.
1 felhasználónak tetszik: Beyla
2014. március 18. 20:01 #134
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alice and Sassy @ 2014.03.18. 20:00)
Teljesen igazad van.
Amikor voltam felvételizni gimibe akkor is láttam egy tabletet vagy mi a bánatot egy olyan gyerek kezében,aki jóformán még járni sem tudott.Legszívesebben kivertem volna a kezéből.Eléggé beteges,hogy az ilyen sz*rságok mennyire hatalmukba kerítik az embereket,már egyre fiatalabban.
Én nekem (starityn kívül persze) csak facebookom van,bár körülbelül tavaly márciusban csináltam,és azóta egyszer vagy kétszer léptem fel rá,hogy megnézzem,mi van.Az az igazság,hogy nekem nincs szükségem lajkokra,hogy elégedett legyek magammal,de hát ezzel egyre inkább egyedül vagyok. Körülbelül 8-9 éves koromig évente háromszor ha ültem gép előtt,utána 10-11 éves koromban kb.hetente.Most is körülbelül hetente kétszer,és nem azért,mert anyuci nem engedi meg,sőt.A telefonomat telefonálásra,üzenetküldésre,starityre,Howrse-ra(nagyon klassz gyerekjáték,és nekem is van,vállalom biggrin.gif ),fényképezésre,illetve túlnyomórészt zenehallgatásra használom meg hogy megnézzem mennyi az idő.És őszintén bevallom így sokkal jobban érzem magam,mintha 'még olvasni sem tudok de már ilyen kütyük vannak a kezemben'.De mondjuk az is igaz,hogy ha pont az ilyen lila köddel körülvett,elvett gyerekkorú,ahogy én szoktam mondani facebook-generációs tinik nem veszik őket észre,akkor ők már rég a semmiben lennének a nyálas brigádjukkal együtt.
2014. március 20. 16:12 #135
smoki2003
smoki2003
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.20.
Hozzászólás: 69
Csatolások: 0
Azonosító: 222924
Offline offline
Ez most komoly???En 10 eves vagyok!!!
2014. március 24. 16:42 #136
Lillaa11
Lillaa11
új tag
 
StátuszTe tetted-e e tettetett tettet, te tettetett tettek tettese, te!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.02.24.
Hozzászólás: 57
Csatolások: 0
Azonosító: 196714
Offline offline
teljesen igazad van Liam drágám! smileeee.gif
2014. március 26. 18:51 #137
Viooo
Viooo
visszatérő vendég
 
StátuszYou should've known I love you Though I'll never say it too much...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.26.
Hozzászólás: 444
Csatolások: 73
Azonosító: 221823
Offline offline
Szerintem 14 éves kor felett teljesen normális. Nekem nincsen se facebook-om se twitterem. Egyszerűen nincs szükségem ilyen agyleszívó
oldalakra. :@
2014. március 26. 19:57 #138
- törölt felhasználó -    
Mintha ő nem az ötéves szinten lenne...de persze Liam drágának mindent szabad mert van egy farmerdzsekije, és egy bandája (együttesnek nem nevezném, zenekarnak végképp nem)
2014. március 31. 21:06 #139
- törölt felhasználó -    
Na ok. En bírom az 1D-t de ha Liam ilyen kis figyelmes akkor mutasson példát azzal a gyerekeknek, hogy ő sem lép be a közöségi oldalakra... De szerintem azért már a 12-14 éves kor közötti "gyerekek" már nem olyan kicsik. Persze nem azt mondom, hogy ott kell leélni az életet de azért ha egyszer egyszer fellépsz, hogy beszélj pl a barátaiddal akkor nem gáz. Persze ilyenkor érdemes a szabadban lenni a barátokkal lenni (nem a neten hanem mondjuk valahol a szabadban) sportolni és persze tanulni. Én is föntvagyok közösségi oldalakon de szinte sosem használom. Inkább sportolok és tanulok. smileeee.gif
2014. április 29. 20:13 #140
Selena 4ever
Selena 4ever
visszatérő vendég
 
StátuszLive is to dance, dance is to live<3333
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.31.
Hozzászólás: 105
Csatolások: 0
Azonosító: 134188
Offline offline
Jól gondolja de nem hiszem h ő is kevesebbet lógna a neten..biggrin.gifD
8 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok