Starity

A Good Charlotte-tal dolgozik a One Direction

5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 10. 11:06 #1
- törölt felhasználó -    
Közös dalokon dolgozik a két zenekar, már stúdióba is vonultak, hogy rögzítsék a dalszövegeket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2014. március 10. 11:14 #2
TomDelongefan
TomDelongefan
visszatérő vendég
 
StátuszGlenn or Steven?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 229
Csatolások: 0
Azonosító: 217976
Offline offline
Örülök neki és jó kis cikk lett smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Violet Hepburn
2014. március 10. 11:31 #3
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Igaz nem id tartozik de nem hagyhatom ki. Gondolom sokan észrevettétek a Louis nagyon le van pukkanva, és egyre jobban. Másfél éve kezdődött nála vmi, persze azonnan nem volt olyan feltűnő sokan csak nyáron vették észre h vmi nincs rendben vele, vki már korábban is. Én mindig reménykedtem benne h rendbe jön de többször megfordult a fejemben h drogozik v beteg. Előbbi mondjuk kiderült volna így sokszor kizártam ezt a lehetőséget. November v december óta egyre öregesebben néz ki és nem a szakáll miatt hanem a lepukkantság miatt. Néztem a tegnapi képeit ahol hajpánt van rajta és teljesen ledöbbentem mert ennyire lepukkant még nem volt. Több ismerősömnek is mutattam a képeit nyár óta és olyan ősztől sokan mondták h milyen sápadt és beesett az arca és eléggé beteges. Összehasonlítottam a régebbi képeivel és tényleg. Na és a fogyásáról ne is beszéljünk. Nyár óta rengeteget fogyott. Nem sok félmeztelen képet látni róla de októberben láttak és akkor észrevettem a fogyást de nem vol vészes, viszont egy mostanit is láttam és mint egy élő csontvàz pedig régen volt kicsi pocakja. A márciusi képein mint egy élő halott. Tegnap mutattam egyik ismerősömnek a képeket, nem ismeri de egyből rávágta h drogos és biztos benne. Ha nem drogozik akkor tuti vmi betegsége van. Lehet még az orvos se vette észre v szar az orvos, esetleg nem ment el. De nagyon fura ez nekem. Ha drogozik miért nem derült még ki? Egyre rosszabb és összehasonlítottam a mostani képeit a nyári képeivel és mintha tíz évet öregedett vna és többen is egyetértettek vele. Ezerszer betegesebbnek néz ki. Vmi nem stimmel vele az biztos. A másik négy tag egészségesnek néz ki velük nincs ilyen baj. Lehez támadni de muszáj vkivel megosztanom itt is és leírni a véleményem. Ha a vakok betámadnak, de biztos vagyok benne h többen adják majd a véleményem. És bocsi a nagyon off hozzászólásért
2014. március 10. 11:38 #4
- törölt felhasználó -    
Hát, most csalódtam a Good Charlotte-ban...
2 felhasználónak tetszik: LittleLillaDreamer, Vicy500
2014. március 10. 11:48 #5
- törölt felhasználó -    
Ohh yeeeeeeeeep*-* heart.gif
2014. március 10. 12:09 #6
Yolandi
Yolandi
új tag
 
StátuszIf you want it...let's do it...ride it...my pony!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.31.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 0
Azonosító: 214458
Offline offline
Idézet (Lambika @ 2014.03.10. 11:31)
Igaz nem id tartozik de nem hagyhatom ki. Gondolom sokan észrevettétek a Louis nagyon le van pukkanva, és egyre jobban. Másfél éve kezdődött nála vmi, persze azonnan nem volt olyan feltűnő sokan csak nyáron vették észre h vmi nincs rendben vele, vki már korábban is. Én mindig reménykedtem benne h rendbe jön de többször megfordult a fejemben h drogozik v beteg. Előbbi mondjuk kiderült volna így sokszor kizártam ezt a lehetőséget. November v december óta egyre öregesebben néz ki és nem a szakáll miatt hanem a lepukkantság miatt. Néztem a tegnapi képeit ahol hajpánt van rajta és teljesen ledöbbentem mert ennyire lepukkant még nem volt. Több ismerősömnek is mutattam a képeit nyár óta és olyan ősztől sokan mondták h milyen sápadt és beesett az arca és eléggé beteges. Összehasonlítottam a régebbi képeivel és tényleg. Na és a fogyásáról ne is beszéljünk. Nyár óta rengeteget fogyott. Nem sok félmeztelen képet látni róla de októberben láttak és akkor észrevettem a fogyást de nem vol vészes, viszont egy mostanit is láttam és mint egy élő csontvàz pedig régen volt kicsi pocakja. A márciusi képein mint egy élő halott. Tegnap mutattam egyik ismerősömnek a képeket, nem ismeri de egyből rávágta h drogos és biztos benne. Ha nem drogozik akkor tuti vmi betegsége van. Lehet még az orvos se vette észre v szar az orvos, esetleg nem ment el. De nagyon fura ez nekem. Ha drogozik miért nem derült még ki? Egyre rosszabb és összehasonlítottam a mostani képeit a nyári képeivel és mintha tíz évet öregedett vna és többen is egyetértettek vele. Ezerszer betegesebbnek néz ki. Vmi nem stimmel vele az biztos. A másik négy tag egészségesnek néz ki velük nincs ilyen baj. Lehez támadni de muszáj vkivel megosztanom itt is és leírni a véleményem. Ha a vakok betámadnak, de biztos vagyok benne h többen adják majd a véleményem. És bocsi a nagyon off hozzászólásért


Kedves Lambika! smileeee.gif
Megfigyelésed nagyon kedves annak tekintetében, hogy mennyire aggódsz szegény srácért, AZONBAN! Felhívnám a figyelmed arra, hogy nem csak ő, de az összes többi fiú változott, méghozzá azért, mert pont abban a korban vannak, mikor a fiúk (is) nagy változásokon mennek át. A pufók kisfiús arcokat leváltják a borostás, férfiasabb karakterű arcok. Nézz rá például Harry-re: 2-3 éve még angyalarcú, fürtös kissrác volt, ma már kendős, agyontetovált hipszter. Liam is elég erős változáson ment át (szerencsére tongue.gif ) és Niall is egyre emberesebb. Bár Zayn fizimiskáján nem változott annyi minden, azért én a helyedben megnéznék róla egy videót, amikor az X-faktorba jelentkezett... Az, hogy Louis fogyott szintén ennek a folyamatnak a része. A viselkedésük, a külsejük folyamatosan változik és változni is fog, hiszen huszonéves fiúkról beszélünk, akik mostanában találnak magukra. Nem maradhatnak örökké pufókarcú, szőrtelen, vihorászó kiscsávók... Ha minden jól megy, akkor a rajongóiknak velük együtt változik az ízlésük, hiszen a lánykák is egyre inkább érdeklődnek majd az érettebb külsejű egyének iránt. Persze az is lehet, hogy nem. Nem kioktatás céljából írom mindezt, csak szerintem nem szükséges az ördögöt a falra festeni Louis-ügyben.
Pusszantás!
hullam.gif
2014. március 10. 12:58 #7
- törölt felhasználó -    
Én már várom, biztos meg fogom hallgatni heart.gif
2014. március 10. 13:17 #8
meyah_
meyah_
• bite for fun •
 
StátuszHa bejelölsz, üzenetben indokold meg miért! Ha nem teszed, felkérésed törlöm!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.14.
Hozzászólás: 5305
Csatolások: 2
Azonosító: 131197
Offline offline
Kíváncsi leszek rá biggrin.gif nem is tudtam hogy a GC még az iparban van biggrin.gif
2014. március 10. 13:39 #9
Betty98
Betty98
visszatérő vendég
 
StátuszBut if I sing along a little fucking louder to a happy song....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.17.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 0
Azonosító: 206390
Offline offline
MIVAN??? NOOOOOOOOOOOOOOOO!! Good Charlotte miért?? Nagyon kíváncsi vagyok !!!
2014. március 10. 13:55 #10
Lambika
Lambika
Cseh Banán
 
Státuszoktóberes prágai mazochista drogos majom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.10.03.
Hozzászólás: 6194
Csatolások: 363
Azonosító: 135613
Offline offline
Idézet (Yolandi @ 2014.03.10. 12:09)
Kedves Lambika!  smileeee.gif 
Megfigyelésed nagyon kedves annak tekintetében, hogy mennyire aggódsz szegény srácért, AZONBAN! Felhívnám a figyelmed arra, hogy nem csak ő, de az összes többi fiú változott, méghozzá azért, mert pont abban a korban vannak, mikor a fiúk (is) nagy változásokon mennek át. A pufók kisfiús arcokat leváltják a borostás, férfiasabb karakterű arcok. Nézz rá például Harry-re: 2-3 éve még angyalarcú, fürtös kissrác volt, ma már kendős, agyontetovált hipszter. Liam is elég erős változáson ment át (szerencsére tongue.gif ) és Niall is egyre emberesebb. Bár Zayn fizimiskáján nem változott annyi minden, azért én a helyedben megnéznék róla egy videót, amikor az X-faktorba jelentkezett... Az, hogy Louis fogyott szintén ennek a folyamatnak a része. A viselkedésük, a külsejük folyamatosan változik és változni is fog, hiszen huszonéves fiúkról beszélünk, akik mostanában találnak magukra. Nem maradhatnak örökké pufókarcú, szőrtelen, vihorászó kiscsávók... Ha minden jól megy, akkor a rajongóiknak velük együtt változik az ízlésük, hiszen a lánykák is egyre inkább érdeklődnek majd az érettebb külsejű egyének iránt. Persze az is lehet, hogy nem. Nem kioktatás céljából írom mindezt, csak szerintem nem szükséges az ördögöt a falra festeni Louis-ügyben. 
Pusszantás! 
hullam.gif

Hát amit most te felhoztál, akkor azt mondom, hogy Liam változott a legtöbbet. Louis esetében nem azt vázoltam fel, hogy idők múlásával megváltozott a kinézete, nem erről volt itt szó. De nem fogom még egyszer leírni, nem igazán sikerült megértened mit akartam ezzel mondani. Mindegy, nem is gyötröm magam.
2014. március 10. 13:59 #11
LadyReka
LadyReka
visszatérő vendég
 
Státusz~When I grow up, I want to be nothing at all~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 17
Azonosító: 142444
Offline offline
az 1D és a Good Charlotte? ebből csak valami jó sülhet ki! alig várom, hogy halhassam, baromira kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz!!! ♥
2014. március 10. 14:08 #12
Mrs.Bieber19
Mrs.Bieber19
 
Státusz#Belieber szív...! #Belieber lélek..! #Belieber leszek , amíg csak élek..! ♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.20.
Hozzászólás: 646
Csatolások: 0
Azonosító: 209822
Offline offline
Hipp-hipp hurra csak igy tovabb 1D !
Nagyon jok vagytok remelem , hogy nem okoztok csalodast , elvegre nem szoktatok ! smileeee.gif heart.gif
2014. március 10. 14:08 #13
evipontöt
evipontöt
visszatérő vendég
 
Státusz...game of thrones...season 5.!♥ ~ awesome
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.01.
Hozzászólás: 415
Csatolások: 0
Azonosító: 199233
Offline offline
Én a Good Charlotte-ot többre becsültem, mint hogy összeállnak ezekkel...
4 felhasználónak tetszik: Beyla, AFCfan, LittleLillaDreamer, Vicy500
2014. március 10. 14:10 #14
- törölt felhasználó -    
A Gc egyre jobban süllyed le. Elkezdték nyomatni ezt az elektro vonalat, azóta nem az igazi. Ott volt az a rap dal, amit kiadtak. Ennyire kell nekik a hírnév, hogy az 1Dvel dolgoznak? ohmy.gif Miért nem maguktól szerzik meg a dicsőséget? Vannak annyira tehetségesek, hogy egyedül is képesek legyenek újra a slágerlisták élére kerülni. Csalódtam bennük. És nem először.
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Vicy500
2014. március 10. 14:17 #15
Nikky888
Nikky888
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.25.
Hozzászólás: 159
Csatolások: 0
Azonosító: 141601
Offline offline
hiányzik a régi GC, The Young And The Hopeless, The Chronicles of Life And Death és sorolhatnám <3.. bárcsak újra ilyen zenét írnának:/
2 felhasználónak tetszik: AFCfan, Vicy500
2014. március 10. 14:19 #16
sarika2001
sarika2001
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.14.
Hozzászólás: 3762
Csatolások: 0
Azonosító: 171194
Offline offline
Kíváncsian várom,de biztos jó lesz smileeee.gif őszintén bevallva én már nagyon hiányolok új számokat az 1D-től,de remélem,hogy már nem kell sokat várnom biggrin.gif
2014. március 10. 14:23 #17
- törölt felhasználó -    
Good Charlotte....nem ismerem, de szimpik! smileeee.gif smileeee.gifsmileeee.gif
2014. március 10. 14:38 #18
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
A Good Charlotte egy baromi jó zenekar volt a 2000-es évek elején. Sajnálom hogy idáig süllyedtek! mad.gif
1 felhasználónak tetszik: AFCfan
2014. március 10. 14:47 #19
WhiteRose.
WhiteRose.
engedd el
 
StátuszElőre, előre, felkelve elesni, fürkésző szememmel szívedet keresni.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.29.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 22
Azonosító: 186846
Offline offline
Úgy imádom, mikor az utálkozók cincognak...
Komolyan? Nem tudnátok lesz*rni, hogy mit csinál a 1D? Nem csak itt, hanem úgy általánosan. Lehet, hogy most a Good Charlotte miatt is sokan kattintottak a cikkre, de most is csak nyávogni tudnak egyesek.
Na mindegy, szerintem pedig óriási lesz a végeredmény, ha két ilyen nagyszerű zenekar összefog. smileeee.gif
2014. március 10. 14:48 #20
ONE DIRECTION20
ONE DIRECTION20
morsa
 
Státuszte quiero más que nunca
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.29.
Hozzászólás: 1999
Csatolások: 8
Azonosító: 210787
Offline offline
nem ismerem ezt a bandát(Good Charlotte) de ha a fiúk ilyen jókat mondanak róluk,akkor jó lehet smileeee.gif
jajj,remélem Harry nem arra gondolt h rappelni fognak sad.gif az nem olyan jó,bár ők azt is tudnak biggrin.gif
5 oldal 1 2 3 4 5
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!