Starity

További fellépők a VOLT-on

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. március 13. 23:24 #21
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Nem értem, hogy miért kell leszólni a fellépőket. Olyan úgyse lesz, hogy mindenkinek tetsszen. De pont az AM-t leszólni, aki napjaink egyik legmenőbb bandája... ez a röhej.
2014. március 13. 23:28 #22
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (ciel @ 2014.03.13. 23:24)
Nem értem, hogy miért kell leszólni a fellépőket. Olyan úgyse lesz, hogy mindenkinek tetsszen. De pont az AM-t leszólni, aki napjaink egyik legmenőbb bandája... ez a röhej.


Csupán azért lett "leszólva" mert a szervezők úgy harangozták be hogy a fesztivál legnagyobb neve EVÖR. Konkrétan mintha egy Linkin Park, Black Sabbath vagy Metallica lépne fel, de nem csak az AM. Sokaknak csalódás volt. Én voltam 4x eddig a volton és az említett KoRn vagy Limp Bizkit nagyobb név volt mint az AM. dry.gif
2014. március 14. 08:26 #23
LoveDJMalik
LoveDJMalik
új tag
 
StátuszÉpp pezsgőt bontok az örömhírtől hogy Justin pofáját nem kell többé látnom ^^
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.25.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 217458
Offline offline
Artic Monkeys <3 <3
2014. március 14. 12:54 #24
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.13. 23:28)
Csupán azért lett "leszólva" mert a szervezők úgy harangozták be hogy a fesztivál legnagyobb neve EVÖR. Konkrétan mintha egy Linkin Park, Black Sabbath vagy Metallica lépne fel, de nem csak az AM. Sokaknak csalódás volt. Én voltam 4x eddig a volton és az említett KoRn vagy Limp Bizkit nagyobb név volt mint az AM.  dry.gif


Szerintem azt úgy értették, hogy a Volt eddigi fellépői között a legnagyobb név.
Mondjuk nekem már régóta egyértelmű volt, hogy az AM jön (a Szigetnek a Volthoz képest erősebb line-upja volt, úgyhogy számítani lehetett rá, hogy a Volt fogja megszerezni őket, főleg a dátum miatt is), de a kiírás alapján reménykedtem, hogy valami régi, nagy rockbanda (ezt úgy értsd, hogy Metallica vagy Aerosmith ilyesmi kaliberű). Szvsz a jegyes dolog inkább tűnt negatívnak, minthogy miként harangozták be a bandát.
2014. március 14. 14:19 #25
khata
khata
 
Státuszeverytime i close my eyes, it's like a dark paradise.. <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.20.
Hozzászólás: 864
Csatolások: 0
Azonosító: 127658
Offline offline
hurts hurts hurts <33333
2014. március 14. 18:11 #26
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (ciel @ 2014.03.14. 12:54)
Szerintem azt úgy értették, hogy a Volt eddigi fellépői között a legnagyobb név.
Mondjuk nekem már régóta egyértelmű volt, hogy az AM jön (a Szigetnek a Volthoz képest erősebb line-upja volt, úgyhogy számítani lehetett rá, hogy a Volt fogja megszerezni őket, főleg a dátum miatt is), de a kiírás alapján reménykedtem, hogy valami régi, nagy rockbanda (ezt úgy értsd, hogy Metallica vagy Aerosmith ilyesmi kaliberű). Szvsz a jegyes dolog inkább tűnt negatívnak, minthogy miként harangozták be a bandát.


Én tudom hogy úgy értették! dry.gif Ezért is mondtam hogy a KoRn és a Limp Bizkit lazán odaveri az Artic Monkeyst, mivel az előbb említett kettő is járt már hazánkban a Volt keretein belül!
2014. március 14. 18:27 #27
mogyeszka
mogyeszka
 
Státusz''A titok olyan halmazállapotú anyag,amely alkoholban oldódik...'' :D ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.30.
Hozzászólás: 1693
Csatolások: 0
Azonosító: 217986
Offline offline
Egyiket sem ismerem,úgyhogy nem gond ha kihagyom! biggrin.gif
2014. március 14. 19:09 #28
Violet Hepburn
Violet Hepburn
visszatérő vendég
 
Státuszi miss audrey hepburn a lot...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.23.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 12
Azonosító: 215707
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.14. 18:11)
Ezért is mondtam hogy a KoRn és a Limp Bizkit lazán odaveri az Artic Monkeyst, mivel az előbb említett kettő is járt már hazánkban a Volt keretein belül!


OFF: Csak mert te úgy gondolod ,hogy ők jobbak attól még ténylegesen nem azok. Úgy értem jelenleg az Arctic Monkeys egy nagy név (és igen lehet vitatkozni de tény nem véletlenül tongue.gif ) és az is tény ,hogy idén ők lesznek a legnagyobb név nem véletlen ,hogy külön kell fizetni rá. Nem akarod meghallgatni akkor meg teheted ,hogy nem mész el kész. Egyébként meg szerintem menj azt énekelj fel nekem még egy olyan albumot mint az AM. rohog.gif

ON: 99% ,hogy megyek és nem a Monkeys miatt (sajnos jelenleg úgy áll ,hogy pont oda nem tudok menni). Számomra az MGMT volt akik miatt ez nagy cucc (és végre a Marsot is látni akarom már talán 101x sikerül eljutnom). De most ,hogy Hurts is lesz és tegnap láttam ,hogy Morcheeba és Steve Aoki is lesz (OMG wub.gif) Birdy meg nekem csak + pont.
2014. március 14. 19:26 #29
LadyReka
LadyReka
visszatérő vendég
 
Státusz~When I grow up, I want to be nothing at all~
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.03.
Hozzászólás: 471
Csatolások: 17
Azonosító: 142444
Offline offline
ezt nem sajnálom, hogy nem megyek, mert nem igazán ismerem a fellépőket. de remélem lesznek még általam kedvelt előadók is meghívva, mert akkor tuti ott a helyem biggrin.gif
2014. március 14. 19:35 #30
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
Idézet (Violet Hepburn @ 2014.03.14. 19:09)
OFF: Csak mert te úgy gondolod ,hogy ők jobbak attól még ténylegesen nem azok. Úgy értem jelenleg az Arctic Monkeys egy nagy név (és igen lehet vitatkozni de tény nem véletlenül  tongue.gif ) és az is tény ,hogy idén ők lesznek a legnagyobb név nem véletlen ,hogy külön kell fizetni rá. Nem akarod meghallgatni akkor meg teheted ,hogy nem mész el kész. Egyébként meg szerintem menj azt énekelj fel nekem még egy olyan albumot mint az AM.  rohog.gif


Nem úgy gondolom hogy jobbak hanem hogy NAGYOBBAK! Hol volt 1994-ben az Artic Monkeys amikor megjelent az első KoRn? Vagy 97-ben amikor a Limp Bizkit-től a Three Dollar? Az AM egy rock am ring-en, novarockon, download fesztiválon maximum délután 4-kor játszhatna jóval a headliner zenekar előtt! Voltam már a Volton eddig 4x de Letó is k&rva unalmas már, szintén 4x láttam őt is élőben. Azt viszont tudod hogy 2014 van? Egy ilyenért amit az utolsó mondatodban elkövettél (ala csinálj jobbat) kliséért automatikus lángszórózás járna. Ez az "érv" már 10-20 évvel ezelőtt sem ért fabatkát sem! wink.gif

edit: Igen és ezekért a nagy nevekért nem kellett külön fizetnünk, vagy drágább napijegyet venni wink.gif Az hogy valami fel van kapva a médiába az nem egyenlő azzal hogy jelenleg az egyik "legnagyobb" zenekar.
2014. március 14. 20:41 #31
Ayame.01
Ayame.01
typical teen, sorry
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.25.
Hozzászólás: 5540
Csatolások: 32
Azonosító: 159255
Offline offline
Csupa remek előadó, énekes... biztosan jó buli lesz. wink.gif
2014. március 14. 21:26 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (azzy @ 2014.03.13. 19:27)
Hurts, AM, Birdy...menni akarok pls

Dettó.
2014. március 14. 21:34 #33
LeslieLora
LeslieLora
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.05.
Hozzászólás: 441
Csatolások: 0
Azonosító: 138039
Offline offline
Lajkó Félix :OOOOOOOOOOOOO ♥.♥ Imádom ^.^ smileeee.gif De már a többi fellépőért is megéri menni ;D
2014. március 14. 21:53 #34
- törölt felhasználó -    
És én megyek az Arctic-ra... jesus help me
2014. március 14. 21:59 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (lpmaskmancick @ 2014.03.13. 21:10)
Ennél szánalmasabb felhozatalt eddig még nem láttam egy magyar feszten se, szigetet leszámítva. Semmi normális zene nem lesz ezeken a feszteken már.

Hát, én azt mondom, hogy nem éri meg itthon fesztiválozni, mert nagyon rossz a szervezés a legtöbb helyen. A tavalyi sziget nevetséges volt. Azért Fezenre lelátogatok, de csak mert a társaság jó lesz. Sajnos jó a jó bulik nem nálunk vannak. Tavaly előtt viszont jó volt (XD) a VOLT persze mert fellépett a Bodom wub.gif
2014. március 14. 23:07 #36
ciel
ciel
Carat
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.02.
Hozzászólás: 2897
Csatolások: 0
Azonosító: 163123
Offline offline
Idézet (xDemonswithRyux @ 2014.03.14. 19:35)
Nem úgy gondolom hogy jobbak hanem hogy NAGYOBBAK! Hol volt 1994-ben az Artic Monkeys amikor megjelent az első KoRn? Vagy 97-ben amikor a Limp Bizkit-től a Three Dollar? Az AM egy rock am ring-en, novarockon, download fesztiválon maximum délután 4-kor játszhatna jóval a headliner zenekar előtt! Voltam már a Volton eddig 4x de Letó is k&rva unalmas már, szintén 4x láttam őt is élőben. Azt viszont tudod hogy 2014 van? Egy ilyenért amit az utolsó mondatodban elkövettél (ala csinálj jobbat) kliséért automatikus lángszórózás járna. Ez az "érv" már 10-20 évvel ezelőtt sem ért fabatkát sem!  wink.gif
edit: Igen és ezekért a nagy nevekért nem kellett külön fizetnünk, vagy drágább napijegyet venni  wink.gif Az hogy valami fel van kapva a médiába az nem egyenlő azzal hogy jelenleg az egyik "legnagyobb" zenekar.



Azaz érv se ér semmit, hogy hol volt az AM, mikor a Korn már zenélt. És a Korn hol volt, mikor a Beatles zenélt például? Mindegyik zenekar volt kezdő, mindenki úgy kezdi, hogy nincsenek évek a háta mögött... annyira béna mindig ezzel előhozakodni, hogy az egyik előbb alakult, mint a másik.
Viszont az AM-t annyian kérték, hogy elhozták. Hidd el, ha senki nem írta volna a nevét a kívánsággépbe, nyilván nem hozták volna el. Amúgy ha jól vagyok informálva, akkor a Limp Bizkit jön idén Budapestre wink.gif
1 felhasználónak tetszik: janet7
2014. március 14. 23:13 #37
xDemonswithRyux
xDemonswithRyux
visszatérő vendég
 
StátuszWhat are you doing? Going oldschool!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.08.
Hozzászólás: 365
Csatolások: 11
Azonosító: 189327
Offline offline
óóó dehogynem! Ez bizony ér valamit mivel arról volt szó hogy ki milyen "nagy" zenekar. Esetünkben azért AM vs KoRn vs Limp Bizkit mivel ők felléptek már a fesztiválon így össze lehet őket hasonlítani! Jön a Limp Bizkit júniusba de most nem ez a téma! Én megéltem anno a nagy nu metal hullámot ahol bizony igen csak fel volt kapva a fentebb említett 2 banda. A Linkin Park-al, Papa Roach-al, Slipknot-al együtt a csapból is ők folytak, akkora hype volt hogy nem emberi. Ellentétben az Artic Monkeys-al akik számomra a debüt lemezük után nem sok mindent tettek le, oké tudom megnyertek egy díjat ezért "a világ egyik legsikeresebb zenekara".
2014. március 14. 23:28 #38
- törölt felhasználó -    
Biztos vagyok benne, hogy elmegyek majd:)
2014. március 15. 14:13 #39
Gold Wolf1
Gold Wolf1
 
StátuszQUEEN+Adam Lambert koncert után 2 nappal... Biggest dream came true ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.19.
Hozzászólás: 677
Csatolások: 0
Azonosító: 187919
Offline offline
Egyiket se szeretem. biggrin.gif
2014. március 17. 17:17 #40
VampireGirl
VampireGirl
 
Státusz"Beauty is not defined by the size of your jeans." - Jack Barakat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.14.
Hozzászólás: 889
Csatolások: 0
Azonosító: 175684
Offline offline
Egyik se áll közel hozzám. biggrin.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok