Starity

Lea Michele királynőnek érezte magát Cory mellett

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 15. 03:08 #41
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Valóban eléggé érződik az, hogy Cory emlékéből akar hasznot húzni, és ezt régebben én is kifejtettem valamelyik cikke alatt, ugyanis a csaj valóban képtelen másról beszélni. Én nem tudom, hogy mit csinálnék, ha a párom egyik pillanatról a másikra csak úgy távozna az élők sorából. Szörnyű lehet egyik pillanatban egy csókkal elbúcsúzni tőle, mondván, hogy majd vacsinál újra találkoztok, de aztán jön egy telefonhívás a halála hírével. Szerintem közülünk még senki sem veszítette el a lelkitársát, azt az illetőt, akit a gyermekei apjának/anyjának szeretett volna, sőt sokatok még csak szerelmes sem volt soha sem az életében. Honnan tudhatnátok, hogy a csaj hogyan és miként érez? Én öt éves koromban vesztettem el a nagypapámat, megrázott ugyan, de túl tudtam lépni rajta. De, ha hirtelen itt hagyna azaz ember, aki lassan négy éve a mindenem, akkor teljesen összetörnék és csak az lenne a kérdésem, hogy mi lesz velem ő nélküle, hiszen mindent együtt csinálunk. Nem tudom meddig gyászolnék, de az biztos, hogy soha sem tudnám kiheverni. Patkány egy dolog a csajtól, hogy a halott szerelme hírnevéből kívánkozik megélni, de abszolút átérzem azt a helyzetet is amibe belekényszerült. Borzasztó érzés lehet egy-egy olyan személyes holmira rálelni, amelynek a tulajdonosa elhunyt.
2014. március 18. 15:36 #42
- törölt felhasználó -    
Hát, nem bántás, és imádom Leát, de Cory drágámat még én is jobban gyászolom unsure.gif
2014. március 28. 17:39 #43
Happy100
Happy100
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 223342
Offline offline
egyáltalán nem beszél sokat Coryról, csak azért, mert ide már csak ezeket a cikkeket fordítják le. Cory halála óta több száz interjút néztem meg vele, és alig-alig beszél róla. Ha rékérdeznek, akkor is csak kínosan és szomorúan érzi magát, ez látszik rajta. és alig 1-2 szóval válaszol, próbál túllépni a kérdésen.
Tavaly volt egy kb. 6 oldalas interjú vele az Elle magazinban, ott is max.2 mondatot mondott róla.
Tehát egyáltalán nem akar belőle hasznot húzni, felháborító, hogy egyáltalán ezt gondoljátok róla.
Ha pdig szívesen beszél róla, hát tegye, ha neki így könnyebb elviselni a hiányát.
2014. március 28. 17:46 #44
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Én nagyon tisztelem Lea-t. blush.gif Tudom rengeteg ember vesztette már el a szerelmét,nem csak ő,de én akkor is felnézek rá amiatt,hogy milyen szépen talpra állt,és hogy mennyire szépen kezeli ezt az egészet,holott biztos vagyok benne,hogy mélyen legbelül ez kegyetlenül emészti őt.Sosem tudja majd feldolgozni és elfogadni azt ami történt. blush.gif
De amiért a leginkább tisztelem az az,hogy mindannak ellenére,hogy ilyen volt Cory,mert lássuk be ha igazán szerette Lea-t akármilyen nehéz is volt,leszokhatott volna,de nem tette,ő mégis kitartott mellette. blush.gif Végig vele volt,és most is csak jót mond róla,és gyönyörű számokat ír róla amik már nekem is nagyon sokat segítettek. blush.gif Ha én elveszíteném azt akit szeretek,sose tudnám úgy folytatni az életemet mint ahogy Lea tette és ezért nagyon becsülöm őt.Mérhetetlen ereje van. blush.gif
2014. március 28. 17:47 #45
Direction Rajongo6
Direction Rajongo6
Őszinte Egyéniség.
 
StátuszStrip That Down lázban égek annyira szeretem ezt a számot Liam Payne-től.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.01.06.
Hozzászólás: 2150
Csatolások: 666
Azonosító: 218747
Offline offline
Még szép nagyon cukik voltak együtt.
2014. március 28. 19:50 #46
Happy100
Happy100
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.28.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 223342
Offline offline
SmileyZ!!
egyetértek veled.
viszont az If you say so néhány sora engem igenis emlékeztet arra, hogy egy kicsit ő is haragszk Coryra amiatt, ahogyan elhagyta őt. de ez érthető is..
2014. április 12. 18:04 #47
- törölt felhasználó -    
Leát megértem teljes mértékben !! Nagyon erős és kitartó én eddig darabokra estem volna...Szét is estem én is csak belül akiket szeretek mindig meghalnak ezért is tartom magamat távol a szeretettől ... De Lea annyira gyönyörű számokat ír és nagyon nagyon tiszteli Coryt . Én is átélem nap mint nap amit Lea csak én nem a szerelmemet hanem a barátomat vesztettem el :'( ...R.I.P Cory
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok