Starity

KARA Project

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. május 24. 10:56 #1
- törölt felhasználó -    
Egy pár lány a jelentkezők közül. laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, HaRaChan, FruFruChan
2014. május 24. 23:43 #2
kara jiyoung
kara jiyoung
visszatérő vendég
 
Státusz>> ♥ Ji Young ♥ Gyu Ri ♥ Seung Yeon ♥ Nicole ♥ Ha Ra ♥ <<
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.29.
Hozzászólás: 220
Csatolások: 32
Azonosító: 216045
Offline offline
hát nekem már most hiányzik Ji Young és Nicole unsure.gif unsure.gif de örülök, hogy Gyu Ri és a többiek még folytatják a KARA-t laugh.gif laugh.gif nekem még sajnos nem sikerült döntésre jutnom, hogy kinek szurkolok, de remélem, hogy hamar meghozom laugh.gif meghajolo.gif smileeee.gif laugh.gif
Köszönjük szépen a képeket Kareast! meghajolo.gif smileeee.gif laugh.gif laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: HaRaChan, LightLady
2014. május 25. 14:30 #3
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Mindenképpen örülnék, ha az egyik lány Chae Kyoung lenne, mert úgy látom, mintha hasonlítana egy kicsit SungHee-ra. unsure.gif De nagyon félek, hogy el fogják veszíteni azt a jellegzetes KARA-feelinget.. Igaz, hogy Gyu Ri, Seung Yeon és Ha Ra maradnak, de félek, hogy már nem lesz ugyanaz.. És az nagyon szomorú lenne.
3 felhasználónak tetszik: FruFruChan, kara jiyoung, LightLady
2014. május 27. 15:47 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (vasasreka8 @ 2014.05.25. 14:30)
Mindenképpen örülnék, ha az egyik lány Chae Kyoung lenne, mert úgy látom, mintha hasonlítana egy kicsit SungHee-ra. :unsure: De nagyon félek, hogy el fogják veszíteni azt a jellegzetes KARA-feelinget.. Igaz, hogy Gyu Ri, Seung Yeon és Ha Ra maradnak, de félek, hogy már nem lesz ugyanaz.. És az nagyon szomorú lenne.


Egyet kell értenem veled. Sajnos ettől én is félek, hogy el fog tűnni az a megszokott stílus. Sung Hee után is elégé megváltozott az egész felállás és félek, hogy most ez megismétlődik, csak azt remélem, hogy Gyu Ri, Ha Ra és Seung Yeon mindent megtesznek azért, hogy a KARA csak felfelé haladjon a változás ellenére is.
1 felhasználónak tetszik: kara jiyoung
2014. május 27. 17:30 #5
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (Kareast @ 2014.05.27. 15:47)
Egyet kell értenem veled. Sajnos ettől én is félek, hogy el fog tűnni az a megszokott stílus. Sung Hee után is elégé megváltozott az egész felállás és félek, hogy most ez megismétlődik, csak azt remélem, hogy Gyu Ri, Ha Ra és Seung Yeon mindent megtesznek azért, hogy a KARA csak felfelé haladjon a változás ellenére is.

Én ezt nem egészen így értettem. Mert a stílus váltás még nem lenne annyira nagy probléma. (Ami azért nem is nagyon valószínű, mert a Karának már nagyon régről ki van dolgozva egy elég kislányos cuki imidzse, amit kár is lenne megpróbálni sutba dobni, mert egyszerűen mostmár nem lehet száz százalékosan eltörölni), én inkább attól félek, hogy esetleg olyan két tagot választanak, akik nem illenek be ebbe a csapatba. Mert Gyu Ri, Nicole, Seung Yeon, Ha ra, Ji Young és még anno Sung Hee a személyiségük varázsával megalkották azt a sajátos varázst a Karának, ami a szívedet járja át, amikor meghallod azt a szót, hogy KARA. És az lenne a szörnyen szomorú, ha pont azt a két lányt választanák ki, akik a saját személyiségükkel lerombolnák a KARA varázsát.
2 felhasználónak tetszik: kara jiyoung, Betti90
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok